Bitcoin piešķiršana pieaug starp valsts kases rezervēm

Identitātes atrašana

Kopš pirmsākumiem Bitcoin daudzus uzskata par nākotnes valūtu – digitālu aktīvu, kas spēj darboties pasaules mērogā, vienlaikus nodrošinot iespēju efektīvi uzglabāt un pārsūtīt vērtību.

Kaut arī Bitcoin galīgais mērķis var būt kļūt par patiesu, praktisku valūtu, tā vienkārši vēl nav. Lai sasniegtu šo mērķi, strādā dažādi uzņēmumi, taču tie izstrādā tādus risinājumus kā Lightning Network. Šie risinājumi ir mēģinājumi palielināt mērogojamību un privātumu, vienlaikus samazinot ekspluatācijas izmaksas. Lai gan zibens tīkls sāk redzēt jēgpilnu pieņemšanu, vēl jāpaiet kādam laikam, līdz otrā slāņa protokols ir ierasts.

Pagaidām varētu šķist, ka jaunais institucionālo investoru vilnis, kas ienāk tirgū, to dara viena galvenā iemesla dēļ – lai ierobežotu savas likmes. Rezultātā mēs redzam, ka arvien vairāk “valsts kases rezervju” gūst labumu no augošā Bitcoin piešķiršanas līmeņa.

Valsts kases rezerves

Šī identitāte, kas tiek viltota kā riska ierobežošanas ieguldījums, neuzrāda pazīmes, kas mazinātu, dodoties uz Jauno gadu. Šie uzņēmumi ir daži no tiem no pēdējiem mēnešiem, kas ir uzsvēruši un nostiprinājuši šo tendenci, jo katrs ir ieguldījis ievērojamas summas Bitcoin.

MicroStrategy

Varbūt lielākais zināmais pēdējā laika ieguldītājs Bitcoin ir biznesa informācijas firma MicroStrategy. Tēriņu uzplūdā, kas sākās oktobrī, šis ASV uzņēmums ir kļuvis par skaļu digitālā īpašuma atbalstītāju.

MicroStrategy izpilddirektors Maikls Teilors uzskata, ka “Bitcoin ir banka kibertelpā, kuru vada neuzpērkama programmatūra un kas piedāvā globālu, pieejamu, vienkāršu, & drošs krājkonts miljardiem cilvēku, kuriem nav iespēju vai vēlēšanās vadīt savu riska ieguldījumu fondu. “

Bitcoin Investment – 70 470 BTC vērts 1 858 202 289 USD

SkyBridge

Ar ievērojamu ieguldījumu un gaidāmo Bitcoin fondu SkyBridge ir izdarījis vienu no lielākajām šļakatām nozarē vēlu.

SkyBridge līdzdibinātājs Anthony Scaramucci nesen CNBC paziņoja: “Jums jāpieņem, vai bitkoīns ir vērtības krājums, vai ne … Tur joprojām ir skeptiķi, un tāpēc es domāju, ka mēs esam pirmajā maiņā. Bet pēc pētījumiem, ko esam veikuši … un ņemot vērā monetāro piedāvājumu un globālo centrālo banku koordināciju šobrīd, tā nākamajā desmitgadē būs ļoti spēcīga aktīvu klase. “

Bitcoin Investment – 182 000 000 USD

Kvadrāts

Tā kā Džeka Dorsija uzņēmums Square 2020. gada beigās paziņoja par digitālā īpašuma iegādi 50 miljonu USD vērtībā, kas bija viens no visbalsīgākajiem Bitcoin atbalstītājiem, tas 2020. gada beigās bija nepārprotams solis. Tā kā šis ieguldījums kopš tā laika ir strauji pieaudzis kopš tā laika gandrīz trīskāršojas.

Square finanšu direktore Amrita Ahuja, norāda, “Mēs uzskatām, ka bitcoīns nākotnē var kļūt par visuresošāko valūtu … Tā kā tas pieaug pieņemšanā, mēs plānojam mācīties un piedalīties disciplinēti. Uzņēmumam, kas būvē produktus, kuru pamatā ir iekļaujošāka nākotne, šis ieguldījums ir solis šajā ceļojumā. ”

Bitcoin Investment – 4 709 BTC, kuru vērtība ir 124 170 208 USD

Coinsilium

Neskatoties uz ilgstošo interesi par kriptovalūtām kopumā, Coinsilium ir atzinusi noteiktu galveno aktīvu, piemēram, Bitcoin un Ethereum, vērtību. Tādējādi uzņēmums ir veicis nesenus pasākumus, lai palielinātu savu pakļautību šiem galvenajiem aktīviem, izmantojot savas valsts kases rezerves.

Bitcoin Investment – 1 090 000 USD +

Ruffer

Šī Lielbritānijā bāzētā ieguldījumu sabiedrība pārvalda aktīvus vairāk nekā USD 27 miljardu vērtībā. Nesen uzņēmums radīja viļņus, kad nolēma iegādāties ievērojamu daudzumu Bitcoin, kas, domājams, ir aptuveni 2,5% no tās kases rezervēm.

“Bitcoin dažādo uzņēmuma (daudz lielākus) ieguldījumus zeltā un ar inflāciju saistītās obligācijās un darbojas kā ierobežojums dažiem no redzamajiem monetārajiem un tirgus riskiem,”

Bitcoin Investment – 45 000 BTC, kuru vērtība ir 1 186 591 500 USD

BIGG digitālie aktīvi

BIGG kā kriptovalūtas brokeru firma praktizē to, ko sludina. Uzņēmums ne tikai piedāvā saviem klientiem ar Bitcoin saistītus pakalpojumus, bet arī uzņēmums ir atzinis Bitcoin vērtību un ieguldījis ievērojamu daļu savas kases digitālajā aktīvā.

BIGG izpilddirektors Marks Binns apgalvo, ka “BIGG (agrāk BIG Blockchain Intelligence Group) sāka krāt Bitcoin jau 2015. gadā. Bitcoin ir būtiski novērtējis kā aktīvu klasi 1, 2, 5 un 10 gadu perspektīvā, un mēs ticam potenciālam ietekmīgs cenu pieaugums šodien ir spēcīgāks nekā jebkad agrāk. Institucionālā iesaistīšanās un pirkšana, kā arī vispārēja ieviešana turpinās virzīt Bitcoin cenu, jo piedāvājums joprojām ir ierobežots. Mēs uzskatām, ka mūsu Bitcoin turējumi laika gaitā var darboties kā pašfinansējums, jo mēs turpinām paplašināt savu galveno kriptogrāfiskās tirdzniecības un blokķēdes tiesu programmatūras biznesu. “

Bitcoin Investment – 189,5 BTC vērts 4 996 868 USD

* rakstīšanas laikā precīzi skaitļi. USD USD vērtība var strauji svārstīties.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me