Svarīgu telegrammas kriptovalūtas kanālu saraksts

Telegramma ir viena no vadošajām ziņojumapmaiņas lietotnēm, kas ļoti koncentrējas uz drošību. Atšķirībā no vairuma citu pašlaik tirgū esošo ziņojumapmaiņas lietotņu, Telegram izmanto savu šifrēšanas protokolu, tas ir pilnīgi bez maksas, tam ir neierobežota mākoņa krātuve, tajā ir gan parastas, gan “slepenas” tērzēšanas sarunas, daudzplatformu pieejamība, grupas un supergrupas, kanāli, robotu funkcionalitāte , kā arī nav reklāmas vai papildu premium satura, un nav abonēšanas maksas.

Ņemot vērā šo plašo labvēlīgo funkciju klāstu un tā mantotos drošības / privātuma protokolus, nav brīnums, ka tas ir iekļuvis kriptogrāfiskajā pasaulē kā uzticams saziņas / informācijas nesējs un viens no vispievilcīgākajiem multivides risinājumiem kriptovalūtu izstrādātājiem, tirgotājiem un citiem. uzņēmējiem.

Burtiski jebkuram nopietnam kriptogrāfijas projektam mūsdienās ir savs telegrammas kanāls, bet vēl svarīgāk ir fakts, ka ir dažādas kriptogrāfijas publikācijas un mediju grupas, kurās ir arī visaptveroši telegrammas kanāli ar saturu.

Zemāk mēs izveidojām sarakstu ar dažiem svarīgākajiem kriptogrāfijas telegrammas kanāliem un grupām:

Cointelegraph (@Vietneegrafs)

Ja pat īsu brīdi esat bijis kriptogrāfiskajā telpā, ir ļoti liela iespēja, ka esat dzirdējis Vietneegrafs, viena no cienījamākajām un populārākajām kriptovalūtu publikācijām.

Cointelegraph saviem lasītājiem sniedz jaunākās ziņas kriptosfērā (Bitcoin News, Ethereum news, Altcoin News, Blockchain News, Scam News utt.), Bet arī visaptverošu tirgus analīzi un iespaidīgu noderīgu apmācību un ceļvežu kolekciju. The oficiālais Cointelegraph telegrammas kanāls šobrīd lepojas ar 94 692 dalībniekiem un aptver vissvarīgākos Blockchain aspektus, Bitcoin, un Fintech ziņas.

cointelegraph foto

Avots: ttbcn.wordpress.com

CryptoMedics (@CryptoMedics)

CryptoMedics ir kriptovalūtas telegrammas kanāls, kas ļoti koncentrējas uz pētniecību. Kanāla aiz komandai ir caurspīdīga un padziļināta pētījumu pieeja. Ja kriptotirgū esat iesācējs un vēlaties uzzināt vairāk, tad CryptoMedics varētu būt viena no labākajām izvēlēm. Kanāls ir slavens ar savu izcilo kopienu, un tā ir vieta, kur var atbildēt uz gandrīz visiem jūsu jautājumiem. Galvenais trūkums ir fakts, ka tas ir viens no nedaudzajiem Telegram kanāliem, kas prasa samaksu. Šobrīd kanālā ir 4964 dalībnieki.

Kriptogrāfijas čarti (@Kriptogrāfijas čarti)

Crypto Charters ir kriptogrāfijas telegrammu grupa, kas īpaši paredzēta stingriem, progresīviem kriptogrāfijas tirgotājiem un analītiķiem. Grupa ir ievērojama ar to, ka piedāvā saviem dalībniekiem labi dokumentētus un vispusīgi detalizētus dažādu kriptovalūtu grafikus. Grupa pārsvarā koncentrējas uz Bitcoin analīzi, taču ir dažādi līdzautori, kuri nodarbojas arī ar augstvērtīgiem altkoīniem.

Riska montieris (@Riska montieris)

Ja jūs galvenokārt koncentrējaties uz 10 labāko monētu cenu / tirgus analīzi, tad Venture Coinist noteikti ir jūsu Telegram kanālu saraksta cienīgs. Saturs galvenokārt ir vērsts uz tehniskās analīzes nodrošināšanu par to, kā izveidot darījumus nākamajās dienās / nedēļās, kas padara to par ļoti vērtīgu instrumentu iesācējiem investoriem un tirgotājiem. Īsāk sakot, ja vēlaties maksimāli palielināt sava ieguldījuma peļņas potenciālu, tad nevarat kļūdīties ar Venture Coinist.

Kriptogrāfijas samurajs (@Kripto samurajs)

Crypto Samurai ir viens no labākajiem kriptogrāfijas telegrammas kanāliem, jo ​​tajā ir kaut kas ikvienam. Kanāla aizmugurē esošais kolektīvs veic labu darbu, runājot par lielākās daļas cienījamo ziņu avotu kūrēšanu, sniedzot saviem lasītājiem tikai aktuālākos ziņu rakstus, tiklīdz tie tiek publicēti. Pašlaik kanālam ir 3125 lietotāji, kas nebūt nav mazs skaits.

Mikriptopēdija (@Mikriptopēdija)

Mycryptopedia ir oficiālais Telegram kanāls Mycryptopedia.com vietne. Kanāls lielu uzsvaru liek uz kuratoru izglītības saturu tādās tēmās kā kriptonauda, ​​blokķēdes tehnoloģija, ICO un tirgus analīze. Rakstu ziņā abonenti var sagaidīt apmācības, ceļvežus, ziņu rakstus, izglītojošus videoklipus, intervijas un cita veida informatīvus datus..

mycryptopediafeature

Avots: The Coinage Times

Lielbritānijas šifrēšana (@UKCrypto)

UK Crypto ir Telegram kanāls, kas saviem abonentiem piedāvā interesantu fundamentālās analīzes un tehniskās analīzes sajaukumu par daudzām monētām. Tā ir vieta, kur jūs varat uzzināt daudz jauna par kriptogrāfijas tirdzniecības pamatiem, kā arī atklāt jaunus un interesantus kriptogrāfijas projektus, kas visi ir veidoti un neapšaubāmi ar pārbaudāmiem avotiem.

Tirdzniecības signāls bez maksas (@Tirdzniecības signāls bez maksas)

Šis kanāls saviem abonentiem un tirgotājiem sniedz unikālus skatus par kriptogrāfijas tirgus pašreizējo situāciju. Tajā apkopota daudz tehnisko analīžu, lai nodrošinātu tās ilgtermiņa atbilstību, un tajā nav surogātpasta satura un savstarpējas sūtīšanas.

Kripta uz Mēnesi (@Kripta uz Mēnesi)

Kripto uz mēnesi nav tas, ko jūs varētu saukt par lielu Telegram kanālu, taču tas ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par kriptonauda tirdzniecību, tirdzniecības signāliem, ar tirgu saistītu analīzi, kā arī piekļūt dažādām ICO atsauksmēm.

1 2SOmQSDInGYj91TxyiAo4A

Avots: Medium.com

Kriptogrāfijas atspole (@Kriptogrāfijas maršruta autobuss)

Crypto Shuttle ir Telegram kanāls, kas ir īpaši noderīgs, ja vēlaties apskatīt dažus visatbilstošākos kriptovalūtas jaunumus. Viņi arī sniedz detalizētu un atjauninātu informāciju par situāciju valūtu tirgū, nepārspīlējot par biedējošajiem faktoriem, kas parasti saistīti ar kriptogrāfijas īpašumtiesībām un tirdzniecību.

1 WhDPaq3vc dB5nnNMUaMyA

Avots: Medium.com

Kripto trakums (@Kripto trakums)

Kripto trakums saviem abonentiem sniedz precīzus un sagatavotus jaunumus un pārskatus no kriptosfēras, kā arī noderīgu informāciju par gaidāmajiem ICO. Ir zināms, ka grupa, kas atrodas grupas aizmugurē, piedāvā ļoti labus padomus ICO ziņā.

Kripto ziņas (@Kripto ziņas)

Pēdējais mūsu sarakstā ir Crypto News Telegram kanāls. Tas ir bezmaksas kanāls, kurā ļoti liela uzmanība tiek pievērsta tikai aktuālo un kvalitatīvo ziņu sniegšanai. Dzīves laikā to saturs izrādījās tik labs, ka tagad grupai ir gandrīz simts dalībnieku.

Kols ir ārštata rakstnieks, kas koncentrējas uz kriptovalūtu un jaunajām tehnoloģijām. Iepriekšējie raksti par Masternodes tika parādīti vadošajās kriptogrāfijas vietnēs un citēti Whitepapers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me