Debetkartes plūdu kriptogrāfijai ar Coinbase, Paxful utt.

Tā kā kriptovalūtu popularitāte turpina pieaugt, mēs redzam ļoti nepieciešamo augšupeju uzņēmumos, kas vēlas apkalpot nozari. Lai gan kriptonauda piedāvā daudz dažādu iespēju, priekšplānā vienmēr būs viena realizācija – tirgotāju tēriņi. Tas nozīmē nodrošināt sabiedrībai iespēju atbalstīt ikdienas tēriņu paradumus, izmantojot kriptovalūtas.

Diena, kad klients degvielas uzpildes stacijā var izmantot savus kriptovalūtas krājumus, kas neatšķiras no debetkartes, būs nozīmīga diena nozarei. Par laimi, šī ir drīz pienākošā diena.

Kripto debeta kartes

Kriptogrāfijas debetkarte ir tieši tas, ko norāda tās nosaukums – debetkarte, kas ļauj lietotājam katru dienu veikt pirkumus ar kriptovalūtas krājumiem. Lai to panāktu, uzņēmumi parasti ir spiesti sadarboties ar esošajiem maksājumu apstrādātājiem, izmantojot esošo infrastruktūru. Lielākajai daļai līdz šim izsludināto kriptogrāfisko debetkaršu Visa ir kļuvusi par šo izvēlēto partneri.

Rūdīta cerība

Ja kripto debetkartes ideja izklausās kā fantastisks solis uz priekšu, nomieriniet savas cerības. Lai gan šādu karšu izlaišana patiešām parāda kriptogrāfijas virzību uz priekšu, lielākā daļa nedarbosies, kā paredzēts.

Kamēr karšu īpašnieki varēs izmantot savu kriptovalūtas daļu, lai finansētu pirkumu, tirgotāji nepieņems kriptonauda. Drīzāk šīs partnerības ar Visa redzēs, ka maksājumu procesors tirgotāju tirdzniecības vietās konvertēs kriptovalūtas uz FIAT.

Ideālā gadījumā, ja tirgotāji redz arvien vairāk klientu, kuri maksā ar šādiem līdzekļiem, un viņiem kļūst ērtāk izmantot digitālos līdzekļus, viņi kādu dienu atbalstīs pilnīgu integrāciju.

Gaidāmie piedāvājumi

Kad mēs esam noskaidrojuši, kas ir kriptogrāfiskā debetkarte, un daži no tiem saistītie plusi / mīnusi, kad mēs ceram tos izmantot?

Jau vairākus gadus atpakaļ, dažādi uzņēmumi ir darījuši visu iespējamo, lai izstrādātu šādu karti. Tomēr lielāko daļu idejas celmlaužu kavēja noteikumi un tirgus nenobriedums. Tomēr 2020. gadā tas ir mainījies, un dažādi augsta līmeņa uzņēmumi ir paziņojuši par drīzu savu iterāciju sākšanu. Paredzams, ka katra no šīm kartēm tiks izlaista nākamajos mēnešos Amerikas Savienotajās Valstīs un dažādās pasaules valstīs.

Monētu bāze

Kā viens no lielākajiem nosaukumiem, kas saistīti ar kriptogrāfiju, jebkurš Coinbase piedāvājums ir ļoti gaidīts. Lai uzsāktu kriptogrāfisko debetkaršu izmantošanu, Coinbase ir paziņojusi parMonētu bāzes karte”. Karte, kas jau kādu laiku ir pieejama ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, drīz kļūs pirmā izskats ASV robežās.

Coinbase ir spēris soli tālāk, nekā tikai atbalstot izdevumus par kriptogrāfiju. Tā ir paziņojusi, ka tās karte piedāvās arī atlīdzības funkcijas, kas lietotājiem nodrošinās 4% atpakaļ Steller vai 1% atpakaļ Bitcoin.

Bēdīgs

Tas ir pavisam nesen paziņoja kriptogrāfiskā debetkarte, kas šeit uzskaitīta šodien. Karte, kas kļuva iespējama sadarbībā starp Paxful un Ternio, tika izstrādāta ar mērķi “bankā ieskaitīt bankā”. Paxful īpaši atzīmē Pasaules Bankas apkopotos datus – kas norāda, ka 1,7 miljardi cilvēku visā pasaulē ir bez bankas – kā tā motīvu centieniem.

Ternijas izpilddirektors Daneils Gouldmans apgalvo: “Paxful ir labākais klases vienaudžu vienādranga bitcoin tirgū, tāpēc mēs esam iespiesti par spēju nodrošināt saviem klientiem piekļuvi BlockCard platformai … Būs jautri sapārot visus kopā no Paxful priekšrocībām, izmantojot Blockcard globālās debetkartes un bankas konta iespējas. Ternio ir apņēmies nodrošināt sadarbspēju starp kriptovalūtām un tradicionālo banku sistēmu. ”

BlockFi

Kaut arī iepriekšminētajiem piedāvājumiem ir dažādas līdzības, BlockFi piedāvājums nedaudz atšķiras. Tā vietā, lai ļautu klientam veikt pirkumus ar kriptovalūtām, tā sadarbojas ar Visa, lai izstrādātu vienu no pirmajām kriptovalūtas atlīdzības kartēm..

Tas nozīmē, ka, veicot tipiskus debeta pirkumus, kartes īpašnieks varēs saņemt atbalstītas kriptovalūtas līdzīgi tam, kā viņi saņemtu lojalitātes punktus, piemēram, gaisa jūdzes vai ‘cashback’..

Faktiskie izdevumi joprojām tiks balstīti tikai uz kartes īpašnieku atlikumiem FIAT valūtās. Ar citiem piedāvājumiem, kas nodrošina iespēju saņemt kriptogrāfijas atlīdzības, papildus tēriņiem vajadzētu būt interesantam redzēt, vai, uzsākot tirdzniecību, BlockFi kartes struktūra mainās.

Spriedums joprojām nav pieņemts

Iesniegtie kriptogrāfisko debetkaršu piemēri ir tikai daži no daudzajiem. Tā kā tiešraidē vēl ir maz, spriedums par to, vai šīs kartes būs veiksmīgas, joprojām nav pieņemts. Vai klientus interesē tikai atlīdzības kartes? Abu kombinācija? Vai arī viņus nemaz neinteresē?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me