Kas ir Ripple (XRP) kriptonauda

Vispirms jums vajadzētu saprast, kas ir Ripple, ka tā ir platforma un kriptonauda. Platforma ir atvērtā koda protokols, kas izveidots, lai nodrošinātu lētus un ātrus darījumus. 

Ripple ir savs digitālais īpašums (XRP), taču ikviens tīklā var izmantot RippleNet, lai izveidotu savu.

Šajā rakstā ir paskaidrots, kas ir Ripple, tā risinātās problēmas, atšķirība starp Ripple un XRP, tehnoloģija, konkurence, attīstība, partnerības un XRP cenu prognozēšana.

Šajā rakstā jūs uzzināsiet, kā lietot a Ripple papīra maks.

Attiecības un atšķirība starp Ripple un XRP

Pašreizējais Ripple izpilddirektors Breds Garlinghauzs un pašreizējais priekšsēdētājs Kriss Larsens ir spiesti apstiprināt, vai Ripple un XRP ir viens un tas pats. Tas notika no dažādiem indivīdiem kriptogrāfijas tirgū, kas debatēja par šo tēmu, un tas viņus piespieda apstiprināt, ka Ripple Inc. un XRP ir dažādas vienības.

Ripple Inc.. ir tehnoloģiju uzņēmums, kas piedāvā efektīvus risinājumus un platformas finanšu uzņēmumiem naudas sūtīšanai visā pasaulē. Uzņēmums, kas tika dibināts 2012. gada sākumā, vēlāk izlaida platformu Ripple, reāllaika bruto norēķinu sistēmu, naudas pārvedumu tīklu un valūtas maiņu.

No otras puses, XRP ir digitālā valūta, kas izveidota XRP virsgrāmatā, decentralizētā un atvērtā koda blokķēdē. Kriptovalūtu kā neatkarīgu aktīvu var tirgot dažādās kriptogrāfijas biržās.

Piezīme: XRP nav vērtspapīrs, jo tas, ka jums pieder digitālais īpašums, nenozīmē, ka jūs dalāties Ripple Inc., kā tas ir ar akcijām.

Neskatoties uz to, abām vienībām ir unikālas attiecības. Pirmkārt, Ripple pieder aptuveni 60% XRP žetonu. Kaut arī lielākā daļa šifrēšanas uzņēmumu izlaiž lielu skaitu savu monētu privātai vai publiskai pārdošanai, monētas izpilddirektors Garlinghauzs paziņoja, ka žetonus viņi izlaida Ripple Inc. kā dāvanu.

Komanda platformā izstrādāja funkciju xRapid, kas integrē XRP un XRP virsgrāmatu. Šī funkcija ļauj platformas lietotājiem samazināt reālās laika likviditātes izmaksas un atvieglot maksājumus visā pasaulē. Šī funkcija ir parādīta attēlā:

Kas ir Ripple

Viens svarīgs fakts par šo funkciju ir tas, ka tas nepieder Ripple platformai vai kādai atsevišķai vienībai, kas atceļ apgalvojumus, ka tā ir centralizēta, pateicoties savienojumam ar Ripple Inc.

Ripple ir reģistrēts uzņēmums, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un to vada valde, dibinātāji un citi akcionāri. Uzņēmuma vadību veic personas, kurām pieder un kontrolē firmas funkcijas un darbību.

No otras puses, XRP nepārvalda viena vienība. Drīzāk tas pieder XRP īpašnieku kopienai, kurai ir nozīmīga loma monētas panākumos. Turklāt šī kopiena pēc vēlēšanās izstrādā risinājumus XRP virsgrāmatā.

Ripple Inc. pieder gan Sanfrancisko bāzētā uzņēmuma diviem galvenajiem akcionāriem Bredam Garlinghausam, gan Krisam Larsenam. Larsenam pieder 17% akciju un papildu 5,19 miljardi XRP žetonu. Garlinghouse pieder 6,3% akciju.

Ripple iespēja

Pašlaik pasaules maksājumu sistēmu stāvoklis ir diezgan atpalicis. Piemēram, tālrunī varat straumēt un lejupielādēt visas filmas tālākajos rajonos, taču maz naudas sūtīšana radiniekiem citā valstī prasa laiku un prasa apstrādes maksu.

Ērtu globālo norēķinu tehnoloģija jau pastāv, bet kāpēc pasaules maksājumu sektors ir tik tālu atpalicis?

Nav noslēpums, ka finanšu iestādes pelna miljardiem dolāru no maksājumu maksām, un tās ir mēģinājušas ieviest tādas sistēmas, kas naudu vienmēr ieliks kabatā. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Ripple ir izstrādājis sistēmu, kuras mērķis ir strādāt ar pašreizējo finanšu sistēmu.

Sistēmas pamatā ir interneta protokoli, kas ļauj veikt starptautiskos un vietējos maksājumus par jebkuru valūtu un šajā procesā izslēdz trešās personas.

Sistēmu jau ir pieņēmušas vairākas bankas Amerikas Savienotajās Valstīs, un platforma vēlas kļūt par pieņemtu pasaules mērogā. Šeit ir saraksts ar 6 lielākajām bankām, kas izmanto Ripple. Sistēma darbojas līdzās pašreizējai globālajai finanšu sistēmai. Platforma šīs finanšu sistēmas saista vienlaidus, ļaujot tām efektīvāk darboties vienā globālā tīklā.

Kā norāda Biznesa attīstības direktore Velija Skulija, “Ripple nav paredzēts, lai aizstātu centrālās bankas vai korespondentbankas.” Tā ir dabiska tehnoloģija, ko viņi var izmantot, lai palielinātu vērtības nodošanas efektivitāti iekšzemē un pārrobežu mērogā.

Kas ir Ripple Net

RippleNet sastāv no institucionālo maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, kuri izmanto Ripple izstrādātos risinājumus, lai nodrošinātu pasaules finanšu darījumus bez berzes.

Lai saprastu, kā tas darbojas, vispirms runāsim par RTGS un RTXP.

Nosūtot naudu, izmantojot BTC, darījuma summas vērtība tiek noteikta reāllaikā. Tas ir tas, ko nozīmē Reāllaika bruto norēķini.

Ripple izmanto vārtejas, tas nozīmē globālu virsgrāmatu, kas satur privātās blokķēdes. Ripple vārtejas nodrošina veidu, kā uzņēmumi, finanšu iestādes un valdības var būt tīkla daļa. Tas ir pazīstams kā Ripple Transaction Protocol (RTXP), pazīstams arī kā RippleNet.

Pēc pievienošanās RippleNet uzņēmums vai jebkura cita valdība var ātrāk un mazāk tērēt, izmantojot vārtejas uzņēmumus. Turklāt RippleNet ļauj saņemt maksājumus jebkurā digitālajā valūtā vai fiat valūtā.

Piezīme: RippleNet darbojas kā valūtas maiņa. Tomēr tam vispirms jāgarantē likviditāte. Šeit ienāk XRP, tas nodrošina nepieciešamo likviditāti maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, bankām un tirgus veidotājiem.

xCurrent, xRapid un xVia

Ripple

xCurrent ir Ripple uzņēmuma programmatūras risinājums, kas ļauj bankām uzreiz norēķināties par pārrobežu maksājumiem, izmantojot end-to-end tirdzniecību. Izmantojot šo risinājumu, bankas var sazināties savā starpā, lai apstiprinātu darījuma detaļas pirms un pēc darījuma uzsākšanas. Šīs programmatūras galvenais mērķis ir nodrošināt šo darījumu konsekvenci un katra darījuma juridisko skaidrību.

Mēs jau esam paskaidrojuši xRapid virs.

xVia ir daļa no RippleNet, un tas ļauj bankām un citiem uzņēmumiem izmantot RippleNet priekšrocības, lai nosūtītu un saņemtu maksājumus no jaunajiem tirgiem. Būtībā šī attīstība ir iespēja jaunajiem tirgiem gūt panākumus pasaules mērogā, veicot darījumus ar pasaules finanšu uzņēmumiem.

Jebkuras finanšu iestādes visā pasaulē var ātrāk attīstīt savu biznesu un pielāgot savus pakalpojumus, kad tās izskatās apmierinātas ar klientu individuālajām vajadzībām. Tas viņiem dod iespēju ātri paplašināt savu biznesu, diferencēt pakalpojumus un risināt klientu unikālās vajadzības.

Līdzīgi xVia nodrošina ātru un ērtu risinājumu ieviešanu finanšu iestādēm un korporatīvajiem tirgiem, kuri vēlas paplašināt savu biznesu. Risinājums darbojas kā tilts, kas savieno lielos un mazos tirgus globālajos maksājumu darījumos. XVia izveide ļaus ekonomiski efektīvi palielināt tirgus, jo darījumi ir padarīti vienkāršāki un pieejamāki.

Ripple Protocol Consensus algoritms

Ripple

Atšķirībā no Ethereum vai Bitcoin, Ripple nav blokķēdes. Tas izklausās ļoti dīvaini, vai ne? Kā digitālā valūta bez blokķēdes var pārbaudīt darījumus un nodrošināt, ka viss ir kārtībā?

Šeit ienāk RPCA.

Vārds ‘konsenss’ saīsinājumā nozīmē, ka, ja katrs mezgls piekrīt pārējiem, problēmu nav. Piemēram, ņemiet piemēru arēnai, kurā ir apmēram 50 gudri veci vīrieši, un pilsētai ir nepieciešams viņu vienbalsīgs lēmums, lai kaut ko izlemtu. Ja visi piekrīt sākt karu, doties gājienā uz citu teritoriju vai sodīt noteiktu likumpārkāpēju, tad tas tiks izdarīts. Tomēr, ja kāds nepiekrīt šim lēmumam, tas netiks izdarīts.

Ripple partnerības

Intervijā Fortune Garlinghouse paziņoja, “Pirms daudziem mēnešiem plašsaziņas līdzekļi teica, ka neviens neizmantos XRP, kas radīja labus skeptiskus virsrakstus. Šodien to nevar teikt, jo cilvēki sāk lietot xRapid, jo tas ir labāks, ātrāks un lētāks. ”

Daži no lielākajiem uzņēmumiem, kas ir sadarbojušies ar Ripple, ir MoneyGram, SBI Remit, Axis Bank, MUFG Bank, Standard Chartered, BMO, Cuallix, Mercury FX, IDT, Euro Exim Bank, SendFriend, Western Union, un saraksts turpinās.

Konkurence

Platformas galvenais konkurents ir Stellar. Faktiski Stellar dibinātājs Jed McCaleb bija viens no Ripple dibinātājiem, bet 2013. gadā pameta uzņēmumu, jo radās dažas nesaskaņas ar komandas locekļiem..

Abas platformas darbojas, lai uzlabotu pārrobežu maksājumus, un tām ir līdzīga uzbūve. Neskatoties uz to, Ripple ir paredzēts peļņas gūšanai, bet Zvaigžņu – bezpeļņas.

Abu projektu kopējā misija zināmā mērā atšķiras. Kamēr Ripple galvenokārt koncentrējas uz lielākajām finanšu institūcijām, Zvaigzne koncentrējas uz mazo puisi, lai ļautu bankām veikt banku pakalpojumus.

Ripple decentralizācijas stratēģija

Ripple 2017. gada vidū paziņoja par decentralizācijas stratēģiju. Šajā paziņojumā uzņēmums minēja plānus palielināt XRP virsgrāmatas validatoru skaitu un līdz 2017. gada vidum tos paplašināt līdz 55 mezgliem.

Pašlaik Ripple ir aptuveni 26 mezgli. Tomēr Ripple kontrolē tikai 7 mezglus, kas nozīmē, ka lielāko daļu kontrolē ārējās partijas. Šis virziens uz papildu trešo pušu mezgliem ir pietiekams pierādījums platformas centieniem panākt lielāku decentralizāciju.

Vai XRP ir labs ieguldījums?

Piezīme: Nekas nav tāds kā 100% bezmaksas riska ieguldījums. Jebkurā gadījumā jums ir jāpieņem lēmums. Tomēr apskatīsim dažus XRP ieguvumus un trūkumus.

Ieguvumi

  1. Acīmredzot Ripple ir uzticama organizācija, kas strādā ar daudzām finanšu iestādēm.
  2. XRP nav inflācijas, jo tās sākotnēji tiek iegūtas un jau pastāv.
  3. Jo vairāk adoptēšanas turpina pieredzēt Ripple, jo lielāka ir XRP vērtība. Gadījumā, ja kādu dienu visas bankas nolemj to izmantot kā vienotu bankas valūtu, tas dos jauku laimi visiem pirmajiem investoriem.

Trūkumi

  1. Ripple platforma ir ļoti centralizēta. Visa kriptovalūtas ideja ir izvairīšanās no centrālās kontroles. Šajā gadījumā izstrādātāji var izlemt, cik daudz atbrīvot un kad tādējādi kontrolēt cenu.
  2. Ripple Labs pieder 60%, tātad monopols.
  3. Tas ir atvērts avots, taču joprojām ir uzlauzams.

Ko eksperti domā par Ripple nākotni

Saskaņā ar Pinnacle Brilliance Systems Inc. izpilddirektora Romāna Gelfi-Gibsa teikto: “Ripple noteikti ir potenciāls pakāpties uz augšu 2018. gadā, taču es domāju, ka tas būs ticamāk 2019. gadā. Tā kā tirgus novēro vairāk projektu, kas tiek kodēti citos tādi algoritmi kā XRP, ETH, visticamāk, nokļūs nākamās lielās monētas aizmugurē. Paies zināms laiks, līdz tirgi to sagremos, tāpēc es plānoju, ka 2019. gads būs iespējamais laiks, kad tas notiks. Protams, ar kriptogrāfiju var notikt jebkas, tāpēc uzmanīgi seko. ”

Kur var nopirkt un uzglabāt XRP?

Jūs varat pirkt vai pārdot Ripple tādās biržās kā Kraken, Binance un Bittrex.

Pērciet XRP vietnē Binance jau šodien!

Ja jūs plānojat iegādāties Ripple lielos apjomos un turēt to ilgi, iesakām iegādāties aparatūras maku. Aparatūras maki ir daudz drošāki, jo tie ir bezsaistē.

Šeit ir saraksts ar labākajiem XRP makiem.

Pēdējās domas par viļņošanos

Ripple ir unikāls digitālo maksājumu aktīvs, kas darbojas gan kā valūta, gan kā platforma. Daudzi slaveni cilvēki tajā laikā atbalstīja Ripple, jo redzēja tajā jauninājumus un iespējas.

Neatkarīgi no tā, vai nolemjat ieguldīt XRP, jums vajadzētu uzmanīties no Ripple platformas attīstības. Platforma ir izrādījusies spēks, ar kuru jārēķinās globālajās maksājumu sistēmās, un tas, iespējams, aizstās veco aizsargu finanšu sistēmu.

Platforma ir izstrādājusi daudz risinājumu labākiem globāliem darījumiem, neskatoties uz minimālu lietojumu vidusmēra cilvēkiem. Tomēr, aplūkojot Ripple, apskatot to ar globālās maksājumu ekosistēmas objektīvu, tas ir sakāmvārdā iedibinātais Goliāts pret augsto tehnoloģiju Deividu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me