Neobjektīvo kriptogrāfisko ziņu vietņu un emuāru saraksts, kas jāievēro

Ja jums ir kādas zināšanas par kriptonauda tirgu, tad jūs labi zināt, cik svārstīgi var būt šie aktīvi. Pat mazākais ziņu daudzums var izraisīt to, ka dažu stundu laikā to vērtība samazinās vai strauji pieaug. Tā rezultātā ir svarīgi, lai jūs sekotu jaunumiem par visām ar kriptovalūtu saistītajām ziņām.

Sekot jaunumiem ir vēl svarīgāk, ja jūs ļoti nodarbojaties ar monētu tirdzniecību vai šķirstīšanu. Tātad, kur jūs varat vērsties, lai atrastu objektīvu informāciju par visiem notikumiem kriptonauda pasaulē? Mēs priecājamies, ka jautājāt. Šeit ir nedaudz vietņu un emuāru, kas piedāvā objektīvas un objektīvas ziņas no kriptogrāfijas pasaules.

CoinTelegraph

Viena no vecākām un uzticamākām kriptovalūtu vietnēm, kuru atradīsit, ir CoinTelegraph. Dibināta 2013. gadā, CoinTelegraph nodrošina vietu, kur atrast neatkarīgas ziņas, kas aptver blokķēdes tehnoloģiju, kriptonauda un decentralizētas lietojumprogrammas. Turklāt jūs varat atrast jaunāko informāciju par tirgus analīzi, tehniskajiem sasniegumiem un kriptovalūtu cenām.

CoinTelegraph tur pirkstus uz kriptogrāfijas pasaules pulsa, piedāvājot arī ieskatus komentārus un viedokļus. Attīstoties un augot digitālo valūtu pasaulei, CoinTelegraph ir uzticams un uzticams vērtīgas informācijas avots.

Papildus lieliskajai ziņošanai par visām kriptogrāfijas lietām, CoinTelegraph 2018. gadā uzsāka arī BlockShow Americas konferenci. Jau tagad Eiropā tas ir populārs, BlockShow ir divu dienu pasākums, kas pulcē cilvēkus no dažādām nozarēm. Dalībnieki var sazināties tīklā, apspriest potenciālos blokķēdes projektus un uzklausīt starptautiski pazīstamus nozares ekspertus.

Izmantojiet Bitcoin

Mēs nevarējām pabeigt šo sarakstu, nepieminot sevi šeit vietnē UseTheBitcoin. Regulāri veicot analīzi un cenu prognozes, tostarp nesen DASH un Cardano, kriptovalūtu jaunumus un ceļvežus – skatiet 5 labākās Altcoin tirdzniecības platformas 2018. gadā – tas ir zināšanu avots, kuru kopiena nedrīkst nepamanīt. Mēs cītīgi strādājam, lai saglabātu ziņošanas mērķi un atklātu visas attiecības, kas mums ir pret apmaksātu saturu vai blokķēdes projektiem, ar kuriem mums ir attiecības. Mēs strādājam, lai kriptogrāfijas žurnālistikas kvalitāti izvirzītu jaunās virsotnēs.

Bitcoin žurnāls

2012. gadā dibinātais žurnāls Bitcoin ir viens no pazīstamākajiem un atzītākajiem ziņu avotiem kriptovalūtas pasaulē. Bitcoin Magazine piedāvā informāciju par blokķēdes tehnoloģijām, digitālajām valūtām un Bitcoin. Ar augstas kvalitātes izglītību, izpēti un analīzi Bitcoin Magazine ir līderis augsto tehnoloģiju nozarē.

Viena no labākajām Bitcoin Magazine īpašībām ir tā vēlme būt godīgam par kriptovalūtu stāvokli. Neatkarīgi no tā, vai nozarē ir augsts vai zems līmenis, lasītājiem tiks sniegti stāsti, kas nodrošina precīzu un vērtīgu saturu.

Žurnāls Bitcoin cenšas nodrošināt atbilstošu un precīzu saturu, kas attiecas uz kriptovalūtām, blokķēdi un Bitcoin. Ir skaidrs, ka vietne ir sajūsmā par iespējām, ko sniedz Bitcoin un digitālās valūtas. Gan iesācēji, gan eksperti, apmeklējot Bitcoin žurnālu, noteikti atradīs kaut ko vērtīgu.

NewsBTC

Kriptovalūtu industrijā vienmēr notiek kaut kas jauns. Jau piecus gadus NewsBTC ir nodrošinājusi vadošo ziņu platformu tiem, kam tā nepieciešama. Jūs atradīsit galveno analīzi, pārskatus un saturu, kas attiecas uz kriptovalūtu kopienu.

NewsBTC saprot, ka tās jaunumiem jābūt pieejamiem un sagremojamiem daudzām cilvēku grupām. Tirgotājiem, studentiem, pētniekiem un jaunpienācējiem ir nepieciešama vieta drošam saturam, kas viņiem palīdzētu saprast, kā kriptonauda ietekmē apkārtējo pasauli. Ir skaidrs, ka NewsBTC tic digitālajām valūtām, pamatojoties uz noderīgo informāciju, ko tā sniedz ikvienam, kurš vēlas piedalīties kriptogrāfijas valūtas kopienā..

CoinDesk

CoinDesk tika izveidots 2013. gada maijā, un tā abonentu bāze šobrīd ir vairāk nekā 150 000 lietotāju. Jūs saņemsiet jaunākos digitālās valūtas notikumus, informāciju un atjauninājumus vietnē CoinDesk. Turklāt vietne vēlas palīdzēt izglītot, informēt un savienot kriptovalūtu kopienu savā starpā.

Ja jūs interesē vairāk uzzināt par blokķēdi, CoinDesk piedāvā arī “Blokķēdes stāvoklis,”, Kas ir lieliska blokķēdes tehnoloģijas analīze un kā tā turpina augt un attīstīties.

Papildus augstas kvalitātes satura nodrošināšanai CoinDesk rīko arī ikgadējo konsensa samitu. Katru gadu Ņujorkā notiek konsensa samits ir pasaulē lielākā blokķēdes pulcēšanās. CoinDesk ir nepārprotami ieguldīts kriptovalūtu industrijā un cenšas nodrošināt saturu un plašsaziņas līdzekļus, kas atspoguļo viņu uzticību.

Coindoo

Coindoo ir lielisks avots kriptovalūtas un blokķēdes ziņu izveidei. Tajā atradīsit jaunākās ziņas un analīzi noderīgas rokasgrāmatas kas dod labumu visiem, sākot no kriptogrāfijas iesācējiem līdz ikdienas ieguldītājiem.

Coindoo ir pastāvīgs uzticamas un vērtīgas informācijas avots. Tā augšpusē ir ērti izmantojama izvēlne, lai lasītāji varētu atrast to, ko viņi, ieskaitot notikumus un atsauksmes.

CryptoCoins ziņas

CryptoCoins News ir viena no vadošajām jaunajām pieejamajām kriptovalūtas vietnēm, kas piedāvā reāllaika ziņas un informāciju digitālajā valūtas telpā. Jūs atradīsit daudz satura ap ICO un tirgus informāciju. Tomēr vietnes stiprā puse ir saistīta ar ziņu atspoguļošanu.

CryptoCoins News nodrošina lieliskus redakcionālos un viedokļu materiālus, kā arī daudz informācijas par Altcoins. Vietne ir veltīta precīzam un uzticamam saturam, kā arī vērtīgai informācijai, piemēram, par apvienošanos, jaunu produktu piedāvājumiem un ievērojamām cenu izmaiņām..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me