Bakkt maršē uz patērētāju lietotņu palaišanu vasarā, aizverot B sēriju 300 miljonu ASV dolāru vērtībā

300 miljoni ASV dolāru

Kaut arī kriptogrāfijas tirgi paliek nemainīgi, pasaulei nodarbojoties ar COVID-19 pašreizējo ietekmi, ir viens uzņēmums, kas bez kravas pārvadā. Bakkt, populārais digitālo aktīvu pakalpojumu sniedzējs, ir paziņojis par savas B sērijas veiksmīgu pabeigšanu.

Šajā pasākumā uzņēmums no dažādiem ieguldītājiem piesaistīja kopumā 300 miljonus ASV dolāru. Tādējādi viņu kopējais piesaistītais līdz šim brīdim ir gandrīz 500 miljoni USD starp katru viņu paaugstināto summu.

Dalībnieki

Šādas lielas summas iekasēšanas procesā Bakkt redzēja dažādu uzņēmumu piedalīšanos viņu B sērijā. Tālāk ir sniegts saraksts ar uzņēmumiem, kuri redzēja / redzēja Bakkt solījumus, un nolēma saskaņot savus mērķus ar jauno apģērbu.

 • CMT Digital
 • Pantera galvaspilsēta
 • Goldfinch partneri
 • M12
 • Starpkontinentālā birža (ICE)
 • PayU
 • Bostonas konsultāciju grupa

Ja šie vārdi zvana, tas daļēji var būt saistīts ar viņu dalību Bakkt sākotnējā A sērijā. Ar vairāku uzņēmumu otro ieguldījumu šķiet, ka Bakkt ir izdevies atstāt labu iespaidu uz visiem iesaistītajiem, jo ​​viņi dzīves laikā ir pārvietojušies nemierīgā tirgū.

Patērētāja lietotne

Bakkt patērētāju lietotne, kuru paredzēts sākt 2020. gada vasarā, ir vairāk nekā vienkārši kārtējais seifs digitālo aktīvu glabāšanai. Lietotne nes sevī vairākas funkcijas, kas ļauj tai atdalīties no iepakojuma un vilina parasto pieņemšanu.

Bakkt ir paziņojis, ka lietotne tiks balstīta uz četrām galvenajām funkcijām, kas ļauj tās lietotājam:

 1. Apkopojiet dažādus aktīvus, sākot no kriptogrāfijas, līdz naudai, lojalitātes punktiem un pat atalgojumam spēlē.
 2. Vienmērīgi konvertējiet katru / jebkuru no šiem aktīviem uz Bitcoin, skaidru naudu un citu
 3. Lietotnē droši tiek atbalstīti kriptogrāfijas aktīvi
 4. Maksājumi, izmantojot lietotni vai izmantojot “Bakkt karti”.

Daudziem viņu maks ir pilns ar lojalitātes kartēm; Kartes, kurām ir neizmantoti lojalitātes punkti. Vai nezināt, ko izmantot šīs gaisa jūdzes? Vienkārši saistiet tos ar Bakkt lietotni un izmantojiet tos jebkurā veidā, kas jums šķiet piemērots, izmantojot iepriekš uzskaitītās funkcijas.

Būtībā lietotne Bakkt dara maksimālu lojalitātes programmu un digitālo aktīvu efektivitāti un elastību, vienlaikus nodrošinot izeju to izpirkšanai un izmantošanai..

Komentārs

Paziņojot šodienas jaunumus, Bakkt izpilddirektors Maiks Blandina veltīja laiku, lai dalītos saviļņojumā. Šis paziņojums skāra to, ko uzņēmums ir sasniedzis 2 gadu laikā kopš darbības uzsākšanas.

Maiks Blandina norāda,

“Es priecājos par mūsu iespējām atvērt gandrīz 1 triljonu ASV dolāru digitālo aktīvu, kad Bakkt lietotne tiks palaista šovasar. Pabeidzot mūsu B sērijas finansēšanu un nesen iegādājoties Bridge2 Solutions, Bakkt tagad ir 350 darbinieku komanda un nodrošina lojalitātes izpirkšanas programmas 7 no 10 labākajām finanšu institūcijām un vairāk nekā 4500 lojalitātes un veicināšanas programmas, tostarp divas no lielākajām ASV aviosabiedrības. Mums ir unikāla iespēja piesaistīt tehnoloģiju, infrastruktūru un partnerus visā mūsu biznesā, lai tirgū ieviestu jaunus novatoriskus produktus un tādējādi paplašinātu piekļuvi pasaules ekonomikai. ”

CPO izpilddirektoram

Neskatoties uz to, ka tas tika uzsākts tikai pirms 2 gadiem un līdz šim tika uzskatīts par veiksmīgu, Bakkt jau ir redzējis, ka uzņēmumā ir nomainījušies aizsargi. Šīs izmaiņas bija Maika Blandinas nesenais paaugstinājums no CPO par izpilddirektoru.

Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka Kellijas Loefleras aiziešanu neizraisīja nepilnības sniegumā, bet drīzāk iespēja, kuru nevarēja nodot – vieta Amerikas Savienoto Valstu Senātā.

Šī iespēja Maikam Blandinai nebija vienkārši veiksmes trieciens. Pēc viņa paaugstināšanas Bakta mātes uzņēmums ICE atzīmēja viņa milzīgo pieredzi kā lielu svētību.

ICE izpilddirektors Džefrijs Sprechers paziņoja,

“Maiks kā izpilddirektors parādīs Bakta stratēģisko virzību, maksājumu produktus un tirgus, kā arī pārraudzīs uzņēmuma normatīvo un finansiālo darbību … Viņa vairāk nekā 25 gadu pieredze maksājumu, produktu, inženierijas, stratēģijas un operāciju jomā turpinās kalpot. mūs labi. ”

Cerību bāka

Kad Bakkt pirmo reizi sāka darbību 2018. gadā, tas bija tumšā laikā kriptogrāfijas / blokķēdes pasaulē. Visa nozare atradās vidū, kas kļuva pazīstams kā “kriptogrāfijas ziema”. Viņu ieeja šajā nozarē bija daudz izsludināta, un tas bija cerības signāls par to, ka lietas notiks nākamo mēnešu laikā pirms to uzsākšanas.

Ātri virzīsimies uz priekšu līdz 2020. gadam, un Bakkt atkal sniedz cerību par nākotni, izmantojot ļoti gaidīto patērētāju lietotni. Šī cerība, iespējams, ir nepieciešama vairāk nekā jebkad agrāk, jo nenoteiktība ieskauj ne tikai kriptogrāfijas un blokķēdes centienus, bet arī kopējo akciju tirgu; Nenoteiktība, kas šķiet gatava palikt, kamēr tirgi risina globālo COVID-19 pandēmiju.

Liela uzņēmuma galvenie sasniegumi, kas veikti apspiesta tirgus tumšajos laikos. Cerēsim, ka šovasar patērētāju lietotnes izlaišana pārsniedz jau tā lielās cerības.

Bakkt

2018. gadā dibinātais Bakkt ir starpkontinentālās biržas meitas uzņēmums, kas darbojas Atlantā, Džordžijas štatā. Galvenokārt Bakkt komanda strādā, lai izstrādātu digitālo aktīvu risinājumus. Šie risinājumi ir no nākotnes līgumiem līdz gaidāmajai patērētāja lietotnei un daudz ko citu.

Izpilddirektors Maiks Blandina pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Citu ziņu sadaļā

Kaut arī katra uzņēmuma motīvs ir atšķirīgs, Bakkt dalās savā veiksmīgajā paaugstinājumā ar citiem citiem, lai to izdarītu pēdējos mēnešos. Turpmākajos rakstos ir detalizēti aprakstīti daži no šiem notikumiem, kuros daudzsološi uzņēmumi ieguldīja miljoniem ieguldījumu, sākot no 5 miljoniem līdz 200 miljoniem ASV dolāru.

Horizon Globex satricina komandu, vienlaikus vadot veiksmīgu A sēriju

Veiksmīgas A sērijas laikā valūtas maiņa ir USD 17,75 miljoni

Pēc 200 miljonu ASV dolāru sērijas C Ripple sasniedz 10 miljardu dolāru vērtējumu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me