Labākie maki Bitcoin 2020. gadā

Kriptovalūtas pasaulē Bitcoin nav jāievieš. Izlaista 2009. gadā, digitālā valūta 2017. gadā piedzīvoja astronomiskus ieguvumus, kas nonāca virsrakstos visā pasaulē, un šobrīd tā ir lielākā kriptonauda pasaulē pēc tirgus ierobežojuma. 

Ja plānojat sākt tirgoties ar Bitcoin, vispirms jums ir kaut kur droši turēt jūs Bitcoin. Atšķirībā no daudzām citām digitālajām valūtām, daudzi kriptovalūtu maki atbalsta Bitcoin, tāpēc galvenais izaicinājums ir sašaurināšanās līdz vislabākajam un tāds, kas atbilst jūsu vajadzībām. 

Tur ir šī rokasgrāmata. 

Ko meklēt Bitcoin īpašnieku maciņos

Pārliecinieties, ka, izvēloties seifu savam Bitcoin, jūs ņemat vērā šādas funkcijas. 

  • Vienkāršība– dažus Bitcoin makus vidējam Bitcoin tirgotājam ir grūti saprast, un tas iesācējam to padara vēl grūtāku. Kļūdainu pārskaitījumu un drošības trūkuma dēļ jūs varat zaudēt savus līdzekļus. Paturot to prātā, noteikti izvēlieties lietotājam draudzīgu maku. 
  • Klientu atbalsts un attīstība– Pārbaudiet, vai maka klientu atbalstam un izstrādes komandai ir atsauksmes. Daži faktori, kas jums jāņem vērā, ir tas, vai komanda vienmēr veic uzlabojumus, lai padarītu maku ērtāku un uzlabotu tā drošību. Pārbaudiet arī klientu atbalstu, lai uzzinātu, vai jums palīdzēs, ja jūsu maciņš kādreiz tiek pārkāpts vai darbojas nepareizi. 
  • Drošības un rezerves funkcijas– Tāpat kā fiziskajam maciņam, drošība ir vissvarīgākā jūsu Bitcoin makā. Google maks par reputāciju drošības jomā un pārbaudiet, vai tas jau iepriekš ir uzlauzts, vai sūdzības par to, vai kāds klients zaudēja savus līdzekļus vai monētas. 
  • Privātās atslēgas vadība– Vai maks ļauj kontrolēt privāto atslēgu? Vai arī to kontrolē trešā puse? Kontrolēt savu privāto atslēgu nozīmē kontrolēt savu Bitcoin. 
  • Jauna adrese– Izvēlieties hierarhiski determinējošu seifu (HD), tas nozīmē, ka tas katram darījumam ģenerē jaunu adresi, lai palielinātu jūsu seifa drošību. 
  • Anonimitāte– Ja jums ir svarīgi palikt anonīms, izvēlieties maku, kas reģistrācijas laikā neprasa tik daudz jūsu personiskās informācijas. 

Labākie Bitcoin aparatūras maki 

Virsgrāmata Nano S 

Ledger Nano S ir USB lieluma kriptogrāfijas maks, kurā var uzglabāt daudzas kriptovalūtas, tostarp Bitcoin. 

Labākie maki Bitcoin

Aparatūras maks ir drošs un var palaist vairākas lietotnes. Tas ir arī diezgan pieņemams, un pret ļaunprātīgu programmatūru var izturēt, tāpēc jūsu privātās atslēgas būs pasargātas no ļaunprātīgiem hakeriem. Tas ir viens no labākajiem Bitcoin makiem tirgū šodien, un to var integrēt ar vairākiem programmatūras makiem. 

Turklāt seifā ir iebūvēts OLED displejs, kurā varat apstiprināt darījumus. Tomēr viens šī seifa mīnuss ir tas, ka jūs nevarat piekļūt savam Bitcoin, atrodoties ceļā. 

Guarda 

Bitcoin uzglabāšana nav viegls uzdevums. Jūs esat savu digitālo aktīvu īpašnieks, ja vien jums ir līdzekļu privātā atslēga. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai jums būtu drošs, atzīts un lietotājam draudzīgs maks, kas sniegs jums visus nepieciešamos pakalpojumus.. 

Guarda ir viens no vismodernākajiem Bitcoin makiem kriptovalūtu tirgū. Guarda ir daudzplatformu un vairāku aktīvu seifs, kas ļauj lietotājiem saglabāt savus digitālos aktīvus platformā, kuru lietošanā viņi jūtas ērtāk. Tas nozīmē, ka kriptogrāfijas tirgū lietotājiem ir pieejami darbvirsmas, mobilie, tīmekļa un hromētie Guarda maki. 

Lai gan Bitcoin ir vispazīstamākā un lielākā kriptonauda tirgū, ir investori, kas savus līdzekļus izvieto citos digitālajos aktīvos. Tāpēc daudzu aktīvu maks, piemēram, Guarda, šiem lietotājiem sniegtu unikālu pieredzi, lai visus savus digitālos aktīvus varētu apstrādāt tikai vienā vietā.. 

Izmantojot Guarda, lietotāji varēs uzglabāt, pirkt, pārdot, apmainīties un saņemt plašu virtuālo valūtu klāstu, tostarp, bet ne tikai, Bitcoin, Bitcoin Gold (BTG), Litecoin (LTC), XRP, Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Tron (TRX), DAI un daudzas citas ERC-20 valūtas. Guarda sniegtie pakalpojumi ir pieejami arī dažādās valodās, lai sasniegtu lielāku cilvēku skaitu visā pasaulē. 

Visbeidzot, lai jūs būtu drošs, ka tas ir drošs un atzīts maks, Guarda ir sadarbojies ar dažādām platformām, tostarp Ethereum Classic, Zcash (ZEC), Binance un Bitcoin Gold.

Atomic Bitcoin maks

Atomu maks

Atomic ir decentralizēts Bitcoin maks. 2018. gadā dibinātā lietotne ir kļuvusi atzīta par ērtu veidu, kā tās 500 000 lietotāju pārvaldīt BTC un citus 500+ marķierus. Seifs ir pieejams visām galvenajām darbvirsmas OS, Android & iOS, un tam ir plašs svarīgu funkciju klāsts, kas padara Atomic par vienu no populārākajām izvēlēm tirgū.

Pirmkārt, Atomic Wallet piedāvā jums pārvaldīt ne tikai savu Bitcoin portfeli, bet arī vienā drošā saskarnē apmainīt, likt un iegādāties visus lielākos aktīvus starp vairāk nekā 500 žetoniem. Turklāt tas ir pirmais seifs, kas uzsācis savu dalības programmu, kas lietotājiem dod iespēju saņemt naudas atmaksu par katru anonīmi un ar vienu klikšķi lietotnē.. 

Turklāt jūs varat viegli palielināt savu Bitcoin portfeli, kā arī citas 18 populārākās kriptovalūtas, izmantojot iebūvēto kriptogrāfijas iegādes iespēju. USD, EUR un vairāk nekā 15+ vietējās valūtas ir pieņemamas visā pasaulē. Vēl viena iespēja iegūt kriptogrāfiju ir miets. Atomic wallet piedāvā atlīdzības par decentralizētu likmi 10 (un skaitot) PoS aktīviem ar 5-23% GPL. 

Visbeidzot, kā ne mazāk svarīgi, Atomic kā decentralizēts seifs lietotājiem nodrošina pilnīgu piekļuvi līdzekļiem, kas šifrē privātās atslēgas lietotnes īpašnieku ierīcēs. Turklāt tas ir anonīms. Lai sāktu lietot maku, jums nav jāizveido konts, jānokārto verifikācija vai KYC par pamatfunkcijām. Visbeidzot, tam ir izcils atbalsta pakalpojums, kas ir gatavs sniegt ātru un efektīvu atbildi jums visu diennakti.

Crypto.com DeFi maks

Viens no modernākajiem un atzītākajiem digitālo valūtu kriptogrāfijas makiem ir Crypto.com DeFi maks. Uzņēmums to reklamē ar frāzi “Jūsu atslēgas, jūsu kriptogrāfija”, kas noteikti ir svarīgs kriptogrāfijas tirgum. Dažu pēdējo gadu laikā vairāki kriptogrāfijas hakeri varēja iegūt daudzu lietotāju līdzekļus, jo viņi nebija viņu privāto atslēgu īpašnieki. 

Izmantojot šo maku, jūs pilnībā kontrolēsiet savas virtuālās valūtas, nevis trešo personu. Lietotāji iegūs pilnīgu kontroli pār naudas līdzekļiem, ko viņi glabā makos, tostarp Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH9, Crypto.com Coin (CRO), Litecoin (LTC), MCO, XRP, Stellar Lumens (XLM) un daudzus citus ERC -20 žetonu. 

Papildus tam Crypto.com seifs tiks pievienots lietojumprogrammai Crypto.com, lai indivīdi varētu dažādot savus finanšu risinājumus un kriptonauda. Turklāt tas būs ļoti drošs maks. 

Crypto.com koncentrējas uz to, lai lietotājiem piedāvātu vislabāko drošību tirgū – viņi to padara par galveno prioritāti. Privātās atslēgas tiks lokāli šifrētas ierīcē ar Secure Enclave, kas ir aizsargāts ar biometrisko autentifikāciju un divfaktoru autentifikāciju (2FA).

Crypto.com lietotne

Ar Crypto.com lietojumprogramma, lietotāji varēs pirkt un pārdot 7 fiat un 55 dažādas virtuālās valūtas. Turklāt lietotājiem būs pieejams pakalpojums, kas palīdzētu lietotājiem pārvaldīt un iztērēt savus līdzekļus, kā viņi vēlas, izmantojot MCO Visa karti. 

Lietotāji var viegli papildināt savu maku ar bankas pārskaitījumu, debetkarti vai kredītkarti. Jūs varat arī iegūt līdzekļus, izmantojot citas kriptovalūtas. Tie pārskaitījumi, kas tiek veikti no lietojumprogrammas Crypto.com citiem lietotājiem no tās pašas lietotnes, varēs pārskaitīt līdzekļus bez maksas un uzreiz. 

Tikmēr privātpersonas var arī izņemt līdzekļus ārējos makos un adresēs ar nelielu fiksētu maksu, kas ir ļoti konkurētspējīga un noteikti var pārspēt citu konkurentu piedāvātos risinājumus. Crypto.com lietotņu lietotājiem būs arī iespēja tirgū izsekot monētām, digitālajām valūtām un vairāk nekā 200 monētām. 

Investoriem būs arī detalizēta informācija par katru digitālo aktīvu, ieskaitot USD un BTC. Lietotājiem būs 8h, 1D, 1W, 3M un 6M diagrammas, lai cilvēki varētu saprast tirgus virzību un to, kā viņi var viegli pirkt un pārdot digitālos aktīvus.

Trezors 

Šī ir populāra Bitcoin glabāšanas iespēja. Aparatūras maks ir labi izveidots un drošs, un tam vajadzētu būt jūsu izlases sarakstā. 

Mazā, pārnēsājamā ierīce ar USB kabeli tiek savienota ar datoru. Tas ļauj jums kontrolēt privātās atslēgas, un jūs varat dublēt informāciju, izmantojot 24 vārdu sēklas, kas ģenerētas iestatīšanas laikā. Seifs piedāvā vairāk drošības funkciju, tostarp ekrānu, kas ļauj apstiprināt darījumu. 

Labākie Bitcoin tīmekļa maki 

Blockchain.info

Šis maks ir lietotājam draudzīgs, izveidots un pieejams tīmeklim un mobilajām ierīcēm. Turklāt tas nodrošina ērtu un ātru piekļuvi jūsu Bitcoin krājumiem daudzās ierīcēs.

Platformas vietnē tā apgalvo, ka ir piegādājusi vairāk nekā 20 miljonus maku un ir izmantota vairāk nekā 90 miljoniem darījumu. Vietne arī iepazīstina jūs ar visām darbībām, kas nepieciešamas, lai nosūtītu un saņemtu Bitcoin. 

Drošības ziņā vietne reģistrēšanās laikā pieprasa verifikāciju pa e-pastu, saites uz jūsu mobilā tālruņa numuru un papildu drošības iestatīšanu 2FA. 

Turklāt, tā kā tā ir pilna apmaiņa, tā tiek uzskatīta par drošāku salīdzinājumā ar citiem tiešsaistes makiem. 

Monētu bāze 

Monētu bāze piedāvā vienu no vienkāršākajiem veidiem, kā tirgot savas kriptovalūtas, tādējādi nopelnot to tiešsaistes maku sarakstā. Seifs piedāvā savus pakalpojumus lietotājiem 32 pasaules valstīs. Tas piedāvā arī savu tīmekļa maku, kas ļauj lietotājiem ērti uzglabāt vairākas kriptovalūtas, tostarp Bitcoin. 

Lietotāju draudzīgums ir lielākais Coinbase stiprums, liecina klientu atsauksmes. Sākot ar pieteikšanos, vietnes saskarnē ir diezgan viegli pārvietoties un viegli saprast. 

Turklāt jūs varat piekļūt savam Bitcoin jebkurā laikā. Ir arī uzlabota krātuves opcija, kas pazīstama kā Coinbase Vault, kas ir bezsaistes krātuve, ar Multisig funkcionalitāti un laika kavētu izņemšanu. Šīs funkcijas ļauj lietotājiem kontrolēt savas privātās atslēgas un tādējādi arī jūsu Bitcoin. 

GreenAddress

Šis maciņš ir vēl viens visaugstāk novērtētais tiešsaistes seifs Bitcoin īpašniekiem, kas piedāvā privātumu un vērtību drošību. 

Vissvarīgākās šī maka funkcijas ir tā drošības funkcionalitāte un vairāku parakstu funkcionalitāte. Tas ir deterministisks maks un ļauj tā lietotājiem saglabāt savas privātās atslēgas. 

Jūsu līdzekļi tiks nodrošināti ar jūsu privāto atslēgu un seifa privātajām atslēgām. Tomēr tas nozīmē, ka pirms jebkādu maksājumu veikšanas jums būs nepieciešama trešās puses piekrišana, kas ir izraisījis kriptogrāfijas valūtas kopienas kritiku.. 

GreenAddress atbalsta tikai Bitcoin, un tam var piekļūt, izmantojot Google Chrome lietotni, kā arī citas mobilā tālruņa Android un iOS lietotnes. 

Labākie Bitcoin mobilie maki 

Micēlijs 

Dibināta 2008. gadā, Micēlijs ir vispāratzīts nosaukums šajā nozarē. Micēlijs ir mobilais maks, un tas ir pieejams gan Android, gan iOS lietotājiem, un tas piedāvā virkni funkciju, kas padara to par vienu no labākajām izvēlēm starp Bitcoin īpašniekiem. 

Pirmkārt, seifs piedāvā uzlabotas drošības un privātuma funkcijas. Piemēram, hierarhisks deterministisks maks, kas katram darījumam ģenerē jaunu adresi. Turklāt seifs drošai autentifikācijai izmanto atvērto BitID protokolu, kas lietotājiem ļauj izveidot dublējumkopijas, kā arī atbalsta bezsaistes aparatūras makus..

Neskatoties uz to, šim makam nevar piekļūt nevienā tīmekļa vai darbvirsmas saskarnē, un tas ir pieejams tikai caur jūsu mobilo tālruni. Turklāt iesācējam ir diezgan grūti saprast lietotāja saskarni. 

Šie ir daži no labākajiem Bitcoin makiem, un tie ir iekļauti sarakstā, pamatojoties uz draudzīgumu lietotājam, drošību un klientu atbalstu. Izvēlieties no šī saraksta, un jūs nebūsiet vīlušies. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me