Labākās kriptovalūtu grāmatas, no kurām sākt mācīties

Nepārtraucot pieejamos resursus, lai uzzinātu par kriptovalūtām, grāmatas var būt lielisks veids, kā iegūt dziļu izpratni par pamatā esošo tehnoloģiju un iespējām. Protams, informācija var ātri novecot. Tomēr šīs grāmatas sniedz fundamentālas patiesības un vēsturi, kas laika pārbaudi iztur labāk nekā citas.

1. Kripto kasetes: Inovatīvā investora ceļvedis Bitcoin un ārpus tā autori Kriss Burniske un Džeks Tatārs

Kriptogrāfijas riska kapitāla firmas Placeholder Capital partneris Kriss Burniske un Džeks Tatārs, pazīstams autors par personīgajām finansēm, apvienoja spēkus, lai izliktu šo rokasgrāmatu ieguldījumiem Bitcoin un citos digitālajos aktīvos. Viņu 2017. gada grāmata ietver tēmas, piemēram, kriptovalūtu novērtēšanu, ieguldījumu laiku un “padomus, kā orientēties neizbēgamos burbuļos un mānijās”, kā norādīts grāmatas vietnē.

Attiecībā uz grāmatu Arthur Laffer, bijušā prezidenta Ronalda Reigana Ekonomikas politikas konsultatīvās padomes loceklis, sacīja: “Informatīvs un praktisks, Cryptoassets ir jāizlasa gan kriptogrāfijas entuziastiem, gan kapitāla tirgus investoriem.”

kriptogrāfijas kases

Avots: books.google.com

2. Blockchain Revolution autori Dons Tapcots un Alekss Tapapsots

In šī 2016. gada grāmata, blockchain eksperti Dons Tapcots un Alekss Tapcots pēta, kā tehnoloģija varētu ietekmēt sistēmas globālā mērogā.

“Dons Tapšots, Wikinomics pārdotākais autors, kopā ar savu dēlu Aleksu sniedz izcili izpētītus, viegli lasāma un būtiska grāmata kas pēta, kā šī tehnoloģija var ietekmēt ekonomikas nākotni. ”

Viena no pamattehnoloģijām, kas ir plaši aplūkota visās šajās kriptovalūtu grāmatās, ir blokķēde. Kā daudzi jau ir novērojuši, blokķēdei var būt arī citi lietojumi un lietojumi, izņemot kriptonauda. Tapscotts tuvojas tādām tēmām kā jauni biznesa modeļi, kurus var izstrādāt, to, ko viņi varētu darīt mākslinieku tiesību ievērošanai mūzikā, kā arī blokķēdes izmantošana balsošanā un tiešāka demokrātija. Grāmata piedāvā plašu ieskatu par to, kas varētu notikt tehnoloģiju nākotnē.

Tēvs un dēls ir Kanādas ideju laboratorijas Blockchain Research Institute līdzdibinātāji, kuru atbalsta tādi uzņēmumi kā Microsoft, IBM, FedEx un PepsiCo. Don Tapscott Forbes nosauca par “otru ietekmīgāko biznesa domātāju 2017. gadā”.

Kleitons Kristensens, Hārvardas Biznesa skolas profesors, sacīja, ka “Tapscotts grāmatu burtiski ir uzrakstījis par to, kā izdzīvot un uzplaukt šajā nākamajā tehnoloģiju vadīto traucējumu vilnī. Iespējams, ka tā kļūs par vienu no mūsu laika ikoniskajām grāmatām. ”.

blockchain revolūcijas grāmata

Avots: Amazon UK

3. Bitcoin standarts autors Saifedīns Ammouss

Īsts ieskats Bitcoin praktiskumā, izmantojot ekonomista objektīvu. Milzīgas pēdas, kā Bitcoin varētu iekļauties valūtas un naudas filozofiskajā koncepcijā un kā to varētu pozicionēt nākotnē, pieaugot digitālajam laikmetam.

Viņa nostāja ir tāda, ka Bitcoin var būt vērtības krājums arvien sarežģītākā starptautiskā finanšu sistēmā. Šāda veida grāmata ir domāta nopietnam domātājam – attēlam, kā nākamajās desmitgadēs un gadsimtos var mainīties ekonomikas būtība, un digitālo valūtu, piemēram, Bitcoin, loma nākotnē var būt komercijas standarti..

4. Kriptovalūtas laikmets autori Pols Vigna un Maikls Dž. Keisijs

Wall Street Journal reportieri Pols Vigna un Maikls Dž. Keisijs sāka iepazīstināt ar atšķirībām starp pasauli, kas darbojas ar digitālo naudu, un mūsdienu reālās naudas, banku, čeku grāmatiņu, zelta un kredītkaršu sistēmu..

Viņu 2015. gada grāmata atveras ar anekdoti, kas ir par sievieti Afganistānā, kurai nav bankas konta un kura piekļūst naudai, izmantojot kriptonauda (līdzīgi šim stāstam). Viņi mēģina parādīt, kādas izmaiņas šī tehnoloģija var radīt, liecina Fortune veiktais pārskats.

“Vignas un Keisijas rūpīgā, savlaicīgā un krāsainā grāmata ir izdevīga vieta, lai uzzinātu par to visu,” savā pārskatā atzīmēja The New York Times.

5. Bitcoin & Kriptovalūtas tehnoloģijas – Arvind Narayanan, Joseph Bonneau, Edward Felten, Andrew Miller, Steven Goldfeder

Asistents Prinstonas universitātē Narayanā kopā ar četriem līdzautoriem pamatīgi, tipiskā akadēmiskā veidā tuvojas kriptogrāfijas un blokķēdes tēmai.. Šī grāmata pieskaras objektam padziļināti, tāpēc, iespējams, vēlēsities veikt daudz piezīmju, it īpaši, ja tā nonāk kriptogrāfijas mehānismu sīkumos. Tēmas, piemēram, hash funkcijas un kriptogrāfija, tiek izskaidrotas ilgi.

Grāmatā ir arī diagrammas, kas palīdz lasītājam vieglāk saprast lietas. Jāatzīmē, ka autore ir izstrādājusi arī visu tiešsaistes kursu par kriptogrāfijas tehnoloģijām, kas ietver mācību videoklipus katrai nodaļai, mājasdarbu problēmas, programmēšanas uzdevumus un lekciju slaidus, kuriem var brīvi piekļūt vietnē Coursera.

Neatkarīgi no tā, vai esat students, programmatūras izstrādātājs, tehnoloģiju uzņēmējs vai datorzinātņu pētnieks, šī autoritatīvā un patstāvīgā grāmata jums pasaka visu, kas jums jāzina par jauno globālo naudu interneta laikmetam..

Grāmata sākas, paplašinot Bitcoin un kriptovalūtu vēsturi un attīstību, un turpinās ar konceptuāliem un praktiskiem pamatiem, kas nepieciešami, lai izveidotu drošu programmatūru, kas mijiedarbojas ar Bitcoin tīklu, kā arī to, kā jūs varat īstenot Bitcoin idejas savos projektos. Apspriestās tēmas ir decentralizācija, kalnrūpniecības process, Bitcoin politika, altkoīni un kriptovalūtas vide, Bitcoin nākotne un daudzi citi.

Bitcoin & Kriptovalūtas tehnoloģijas”Var uzskatīt par būtisku ievadu digitālās valūtas jaunajās tehnoloģijās.

blockchain grāmata

Avots: Princeton University Press

 6. Apgūt Bitcoin autors Andreas Antonopoulos

Antonopuls ir Bitcoin uzņēmējs, kurš ir dibinājis trīs Bitcoin uzņēmumus un uzsācis vairākus kopienas atvērtā koda projektus. Viņš arī raksta rakstus un emuāra ziņojumus par Bitcoin, vada populāro podcast “Let’s Talk Bitcoin” un ir nozīmīgs publiskais runātājs kriptogrāfijas pasākumos. Andreas kalpo arī kā vairāku Bitcoin jaunuzņēmumu padomdevējs.

Šī ir lieliska grāmata, lai sāktu mācīties sarežģīto terminoloģiju, kas slēpjas aiz Bitcoin, un autora milzīgā pieredze par šo tēmu patiešām tiek parādīta viņa skaidros paskaidrojumos lasītājiem.

Apgūt Bitcoin vadīs jūs līdz šim šķietami sarežģītajai kriptogrāfijas Nr. 1 pasaulei, sniedzot jums zināšanas, kas nepieciešamas, lai piedalītos digitālās naudas tirgū. Neatkarīgi no tā, vai izstrādājat jaunu lietotni, ieguldāt jaunizveidotā uzņēmumā vai tikai vēlaties uzzināt vairāk par šo tehnoloģiju, šī grāmata sniedz būtisku ieskatu un padomus, kas palīdzēs jums sākt mācīties..

Grāmata palīdzēs jums iepazīties ar pamatiem par to, kā Bitcoin darbojas un pārvietojas dažādu veidu darījumos un kāpēc tie tiek izmantoti; tas arī sniegs jums informāciju par daudzzīmju seifiem un citiem monētas pamattehniskajiem aspektiem.

Vēl viena bonusa iezīme, kas atrodas grāmatā, ir saprotamas diagrammas, kuras ir viegli saprotamas. Jaunas grāmatas tiek periodiski izlaistas, lai grāmata tiktu atjaunināta ar straujo Bitcoin attīstības tempu.

apgūt Bitcoin

Avots: Amazon

Secinājums

Īsts kriptogrāfijas entuziasts zina savas lietas. Šīs grāmatas palīdzēs “mūžzaļajām” idejām, kas slēpjas Bitcoin un blokķēdē. Kamēr citi eksperti vajā jaunumus un monētu cenas, tas palīdzēs jums kļūt par blokķēdes koncepciju vadītāju, kas spēj aptvert labākos projektus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me