Kas ir populārā kriptonauda (PPT) – viss, kas jums jāzina par populāro kriptogrāfiju

Ir daudz pierādījumu, kas liecina, ka blokķēde mainīs internetu, kā mēs to zinām, un lielāko daļu saistīto pakalpojumu kopā ar to. Runājot par rēķinu finansēšanu, Populous jau izsaka diezgan lielu paziņojumu.

Populārs (PPT) ir peer-to-peer (P2P) platforma, kas balstīta uz blokķēdes tehnoloģiju, kas maziem un vidējiem uzņēmumiem nodrošina ērtu veidu, kā piedalīties rēķinu finansēšanā. Tas ir ļoti koncentrēts uz pārredzamību, drošību un kopējo ātrumu, un pārdevēju un aizdevēju savienošanai tiek izmantoti patentēti viedie līgumi, lai palīdzētu viņiem veikt darījumus bez starpnieku vai citu trešo personu vajadzības..

Kā darbojas Populous

Populous izmanto blokķēdes tehnoloģiju kopā ar XBRL datiem, viedajiem līgumiem un dažādiem marķieriem, vienlaikus ņemot vērā arī Altman Z rādītājus. Pēdējais ir finanšu instruments, ko izmanto, lai noteiktu dažādus uzņēmējdarbības riska faktorus. Piemēram, tas nosaka uzņēmuma iespējas nākamo divu gadu laikā saskarties ar bankrotu, varbūtību, ka tas neizpildīs savas līgumsaistības, un sniedz precīzu finansiālo grūtību novērtējumu.

Apvienojot publiskos rezultātus no Altman Z-score un XBRL datiem, Populous ir izveidojis uzticamu kredītreitinga sistēmu. Šī sistēma palīdz Populous mērķa uzņēmumiem, kuriem nepieciešama naudas plūsma, un neņem vērā tos, kas platformai nav laba izvēle.

Platformas galvenais mērķis ir paplašināt rēķinu finansēšanu visā pasaulē, kā arī sniegt spēcīgas finanšu kredīta iespējas maziem vai vidējiem uzņēmumiem, kuri vēlas rēķinus pārdot daudz ātrāk nekā jebkad agrāk. Līdz šim Populous joprojām ir vienīgā (un pirmā) rēķinu un tirdzniecības finanšu platforma, kuras pamatā ir Ethereum blokķēde.

Dati

Populāra ekosistēma

Bez administratora ir vēl divas galvenās puses, kas saistītas ar Populous ekosistēmu: aizņēmējs un investors. Visi trīs, administrators, aizņēmējs un investors mijiedarbojas ar trim pamattehnoloģijām: banku, izsoli un ārējiem marķieriem.

Kā lietot Populous

Faktiski ikviens var pārdot un iegādāties rēķinus, izmantojot Populous izsoles. Lietotājiem vispirms ir jāreģistrē savi uzņēmumi. Otrais solis prasa Populous administratora apstiprinājumu. Ja un kad administrators apstiprina pārdevēju, nosakot minimālo pārdošanas mērķi, var iesniegt rēķinus.

Tas, vai administrators apstiprina vai noraida rēķinu pārdošanas pieprasījumu, tieši atbilst Altman Formula kredītreitingam. Ja rēķins tiek apstiprināts, izsole sākas un tā paliek aktīva 24 stundas.

Izsole beidzas, kad cena atbilst pārdošanas mērķim noteiktajā 24 stundu periodā, kad attiecīgais periods ir pagājis, un neviens piedāvājums neatbilst pārdošanas mērķim vai kad lietotāji izvēlas to pārtraukt pirms termiņa. Pēdējo divu iespēju gadījumā lietotāji var vai nu pieņemt labāko pieejamo cenu, vai arī pilnībā atcelt izsoli. Turklāt otrā iespēja lietotājiem arī nodrošina iespēju atsākt izsoli.

Ir vērts atzīmēt, ka visiem pircējiem, kuri zaudēja izsolē, līdzekļi tiks atdoti atpakaļ. Tas pats attiecas uz atceltām izsolēm. Tomēr, ja attiecīgā izsole ir veiksmīga, pārdevējs saņem līdzekļus no pircēja Pokens formā.

Darbs

Pokens un PPT (Populous Platform Token)

Platforma Populous ir balstīta uz šo Pokens izplatīšanu. Kā minēts iepriekš, pārdevējs saņem līdzekļus no pircēja Pokens formā, kurus vēlāk var apmainīt pret fiat valūtu.

Pokeni tiek uzskatīti par platformas iekšējo valūtu; tie ir nepieciešami rēķinu iegādei. Katrs Poken ir ekvivalents tā fiat valūtai. Piemēram, 1 GBP Poken ir vienāds ar 1 GPB. Tomēr Populous paļaujas ne tikai uz Pokensu. Platformai ir divi marķieri: Pokens un PPT, kas ir saīsinājums no Populous Platform Token.

apdzīvots

PPT žetonus galvenokārt izmanto kā ieguldījumu instrumentus. Šos žetonus var izmantot ikviens, lai ieguldītu rēķinos. Platformas SIO laikā PPT žetoni tika izplatīti jau 2017. gada jūlijā, un tikai 53 miljoni PPT jebkad būs apgrozībā.

Populāra komanda

Populārs ir a Londonā balstīts projekts ko pārvalda Stīvens Viljamss. Lai gan viņš nav liels vārds kriptogrāfijas nozarē, Viljamss ir uzņēmuma Olympus Research sākotnējais dibinātājs. Uzņēmums specializējas komercdatos un uzņēmuma līmeņa analīzē..

komanda

Kā nopirkt PPT

PPT nav vispopulārākais marķieris, tāpēc to nevar iegādāties no tik daudziem avotiem kā citas lielas tirgus kriptogrāfijas valūtas. Viens no galvenajiem avotiem, kur tiek tirgots marķieris, ir EtherDelta. Tomēr vēlu PPT var iegādāties pat no populārākajām biržām, piemēram, Binance, OKEx, Kucoin, LATOKEN, Mercatox, HitBTC, un daudzi citi. Pilns apmaiņas saraksts ir pieejams vietnē CoinMarketCap.

Kur uzglabāt PPT

Tā kā gan Pokens, gan PPT pamatā ir ERC-20 žetoni, tos var pārsūtīt uz ārēju tiešsaistes Ethereum maku un saglabāt tajā. Uz privātumu orientēti lietotāji, kuri meklē lielāku drošību, tā vietā var izvēlēties aparatūras maku.

Secinājumi

Populous ir ļoti vērienīgs projekts, kuram kriptosfērā pašlaik nav blakus konkurentu. Platforma ir paredzēta uzņēmumiem, kuriem klientiem ir nepieciešams ātrāks rēķinu apmaksas veids. Komandai ICO laikā izdevās nopelnīt gandrīz 10 miljonus USD, naudu, kas noteikti tiks izmantota, lai padarītu Populous par vēl visaptverošāku platformu, nekā tas jau ir.

Lielākais Populous izaicinājums ir pārliecināt potenciālos klientus pāriet no tradicionālajiem rēķinu finansēšanas pakalpojumiem. Platforma piedāvā lētāku un ātrāku rēķinu tirdzniecības veidu.

Ņemot vērā to, cik rēķinu pārdošana ir kļuvusi populāra vēlāk, platformas attīstība un laba vadības lēmumu pieņemšana ( Luksusa pasaules pilsonis partnerība ir labs piemērs), nebūtu pārsteigums, ja Populous kļūs par visu laiku šīs īpašās nišas lielāko.

Populārie kontakti un papildinformācija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me