Kas ir Bitcoin darījumu paātrinātājs?

Bitcoin (BTC) darījumi var kļūt ļoti lēni, ja tīkls ir pārslogots. Tāpēc Bitcoin darījumu paātrinātājs var palīdzēt šajā jautājumā. Šajā rokasgrāmatā mēs dalīsimies ar jums ar visu nepieciešamo informāciju par to, kā darbojas Bitcoin darījumu paātrinātājs.

Bitcoin tīkla sastrēgumi

Bitcoin tīkls ļauj lietotājiem nosūtīt un saņemt darījumus. Jūs varat nosūtīt BTC, samaksāt nelielu maksu kalnračiem un saņemt savus līdzekļus citai personai. Lai gan tam vajadzētu aizņemt tikai dažas minūtes un maksāt mazāk nekā 2 ASV dolārus, tas ne vienmēr ir tāds.

Periodos, kad tirgus strauji pieaug vai kur tiek apstrādāti daudzi darījumi, tīkls kļūst pārslogots. Kad tas notiks, Bitcoin īpašnieki izvēlas izmantot citus tīklus, piemēram, Litecoin (LTC) vai Ethereum (ETH). Šajos divos tīklos darījumi ir ātrāki un arī lētāki, kas var būt priekšrocība.

Tāpēc cilvēki izmanto Bitcoin darījumu paātrinātāju. Lai BTC pārsūtīšana būtu ātrāka. Tomēr tā nav vienīgā bezmaksas Bitcoin darījumu paātrinātāja pakalpojumu priekšrocība. Nākamajās sadaļās jūs varēsiet iegūt visu nepieciešamo informāciju par to.

Kas ir Bitcoin darījumu paātrinātājs?

Bitcoin darījumu paātrinātājs ļauj saprast, kura ir optimālā cena, par kādu jūsu darījums tiks apstrādāts īsākajā laika posmā. Nosūtot BTC pārskaitījumu, mēs varam izvēlēties samaksāto maksu. Jo lielāka maksa, jo vieglāk mūsu darījums tiks iekļauts nākamajā blokā.

Kā mēs esam paskaidrojuši mūsu Bitcoin Mempool ceļvedī, kalnrači izvēlas pārskaitījumus ar visaugstāko maksu. Tas ļauj viņiem apstrādāt tos darījumus, kas viņiem nodrošinātu vislielākos ienākumus. Tomēr nav iespējams precīzi zināt, kāds ir maksas līmenis, kas lietotājam jāmaksā, lai pārsūtījums tiktu efektīvi apstrādāts.

Izmantojot bezmaksas Bitcoin darījumu paātrinātāju, jūs varēsiet nosūtīt savu darījumu un būt pārliecināts, ka tas tiks apstrādāts pēc iespējas ātrāk. Ņem vērā, ka darītājus ar ļoti zemu maksu kalnrači, iespējams, vispār neapstrādā. Dažos gadījumos tomēr var paiet dažas dienas, līdz ogļrači tos uzņem.

Lai darbotos Bitcoin darījumu paātrinātājs, lietotājiem ir jāmaksā neliela apstrādes maksa. Ja pakalpojums ir bez maksas, jūs vienkārši varēsiet izvairīties no nodevu maksāšanas. Jūsu pārskaitījumi tiks apstrādāti ātrāk.

Daudzos gadījumos Bitcoin darījumu paātrinātāja pakalpojumus sniedz paši kalnrači. Tas viņiem ļauj apstrādāt pārskaitījumus un saņemt nelielu samaksu arī par šo pakalpojumu. Šobrīd tirgū ir vairāki Bitcoin darījumu paātrinātāji. Daži no tiem būs bez maksas, bet citi ietvers nelielu samaksu.

BitAccelerate

BitAccelerate ir viena no labākajām iespējām apstrādes laika ziņā. Šis Bitcoin darījumu paātrinātājs ļaus apstrādāt BTC pārsūtīšanu tikai dažu minūšu laikā. Lietotājiem būs jādalās ar savu ID un pamatinformāciju, lai apstrādātu pārsūtīšanu.

Lielākajai daļai atzīto pakalpojumu jums būs jāpadalās ar savu privāto informāciju. Tāpēc tas varētu nebūt lielisks risinājums lietotājiem, kuri vērtē viņu privātumu. Lai gan tas ir tikai viens no darījumu paātrinātāja Bitcoin lietotājiem, tas var būt lielisks rīks, ja jums jānosūta ātra BTC pārsūtīšana.

BTC.com

BTC.com ir nākamais Bitcoin darījumu paātrinātājs bez maksas. Šis risinājums palielinātu jūsu pārsūtīšanas iespējas tikt pievienotam nākamajam blokam līdz 75%. Tas ir diezgan augsts. Bitcoin blokus ik pēc desmit minūtēm apstrādā Bitcoin tīkls.

BTC.com Bitcoin darījumu paātrinātājs

Tādējādi jums var būt 75% iespēju, ka jūsu līdzekļi tiek piegādāti nākamo desmit minūšu laikā. Neskatoties uz to, jums jāņem vērā, ka dažās valūtās vai seifos netiek pieņemts darījums tikai ar vienu apstiprinājumu. Pirms darījuma apstrādes gaidīšanas laiks iet uz 3 blokiem.

Platforma apgalvo, ka 4 stundu laikā jūsu pārsūtīšanas iespējas blokam palielinās līdz 98%. Šī ir lieliska ziņa, ja vēlaties, lai jūsu līdzekļi īsā laika posmā sasniegtu citu maku.

ViaBTC

ViaBTC iespējams, ir populārākais Bitcoin darījumu paātrinātāja pakalpojums tirgū. Viņi strādā jau vairākus gadus. Patiešām, viņi izlaida šos pakalpojumus tirgū 2017. gadā. Tajā laikā Bitcoin darījumu maksa bija ļoti augsta. Dažos gadījumos tie pārsniedza USD 50 par pārskaitījumu. Mazajiem lietotājiem tas noteikti bija nepieņemami.

Tas darbojas tāpat kā ar iepriekš minētajiem pakalpojumiem. Lietotājiem vienkārši būs jāreģistrējas platformā un jānorāda savs ID. Tas noteikti ir nepieciešams, jo valdības palielina spiedienu uz kriptogrāfijas platformām, lai ievērotu KYC un AML politiku.

Ir vērts pieminēt, ka viņi tagad lietotājiem piedāvā iespēju nosūtīt pat 100 paātrinājumus stundā. Tādējādi šī ir lieliska izvēle, ja meklējat bezmaksas Bitcoin darījumu paātrinātāju.

Esiet piesardzīgs

Vienmēr ir svarīgi pārbaudīt dažus Bitcoin kopienas izdotos ziņojumus par šiem pakalpojumiem. Dažas no šīm firmām un Bitcoin darījumu paātrinātājiem var nedarboties, kā viņi apgalvo.

Turklāt dažos gadījumos jūs nosūtījāt darījumu uzņēmumam, un jūsu līdzekļi nevarēja nonākt. Atcerieties, ka Bitcoin darījumi nav atmaksājami. Jūs nevarat sūdzēties, ja jūsu līdzekļi tiek nosūtīti uz nepareizu maku.

Kad noklikšķināsiet uz “Sūtīt”, jūsu līdzekļi tiks zaudēti uz visiem laikiem. Ja nosūtījāt tos pareizajam maciņam, jums vajadzētu sagaidīt, ka jūsu līdzekļi to sasniegs. Ja nosūtījāt to uz anonīmu maku, jūs nekad neatgūsiet BTC.

Plusi un mīnusi Bitcoin Transaction Accelerator

Šiem kriptogrāfijas pakalpojumiem ir vairāki plusi un mīnusi. Tas ir līdzīgi tam, kas notiek ar citām platformām. Izmantojot šos pakalpojumus, mums vienmēr ir jāanalizē pozitīvie un negatīvie aspekti.

Pozitīvas lietas par Bitcoin darījumu paātrinātāju:

  • Tie var būt ļoti noderīgi, lai ātrāk apstrādātu darījumus
  • Dažus no tiem var izmantot bez maksas
  • Tas var būt ļoti noderīgs brīžos, kad Bitcoin tīklā ir sastrēgumi
  • Šie pakalpojumi var palīdzēt mums izmantot BTC, nevis citas digitālās valūtas
  • Mēs varējām būt droši, ka līdzekļi tiks nosūtīti īsā laika posmā

Negatīvās lietas par Bitcoin darījumu paātrinātāju:

  • Dažās vietnēs mums ir jānorāda personas apliecība
  • Tie var nebūt labi privātuma apsvērumu dēļ
  • Lietotāji parasti sūdzas par šo vietņu piedāvātajiem pakalpojumiem
  • Piedāvātie pakalpojumi var nebūt tādi, kā viņi apgalvo
  • Jūs varat atrast dažus Bitcoin darījumu paātrinātājus, kur jums būs jāmaksā

Protams, jums būs arī jāsaprot, kuri ir jūsu plusi un mīnusi. Katram cilvēkam un Bitcoin īpašniekam ir atšķirīgas vajadzības. Tāpēc jums vajadzētu veikt savu analīzi un saprast, kuri ir galvenie pozitīvie un negatīvie Bitcoin darījumu paātrinātāja aspekti.

Bitcoin apstrādes laiki

Bitcoin ir lielākais bloku ķēdes tīkls tirgū. Tas ir fakts. Mēs varam redzēt, kā tas atspoguļojas hash likme. Nav tik droša decentralizēta tīkla kā Bitcoin. Kalnrači apstrādā darījumus, viņi tiek apbalvoti ar bloku atlīdzību un pārskaitījuma maksu, un lietotāji var justies droši, sūtot un pārskaitot savus līdzekļus.

Neskatoties uz to, tīkls darbojas ar bloku mehānismu, ko var atrast ik pēc aptuveni 10 minūtēm. Katrā no šiem blokiem ir informācija par darījumiem. Tomēr šiem blokiem ir 1 MB ierobežojums. Tas nozīmē, ka tīklā būtu ierobežots apstrādājamo pārsūtījumu skaits.

Bitcoin tīkls spēj apstrādāt no 3 līdz 7 darījumiem sekundē (TPS). Lai gan tas, šķiet, ir mazs skaitlis, salīdzinot ar VISA, PayPal vai pat citiem blokķēdes tīkliem, mums jāatceras, ka Bitcoin ir drošākais decentralizētais blokķēdes tīkls pasaulē.

Kad bloki kļūst pilni, pieaugot sastrēgumiem, pieaug arī maksas. Tāpēc standarta vai zemas maksas darījuma izmantošana lielas slodzes periodos varētu nebūt labākā ideja. Ja nemaksājat lielāku maksu, pārsūtīšana var iestrēgt Mempool vairākas stundas, dienas vai pat nedēļas.

Tāpēc lietotājiem palīdz Bitcoin darījumu paātrināšanas pakalpojumi. Tā vietā, lai pārdotu savu BTC ātrākām monētām, piemēram, Litecoin (LTC), ir iespējams paātrināt mūsu pārskaitījumus. Kā mēs redzējām iepriekšējās sadaļās, indivīdi var vienkārši izmantot Bitcoin darījumu paātrinātāju.

Bitcoin darījumu paātrinātāja konkurenti

Kā pamanāt, šie Bitcoin darījumu paātrinātāja pakalpojumi darbojas ar ķēdes darījumiem. Viss tiek apstrādāts, izmantojot galveno Bitcoin tīklu. Pēdējos gados ir bijuši jauni notikumi, kas ļauj Bitcoin kļūt daudz efektīvākam.

Zibens tīkls

Vienu no šiem risinājumiem sauc par zibens tīklu (LN). Zibens tīkls ir viens no galvenajiem konkurentiem Bitcoin Transaction Accelerator. Tas ir ārpus ķēdes un otrā slāņa risinājums, kas ļauj BTC pārskaitījumus apstrādāt gandrīz uzreiz (sekundēs) un gandrīz bez maksas (gandrīz 1 satoshi par pārsūtīšanu).

Lai gan zibens tīkls tagad ir beta stadijā, ir dažas platformas, kuras to jau ir pieņēmušas. Tomēr ne katrs BTC lietotājs jūtas ērti, izmantojot ārpus ķēdes esošus risinājumus, lai veiktu BTC pārsūtīšanu.

Viens no daudzajiem LN lietošanas gadījumiem ir ātru un lētu nelielu pārskaitījumu iespējošana. Mūsdienās par BTC nosūtīšanu 1 USD vērtībā būtu jāmaksā vairāk nekā pārskaitāmā vērtība. Ar LN šī problēma tiek atrisināta.

Tomēr BTC tīkls varētu turpināt strādāt kā galvenā ķēde, lai apstrādātu lielus pārsūtījumus tīklā. Mazie pārskaitījumi tiktu apstrādāti, izmantojot LN. Lielos pārskaitījumos joprojām varētu izmantot Bitcoin darījumu paātrinātājus.

Ātrāki un lētāki pārsūtījumi ķēdē

Ja Bitcoin kļūst par vērtības krātuvi, paredzams, ka ķēdē notiks tikai lieli darījumi. Tikmēr mazāku vāciņu monētas, kas darbojas ātrāk, varētu izmantot kā ikdienas metodi pārsūtīšanas sūtīšanai un saņemšanai.

Viena no kriptovalūtām, ko varētu pieņemt Bitcoin kopiena, ir Litecoin (LTC). Tās varētu būt sliktas ziņas bezmaksas Bitcoin darījumu paātrinātājiem. Litecoin kriptonauda ir viena no vistuvākajām Bitcoin. Tas attiecas gan uz to, kā tas tika uzbūvēts, gan arī šo divu virtuālo valūtu kopienām.

Bitcoin pārskaitījumus mazākiem maksājumiem varēja apstrādāt, izmantojot LTC tīklu. LTC tīkls darbojas ātrāk nekā Ethereum (ETH), un tas ir saderīgs ar Bitcoin. Tas nozīmē, ka ir daudz dažādu likvīdu veidu, kā pārdot LTC un iegūt BTC, un otrādi.

Nākotnē atomu apmaiņa varētu palīdzēt lietotājiem apmainīt BTC pret LTC, veikt pārskaitījumu un saņemt BTC atpakaļ ķēdē ar citu mijmaiņas darījumu. Tas varētu būt Bitcoin darījumu paātrinātāja slepkava.

Tomēr darījumu paātrinātājs, ko vēlētos izmantot Bitcoin lietotāji, būtu tas, kurš piedāvātu ātrākos pakalpojumus par viszemākajām cenām. Nākotnē Bitcoin darījumu paātrinātāji varētu mainīt to darbības veidu. Tā vietā, lai paātrinātu BTC ķēdes darījumu, viņi varētu pieņemt LTC un atomu mijmaiņas darījumus, lai tikai dažu sekunžu laikā nosūtītu BTC citiem lietotājiem..

Ir vērts norādīt, ka šis risinājums vēl nav izstrādāts, un tas ir tikai spekulācijas par to, kā Bitcoin darījumu paātrinātāji varētu rīkoties nākotnē.

Nobeiguma apsvērumi par Bitcoin darījumu paātrinātājiem

Bitcoin darījumu paātrinātāji var būt lielisks veids, kā lietotāji var nosūtīt BTC un zināt, ka līdzekļi nonāks tikai dažu stundu laikā. Šobrīd šos pakalpojumus piedāvā vairākas platformas, taču dažas no tām, iespējams, nepiedāvā lielus ātruma uzlabojumus.

Nākotnē varētu izveidot jaunus Bitcoin nosūtīšanas un saņemšanas veidus. Tāpēc Bitcoin darījumu paātrinātājiem vajadzētu domāt par veidu, kā piedāvāt labākus pakalpojumus un pielāgoties šīm tirgus izmaiņām. Piemēram, zibens tīkls ir viens no šiem izaicinājumiem vai konkurents šiem risinājumiem.

Tikmēr Atomic Swap un citas virtuālās valūtas, piemēram, Litecoin, varētu izmantot arī, lai Bitcoin darījumus veiktu ātrāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me