Pasaulē tiek pārdots pirmais tirgojamais oglekļa marķieris, lai demokratizētu piekļuvi jaunai aktīvu klasei

The Vispārējā protokola alianse (UPA), koalīcija no vadošajiem blokķēdes uzņēmumiem, ieskaitot Bittrex Global, Ledger, Certik, Infinigold and Uphold šodien izlaiž universālo oglekli (UPCO2), kas ir pasaulē pirmais tirgojamais oglekļa marķieris publiskā blokķēdē, kuru var iegādāties un turēt kā ieguldījumu vai sadedzināt, lai kompensētu indivīda oglekļa pēdu..

Tā kā pieprasījums pēc oglekļa kredītiem 2020. gadā pārsniedz piedāvājumu ar koeficientu 4 pret 1, saskaņā ar Pasaules Bankas teikto, UPCO2 marķieris ir paredzēts demokratizēt svarīgu jaunu aktīvu klasi, kas varētu novest pie globālas oglekļa klīringa cenas izveidošanas ( tādām precēm kā nafta un zelts) un vairāk resursu vides projektiem.

Katrs UPCO2 marķieris ir viena gada tonna CO2 piesārņojuma, ko novērš sertificēts REDD + projekts, kas novērš lietus mežu zudumus vai degradāciju. Katru marķieri atbalsta Voluntary Carbon Unit [VCU], digitālais sertifikāts, ko izdevusi Verra, starptautiskā standartu aģentūra, kas ļauj sertificētiem projektiem siltumnīcefekta gāzu (SEG) samazinājumus pārvērst tirgojamos oglekļa kredītos..

“Projekti, kurus mēs atbalstām, iegādājoties oglekļa kredītus, novērš mežu izciršanu Amazones, Kongo baseinā un Indonēzijā, kā arī citus apdraudētus lietus mežus,” paskaidroja UP alianses priekšsēdētājs Metjū Le Merle. “Jaunai ieguldītāju paaudzei, kas vēlas vairāk nekā tikai finansiālu atdevi, UPCO2 piedāvā pievilcīgus sociālos, ekonomiskos un vides ieguvumus. Galvenajā klimata pārmaiņu brīdī UPCO2 ļauj cilvēkiem visā pasaulē darīt labu planētai un, iespējams, arī pašiem. ”

Brīvprātīgā oglekļa kredītu tirgus pamatā ir spēcīgi makroekonomiskie spēki, un, pēc dažu komentētāju domām, tas varētu ievērojami paaugstināt cenas, jo vairāk valstu ievieš regulētus CO2 tirgus, liekot uzņēmumiem kompensēt savu piesārņojumu. Turklāt arvien vairāk uzņēmumu un personu izvēlas labprātīgi kompensēt oglekļa dioksīda emisijas.

Pēc Pasaules Bankas datiem, 2020. gadā cilvēce kompensē tikai 22% no pasaules emisijām, iegādājoties un atlaižot oglekļa kredītus, un tomēr to valstu īpatsvars, kuras darbojas regulētos oglekļa tirgos, ir pieaudzis no 40 procentiem no pasaules IKP 2016. gadā līdz 70 uz vienu uz vienu cilvēku. centi 2020. gadā 1. Rezultāts ir pieprasījuma mūris, kas var ievērojami pārsniegt jaunu oglekļa kredītu ražošanu, ko noslāpē lēns un dārgs brīvprātīgā oglekļa projekta sertificēšanas process.

“Šis gads var pazemināties kā galvenais klimata pārmaiņu lēciena punkts,” sacīja JP alianses līdzdibinātājs un Uphold izpilddirektors JP Thieriot. Gads pagāja no tālajiem jautājumiem, kas iekļauti tālu nolīgumos, piemēram, Kioto un Parīzē, līdz eksistenciāliem draudiem, kas ietekmē desmitiem miljonu cilvēku dzīvi. Pēdējo mēnešu laikā mēs esam redzējuši, kā Austrālija un Kalifornija deg, arvien spēcīgākas viesuļvētras, ievēlētais ASV prezidents Džo Baidens paziņo par klimata pārvaldi, kā arī tādi uzņēmumi kā Apple, Microsoft un Nike brīvprātīgi apņemas ievērot oglekļa neitralitāti.

Klimata pārmaiņu apkarošana, visticamāk, kļūs par nākamo 20 gadu dominējošo ekonomikas jautājumu. UPCO2 marķieris ļauj cilvēkiem visur piedalīties šajā ārkārtīgi nozīmīgajā un potenciāli ienesīgajā jaunajā tirgū, kā arī rīkoties pareizi planētai. ”

Brīvprātīgie oglekļa kredīti, kas atbalsta visus UPCO2 marķierus, piedāvā lielas ekonomiskas priekšrocības salīdzinājumā ar regulētajiem kredītiem. Kā dolāros denominēti, pasaulē atzīti, maināmi un daudzgadīgi aktīvi brīvprātīgie kredīti ilgst mūžīgi, saglabājot opcijas vērtību, līdz uzņēmums vai indivīds, kurš vēlas kompensēt oglekļa dioksīda nospiedumu, patērē vai atstāj pensiju..

“Tas ir pārsteidzoši, ka nav vienotas globālās oglekļa emisiju klīringa cenas,” sacīja Le Merle. “Nepiegādājamu, digitāli tirgojamu preci, kas ir būtiska cilvēka darbībai, nevajadzētu tirgot divpusēji ārpusbiržas tirgos, jo oglekļa kredīti mūsdienās ir.

‘Viena gada tonna oglekļa nozīmē to pašu visur. Kā brīvprātīgam oglekļa kredītam kā globāli atzītam aktīvam, ko definē starptautiskie standarti, galu galā vajadzētu iegūt tādu pašu cenu jebkur

Le Merle sacīja: “Mēs uzskatām, ka UPCO2 marķierim ir svarīga loma, demokratizējot piekļuvi oglekļa kredītiem, kas varētu novērst cenu arbitrāžu un radīt vienotu globālu cenu. Šī man bija spuldze. Apvienojiet digitālo līdzekli ar lietus mežu oglekļa emisiju kompensāciju un nodrošiniet piekļuvi visiem pasaules iedzīvotājiem. Kā tā nevarētu būt lieliska ideja? ”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me