Tokenizētie Apple, Tesla un Amazon krājumi tagad ir pieejami, izmantojot Bittrex Global

Vai esat kādreiz gribējuši piederēt akcijām tādos uzņēmumos kā Facebook, Google vai pat Netflix, bet jums nav piekļuves šādiem aktīviem? Tas drīz mainīsies lielai daļai Bittrex Global klienti, jo Amerikas Savienotajās Valstīs digitālā īpašuma apmaiņa nupat sniedza interesantu paziņojumu – tā tagad atbalsta un piedāvāmarķētas akcijas’.

Marķēts krājums nav vērtspapīrs – drīzāk tas ir atvasinājums žetona formā, kas ir piesaistīts vai “piesaistīts” pamatā esošajam aktīvam. Tā vietā, lai piesaistītu FIAT, tāpat kā stablecoin, šie žetoni ir piesaistīti publiski kotētam krājumam.

Lai sasniegtu šo atbalstu, Bittrex Global strādās roku rokā ar DigitalAssetsAG. Vienkāršotā procesā tas darbotos šādi,

 1. DigitalAssetsAG pērk uzņēmuma akciju daļas, izraugoties tās marķēšanai
 2. Iegādātos krājumus glabā licencēta banka
 3. Bittrex ģenerē digitālos marķierus katrai akcijai 1: 1, kas pārstāv nodrošināto atvasināto instrumentu līgumu
 4. Investori iegādājas žetonus, netieši iegūstot uzņēmuma akciju pakāpi

Atbalstītie aktīvi

Bittrex Global ir atzīmējis, ka, virzoties uz priekšu, tā turpinās strādāt, lai paplašinātu gan savu marķēto akciju pakalpojumu funkcionalitāti, gan atbalstītos aktīvus. Pagaidām šādi uzņēmumi ir tie, kurus investori var iegūt, izmantojot šo jauno pakalpojumu.

 • Amazon
 • Alibaba
 • Apple
 • Beyond Meat Inc..
 • Bilibili
 • BioNTech
 • Facebook
 • Google
 • Netflix
 • Pfizer
 • SPDR S&P 500 ETF

Ja ideja par šiem marķētajiem krājumiem jums ir intriģējoša, noteikti pierakstieties vietnē Bittrex Global.

Piedāvātās privilēģijas

Tagad, kad mēs zinām, kas ir marķēti krājumi un kuri tiek piedāvāti, kāpēc tie ir svarīgi? Šie aktīvi ieguldītājiem piedāvā dažādas priekšrocības / priekšrocības, tālāk minētie ir daži galvenie piemēri.

Ģeogrāfiskais ierobežojums

Investoru iespējas visā pasaulē bieži ir ierobežotas ar aktīviem, kurus tirgo savā valstī. Investoram, kurš dzīvo ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, parasti būs grūti iegūt pakļaušanu tādiem ASV uzņēmumiem kā Apple, Tesla un Amazon. Izmantojot marķētas akcijas, šī problēma tiek novērsta, jo ieguldītājs vienkārši pērk atvasinājumu – kamēr faktisko krājumu iegādājas atbilstoša vienība.

Šī priekšrocība ir īpaši noderīga investoriem, kuri vēlas legālā veidā piekļūt starptautiskām STO. Šiem notikumiem ir bijusi ierobežota izaugsme ierobežotā ieguldītāju fonda dēļ. Piešķirot investoriem iespēju iegādāties marķētas akcijas, šis investoru kopums uzreiz palielinās, lai aptvertu gandrīz globālu auditoriju – iespējams, uzsākot digitālo vērtspapīru sektoru.

Maksas

Iegūstot risku uzņēmumam ar tokenizētu akciju palīdzību, investori var izvairīties no dažkārt pamatīgām atlīdzībām, jo ​​brokera izmantošana nav nepieciešama.

Savlaicīga piekļuve

Tādas akcijas kā Apple, Tesla un Amazon tiek kotētas tradicionālajās biržās. Tas nozīmē, ka, lai tirgotu šos aktīvus, ieguldītājiem tas jādara normālā tirdzniecības laikā. Iegādājoties marķētas akcijas, investori var pirkt / pārdot jebkurā laikā neatkarīgi no tā, vai ir atvērti tradicionālie tirgi.

Nav digitālie vērtspapīri

Izmantojot tādu terminoloģiju kā digitālie vērtspapīri, drošības žetoni, marķēti vērtspapīri un tagad marķēti krājumi, ir viegli pārņemt un sajaukt. Lai gan mēs neiedziļināsimies sīkumos par to, kas atšķir katru no šiem aktīvu veidiem, ir svarīgi atzīmēt, ka marķēti krājumi nav vērtspapīrs. Drīzāk tie ir atvasināto instrumentu līgums, kuru nodrošina vērtspapīrs. Tā kā tie ir izveidoti un piesaistīti šiem vērtspapīriem, pamatojoties uz 1: 1, marķēts vērtspapīrs tieši imitēs tā pamatā esošā vērtspapīra tirgus darbību.

Juridiskās bēdas

Piedāvājot marķētus krājumus, ir lielas izmaiņas Bittrex.  Lēmums piedāvāt šos atvasinājumus ir pozitīva platformas paplašināšanās pazīme pēc konsolidācijas perioda visā 2019. un 2020. gadā.

Šajā laika periodā, Bittrex risināts dažādi juridiski jautājumi, kā rezultātā uzņēmums ierobežoja pakalpojumus tirgotājiem, kuri dzīvo 31 pasaules valstī. Tas arī izraisīja Bittrex Global, platformas variants, kas īpaši paredzēts tiem, kas atrodas ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, un birža, kurā tiek piedāvāti šie marķētie krājumi.

Pirmais augšā?

Kaut arī tokenizēto krājumu ideja var izklausīties svaiga un intriģējoša, Bittrex Global nebūt nav pirmais uzņēmums, kas mēģina viņus atbalstīt.

Pirms vairāk nekā diviem gadiem DX.Exchange sāka darbību no Igaunijas, ar lielām cerībām izveidot cienījamu biržu, kurā mitinās dažādi digitālie aktīvi. Tajā laikā uzņēmums piesaistīja daudzu uzmanību, jo tā bija viena no pirmajām biržām, kas paziņoja par atbalstu tokenizētiem krājumiem, piemēram, Apple, Tesla, Amazon un citiem. Kamēr ideja bija intriģējoša, apmaiņa bija nomocīta ar problēmām, un galu galā gandrīz vairāk nekā gadu tās dzīves ciklā bankrotēja.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me