Top 10 kriptonauda YouTube lietotāji, kas izrakstīsies

Kripto telpas jaunums var būt milzīgs. Labā ziņa ir tā, ka internets sniedz daudz noderīgas informācijas, kaut arī augstas kvalitātes informācijas atrašana dažreiz var būt apgrūtinoša.

Viena no labākajām vietām, kur atrast ar kriptogrāfiju saistītu saturu, ir YouTube, pasaulē lielākais video koplietošanas pakalpojums. Neatkarīgi no tā, vai esat vairāk uz datiem orientēts un “tehnisks” tipa cilvēks, ieguldītājs vai vienkārši interesējaties par kriptonauda vispārīgajiem aspektiem, ikvienam ir pieejams YouTube kanāls.

Mēs esam izveidojuši sarakstu ar top 10 kripto YouTube lietotājiem, kuri jums jāpārbauda, ​​ja nopietni domājat par kriptonauda:

  1. Kripto zombijs

Var lepoties ar vienu no savādākajiem vārdiem vietnē YouTube, Kripto zombijs ir kanāls, kurā ir lieliskas kriptovalūtas atsauksmes. Tā ir arī vieta, kur jūs varat būt informēts par jaunākajiem notikumiem kriptogrāfijas sfērā. Kanāls ietver ICO prezentācijas, intervijas un visdažādākās vispārējas diskusijas par dažādām aktuālām tēmām, kas saistītas ar kriptovalūtu.

Šobrīd kanālam ir 32 000 abonentu, taču, ņemot vērā K-DUB “plūsmu”, nebrīnieties, ja kanāls ātri kļūs par vienu no šāda veida populārākajiem pakalpojumā YouTube.

2. DataDash

DataDash šķiet, ka tas ir neapstrīdams kriptogrāfijas karalis YouTube, tāpēc tā milzīgais abonentu saraksts ir gandrīz 311 000. Kanāla seja ir Nikolajs Mertens, jauns kriptogrāfijas entuziasts un bijušais datu analītiķis. Kanāls piedāvā plašu kriptogrāfijas informācijas un vispārīgu padomu klāstu, kā arī paša Nikolaja viedokli par dažādiem jautājumiem.

Skatītāji, kurus interesē monētu apskats, tirdzniecības padomi, blokshēmas skaidrojumi, kā arī citas modernas tehniskas detaļas, noteikti atradīs šo kanālu ļoti informatīvu.

Datu domuzīme

3. Kripto ieguldītājs

Ja kriptogrāfijas ieguldījumi un tirgus dinamikas izpratne ir jūsu galvenās prioritātes, tad Kripto ieguldītājs ir kanāls, kas, visticamāk, jums patiks, jo to vada zinoša persona ar iepriekšēju pieredzi finanšu jomā. Kanāls nav tik aktīvs kā citi līdzīgi kanāli pakalpojumā YouTube, tādēļ, ja jūs sekojat jaunākajām ziņām, tas, iespējams, nav domāts jums.

Lielākā daļa kanāla satura ir saistīta ar kriptovalūtu un ieguldījumu ieguldījumiem fundamentālo analīzi. Kanāls lepojas arī ar daudz satura, kas palīdzētu jums izvairīties no krāpšanas.

4. Ivans par tehniku

Ivans par Tech ir ļoti populārs YouTube kanāls, kuru vada zviedru starptautiskais blokķēdes runātājs, pedagogs un ietekmētājs Ivans Liljeqvists. Ar spēcīgu programmatūras izstrādes pieredzi Ivans mēdz labi informēt visus savus 183 000 abonentus par visām svarīgākajām kriptogrāfiskās telpas tehniskajām īpašībām.

Ivans piedāvā visdažādākos nozīmīgos jaunumus, stāstus un pat intervijas ar dažiem no vissvarīgākajiem cilvēkiem kriptogrāfijas sfērā, kas ir pietiekami, lai visi izklaidētos un koncentrētos stundām ilgi. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs kriptogrāfijas telpā vai nopietns kriptogrāfijas veterāns, Ivan on Tech ir vieta, kur jūs jutīsities kā mājās..

Ivans

Avots: https://www.ivanontech.com/

5. Doug Polk kriptogrāfija

Dags Polks ir viens no nedaudzajiem cilvēkiem vietnē YouTube, kurš var padarīt kriptovalūtu jautru. Profesionālais pokera spēlētājs, kurš meklē kriptonauda, ​​ir guvis panākumus ar savu YouTube kanāls kurai pašlaik ir 201 000 abonentu.

6. Suppoman

Suppoman noteikti ir viens no harizmātiskākajiem varoņiem kriptogrāfiskajā telpā, un viņš sevi uzskata par Kripto supervaroni. Viņam ir YouTube kanāls un pietiekami daudz sekotāju (147 000 abonentu), lai to pierādītu. SuppomanStils var nebūt piemērots visiem, taču viņa kanāls ir lielisks, ja vēlaties vienkārši sajust jaunākās ziņas, kā arī gūt skaidru priekšstatu par dažādu kriptovalūtu plusi un mīnusi..

7. Boksēšana

Vada Maikls Gu, Boksēšana ir ļoti noderīgs un izglītojošs kanāls, kas koncentrējas uz abonentu ikdienas analīzi par blokķēdes tirgu. Kanālā ir labi veidoti videoklipi, kuros ir sadalītas dažas visatbilstošākās tēmas, un tiem var piekļūt gan iesācēji, gan eksperti. Viens no kanāla izcilākajiem punktiem ir Maikla viedoklis par dažādiem notikumiem gan no Ķīnas, gan no starptautiskās kriptogrāfiskās telpas.

Šajā kanālā neatradīsit tirdzniecības padomus un padomus, un, ņemot vērā to, cik kriptogrāfijas tirgus ir nepastāvīgs un neparedzams, tas, iespējams, ir laba lieta.

8. Monētu meistarība

Ja kriptogrāfiskā tirdzniecība ir tas, ko jūs domājat, tad Monētu meistarība ir viens no labākajiem YouTube kanāliem. Kanālam ir 131 000 abonentu, un tas katru dienu sniedz informāciju par kriptovalūtu tirgiem un dažādām kriptogrāfijas tendencēm, diskusijas par jaunākajām ziņām, kā arī pienācīgas tirgus prognozes. Kārtera Tomasa kanāls galvenokārt ir orientēts uz profesionāla ieguldītāja, nevis vidusmēra tirgotāja vajadzībām.

9. Kripta0

Crypt0 ir viens no visaptverošākajiem YouTube kanāliem, kas aptver lielu virkni ar kriptogrāfiju saistītu tēmu, sākot no Reddit diskusijām līdz pat dažām jaunākajām un aizraujošākajām blokķēdes / kriptogrāfijas ziņām. Kanāla seja ir Omar Bham, kas parāda dziļu izpratni gan par kriptovalūtu tehnoloģijām, gan to sociālajām un finansiālajām sekām un sekām.

Omārs arī ļoti mīl savus sekotājus, jo iesaistīšanās līmenis ir diezgan augsts. Viņš parasti atbild uz komentāriem un rīko regulāru Q&A sesijas.

10. Andreass M. Antonopuls

Andreas M. Antonopoulos ir viens no lielākajiem vārdiem kriptogrāfijas sfērā, kas neprasa daudz ievadu. Nav pārsteidzoši, ka ilgstošais Bitcoin evaņģēlista un blokķēdes aizstāvja YouTube kanāls ir obligāts abonements jebkuram kriptogrāfijas cienītājam. Uz viņa kanāls, kurai pašlaik ir 154 000 abonentu, jūs atradīsit Andreas aizraujošās un iedvesmojošās runas un sarunas, kā arī dažādas Q&Kas attiecas uz Bitcoin un Ethereum.

cz portrets 3

Avots: https://antonopoulos.com/

Secinājums

Vai zināt kādu citu labu youtuberi? Kā būtu ar dažiem topošajiem kanāliem? Atstājiet savas iecienītākās personības vai videoklipus komentāros!

Foto pieklājība

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me