Monētu iesācēju ceļvedis (BNB)

Binance Coin (BNB) ir marķieris, kuru izstrādājusi Binance, vislielākā kriptovalūtas birža pasaulē pēc tirdzniecības apjoma. Marķiera mērķis ir samazināt darījumu izmaksas platformā, ja tiek izmantots BNB marķieris. BNB ir ERC-20 marķieris, kas izveidots Ethereum blokķēdē, taču tiek plānoti BNB pārsūtīšana uz savu mainnet. Šajā Binance Coin ceļvedī tiks apskatīti projekta pamati, kad tas darbojas, lai sasniegtu savus mērķus.

BNB funkcijas Binance platformā

Binance Coin ir domāts, lai vismaz pagaidām atvieglotu komunālos pakalpojumus apmaiņas un braukšanas operācijās par lētākām izmaksām. Dažas no funkcijām, kurām platformā BNB uzticas, ietver darījumu maksu, apmaiņas maksu un maksu par iekļaušanu sarakstā.

Lai piesaistītu cilvēkus izmantot BNB marķieri, Binance ieviesa 50 procentu atlaidi, izmantojot marķieri. Tomēr atlaide turpinās samazināties katru gadu četrus gadus.

Saskaņā ar žetonu balto grāmatu pirmajā gadā atlaide būs 50 procenti, otrajā gadā 25 procenti, trešajā gadā 12,5 procenti un 6,25 procenti. Piektajā gadā Binance pārtrauks atlaides, ja biržā izmantosiet BNB marķieri. Tirdzniecības maksas platformā pašlaik ir 0,1 procenti.

Neatkarīgi no maksas samaksas biržā, to var izmantot arī, lai iegādātos konkrētus ICO žetonus, kas uzskaitīti platformā.

BNB monētu vēsture

BNB vēsture ir savstarpēji saistīta ar Binance vēsturi. Pagājušā gada vidū birža izdeva sākotnējo monētu piedāvājumu.

ICO darbojās no 2017. gada 14. jūlija līdz 27. jūlijam, un ieņēmumi tika izmantoti, lai palaistu kriptovalūtas apmaiņu Binance un BNB marķieri. ICO periodā tika pārdoti 100 miljoni BNB, piesaistot 15 miljonus USD.

Sākotnēji biržas galvenā mītne bija Ķīnā, bet nobīdīts tās galvenie biroji uz Maltu pēc tam, kad Ķīnas valdība noteica aizliegumu visām kriptovalūtas aktivitātēm valstī.

Platformu vada Changpeng Zhao kurš ir arī tā dibinātājs. Citi ir Roger Wang (CTO), James Hofbauer (galvenais arhitekts) un Paul Jankunas (inženierzinātņu viceprezidents).

Ir vērts pieminēt, ka pirms dažiem mēnešiem komanda, kas atradās Binance vadībā, nolēma sadedzināt savu žetonu sadalījumu, kas ir vienāds ar 40% no visām biržā emitētajām monētām. Tādā veidā viņiem nebūs jābūt atkarīgiem no BNB cenas, lai turpinātu darīt savu darbu.

BNB piedāvājuma samazināšana

Binance ir norādījis, ka tai jāsamazina apgrozībā esošais BNB daudzums tikai līdz 100 miljoniem, kas ir 50 procenti no kopējā BNB marķiera piedāvājuma. Tie tiks sasniegti, katru ceturksni sadedzinot vai atpērkot BNB žetonus. Katrā ceturksnī atpirkto BNB žetonu summa būs 20 procenti no biržas ceturkšņa peļņas.

Iegādājoties savus žetonus, Binance vēlas samazināt piedāvājumu, lai mēģinātu izraisīt pieprasījumu, kas varētu pozitīvi ietekmēt BNB cenu.

BNB žetonu var apmainīt arī pret citiem maziem monētu atlikumiem, kurus birža dēvē par “kriptogrāfijas putekļiem”. Kriptogrāfijas putekļus no vairākām monētām uz platformas var pārveidot par BNB žetonu..

12. jūlijā Changpeng Zhao paziņoja, ka viņi atteiksies no visiem saviem BNB piešķīrumiem un sniegs viņiem ieguldījumu apņemšanās sadedzināt kopumā 100 miljonus BNB žetonu. Binance komanda nolēma sadedzināt savus žetonus ar pēdējo ceturkšņa apdegumu, kurā tika sadedzināti 808 888 BNB žetoni. 

Kā paskaidroja Džo kungs, Binance komandā bija 40% no kopējā BNB piedāvājuma, kas viņiem tika piešķirts kā atlīdzība par darbu, ko viņi veica, veidojot kriptogrāfijas tirdzniecības platformu un blokķēdes ekosistēmu. Tādā veidā viņi joprojām sadedzinās BNB, pamatojoties uz Binance tirdzniecības apjomu katrā ceturksnī, bet komanda ir atteikusies no savas žetonu piešķiršanas. 

Mērķis ir sasniegt kopējo BNB 100 000 000 monētu piegādi, ja pašlaik ir gandrīz 189 000 000 BNB krājumi.

Changpeng Zhao rakstīja emuāra ziņā izlaists jūlijā:

“Komanda vispirms sadedzinās 80 000 000 BNB komandas piešķīrumu, bet atlikušos 9 000 000 BNB sadedzinās Binance.com birža.”

Tādā veidā Binance piešķirs 0 BNB sev no sākotnējās piegādes. Visi līdzekļi, ko uzņēmums savāks, tiks iegūti no pakalpojumiem, kurus tie pašlaik piedāvā.

Binances monētas (BNB) nākotnes plāni

Binance plāno migrēt monētu no Ethereum platformas, kā arī padarīt apmaiņu decentralizētu Binance ķēdē, kur BNB būs vietējais marķieris. Binance arī cenšas pāriet no uzņēmuma pārvaldīšanas uz sabiedrības pārvaldību.

Lai palielinātu pieprasījumu pēc BNB marķiera, Binance ir uzsācis vairākus projektus, tostarp Binance Launchpad, kas specializējas ICO un ļauj izmantot BNB. Ir arī Binance Blockchain labdarības fonds kas dod ziedojumus BNB žetonu veidā.

Binance jau varēja sākt savu blokķēdes tīklu un decentralizētu apmaiņu. Binance ķēde ļauj projektiem izlaist savas monētas virs tā, un Binance decentralizētā apmaiņa (DEX) palīdz lietotājiem veikt darījumus ar digitālajiem aktīviem neatkarīgi no galvenās Binance platformas. 

Binance ķēde bija uzsākta 23. aprīlī un tā izmanto BNB marķieri kā galveno tīkla digitālo līdzekli. Šī blokķēdes tīkla ieviestais vienprātības mehānisms ir pazīstams kā deleģētā bizantiešu defektu tolerance (dBFT). 

Turklāt birža uzsāka decentralizēto apmaiņu, lai lietotāji varētu vairāk kontrolēt savus līdzekļus. Centralizētajai apmaiņai parasti ir vājās vietas, kuras hakeri izmanto. Birža zaudēja 7000 BTC hakera dēļ, kurš varēja piekļūt Binance līdzekļiem. Tomēr platforma izmantoja savu SAFU fondu, lai lietotājiem samaksātu zaudēto naudu. 17

BNB krātuve

Būt par ERC-20 marķieris, BNB var uzglabāt programmatūras maciņos, piemēram, MyEtherWallet un Jaxx, savukārt aparatūras maciņos, piemēram, TREZOR un Virsgrāmata Nano S atbalsta arī BNB. Parasti jebkurš maks, kas spēj uzglabāt Ethereum (ETH), var atbalstīt arī BNB marķieri.

Tomēr, tā kā marķieris migrē uz savu blokķēdi, komandai būs jāizstrādā saderīgs maks.

Uzzināt vairāk

Lasiet tālāk par šo Binance Coin ceļvedi, iepazīstoties ar BNB cenu prognozēšanas un tehniskās analīzes rakstu. Ieinteresētajiem lasītājiem ir jāpārbauda arī mūsu Binance Coin atspoguļojums rakstos, kuros pētīta tā “gāzes” izmantošana Binance decentralizētajai biržai vai kā BNB cena pieauga saistībā ar biržas paplašināšanos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me