Labākie Zcash (ZEC) maki, ko izmantot 2019. gadā iOS un Android ZEC maki

Zcash ir viens no populāriem altkoiniem, kas koncentrējas uz privātumu un anonimitāti. Kad esat ieguvis dažas ZEC monētas, to turēšanai jums ir nepieciešams drošs seifs. Digitālie maki ir izvēlētās iespējas kriptovalūtas glabāšanai. Viņi saglabā jūsu monētas drošas, drošas un jūsu kontrolē.

Binance ir (joprojām) mūsu ieteiktā birža, lai iegādātos ZCash. Uzziniet, kā iegādāties ZEC šeit!

ZEC monētām ir ieteicams izmantot labāko Zcash maku, lai tās vienmēr būtu drošas. Turklāt labākā seifa atrašana nav tikai kriptonauda. Jums jāņem vērā lietošanas ērtums, izmaksas un atbalstītās ierīces. Tikai pēc tam jūs varat izvēlēties labāko Zcash maku.

Izmantojot tirgū dažādus digitālos makus, labāko izvēle varētu būt nedaudz mulsinošāka. Šajā rokasgrāmatā uzmanīgi tiek apskatīti vairāki Zcash maki, kurus varat apsvērt ZEC monētu sūtīšanai, saņemšanai un glabāšanai..

attēls4 4

Avots: tokenclub.io

Virsgrāmata Nano S

Maka vietne: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

Maka tips: Aparatūra; Daudzvalūtu atbalsts

Lietošanas ērtums: Viegli; atbalsta Windows, Linux un Chrome OS

Droši: Ļoti droši

Izmaksas: Apmaksāts

Ledger Nano S ir vispopulārākais aparatūras maks tirgū. Tas piedāvā augstu drošības līmeni, to ir viegli iestatīt un lietot, un tajā tiek glabātas vairākas kriptovalūtas, ieskaitot Zcash. Vienīgais šī seifa trūkums ir tas, ka tas ir dārgs – lai arī par konkurētspējīgu cenu. Ir arī svarīgi atzīmēt, ka tas nav saderīgs ar mobilajām ierīcēm.

Šis maks ir vispiemērotākais lietotājiem, kuri vispirms domā par savu līdzekļu drošību. Aparatūras maki, piemēram, Ledger Nano S, nodrošina jūsu līdzekļu bezsaistes glabāšanu, lai jūs vienmēr varētu kontrolēt savus līdzekļus.

Seifs ir mazs, pārnēsājams un var izveidot savienojumu ar datoru, izmantojot USB portu. Izmantojot šo maku, jūsu privātā atslēga paliek ar PIN aizsargātā, drošā, bezsaistes krātuvē. Nano S seifam ir iebūvēts OLED displejs ar divām pogām ierīces abās pusēs. Izmantojot šo maku, jūs varat manuāli pārbaudīt savus darījumus. Turklāt šajā makā var ievietot vairāk nekā 1000 kriptogrāfijas monētas un žetonus, ieskaitot ZEC.

attēls6 3

Avots: unhashed.com

Jaxx maks

Maka vietne: https://jaxx.io/

Maka tips: Galddators / mobilais

Lietošanas ērtums: Viegli; atbalsta Windows, Linux un Chrome OS

Droši: Ne īsti

Izmaksas: Bezmaksas

Jaxx vislabāk atbilst lietotājiem, kurus galvenokārt uztrauc lietošanas ērtums un piekļuve. Seifs rotā lietotājam draudzīgu saskarni, kurai ir viegli piekļūt. Lietotāji tam var piekļūt dažādās platformās, tostarp pārlūkprogrammas paplašinājumos, Android un iOS mobilajos tālruņos un planšetdatoros, Windows, OS X, kā arī Linux galddatoros. Plašais saderības līmenis kopā ar lietotājam draudzīgu pieredzi padara to par vienu no labākajiem Zcash makiem.

Izmantojot šo seifu, varat uzglabāt vairākus digitālos līdzekļus, un, pateicoties tā ShapeShift integrācijai, ir viegli saņemt un pārsūtīt dažādus aktīvus zem viena jumta. Galvenās aptvertās kriptovalūtas ietver Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Zcash, Dash un daudz ko citu. Seifam ir 12 vārdu pamatsēkla, ar kuru lietotāji var pārvaldīt savas privātās atslēgas.

Negatīvie ir Jaxx nosliece uz uzlaušanas uzbrukumiem, ko apstiprina iepriekšējie ievainojamības gadījumi, kad tika apdraudēta tā drošība.

Tomēr seifs ir ieviesis atbilstošus drošības pasākumus, lai nodrošinātu, ka lietotāju līdzekļi paliek droši. Šādi pasākumi ietver Jaxx Liberty ieviešanu, kas ir jauns maks ar uzlabotu lietotāja saskarni un drošības funkcijām.

Svarīgi, ka lietotājiem ir jāsaprot, ka par maka drošību nav atbildīgs tikai uzņēmums. Lietotājiem ir jāpieņem arī paraugprakse, īpaši attiecībā uz karstajiem makiem, piemēram, Jaxx.

attēls5 5

Avots: cryptocoinzone.com

Guarda maks

Maka vietne: https://guarda.co/

Maka tips: Dators, mobilais, vietne

Lietošanas ērtums: Viegli

Seifs: Droši

Izmaksas: Bezmaksas

Guarda ir viens no labākajiem makiem tirgū Zcash (ZEC) uzglabāšanai. Šis maks ir izstrādāts, domājot par to, kā lietotājiem piedāvāt iespēju tikt galā ar lielu skaitu kriptovalūtu, izmantojot daudzas dažādas platformas. Šobrīd tiek atbalstīti vairāk nekā 40 dažādi digitālie aktīvi, tostarp ERC-20 monētas. 

Bez ZEC, dažas no Guarda atbalstītajām monētām ir Waves (WAVES), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Qtum (QTUM), Tron (TRX), XRP, Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Binance Monēta (BNB) un daudzi citi. 

Lietotāji var iegādāties, nosūtīt, saņemt, apmainīt un turēt virtuālās valūtas, izmantojot Guarda, izmantojot tā produktu, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. Viena no šī maka galvenajām īpašībām ir tā, ka tā atbalsta daudzas dažādas platformas, tostarp darbvirsmu, tīmekli un mobilo. 

Tajā pašā laikā šo seifu kriptovalūtu tirgū ir atzinuši dažādi fondi, un tas ir saņēmis nozares populāru personu atbalstu. Piemēram, attiecībā uz Zcash Guarda izstrādāja Android mobilo Zcash maku, kas būtu pielāgots Zcash lietošanai UX un iespējām. 

Činpens Žao, kriptovalūtas biržas Binance izpilddirektors un dibinātājs, minēja, ka šis maks BNB atbalsta jau no paša sākuma. 

Tādējādi šis seifs nodrošina elastīgus pakalpojumus privātpersonām un investoriem, kuri vēlas uzglabāt vai apstrādāt savas kriptovalūtas Zcash. Lai gan šis maks nav aparatūras ierīce, tas lietotājiem ir bez maksas, un to var izmantot daudzās dažādās platformās un ierīcēs. 

Atomu maks

Atomu maks

Atomic ir decentralizēts Zcash maks Tas tika dibināts 2018. gadā. Tas jau ir bijis viens no populārākajiem risinājumiem, lai pārvaldītu ZCash, Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Litecoin un vairāk nekā 500+ žetonus. Seifā ir vairāk nekā 500 000 lejupielāžu visās galvenajās atbalstītajās darbvirsmas operētājsistēmās Android & iOS. Maka funkcijas padara Atomic par vienu no vadošajiem programmatūras seifiem tirgū. 

Pirmkārt, Atomic ir vairāku valūtu maks, kas ļauj vienā drošā saskarnē pārvaldīt, apmainīties, likt un iegādāties visas populārākās kriptovalūtas starp vairāk nekā 500 žetoniem. Turklāt anonīmi apmainiet 60+ kriptogrāfijas pārus un saņemiet naudas atmaksu, reģistrējoties dalībai Atomic Wallet programmā. 

Turklāt jums nav jāriskē ar digitālo aktīvu tirdzniecību biržās, jo Atomic piedāvā drošu iebūvētu kriptogrāfijas iespēju. Tas atbalsta bankas karti ar vairāk nekā 17 vietējām Fiat valūtām visā pasaulē. Ne tikai tas, bet jūs varat arī likt 10 (un skaitot) kriptonauda ar ATOM, XTZ, ZIL un citiem ar 5-23% GPL, iegūstot atlīdzību tieši no validatoriem un atbalstot tīkla decentralizāciju. 

Visbeidzot, neviens, izņemot jūs, nekontrolējat savus līdzekļus, jo privātie maka atslēgas tiek šifrēti jūsu ierīcē un nekad to neatstāj. Turklāt jūs varat palikt pilnīgi anonīms, jo jums nav nepieciešams izveidot kontu, lai izmantotu Atomic, vai nodot jebkuru KYC pamata maka funkcijām. Ja jūs kādreiz esat apmulsis, lielisks klientu serviss ir gatavs palīdzēt efektīvi un ātri reaģēt visu diennakti.

Kriptonatora maks 

Maka vietne: https://www.cryptonator.com

Maka tips: Tīmeklis / mobilais

Lietošanas ērtums: Viegli

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Cryptonator ir tīmekļa maks, kas piedāvā bankas līmeņa drošību, kā arī konta augstākā līmeņa aizsardzību. Tas nāk ar uzticamiem IP, šifrētu SSL savienojumu un divu faktoru autentifikāciju. Šīs un citas funkcijas padara to par lielisku Zcash maku gan jauniem, gan veterāniem Zcash mīļotājiem. Maks atbalsta ZEC darījumus, kā arī citas kriptovalūtas.

Ar iebūvētām funkcijām, kas nodrošina tūlītēju kriptogrāfijas apmaiņu, Cryptonator lietotāji var viegli konvertēt, uzglabāt un pārsūtīt savas ZEC monētas. Bankas līmeņa drošība un šifrētais SSL savienojums kopā ar divpakāpju autentifikāciju sniedz lietotājiem mieru, zinot, ka viņiem ir darīšana ar uzticamu un uzticamu ierīci.

Turklāt Cryptonator konti ir bezmaksas un pieejami visu diennakti dažādās platformās, tostarp galddatoros, klēpjdatoros un mobilajās ierīcēs. Tas padara to par vienu no labākajiem Zcash makiem, ko izmantot ceļā. Tā spēja pieņemt vairākas virtuālās valūtas padara to vēl labāku, ļaujot lietotājiem pārvaldīt savus aktīvus vienā kontā. Izmantojot Cryptonator maku, viņi var uzglabāt, nosūtīt un saņemt šādas kriptovalūtas:

  • Zcash
  • Domuzīme
  • Bitcoin
  • Bitcoin Cash
  • Ethereum
  • Litecoin un daudz ko citu

Tā kā tas ir aprīkots ar iebūvētām apmaiņas funkcijām, seifs nodrošina drošu uzglabāšanu, ērtus darījumus un tūlītēju dažādu atbalstīto kriptovalūtu apmaiņu – to visu vienā personīgajā kontā. Izmantojot šo maku, ir iespējams apmaksāt rēķinus, pieprasīt vai nosūtīt maksājumus pa e-pastu.attēls2 2

Avots: finder.com

Oficiālais Zcash klients 

Maka vietne: https://z.cash/download

Maka tips: Oficiālais darbvirsmas klients

Lietošanas ērtums: Iesācējiem nav viegli

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Oficiālais Zcash klients ir darbvirsmas GUI seifs, kas ir vispiemērotākais pieredzējušiem lietotājiem, īpaši tiem, kas koncentrējas uz ZEC ieguvi. Seifs ir paredzēts Linux operētājsistēmām, taču lietotāji no Mac var iegūt arī Mac un Windows versijas Zcash kopiena. Šis seifs ļauj ikvienam palaist skaidras naudas klientu datorā, un tam ir nepieciešams pilns tīkla mezgls. Pēc klienta lejupielādes lietotāji var nosūtīt ZEC līdzekļus uz privātajām adresēm. Tomēr šim maciņam ir nepieciešams vismaz 2 GB RAM, lai atvieglotu aizsargātu darījumu. Tādēļ šo seifu nevar uzskatīt par noderīgu, ja nav pietiekami daudz vietas cietajā diskā.

Lai nodrošinātu optimālu darījumu privātumu, lietotājiem ieteicams izmantot caurspīdīgas adreses, kas ir saderīgas ar Bitcoin un viegli lietojamas. Viņiem jāizmanto arī aizsargātas adreses, kurās tiek izmantota standarta maksa atbilstoši seifam. Šīs adreses ir ideāli piemērotas arī privātuma uzlabošanai.

Zcash ir abu veidu adreses. Caurspīdīgās adreses sākas ar “t”, savukārt pasargātās adreses sākas ar “z”. Caurspīdīgas adreses ir redzamas blokķēdē un nepiedāvā stingru privātumu.

attēls3 3

iBITcome maks

Maka vietne: https://www.ibitcome.com/

Maka tips: Mobilais

Lietošanas ērtums: Viegli izmantot

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

iBitcome ir vienas pieturas platforma, kas integrē marķieru glabāšanu, tirdzniecību, dApp un tirgus ziņu plūsmas. Platforma koncentrējas uz drošu un ērtu darījumu nodrošināšanu, un tā mobilās tirdzniecības ekosistēmā ienes jaunu dimensiju, iekļaujot visdrošākās un lietotājam draudzīgākās funkcijas.

IBitcome maks ir vairāku valūtu ierīce, kas atbalsta gan Bitcoin, gan altkoīnus. Tas atbalsta arī visus ERC-20 marķierus, kas darbojas ar Ethereum blokķēdi. Galvenās iezīmes ir šādas:

  • Drošība: nodrošināta ar AES-128-CTR šifrēšanas algoritmu;
  • Konfidencialitāte: decentralizēta, un tajā nav lietotāju privātās atslēgas;
  • MPORT: lietotāji var importēt sākotnējās frāzes, privātās atslēgas un atslēgu krātuvi.

Turklāt maks ietver vietējo decentralizēto apmaiņu (DEX), kas ļauj lietotājiem nokārtot darījumus blokķēdē, padarot tos drošus un caurspīdīgus. Mobilās tirdzniecības pieredze tiek uzlabota, ļaujot lietotājiem piekļūt biržai tieši no seifa. iBitcome ietver arī Replayed-On-Chain (ROC) mehānismu, kas rada tūlītējus darījumus.

Izmantojot pārlūkprogrammu dApp, šis seifs ļauj lietotājiem piekļūt iecienītākajam lietotnei dApp tikai pa rokai. Lietotņu veidotājiem viņi var izmantot dApp SDK, lai izveidotu vienu pēc savas izvēles.

Pēdējās domas

Zcash izmanto augsta līmeņa tehnoloģiju, kas padara to pāri citiem digitālajiem aktīviem. Lietotāji var kontrolēt koplietojamo informāciju. Izmantojot šajā rakstā minētos seifus, lietotāji var atrast labākās Zcash maku iespējas, lai aizsargātu savas ZEC monētas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me