Viss, kas jums jāzina par kriptovalūtu pamata uzmanības marķiera Iesācēju ceļvedis 2018. gadā

Pamata uzmanības marķieris (BAT) ir viens no vispretrunīgākajiem, kā arī viens no vērienīgākajiem un slavēšanas cienīgākajiem projektiem pašreizējā kriptosfērā.

Izveidots jau 2016. gadā, Basic Attention Token aiz tā ir viens no lielākajiem vārdiem, tas ir Brendan Eich, vietnes JavaScript un leģendārais Mozilla. Citi ievērības cienīgi komandas locekļi ir Braiens Bondijs, Brave vadošais izstrādātājs un līdzdibinātājs, Skots Loklins, vecākais inženieris un Kerf programmatūra.

komanda

Kas ir pamata uzmanības marķieris?

Lai tas būtu pēc iespējas vienkāršāk, Basic Attention Token ir vietējais marķieris, kas darbina drosmīgo ekosistēmu. BAT ir ERC-20 marķieris, kas nozīmē, ka tas ir veidots virs Ethereum blokķēdes. Marķierus var brīvi izmantot drosmīgajā ekosistēmā, kas nozīmē, ka tos var apmainīt starp reklāmdevējiem, izdevējiem un tipiskiem interneta lietotājiem.

Sanfrancisko bāzētā pamata uzmanības marķiera (BAT) projekta galvenais mērķis ir nodrošināt saviem lietotājiem jaudīgu digitālās reklāmas apmaiņu, kuras pamatā ir blokķēdes tehnoloģijas. Tā tika izstrādāta, lai risinātu un uzlabotu nedaudz negodīgu digitālās reklāmas sistēmu, kur daudziem interneta lietotājiem ir jāupurē laiks, privātums un uzmanība, lai to izmantotu bez maksas..

Projekta struktūra, kā darbojas BAT

Ja iepriekšminētais nosaukums Drosmīgs izklausās pazīstami, tāpēc, ka Brave neapšaubāmi ir viena no labākajām pārlūkprogrammām, kas parādījusies pēdējos gados. Brave ir tīmekļa pārlūkprogramma, kas balstīta uz Chromium un kuras mērķis ir lietotājiem piedāvāt lielisku tiešsaistes pieredzi, bloķējot izsekotājus un reklāmas, tādējādi uzlabojot gan privātumu, gan tīmekļa lapu ielādes ātrumu..

Brave pārlūks ir galvenā uzmanības marķiera projekta sastāvdaļa. Protams, lietotājiem nav obligāti jāizmanto BAT, lietojot Brave, lai gan viņi var izmantot marķieri, lai samaksātu satura izdevējiem.

Drosmīgs

Tā kā projektā pamatā tiek izstrādāts jauna veida digitālās reklāmas modelis, tas neizbēgami iet pa galvu ar dažiem lielākajiem reklāmas gigantiem, piemēram, Facebook, Twitter un YouTube. Jaunā sistēma, ko piedāvā LPTP, izstumj tādus starpnieku uzņēmumus kā iepriekš minētie. Tā vietā, lai samaksātu tos, valūtu var maksāt tieši no reklāmdevējiem lietotājiem, kuri izmanto LPTP. Vienkārši sakot, tā reklamēšanas modelis ļauj reklāmdevējiem maksāt par reklāmām, izmantojot LPTP, un lietotāji, kuri skatīs šos papildinājumus, tiks apbalvoti ar LPTP.

Saskaņā ar pamata uzmanības marķieri baltā grāmata, Drosmīgajam ir īpaša loma, jo to izmanto, lai izmērītu lietotāju uzmanību. Pārlūkprogramma analizē lietotāju iesaistīšanos noteiktā cilnē un parāda atbilstošas ​​reklāmas, pamatojoties uz laiku, kas pavadīts, ritinot konkrētu saturu.

Kad uzmanības rādītājs ir savākts, dati tiek nosūtīti uz Brave virsgrāmatas sistēmu. Tā ir atbildīga par samaksu gan izdevējiem, gan lietotājiem, pamatojoties uz galīgo uzmanības punktu.

Diagramma

Tirgus veiktspēja

LPTP marķieris ir palaists, izmantojot tipisku ICO. Visiespaidīgākais šajā konkrētajā ICO ir fakts, ka uzņēmumam izdevās savākt 35 miljonus ASV dolāru nedaudz mazāk kā 30 sekundēs. Šajā rakstā BAT cena ir 0,23 USD par marķieri, kas nav daudz vairāk nekā tad, kad tas pirmo reizi tika palaists 2017. gada jūnijā (0,17 USD).

BAT kopējā tirgus kapitalizācija ir 237 735 000 USD ar cirkulējošu piegādi 100 000 000 BAT no kopējā 1 500 000 000 BAT piedāvājuma. Monēta šobrīd atrodas 51. vietā CoinMarketCap, un to var tirgot dažās populārākajās kriptovalūtu biržās, piemēram, Binance, LATOKEN, Huobi, ChaoEX, Bittrex, un VeBitcoin. Plašāku informāciju skatiet vietnē CoinMarketCap’s Tirgu sadaļa.

Tirgus

LPTP glabāšana

Tā kā BAT marķieris ir ERC-20 marķieris, to var saglabāt jebkurā ar Ethereum saderīgā makā. Daži no labākajiem makiem LPTP glabāšanai ir  Virsgrāmata Nano S, MyEtherWallet, un Izceļošana.

Nākotnes investīcijas

Ir daudzi, kas uzskata, ka LPTP ir ļoti labs ilgtermiņa ieguldījums. Projekta pamatprincips ir galvenais pārdošanas punkts, komandu veido daudzi izcili prāti, un Brave pārlūks pašlaik tiek izmantots kā kickstarter, lai uzlabotu projekta mērogošanu, piedāvājot bezmaksas žetonus ikvienam, kas to izmanto.

Nākotne BAT nebūs viegla, galvenokārt tāpēc, ka projekts saskaras ar ļoti spēcīgu konkurenci no citiem reklāmas gigantiem, piemēram, Google un Facebook, kā arī no citām līdzīgām uz blockchain balstītām reklāmas platformām, piemēram, Papiruss un Adshares. Par laimi, pēdējie divi galvenokārt ir vērsti uz izdevējiem un reklāmdevējiem, pilnībā izslēdzot lietotājus, kas padara BAT par daudz vērtīgāku. Nākotnes ieguldītājiem vajadzētu rīkoties piesardzīgi un veikt visaptverošu pētījumu pirms apņemšanās. Iepazīšanās ar projektu ceļvedis ir arī ļoti laba ideja.

Sociālie mēdiji

Lai iegūtu vairāk informācijas par projektu, lietotājiem ieteicams apmeklēt projektu oficiālā mājas lapa. Citi noderīgi resursi ietver emuāra sadaļa, projekta Vidēja sadaļa, tā Reddit, kā arī tā Twitter un Telegramma kanālus.

Secinājums

Saskaņā ar projekta dokumentu, papildus visām saistītajām izmaksām par datu iekasēšanu par reklāmu ielādi, var tikt ietekmēta arī ierīces veiktspēja. Tiek uzskatīts, ka reklāmas var samazināt tālruņa vai klēpjdatora akumulatora darbības laiku pat par 21%. Tomēr visvērtīgākie resursi, ko lietotāji zaudē reklāmu dēļ, ir viņu brīvais laiks.

Būs interesanti redzēt, kā nākotnē izskatīsies gan Basic Attention Token, gan Brave pārlūks. Lai gan uz marķieriem balstīta ekosistēma un tās bloķējošā pārlūkprogramma ir lieliski priekšlikumi, projektam joprojām ir nepieciešami lielāki pieņemšanas līmeņi, līdz tas var droši meklēt ienesīgu nākotni. Tikai laiks rādīs, vai Basic Attention Token izdosies revolucionizēt digitālās reklāmas nozari.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me