Kraken kļūst par pirmo ASV licencēto digitālo aktīvu banku

Populāra digitālo aktīvu apmaiņa, Krakena, ir piešķirts zaļā gaisma izveidot “Īpaša mērķa depozitārija iestādi (SPDI)”. Šis apzīmējums ļaus Kraken attīstīt jaunu vienību, kas pazīstama kā Kraken Financial, kas darbosies kā noformēta banka, kas piedāvā visaptverošus digitālo aktīvu pakalpojumus, piemēram, noguldījumu pieņemšanu, glabāšanu un uzticības pakalpojumus.

“Krakena vīzija ir kļūt par uzticamu pasaules tiltu starp nākotnes kriptogrāfisko ekonomiku un šodienas esošo finanšu ekosistēmu.”

Kraken ir pirmais uzņēmums, kas specializējas digitālo aktīvu jomā un ir saņēmis SPDI statusu – īpaši ievērības cienīgs solis uz priekšu Kraken un visas blockchain industrijai kopumā.

Kļūšana par banku

Paredzams, ka, kļūstot par pirmo šāda veida banku ASV, Kraken Financial būs nozīmīga loma digitālo aktīvu ieviešanas turpināšanā. Daži citi ieguvumi ietver:

  • Kraken Financial iegūst pirmās priekšrocības, jo tā ir pirmā šāda veida vienība
  • Blockchain kopumā gūs labumu, palielinot ietekmi, pieņemšanu un izplatību
  • Sabiedrība gūs labumu, palielinot piekļuvi nākotnes finanšu pakalpojumiem

Vaiomingas regulatoru nākotnes domāšana nav palikusi nepamanīta tiem, kas ir atbildīgi par Kraken pakalpojumiem. Kaut arī daudzas valstis ir izmantojušas piesardzīgāku pieeju kriptonauda ieviešanai, Vaiominga, šķiet, ir gatava virzīties uz priekšu, apstrādājot FinTech.

“Mēs esam saviļņoti, strādājot tādā stāvoklī, kas ir tik pielāgots mūsu filozofijai un vērtībām. Vaiominga ir rets un spilgts piemērs tam, kā pārdomāta regulēšana var veicināt inovācijas FinTech uzņēmumiem. ” – Deivids Kinitskis, Kraken Financial izpilddirektors

Kad Kraken Financial pirmo reizi tiks palaists, pakalpojumi būs pieejami tikai ASV. Uzņēmums atzīmē, ka laika gaitā pieejamība paplašināsies, iekļaujot starptautiskos klientus.

Jauni pakalpojumi?

Smagais darbs, ko Krakens ieguldīja šī mērķa sasniegšanā, nebija tikai tituls. Kļūstot par fraktētu banku, tā tagad likumīgi varēs piedāvāt dažādus jaunus pakalpojumus; katrs no tiem palīdzēs uzņēmumam sasniegt gala mērķi – savienot tradicionālās finanses ar blokķēdes un kriptovalūtu pasauli. Šie ir tikai daži no pakalpojumiem, kas laika gaitā tiek atbalstīti.

  • Brīvības atņemšanas dienesti
  • FIAT maksājumu vārtejas
  • Konta pārvaldības pakalpojumi

“Sākot no rēķinu apmaksas un algu saņemšanas kriptovalūtā līdz digitālo aktīvu iekļaušanai ieguldījumu un tirdzniecības portfeļos, Kraken Financial ļaus Kraken klientiem ASV nevainojami veikt bankas pakalpojumus starp digitālajiem aktīviem un nacionālajām valūtām.”

Jauni aktīvi?

Paralēli jaunu pakalpojumu piedāvāšanai Kraken iegūs arī iespēju atbalstīt plašāku aktīvu klases. Līdz šim uzņēmums galvenokārt nodarbojās ar kriptovalūtām. Tomēr, virzoties uz priekšu, Krakens atzīmē, ka joprojām pastāv iespēja atbalstīt vērtspapīrus. Ar uzņēmuma saknēm ap digitālajiem aktīviem būtu pamats uzskatīt, ka atbalsts vērtspapīriem ietvers arī digitālos vērtspapīrus / drošības žetonus.

Jauni ierobežojumi

Kaut arī iepriekšminētā atbalstāmo aktīvu un piedāvāto pakalpojumu paplašināšana ir noteikti pozitīva ietekme uz Kraken, tās jaunajam nosaukumam par banku ir arī pastiprināta regulatīvā pārbaude.

Papildus tam, ka uz to tagad attiecas visi tie paši noteikumi kā uz tradicionālo banku, tiek atzīmēts, ka tai vienmēr būs jāuztur 100% noguldījumu rezerves. Tas nozīmē, ka banka nepiedalīsies daļējā rezerves kreditēšanā – nodrošinot saviem klientiem pilnīgu piekļuvi viņu līdzekļiem vienmēr.

Kraken Financial

Uzņēmums Kraken Financial, kas dibināts 2020. gadā, galvenā mītne atrodas Šajēnā, Vaiomingā. Šis Kraken meitasuzņēmums darbosies kā noformēta banka, piedāvājot dažādus pakalpojumus, kas pielāgoti tradicionālo finanšu savienošanai ar blokķēdes aktīviem.

Izpilddirektors Deivs Kinitskis šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Citu ziņu sadaļā

Krakens vienmēr ir bijis līderis bloku ķēdes pasaulē. Uzņēmums ir ne tikai balss digitālo aktīvu aizstāvis, bet arī ir veicis dažādas pagātnes darbības nozares virzīšanai. Mēs apskatījām vienu šādu gadījumu, jo Krakens bija “Crypto Ratings Council (CRC)” dibinātājs.

CRC ir pašregulēta grupa – sastāv no nozares līderiem, piemēram, Coinbase, Circle, Bittrex, un Kraken – kuras uzdevums ir izglītot sabiedrību par aktīvu klasifikāciju. Lai uzzinātu vairāk par to, ko CRC dara un kā viņi to dara, noteikti iepazīstieties ar mūsu iepriekšējo pārklājumu ŠEIT.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me