Labākās lietotājam draudzīgākās alternatīvas NiceHash (atjaunināta 2019)

The NiceHash apmaiņa ir vieta, kur cilvēki savu skaitļošanas jaudu nodod kalnračiem, kuri vēlas izveidot jaunas monētas.

NiceHash bija apstiprināja, ka ir uzlauzts dažas dienas atpakaļ ar hakeriem pārvietojot daudzus investorus Bitcoin no platformas.

Lai gan NiceHash nav minējis nozagto Bitcoins skaitu, Reuters ziņoja, ka šis skaitlis ir aptuveni 4700 Bitcoins, kas rakstīšanas laikā ir vairāk nekā 60 miljoni USD.

NiceHash šobrīd ir pārtraukusi ieguves darbus, kamēr turpinās izmeklēšana, lai uzzinātu, kas tieši notika. Dažas dienas vēlāk Nicehash pakalpojums tika atsākts, taču daži lietotāji zaudēja ticību tam, kas tas bija lielākā daļa lietotājam draudzīga ieguves platforma.

Gaidot laiku, kad NiceHash atsāk darbību, ir citas alternatīvas, kuras varat iegūt uz kuģa, lai nopelnītu naudu, izmantojot kalnrūpniecību. Tātad, kādi ir daži labi alternatīvie pakalpojumi?

CudoMiner

Cudo Miner ir kriptogrāfijas ieguves programmatūra, kuru var lejupielādēt un instalēt datorā, lai iegūtu altkīnus. Programmatūru izstrādāja Dankans Kuks un Mets Hokinss, kuri abi ir IT speciālisti.

Programmatūra ir saderīga ar Windows, Ubuntu un Mac OS. Lai datorā iestatītu programmatūru, apmeklējiet kalnrača oficiālo vietni un lejupielādējiet to. Pēc tam turpiniet izveidot kontu.

Programmatūra lietotājiem piedāvā daudzas funkcijas, tostarp automātisku algoritmu pārslēgšanu, kas nodrošina to, ka viņi iegūst tikai visrentablākās monētas. Tas tiek darīts, skenējot monētas vērtību un tās grūtības un pēc tam automātiski mainot ieguves centienus, lai nodrošinātu, ka lietotājs vienmēr sasniedz visaugstāko rentabilitāti.

Tomēr pieredzējušiem kalnračiem, kuri zina, kā optimizēt savas mašīnas konkrētas monētas iegūšanai, viņi var izvēlēties atspējot automātisko algoritmu un manuāli izvēlēties raktuves monētu..

Noslēgumā, Cudo Miner ir izstrādāts tā, lai to būtu viegli izmantot gan jauniem, gan pieredzējušiem kalnračiem. Tā ir arī viena no nedaudzajām tirgū pieejamajām kriptovalūtu ieguves programmatūrām, kas ļauj lietotājiem gūt peļņu no šīs darbības.

Ar iebūvētu GPU pārsniegšanas iestatījumu un ISO veidošanu Cudo Miner ir lieliska NiceHas alternatīva.

HoneyMiner

HoneyMiner nosaka tevi, lai padarītu jūsu datorsistēmu par kalnrūpniecības platformu, pārveidojot apstrādes jaudu par dažiem papildu pasīviem ienākumiem. Atšķirībā no nepieciešamības raktuvēm pašiem, kalnrūpniecība ar HoneyMiner ietaupa daudz izdevumu, kas jums varētu rasties, it īpaši par elektrību.

The HoneyMineLietotni r, kas ir pieejama operētājsistēmai Windows, ir viegli lejupielādēt un iestatīt. Reģistrācijai nepieciešama tikai derīga e-pasta adrese.

Programma ir izstrādāta tā, ka tā automātiski nosaka, kura monēta ir visizdevīgākā raktuvēs jebkurā laika posmā, izraksta to un pārvērš visas kriptonaudas, kas iegūtas Bitcoin, izmaksai. Izmaksas pieprasījumus var veikt jebkurā Bitcoin makā ar atbalstu Venmo drīzumā.

Ir arī apsvērums tiem, kuri iepriekš ir bijuši kriptonauda ieguves jomā; tiem, kuriem ir kalnrūpniecības saimniecības. HoneyMiner lietotne var izmantot arī lielu apstrādes ātrumu, lai iegūtu kriptonauda.

Šī ieguve ir ļoti izdevīga, jo ikviens var pievienoties neatkarīgi no aparatūras jaudas. The Kripto kalkulators palīdz noteikt, cik daudz jūs varat nopelnīt, ja jūs monētas uz noteiktu laiku.

MinerGate

MinerGate mākoņu ieguves programma padara kalnrūpniecību rentablu un pieejamu visiem. Jūs varat raktuves Bitcoin un 14 citas kriptonauda par nelielu samaksu. Skotijas uzņēmums Hashing24 nodrošina MinerGate hash jaudu, kas nepieciešama bitcoin mākoņu ieguvei.

Jūsu jaukuma jauda nosaka, cik daudz monētu jūs varat raktuvē dot. Lai iegādātos 20GH / s par kalnrūpniecību, jums ir nepieciešama vienreizēja 0,0034 BTC maksa ar ikdienas uzturēšanas maksu 0,0066 USD, kas ir salīdzinoši zema salīdzinājumā ar citiem konkurentiem. Cenas 100GH / s un 500GH / s ir attiecīgi 0,017 BTC un 0,085 BTC.

MinerGate’s priekšrocība salīdzinājumā ar NiceHash, vai jūs neglabājat savas monētas platformā. Iegūtās kriptovalūtas tiek maksātas tieši jūsu makos, kad tiek sasniegta minimālā izmaksa. Tāpēc bailes zaudēt ievērojamu gabalu bitkoīnu, ja kalnrūpniecības uzņēmums pazeminās, nav pa ceļam. Minergate vs Nicehash? Nicehash platforma ir daudz izdevīgāka nekā Minergate, taču cilvēku neuzticēšanās trūkums Nicehash padara Minergate par labu alternatīvu.

Kryptex Miner

Kryptex Miner Windows lietotājiem kalnrūpniecība ir vienkārša, lai gan viņi nenorāda vai neļauj noteikt, kādu kriptovalūtu jūs iegūsit. Lejupielādējot lietojumprogrammu, tiek analizēta datora aparatūra un tiek iegūta fiat vērtība, cik nopelnītu katru dienu un mēnesi. Pēc tam jūsu ieņēmumi tiek nosūtīti uz jūsu Bitcoin maku adresi, un jums ir arī iespēja saņemt samaksu, izmantojot Qiwi Visa maku, kas ir bezmaksas tiešsaistes bankas karte, kuru var izmantot internetā, piemēram, jūsu Visa karti.

Jūsu izņemšanas iespējas savai valstij sniegtu jums ceļvedi par to, kurš ir labākais.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me