Atomyze paziņo par Tokenization platformas palaišanu programmatūrā

Iet uz palaišanu

Lai gan jau pastāv dažādas tokenizācijas platformas – un vēl vairāk -, viena no gaidītākajām ir Atomyze platforma.

TokenTrustAg produktam ir tikko paziņoja testa uzsākšana. Galvenais šīs platformas gaidīšanas faktors ir viņu izveidotās attiecības. Piemēram, Vladimirs Potanins, Krievijas bagātākais cilvēks un Noriļskas niķeļa (Nornickel) prezidents, ir publiski paziņojis par nodomu marķēt dažādas preces tirdzniecībai platformā..

Jāatzīmē, ka Atomyze platformas pārbaudes periods ir paredzēts tikai uzņēmumiem; Konkrēti tie uzņēmumi, kas veido viņu partneru sarakstu.

Uzņēmums atzīmē, ka pēc pilnīgas licencēšanas darbība tiks paplašināta, iekļaujot lielāku investoru loku.

Iespējas

Aktīvu marķēšana nav ierobežota tikai ar vērtspapīriem. Blokķēdes un DLT izmantošanu var paplašināt, iekļaujot būtībā visu vērtīgo – ieskaitot parasti tirgotās preces.

Neatkarīgi no pamatā esošā aktīva, Atomyze atzīmē, ka, izmantojot blokķēdi un DLT, viņu platformas klienti gūs labumu no daudzām iespējām, tostarp, bet ne tikai,.

 • Atļauts darījumu skats
 • Palielināts darījumu ātrums
 • Finansējums
 • Sasaiste starp uzņēmumiem un investoriem

“Get-Go” aktīvi

Lai gan ir daudz aktīvu, kas, domājams, savlaicīgi aizpildīs Atomyze platformu, šajā testēšanas posmā būs pieejamas trīs ievērojamas preces.

 • Palādijs
 • Kobalts
 • Varš

Katrs no tiem ir Nornickel un to darbības galvenais aktīvs. Katrs no tiem tiks marķēts, ieguldītājiem iegūstot iespēju tirgot šos aktīvu nodrošinātos marķierus.

Partnerattiecības uz augšu

Kā jau iepriekš minējām šajā rakstā, Atomyze ir izdevies izveidot iespaidīgu partneru sarakstu, mēģinot radīt kaut ko īpašu. Lai gan Vladimira Potanina un Nornickela klātbūtne ir svarīga pati par sevi, ir iekļauti arī šādi uzņēmumi – kas piešķir Atomyze ietekmi un potenciālu.

 • IBM
 • Umikore
 • Trafigura
 • Globālais Palladium fonds
 • Traxys

Preces pret vērtspapīriem

Papildus intrigai, ko sniedz viņu līdzšinējie sasniegumi, izmantojot Atomyze, TokenTrustAg nav nolūks aprobežoties tikai ar preču tirdzniecību..

Uzņēmums pašlaik piesakās uz vairākiem nosaukumiem, kas ļautu viņiem un viņu meitasuzņēmumiem iedziļināties simbolizēto vērtspapīru pasaulē. Ja tas tiks veiksmīgi piešķirts, TokenTrustAg kļūs gan par “pašregulējošu organizāciju”, gan par licencētu vērtspapīru firmu Šveicē..

Komentārs

Paziņojot par testa uzsākšanu, pārstāvji no Atomyze, kā arī dažādi partneri, veltīja laiku komentāriem.

Atcomze izpilddirektors Marko Grossi paziņoja,

“Tokenizācijas galvenā ideja nav pirkšana vai kriptovalūtu tirdzniecība; tas ir saistīts ar mūsdienīga un pārredzama aktīvu digitalizācijas mehānisma izveidi un jaunu digitālo tirgu izveidi, kur tokenizācija ir pakalpojums, kas palīdz emitentiem nodot tiesības uz viņu aktīviem digitālā formā. ”

Manišs Čavla, enerģētikas ģenerāldirektors & Dabas resursu industrija IBM, paziņoja,

“Atomyze, IBM un Nornickel kopīgie centieni ļāva izstrādāt patiesi spēcīgu un unikālu nozares risinājumu. Aktīvu / preču tirdzniecība ir tikai viena no daudzajām iespējām mūsu nozarē, kur marķēšana var pārveidot pašreizējos biznesa procesus … Kā līderis autorizētu un pārvaldītu privātu blokķēdes tīklu izveidē nozares rezultātiem, mēs ļoti vēlamies palīdzēt idejai par jaunu marķieri. ar šo projektu balstīta ekonomika. ”

Tycoon

Vladimirs Potanins ir Krievijas magnāts, kas pazīstams ar savu lielo bagātību. Bagātība, kas bija iespējama, pateicoties kalnrūpniecības gigantam Nornickel, kur viņš kalpo kā uzņēmuma prezidents. Tiek uzskatīts, ka 2020. gadā viņa bagātība pārsniedz 27 miljardus USD, padarot viņu par vienu no bagātākajiem indivīdiem visā pasaulē – un bagātāko Krievijā..

Viņš veltīja laiku, lai detalizēti aprakstītu savu viedokli par digitalizāciju un to, kā Nornickel izveido sevi, lai saglabātu konkurētspēju nākotnē, izmantojot Atomyze.

“Ekonomika tiek digitalizēta, tas ir, kapitāla plūsma pāriet no tradicionālās ekonomikas uz digitālo. Nornickel iegulda dažādos digitālos risinājumos rūpnieciskām vajadzībām. Viena no tām ir maksājumu norēķinu marķēšana. Nornickel būs pirmais uzņēmums ieguves rūpniecības līderu vidū, kurš uzsāks tirdzniecību, izmantojot žetonus. Nornickel ir ieinteresēts šajā projektā, jo tas ļaus uzņēmumam popularizēt pallādiju un citus metālus, pārejot uz digitālās tirdzniecības metodēm. ”

Atomyze

Galvenokārt Atomyze darbojas kā tokenizācijas platforma, vienlaikus uzturot galveno mītni Šveices Zug ‘kripto ielejā’. Uzņēmums darbojas kā TokenTrustAg produkts. Gaidāms, ka pilnīga pakalpojumu uzsākšana notiks 2020. gada beigās.

Izpilddirektors Marko Grossi pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Citu ziņu sadaļā

Pagaidām, uzsākot Atomyze, operācijas tiek veiktas tikai testa režīmā. Tas nodrošinās platformas klientiem laiku iepazīties ar tā piedāvājumiem, gaidot 2020. gada beigu tiešraides palaišanu.

Šī gaidīšana līdz 2020. gada beigām daļēji ir saistīta ar gaidāmajām izmaiņām saistībā ar Krievijas digitālo aktīvu regulējumu. Nesen mēs īsi apskatījām Krievijas mērķi grozīt iepriekšējos noteikumus, mēģinot modernizēt viņu pieeju.

Krievijas Banka sagaida Retcon noteikumus par apkārtējiem digitālajiem aktīviem

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me