PayPal apbalvots ar nosacījumu BitLicense – lai atbalstītu Bitcoin, Litecoin, Ethereum un Bitcoin Cash izdevumus un tirdzniecību

PayPal drīzumā atbalstu dažādas kriptovalūtas savā platformā, jo tā vēlas paplašināties un piesaistīt arvien digitālāku sabiedrību. Šis atbalsts attiecas ne tikai uz tirdzniecību, bet arī uz atbalstīto aktīvu tērēšanu starp tā tirgotāju tīklu visā pasaulē.

Detaļas

Kā viens no lielākajiem maksājumu apstrādātājiem pasaulē PayPal ir milzīgs uzņēmums FinTech. Līdz šim PayPal ir uzkrājis klientu loku kopumā vairāk nekā 350 000 000 apmērā – katrs no tiem tiek apkalpots, izmantojot tīklu, kurā ir vairāk nekā 27 000 000 tirgotāju.

Kad oficiāli tiks palaists atbalsts kriptovalūtām, PayPal sāks apkalpot Amerikas Savienotajās Valstīs esošo klientu loku. Paredzams, ka šis atbalsts sāksies nākamajās nedēļās, savukārt pakalpojumu paplašināšana ārpus ASV robežām notiks 2021. gada sākumā.

Aktīvi, kurus paredzēts atbalstīt pēc palaišanas, ir Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) un Bitcoin Cash (BCH). Par nākotnes paplašināšanos nav bijis ne vārda, lai gan būtu pamatoti ar laiku sagaidīt vairāk atbalstāmu aktīvu.

Ilgi spekulēts

Lai gan daudzus var pārsteigt tas, ka PayPal drīz atbalstīs kriptonauda, ​​tie, kas seko nozarei, nebūs.

Mēs jau iepriekš esam pieskārušies PayPal un tā nodomiem. Tagad mēs beidzot varam apspriest šo notikumu kā faktu, nevis ilgi spekulētu notikumu.

Kad beidzot bija pienākusi diena, PayPal izpilddirektoram Danam Šulmanim bija jāsaka sekojošais,

“Pāreja uz valūtu digitālajām formām ir neizbēgama, radot skaidras priekšrocības finanšu iekļaušanas un piekļuves ziņā; maksājumu sistēmas efektivitāte, ātrums un noturība; un valdības spēja ātri izmaksāt līdzekļus pilsoņiem … Mūsu globālā darbība, digitālo maksājumu pieredze, divpusējs tīkls un stingra drošības un atbilstības kontrole dod mums iespēju un atbildību, lai palīdzētu atvieglot izpratni, izpirkšanu un savietojamību. no šiem jaunajiem apmaiņas instrumentiem. Mēs ļoti vēlamies sadarboties ar centrālajām bankām un regulatoriem visā pasaulē, lai piedāvātu savu atbalstu un jēgpilni palīdzētu veidot lomu, kāda digitālajām valūtām būs pasaules finanšu un tirdzniecības nākotnē.

Nosacītā licence

Pavadot PayPal paziņojumu par kriptovalūtas atbalstu, bija ziņas par tā veiksmīgo pieteikumu, lai piešķirtu “Nosacījuma BitLicense”.

BitLicense, kuru izsniedz Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departaments (NYDFS), ir grūti iegūt – kopš tā izveidošanas 2015. gadā, tikai daži uzņēmumi ir guvuši panākumus.  Tas nesen pamudināja valsts regulatorus izstrādāt nosacītu versiju, kas paredzēta kā atspēriena punkts pilnīgas licences iegūšanai. PayPal tagad ir kļuvis par pirmo uzņēmumu, kuram piešķirta šī nosacītā licence.

Viens no priekšnoteikumiem, lai piešķirtu nosacītu Bitlicense, ir uzņēmuma prasība strādāt roku rokā ar uzņēmumu, kam ir pilna licence. Šajā gadījumā tehnoloģiju, kas ļauj šiem jaunajiem pakalpojumiem piedāvāt PayPal, nodrošina Bitlicense īpašnieks Paxos Trust Company. Ejot pa šo ceļu, PayPal var sākt darboties kā virtuālās valūtas uzņēmums Ņujorkā daudz ātrāk nekā tad, ja tai būtu jāgaida pilnīgas licences piešķiršana.

Jāatzīmē, ka nosacīta BitLicense ir domāta tikai kā pagaidu pasākums. Paredzams, ka PayPal cītīgi strādās pie pilnīgas Bitlicense apstiprināšanas pirms vai pēc nosacītā Bitlicense derīguma termiņa beigām pēc diviem gadiem.

Brīdinājumi

No pirmā acu uzmetiena šodienas jaunumi ir fantastiski, lai turpinātu kriptovalūtu ieviešanu. Ir dažas būtiskas detaļas, kas varētu izkropļot priekšstatus par PayPal jaunā pakalpojuma lietderību.

Proti, vai tā būs “slēgta cikla sistēma”, līdzīga tai, kuru nesen palaida WealthSimple? Šādā sistēmā, lai arī tiek atbalstīta kriptovalūtu pirkšana / pārdošana, platformas ieslēgšanas / izslēgšanas rampas ir paredzētas tikai FIAT lietotājiem. Pamatojoties uz agrīnuFAQ“Izveidojis PayPal, šķiet, ka tas tā patiešām ir.

“Vai PayPal atbalstīs vienādranga (P2P) šifrēšanas darījumus?  Šobrīd ne. PayPal atbalsta tikai kriptogrāfijas valūtas pirkšanu un pārdošanu, izmantojot jūsu PayPal kontu. Lai pabeigtu P2P darījumus ar PayPal, visi Crypto aktīvi, kas atrodas PayPal, ir jāpārdod un tādējādi jāpārvērš USD. ”

Šādi veidojot sistēmu, tas samazina nelikumīgu darbību risku. Tas arī nozīmē, ka sistēma galvenokārt rūpēsies par jauniem lietotājiem un pirmreizējiem kriptovalūtas pircējiem. Tas zināmā mērā izvairās no esošajiem kriptovalūtas lietotājiem, jo ​​viņi ir spiesti pārvērst savus aktīvus atpakaļ FIAT, pārsūtīt uz platformu, pēc tam atkal pārveidot par izvēlēto aktīvu. To darot, esošie lietotāji ir spiesti veikt vairākas papildu darbības, vienlaikus radot vairākus ar nodokli apliekamus notikumus.

Turklāt, lai arī PayPal joprojām nodrošinās lietotāju aizsardzību pret krāpšanu un neatļautu konta darbību, darījumus nevar atcelt, pateicoties atbalstāmo kriptovalūtu nemainīgajam raksturam..

Tirgus reakcija

Neatkarīgi no paredzamajiem PayPal kriptovalūtu atbalsta ierobežojumiem, kopējais tirgus ir reaģējis ar pārliecinoši pozitīvu atbildi.

Četriem uzskaitītajiem aktīviem, kurus atbalsta dienests, ir šāda kustība *.

BTC – pieaugums par 7,0% 24 stundu laikā

LTC – pieaugums par 11,5% 24 stundu laikā

ETH – pieaugums par 6.5% 24 stundu laikā

BCH – pieaugums par 5,3% 24 stundu laikā

Papildus iepriekšminēto aktīvu vērtības pieaugumam, arī PayPal pēdējās diennakts laikā ir bijis 4,75% lēciens.

* Dati iegūti no CoinMarketCap rakstīšanas laikā. *

Konkurenti

Lai arī PayPal var būt viens no lielākajiem maksājumu apstrādātājiem, kas uzsāk šādus pakalpojumus, tie noteikti nav pirmie. Tādi uzņēmumi kā Square, WealthSimple, Revolut un Robinhood visi ir pārspējuši PayPal. Īpaši WealthSimple ir piedzīvojis ārkārtīgi veiksmīgus dažus mēnešus, nesen panākot, ka kļuvis par “vienradzi”.

Neskatoties uz to, ka PayPal dominē kā maksājumu apstrādātājs, nākamajos gados var būt vairāk nekā daži konkurenti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me