MediBloc: Blockchain veselības aprūpē

Gadu gaitā blokķēdes tehnoloģija ir sevi pierādījusi ne tikai finanšu un banku nozarē, bet arī daudzās citās nozarēs: politikā, nekustamajā īpašumā, drošībā, apdrošināšanā, automobiļos, labdarībā, ceļojumos, transportā, plašsaziņas līdzekļos, izklaidei, izglītībai. , kā arī veselības aprūpi.

Blockchain veselības aprūpē

Lai attīstītajās valstīs veselības aprūpes nozare varētu būt progresīva un rentabla, joprojām ir satriecoši redzēt, cik slikti var būt optimizēta medicīniskā informācija. Labākais šī trūkuma piemērs ir fakts, ka joprojām ir gandrīz neiespējami viegli pārsūtīt medicīnisko informāciju dažādos ģeogrāfiskos reģionos.

Apskatot blokķēdes pamatprincipus, piemēram, datubāzu izplatīšanu, vienādranga pārraidi, pārredzamību ar pseidonīmu, ierakstu neatgriezeniskumu un skaitļošanas loģiku, ir acīmredzams potenciāls mainīt pasaules veselības aprūpes sistēmu..

Viena kriptogrāfijas kompānija ar spēcīgu Blockchain biznesa modeli, kura mērķis ir visus šos trūkumus padarīt par pagātni MediBloc.

MediBloc, kas 2017. gadā tika dibināts Seulā, Dienvidkorejā, ārstu un izstrādātāju komandas starpā, ir neliels kriptogrāfijas projekts, kura mērķis ir uzlabot blokķēdes piekļuvi veselības aprūpei un pieredzi, pārdalot personīgās veselības aprūpes datu vērtību, kā arī paātrinot pasaules pāreju uz privātās informācijas decentralizācija.

Kas tieši ir MediBloc?

MediBloc ir veselības aprūpes projekta blokķēde, kas pacientiem, veselības aprūpes sniedzējiem un medicīnas / datu pētniekiem nodrošina decentralizētu, pārredzamu, drošu un praktisku veselības aprūpes ekosistēmu.

Pirms visa cita ir vērts atzīmēt, ka MediBloc darbojas pilnībā saskaņā ar HIPAA, Veselības apdrošināšanas pārnesamības un atbildības likumu, kas ļauj centralizēt veselības uzskaiti un aizliedz koplietot minētos datus.

MediBloc galvenā priekšrocība ir tā, ka tā ļauj visām iesaistītajām pusēm izsekot un reģistrēt visus savas veselības aprūpes vēstures un situācijas aspektus, sākot no ārstu apmeklējumiem un medicīniskām iejaukšanās līdz ar apdrošināšanu saistītiem jautājumiem. Īsāk sakot, MediBloc mērķis ir padarīt veselības aprūpes datus pieejamākus.

MediBloc - Blockchain veselības aprūpē

Avots: https://medibloc.org/

Kā darbojas MediBloc?

MediBloc faktiski ir decentralizēta lietojumprogramma (dApp), kas darbojas virs Ethereum virtuālās mašīnas (EVM). Platformas struktūru veido trīs slāņi, kas dēvēti par Core, Service un Application.

MediBloc Core ir atbildīgs par papildu krātuves pievienošanu, lai novērstu veselības aprūpes datu zudumu. Tā ir vieta, kur tiek glabāti veselības aprūpes pārskati, automātiskas apdrošināšanas atlīdzības un informācija par datu apmaiņu. Šis slānis ir “stiprināts” ar dažām labākajām šifrēšanas tehnoloģijām, un tajā tiek izmantotas privātās atslēgas, kas nozīmē, ka datus atšifrēt un izmantot var tikai īpašnieks vai īpaši pilnvarots personāls.

Pakalpojums MediBloc izmanto viedo līgumu tehnoloģiju, un tā ir saskarne starp MediBloc Core un MediBloc lietojumprogrammu. Īsāk sakot, MediBloc Service ļauj veikt datu apmaiņu starp abiem slāņiem.

Visbeidzot, MediBloc lietojumprogramma ir komponents, kas lietotājiem ļauj izmantot dažādas lietotnes, kā arī efektīvi piekļūt informācijai un pārvaldīt to..

Vēl viens ievērības cienīgs aspekts ir fakts, ka MediBloc atbalsta trīs veidu kontu izveidi, proti, parastajiem lietotājiem, veselības aprūpes sniedzējiem un datu pētniekiem. Saskaņā ar projektu baltā grāmata, veselības aprūpes sniedzējiem un pētniekiem ir jāuzrāda viņu akreditācijas un sertifikātu pierādījumi.

biznesa diagrammu infografika

Avots: https://medibloc.org/

Kas ir deputāti un MED?

Medi Token, MED, ir platformas ERC-20 marķieris, ko izmanto, lai stimulētu lietotājus (pacientus vai veselības aprūpes sniedzējus) par viņu ieguldījumu MediBloc. MED var izmantot, lai pabeigtu darījumus par medicīnas un farmācijas izdevumiem, kā arī apdrošināšanas prēmijām jebkurā no iestādēm, kas saistītas ar MediBloc.

MEDX šobrīd ieņem 190. vietu CoinMarketCap, ar kopējo ierobežojumu 21 313 843 USD un apgrozībā esošo 3 157 026 866 piegādi.

Saskaņā ar projekta brošūru The Medi Point (MP) ir uz punktiem balstīta sistēma, ko izmanto, lai izmērītu lietotāju ieguldījumu apjomu / apjomu. Pareizāk sakot, jebkurš tīkla dalībnieks var izmantot MEDX, lai iegūtu lielāku MP datu tīklā.

Kā MediBloc var revolucionizēt veselības aprūpi?

MediBloc strādā, lai būtu reāllaika pacientu datu bāze, kas, pareizi izmantojot, var sniegt informāciju par veselības aprūpi decentralizētā ekosistēmā, jebkur pasaulē un no dažādiem demogrāfijas kopumiem..

Papildus acīmredzamajai sadarbspējai, ko nodrošina MediBloc, platforma arī nodrošina, ka pacientu datus var padarīt pieejamus rekordīsā laikā, tādējādi potenciāli samazinot medicīniskās komplikācijas, kas var izraisīt nāvi.

Platforma ir noderīga arī kritiskās situācijās vai nelaimes gadījumos. Šādās situācijās ir kritiski jāzina pēc iespējas vairāk par pacientu (pacienta asinsgrupa, dažādi apstākļi, slimības vai ģenētiski traucējumi)..

Vēl viens liels MediBloc izmantošanas gadījums ir saistīts ar IoT lauku. Apvienojot platformas tehnoloģijas ar AI, pacienti no visas pasaules varētu gūt labumu no izcilas ārstēšanas uzraudzības. Turklāt pacienti var tikt informēti par medikamentu vai šāvienu uzņemšanu.

Secinājums

MediBloc varētu ļoti labi mainīt veselības aprūpes sistēmu blokķēdi no visas pasaules, ja projekta komanda pareizi izspēlē savas kārtis. Sistēma varētu ietaupīt daudz laika pacientiem un medicīnas darbiniekiem, un tā varētu vēl vairāk veicināt medicīnu, izmantojot decentralizāciju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me