WealthSimple sasniedz vienradža statusu, pievienojoties konkurentam FinTech Firms Revolut un Robinhood

Kanādas bagātību pārvaldības speciālistam WealthSimple ir nesen kļuvis jaunākais FinTech uzņēmums, kas ieguvis “vienradža” statusu. Tas tika izdarīts, izmantojot neseno ieguldījumu kārtu, kuru priekšā izvirzīja Technology Crossover Ventures (TCV).

Vienradža statuss

Vienradži ir īsti – vismaz ne tradicionālā vārda nozīmē. Mūsdienu pasaulē vienradzis ir termins, ko lieto, lai raksturotu uzņēmumu, kura novērtējums pārsniedz USD 1 miljardu..

Šie uzņēmumi parasti ir iesaistīti FinTech, un bieži vien tie ir privāti iesācēji.

Piedalīties

Kā iepriekš norādīts, TCV tagad ir palīdzējis WealthSimple ceļā uz šī statusa sasniegšanu. Tomēr tas nebija viens pats, sniedzot ieguldījumu šajā pēdējā finansēšanas kārtā. Šie uzņēmumi ir tie, kas ir pievienojušies TCV ieguldījumos.

  • Meritech kapitāla ieguldījumi
  • Pelēkbloka partneri
  • Allianz x
  • Divi sigmas pasākumi
  • TCV vadīja kārtu

Kopumā šī investoru grupa iemaksāja USD 114 miljonus CAD (USD 87 miljoni USD). To darot, WealthSimple tagad lepojas ar USD 1,4B USD (USD 1,07B USD) novērtējumu.

Šis vērtējums ir pieaugums salīdzinājumā ar uzņēmuma pēdējo kārtu, kurā tika palielināti USD 190 miljoni USD (USD 145 miljoni USD), novērtējot USD 743 miljonus USD (USD 566 miljoni USD)..

Talantu palielināšana

Šī konkrētā kārta vairāk attiecās tikai uz līdzekļu piesaisti. Papildus kapitāla pieplūdumam WealthSimple ir paziņojis, ka pievienos TCV General Partner, Deivids Juans, uz tās direktoru padomi.

Deivids Juans runāja par šo attīstību un to, kāpēc TCV izvēlējās pieskaņoties tādam uzņēmumam kā WealthSimple.

“Mēs esam vērojuši Wealthsimple pieaugumu Kanādas tirgū un mīlam veidu, kā uzņēmums sniedz vienkāršību, cilvēciskumu un prieku personīgajām finansēm … TCV ir vērsta uz uzņēmumiem, kuriem ir potenciāls pārveidot nozares, un mēs esam priecīgi strādāt Maiks un Wealthsimple komanda, lai izveidotu līderi finanšu pakalpojumu jomā un nozīmīgu patērētāju platformu. ”

Plaša izaugsme

Papildus vērtēšanas pieaugumam WealthSimple visā 2020. gadā ir plaši paplašinājis piedāvāto pakalpojumu klāstu.

Pavisam nesen WealthSimple paziņoja par sava nesen kaltā pakalpojuma, kas nosaukts par ‘WealthSimple Crypto’, palaišanu. Tas ir slēgta cikla pakalpojums, kas ļauj saviem klientiem drošā vidē tirgot gan Bitcoin, gan Ethereum.

Tā kā uzņēmums dibināts uz tehnoloģiski domājošu personu apkalpošanu, tas nebija pārsteidzošs solis. Jaunākās paaudzes, kas uzaugušas arvien digitālākā pasaulē, ar šādām tehnoloģijām ir ērtāk. Tā kā tūkstošgades ir liela daļa WealthSimple klientu, tas bija loģisks paplašinājums.

Uzsvars uz jaunākajām paaudzēm tika parādīts arī nesen, kad WealthSimple CFO, Leen Li, pārņemta jaunā lomā, vadot “WealthSimple fonds’Kā tās jaunais izpilddirektors. Šo centienu mērķis ir attīstīt un nodrošināt piekļuvi finanšu pakalpojumiem, kas palīdzētu jauniešiem ietaupīt uz universitāti / koledžu. Tajā laikā Leen Li runāja par to, kāpēc viņai bija svarīgs WealthSimple fonds, norādot,

“Tikai trim maniem brāļiem un māsām, ieskaitot mani, tika dota iespēja apmeklēt koledžu, savukārt pārējiem diviem pēc vidusskolas bija jāstrādā, lai nodrošinātu ienākumus ģimenei … Piekļuvei pēcvidusskolas izglītībai ir ietekme uz mūžu, un ir ļoti svarīgi, lai mēs palīdzēt katram bērnam Kanādā saņemt tādu pašu iespēju kā man. ”

Svētība – bagātības pārvaldības izgudrošana

Iegūstot izslavēto “vienradža” statusu, WealthSimple tagad atrodas stingri blakus citiem FinTech uzņēmumiem, piemēram, Revolut un Robinhood.

Kaut arī katrs no šiem uzņēmumiem unikālā veidā ir vērsies pie FinTech un viņu attiecīgās klientu grupas, viņiem visiem ir kopīga iezīme – no jauna izgudrot to, kā mēs pārvaldām un piekļūstam bagātībai. Nesenā ieguldījumā mūsu notiekošajā ‘domu līderu’ sērijā, Daglar Cizmeci, Red Carpet Capital izpilddirektors apskatīja šo tendenci.

Viņš paziņo,

“Visu finanšu pakalpojumu nozari ir satricinājusi tehnoloģiskā revolūcija, kas savukārt ir veidojusi pasauli. Labklājības pārvaldība 2020. gadā nav izņēmums no šīs tendences. Fintech ir izgudrojis ieguldījumu pārvaldības ainavu, iekļaujot lielos datus, mākslīgo intelektu un mašīnmācīšanos, lai optimizētu portfeļus, mazinātu riskus un novērtētu ieguldījumu iespējas. ”

BagātībaVienkāršs

2014. gadā dibinātais WealthSimple ir finanšu pakalpojumu sniedzējs, kas atrodas Toronto, Kanādā. Kopš darbības uzsākšanas WealthSimple ir uzkrājis klientu bāzi kopumā gandrīz 200 000 un pārvalda aktīvus 5 miljardu USD.

Izpilddirektors Maikls Katchens pašlaik pārrauga uzņēmuma darbību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me