NEM kriptonauda: iesācēju ceļvedis

Kriptovalūtas katru dienu kļūst arvien populārākas. Šis ir pilnvērtīgs iesācēju ceļvedis NEM kriptovalūtai, jaunajai ekonomikas kustībai, blokķēdes projektam, kas vērsts uz viedas ekonomikas attīstības veicināšanu. NEM platforma ļauj privātpersonām un uzņēmumiem izstrādāt tādus blokķēdes risinājumus kā balsošanas risinājumus vai finanšu apstrādes risinājumus.

NEM kriptonauda bija pirmais blokķēdes projekts, kas nebija dzimis no blokķēdes dakšas. Vietējā kriptovalūta platformā tiek saukta par XEM.

NEM kriptovalūtas atrisinātās problēmas

NEM platforma izmanto viedo aktīvu sistēmu, kas koncentrējas uz “tieši tā izveidošanu, kas jums nepieciešams, vai tā būtu fintech sistēma, loģistikas izsekošana, ICO, dokumentu notariāla apstiprināšana, decentralizēta autentifikācija vai daudz kas cits”.

NEM kriptonauda

Vienkārši sakot, NEM blokķēde ir veidota no paša sākuma tā, lai tajā varētu uzņemt visu, kas tajā tiek izmests. Viedo aktīvu sistēma ļauj NEM platformai būt saskarnei ar atsevišķām lietojumprogrammām, izmantojot lietojumprogrammu saskarnes (API) izsaukumus.

Tas ir licis izstrādātājiem izmantot platformu, jo ir nepieciešams tikai piezvanīt.

NEM dzimšana

NEM platforma šodien varētu neeksistēt, ja Utopijas nākotne, lietotājs Bitcoin Talk forumā nebija uzsācis sarunu par pilnībā kopienas virzītu blokķēdes projektu. Sākotnēji UtopianFuture ieteica dakšiņu no NXT blokķēdes.

Tomēr tas netika ievērots, un NEM kriptonauda sāka izstrādāt savu kodu no jauna, izmantojot Java, datorprogrammēšanas valodu. 2014. gada jūnijā tika izlaista nestabila versija.

Tam sekoja stabila versija 2015. gada martā. Platformas izstrādātāji cenšas pārveidot NEM koda bāzi no Java programmēšanas uz C ++ programmēšanu. NEM blockchain izmanto Svarīguma pierādījums konsensa algoritms.

Izmantojot šo algoritmu, atšķirībā no citiem populāriem algoritmiem, XEM monētas var ‘novākt’, nevis rakt vai piesaistīt. Šis algoritms izmanto mezglus savā tīklā, lai apstiprinātu darījumus.

Tīkla reputācijas sistēma regulāri veic mezglu pārbaudes, lai pārliecinātos par to veselību. Tā vietā, lai novērtētu mezgla nozīmi pēc paveiktā darba apjoma, reputācijas sistēma sarindo mezglus ar paveiktā darba kvalitāti.

NEM kriptovalūtas izmantotais vienprātības algoritms nav intensīvs procesoros, un XEM ievākšanu var veikt personālajā datorā, novēršot centralizāciju, kas nāk ar citiem algoritmiem, piemēram, Darba pierādījums nodarbināts Bitcoin blokķēdē.

NEM blokķēdē tiek izmantoti vairāki paraksti, lai apstiprinātu darījumus, pirms tos var pievienot blokķēdei. NEM fonds ir atbildīgs par platformas darbību.

XEM marķieris

XEM ir vietējā virtuālā valūta, ko NEM platformā izmanto, lai segtu darījumu izmaksas. NEM blokķēdē ir noteikts XEM žetonu daudzums, kas novērš inflācijas scenāriju.

Visticamāk, jūs jau jautājat sev, no kurienes nopirkt XEM, tāpēc šeit tas ir. XEM var iegādāties tādās populārās kriptovalūtu biržās kā Binance, Poloniex, HitBTC, BITTREX, UPbit, Huobi, cita starpā.

Pārlūkprogrammas maks Nanowallet atbalsta XEM monētu glabāšanu. Seifs darbojas arī kā vienkārša saskarne starp NEM platformu un lietotāju. XEM ir saderīgs arī ar aparatūras makiem, piemēram, TREZOR.

NEM platformas galvenās iezīmes

Katapulta, NEM jaunā platforma, kas kodēta C ++, ir starp top projektiem, kurus uzsācis NEM fonds. Kad atjaunināšana notiks, NEM blokķēde varēs apstrādāt lielāku darījumu skaitu sekundē. Katapultas atjauninājums arī nodrošinās NEM blokķēdes privāto un publisko aspektu.

Galvenās NEM bloku ķēdes funkcijas ir:

  1. Adresēt viedos aktīvus

    Šīs adreses var izmantot, lai attēlotu gandrīz visu platformā. Vai tie būtu īpašuma īpašuma dokumenti, vai virtuāla valūta, kas pieder konkrētam lietotājam. Adreses ir konfigurētas, lai pārstāvētu vai nu grupu, vai atsevišķu entītiju blokķēdē un ļaujot mijiedarboties starp dažādām blokķēdes entītijām.

  2. NEM kriptovalūtu nosaukumvietas

    Tiem ir tāda pati iezīme kā tradicionālajiem domēna vārdiem, kurus izmanto internetā. Vārdvietas dod lietotājam iespēju “izveidot iezīmētu vietu uzņēmuma vai personas aktīviem blokķēdē.” Vārdvietas izveide lietotājam maksā 100 XEM monētas galvenajam domēnam un 10 XEM monētas katram apakšdomēnam..

  3. Mozaīkas

    Tie ir pamatlīdzekļi NEM blokķēde kam ir identiskas iezīmes un kuri ir ieprogrammēti, lai sasniegtu noteiktu mērķi. Tie var svārstīties no balsīm, citām valūtām, lojalitātes punktiem mazumtirdzniecības veikalā utt.

Papildu lasīšana pēc šīs NEM rokasgrāmatas

Investori vēlēsies izpētīt NEM cenu prognozēšanas un tehniskās analīzes rakstu, kas ir atjaunināts ar jauniem notikumiem projektā. Bitcoin arī aptver cenu jaunumus, piemēram, NEM cenas 25% pieaugumu pēc tam, kad atsākta NEM tirdzniecība ar Coincheck.

Ieinteresētās puses var sekot rokasgrāmatai par to, kā iegādāties NEM vietnē Binance, vai doties tieši pie tautas apmaiņa pati.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me