Kriptovalūtu mārketinga aģentūru saraksts

Pēdējo 2 gadu laikā kriptovalūtu lauks ir ievērojami paplašinājies. Arvien vairāk ir jaunu projektu, kas katru dienu ienāk telpā, un visi no tiem vēlas, lai investori un sabiedrība tos pamanītu.

Šajā konkurences vidē var būt grūti izveidot savu ICO un iegūt tirgus atpazīstamību, tāpēc mārketinga kampaņas ir būtiskas. Šodienas rakstā mēs iepazīstināsim ar mūsu sarakstu, kurā ir dažas no labākajām pieejamajām kriptovalūtu mārketinga aģentūrām.

1. Coinzilla

coinzilla aģentūra

Coinzilla ir reklāmas tīkls un aģentūra, kas palīdz jaunajiem uzņēmumiem no kriptogrāfijas un bloku ķēdes iegūt atklātību saviem ICO un projektiem, reklamējot un atlasot reklāmas attiecīgajiem izdevējiem no kriptogrāfijas nozares.

Uzņēmums tika izveidots pirms diviem gadiem, un šajā laikā tas veiksmīgi vadīja reklāmas kampaņas vairāk nekā 1500 reklāmdevējiem un 4000 izdevējiem.

Coinzilla galvenajos pakalpojumos ir reklāmkarogu reklāma, mērķtiecīgs mārketings, API izstrāde kampaņas reklāmām, budžeta ierobežošana un daudzi citi rīki, kas palīdz veicināt projektu.

2. Saistīts ar monētām

Saistīts ar monētām ir pilna servisa, uz kriptogrāfiju vērsta digitālā mārketinga aģentūra, kas atrodas NYC un LA. Uzņēmums ir strādājis ar dažiem lielākajiem nosaukumiem šajā telpā, tostarp OKEx, ShapeShift un eToro. Uzņēmumam ir garš veiksmīgu kampaņu saraksts, un tas klientiem sniedza neticamus rezultātus. Daži no tiem ietver 5 reizes lielāku RTA no PPC, par 600% palielinātu dabisko datplūsmu, izmantojot SEO, un ietekmīgu kampaņas, kas ir tik veiksmīgas, ka klientiem bija jāpārtrauc reģistrēšanās. Turklāt Coinbound ir viens no vienīgajiem uzņēmumiem sarakstā, kas piedāvā organisku izaugsmi, izmantojot tādus forumus kā 4chan un Reddit. Kampaņas iespēju skaits, no kurām jūs varat izvēlēties, kā arī ilgstoši panākumi ļauj Coinbound kļūt par vienu no galvenajām aģentūrām mūsu sarakstā.

3. Prioritārā žetons

Šī platforma nodarbojas ne tikai ar mārketingu, bet arī visu ICO konsultatīvo, investīciju un reklāmas procesu. Prioritārā žetons ļauj investoriem arī mazināt risku, ieguldot caur tiem, jo ​​viņi atmaksā visus ICO pirkumus jebkurā laikā pirms noteiktā termiņa.

Tie piedāvā tādus rīkus kā novirzīšanas projekti, atalgojuma (daudzzīmju) programmas, ICO pārvaldība, grupas pirkumi, reāllaika marķieru emisija un citas mārketinga kampaņu šķirnes. Viņu komandā ir daži nozares eksperti un konsultanti, kuriem ir gadu tehniskā pieredze investīciju kriptogrāfijas jomā.

4. Crynet

Crynet sākotnēji sāka darboties kā digitālā mārketinga aģentūra, bet kopš tā laika tā ir izveidojusies par pilna servisa mārketinga aģentūru. Aģentūra piedāvā plašu mārketinga pakalpojumu izvēli SIO un ar blokķēdi saistītiem uzņēmumiem. Tie ietver video demonstrācijas, blokķēdes izstrādi un tehnoloģiju atbalstu, bloku ķēdes HR, padomdevēju atbalstu, SMM visos sociālajos medijos un telegrammās, mobilās un tīmekļa reklāmas, meklēšanas reklāmas un PR.

Crynet var sasniegt Āzijas kriptokopienas, jo tai ir pārklājums pat Japānā, Korejā un Ķīnā.

5. WeRaise

WeRaise ir mārketinga aģentūra, kas darbojas digitālās reklāmas nozarē vairāk nekā 15 gadus. Ar 2 gadu pieredzi blokķēdes risinājumos viņi ir vienas no pirmajām platformām, kas iesaistās ICO mārketingā.

Viņi saviem klientiem nodrošina ļoti efektīvu ekspozīciju, izmantojot reklāmkarogu, preses relīzes, reklāmas tekstu rakstīšanas pakalpojumus, reklāmu rakstīšanu, kampaņu analīzi un izsekošanu visu diennakti, kā arī mērķtiecīgu PR izvietošanu plašā vietņu klāstā, tostarp Reddit, TokenData, CryptoNinjas, NewsBTC, Merkle, CoinDesk, Bitcoinist un daudzi citi.

6. Bizantija

Bizantija vada komanda, kurā ir personas, kurām ir pieredze blokķēdes tehnoloģiju, investīciju, PR un mārketinga jomā. Viņu uzmanības centrā ir palīdzēt starta uzņēmumiem atrast savu mērķauditoriju un pēc iespējas ātrāk piesaistīt savus ieguldījumu fondus.

Viņi novērtē projektus, lai atrastu to stiprās un vājās vietas, palīdzētu rakstīt baltrakstus, izstrādātu ICO uzsākšanas stratēģijas un izplatīšanas modeļus, aprēķinātu budžetus un izstrādātu plānu..

Bizantija

Avots: bzntm.com

7. Elementu grupa

Element Group redz sevi vairāk nekā tikai mārketinga aģentūru, pārstāvot sevi kā digitālo žetonu pārdošanas uzņēmumu. Uzņēmums sniedz konsultācijas, ICO mārketinga stratēģiju, kapitāla un aktīvu pārvaldību, tirgus izpēti, tehnoloģijas un aktīvu pārvaldības pakalpojumus.

8. Pūļa radīšana

Crowdcreate ir Losandželosas mārketinga aģentūra, kas nodarbojas ar kriptogrāfijas mārketinga kanāliem. Viņi koncentrējas uz zīmolu veidošanu, dizainu un video ražošanu, multivides pārvaldību, ietekmētāju mārketingu un sabiedrisko attiecību jomu.

Viņu pakalpojumi ir augsti novērtēti, jo tie ir veiksmīgi palīdzējuši vairāk nekā 40 kolektīvās finansēšanas kampaņām 3 gadu laikā piesaistīt vairāk nekā 10 miljonus dolāru, katrai kampaņai ieviešot uz datiem balstītu pieeju..pūļa radīt

Avots: crowcreate.us

9. TSM Global

TSM Global ir izdevies savākt saviem klientiem gandrīz USD 300 miljonus, un tagad tas ir paredzēts ieguldītājiem, kuri meklē augstu atdevi, bet arī drošību. TSM koncentrējas ne tikai uz ICO, bet arī uz STO (drošības marķieru piedāvājumi) un DSO (pakalpojumu ar atlaidi).

Šis Londonā reģistrētais uzņēmums nodrošina konsultācijas, termiņu izstrādi, satura izveidi, kopienas pārvaldību, reklāmas pārvaldību, vīrusu mārketingu, sociālos medijus & tērzēšanas atbalsts, PR kriptogrāfija un parasts, novirzīšanas mārketings starp citiem pakalpojumiem. TSM Global ir patiesi globāls un var atbalstīt klientus, kuri runā angļu, japāņu, ķīniešu, korāna, krievu, vācu un citās valodās.

10. Aplikācija

Aplikācija piedāvā virkni reklāmas stratēģiju, kas ir pierādījušas savu efektivitāti ICO mārketinga kampaņās. Šī bloku ķēdes attīstības aģentūra palīdz projektiem no kriptogrāfijas nozares, pārskatot viņu biznesa modeļus un pielāgojot tos arvien mainīgajā bloku ķēdes ekosistēmā.

Pieteikumā strādā eksperti, kas sniedz tehniskus konsultāciju un konsultāciju pakalpojumus saistībā ar cilvēku tirdzniecību. Viņi piedāvā saviem klientiem plašu pielāgotu blokādes izstrādes pakalpojumu izvēli papildus kopienas pārvaldībai un sociālo mediju mārketingam, kas ietver masu medijus, video veidošanu un veicināšanu, tikšanās, vebinārus, trafika ģenerēšanu utt..

aplikācija

Avots: Aplikācija.com

11. Dzirksteles

Dzirksteles ir aģentūra, kas palīdz jaunajiem uzņēmumiem un tehnoloģiju uzņēmumiem veidot savu zīmolu, izmantojot sabiedriskās attiecības un integrētas mārketinga programmas. Aģentūra piedāvā plašu pakalpojumu kopumu, kas ietver satura un sociālo attīstību, programmatisko izplatīšanu un citas apmaksāto plašsaziņas līdzekļu metodes, kā arī uz datiem balstītu ieskatu, ko izmanto stratēģiskajā plānošanā. Platforma ir palīdzējusi gan jauniem projektiem, gan dibinātiem uzņēmumiem, izmantojot visaptverošu stratēģisko komunikāciju un mārketinga pakalpojumus.

Platforma ir veiksmīgi vadījusi uzņēmumus to pirms un pēc ICO fāzē, palīdzot tiem augt un panākt sava zīmola atpazīstamību tirgū. Pateicoties rezultātiem, viņi savās mārketinga kampaņās ir kļuvuši par daudzu projektu un uzņēmumu izvēlēto partneri.

Spriedums

Ar to mēs noslēdzam savu galveno mārketinga aģentūru sarakstu, kas koncentrējas uz kriptogrāfijas uzņēmumiem un jaunizveidotajiem uzņēmumiem. Ja esat uzņēmums, kas gatavojas sākt savu ICO, vai arī vēlaties iegūt lielāku ekspozīciju savam kriptogrāfijas projektam vai marķierim, tad jums ļoti noderēs kādas no šīm aģentūrām pakalpojumu izvēle..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me