Kā tirgot atvilkumus, izmantojot RSI un ADX

Bieži vien kriptovalūtu tirgošanās veiksmīgi nozīmē sekot vismazākās pretestības ceļam. Kā tirgotājs mēs vēlamies būt saskaņoti ar tirgu, kad vien iespējams. Viens no labākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir mēģināt notvert tendenču kustības tirgū. Apvienojot divus vienkāršus tehniskos rādītājus, RSI un ADX, es parādīšu, kā jūs varat izmantot tendences, ievērojot pieeju kriptogrāfijas tirdzniecībai, izmantojot nelielas tendences izmaiņas.

Izpratne par RSI indikatoru

Relatīvā spēka indeksu (RSI) izveidoja slavens tehniskais analītiķis Dž. Velss Vailders. Viņš izstrādāja šo rādītāju kopā ar ADX rādītāju 1970. gadu beigās. Vailers savu darbu publicēja grāmatā “Jaunas koncepcijas tehniskās tirdzniecības sistēmās”.

RSI rādītājs ir uz impulsu balstīts rādītājs, kas mēra cenu kustības stiprumu tirgū. RSI indikatoru veido tikai viena rinda, kas svārstās starp 0 un 100.

Apskatīsim RSI formulu:

RSI = (100- (100 / (1 + RS))), kur RS ir relatīvais stiprums.

Tāpēc vispirms mums jāaprēķina RS, pirms mēs varam iegūt faktisko RSI rādījumu. Zemāk ir formula, lai aprēķinātu RS, izmantojot noklusējuma 14 periodu iestatījumu:

RS = (14 periodā Iepriekšējo 14 augšējo joslu EMA / (14 periodā Iepriekšējo 14 lejasdaļu EMA)

Kad mums ir RS vērtība, mēs varam ievadīt šo mainīgo RSI vienādojumā, lai iegūtu RSI vērtību.

Paturiet prātā, ka 14 periods ir tipisks noklusējuma atskatīšanās periods, tomēr jūs varat izmantot jebkuru vēlamo periodu.

Ir trīs primārie signāli, kurus tradicionāli lieto kopā ar RSI indikatoru. Tie ir šādi:

Kad RSI indikatora rādījums ir mazāks par 30, tirgus tiek uzskatīts par pārdotu.

Kad RSI indikatora rādījums pārsniedz 70, tirgus tiek uzskatīts par pārpirktu.

Kad pastāv atšķirības starp RSI un cenu, drīz varētu notikt cenu maiņa vai tendences izmaiņas. Būtībā pastāv divi galvenie atšķirību veidi – bullish divergence un lācīgs divergence.

Bullish atšķirības rodas, kad cena pārvietojas zemāk, kamēr RSI rādījums atšķiras vai virzās augstāk.

Lāču atšķirība rodas, kad cena pārvietojas augstāk, kamēr RSI rādījums atšķiras vai virzās zemāk.

Zemāk jūs atradīsit ETH / USD (Ethereum) 480 minūšu diagrammu. RSI indikatorā ievērojiet apļveida laukumu. Šīs teritorijas norāda uz pārpirktiem un pārpārdotiem signāliem.

attēls1 10

Signālu filtrēšana ar ADX

ADX apzīmē vidējo virziena indeksu, un tas ir tendenču noteikšanas rādītājs. ADX līnija palīdz izmērīt tendences stiprumu. Tomēr tas pats par sevi nenorāda tendences virzienu. ADX bieži lieto kopā ar + DI un -DI līnijām. Apvienojot ADX ar + DI un -DI, ​​varat novērtēt tendences stiprumu un virzienu.

Šeit ir trīs pamatnostādnes ADX pētījuma izmantošanai:

  • Kad ADX līnija šķērso virs 25 no apakšas un + DI ir virs -DI, ​​tad tirgū parādās vai parādās augšupejoša tendence.
  • Kad ADX līnija no apakšas šķērso virs 25 un -DI ir virs + DI, tad tirgū parādās vai parādās lejupslīde.
  • Jebkurā laikā, kad ADX līnija ir zemāka par 20, tirgus ir konsolidēts, tendence ir mazāka.

ADX līnija ir lielisks līdzeklis, lai novērtētu tendences stiprumu. Tas būtu jāizmanto kopā ar citiem tehniskiem pētījumiem un rādītājiem, lai palīdzētu filtrēt darījumus bezmērķīgā tirgus vidē. Viens veids, kā to izdarīt, ir veikt darījumus tikai tad, kad tirgū ir zināma svārstība un tirgi virzās jūsu paredzētajā virzienā.

Piemēram, tirgotājs varētu izmantot ADX kā tirdzniecības filtru, ierosinot jaunu garo pozīciju tikai tad, kad ADX līnija ir virs 25 un + DI ir virs -DI, ​​kas liecina, ka tirgus virzās uz augšu. Un otrādi, viņš var izvēlēties uzsākt jaunu īso pozīciju tikai tad, kad ADX līnija ir virs 25 un -DI ir virs + DI, kas liek domāt, ka tirgus virzās uz lejupvērsto pusi.

Lai gan ADX tendenču filtrs nav ideāls, tas ir viens no labākajiem tendenču noteikšanas rādītājiem, kas pieejami tirgotājiem. Kā tāds būtu prātīgi iekļaut kādu tā aspektu savā tirdzniecības programmā.

Zemāk ir 240 minūšu ETH / USD cenu diagramma, kas parāda, kā izskatās ADX pētījums:

attēls2 6

Pullback stratēģija, izmantojot RSI un ADX

Tagad, kad jums ir diezgan laba izpratne par abiem šiem tehniskajiem rādītājiem, tagad pievērsīsimies kriptovalūtu tirdzniecības stratēģijas veidošanai ap šiem pētījumiem.

Kā mēs jau iepriekš apspriedām, RSI rādītājs tradicionāli tiek izmantots kā pārpirkts un pārdots signāls, un tirgotāji sagaida tendences izmaiņas pēc RSI rādījuma iekļūšanas galējos 30 un 70 līmeņos.

Bet veids, kā man patīk izmantot RSI indikatoru, ir meklēt apgabalus, kur ir notikusi neliela atkāpšanās, kas novedīs pie turpmākas cenu virzības kopējās tendences virzienā. Tāpēc būtībā es gribētu to izmantot, lai nopirktu īslaicīgus atvilkumus augšupejošā tendencē un īslaicīgu mītiņu pārdošanu lejupejošā tendencē. Lai to paveiktu, es izmantoju pirkšanas iespēju slieksni 45 un pārdošanas iespējas – 55. Pārskata periodā es joprojām izmantoju noklusējuma 14 perioda iestatījumu.

Tātad, kad RSI līnija no augšas pārvietojas zem 45, man patīk nopirkt dažus kauliņus virs pirmās augšējās sveces augstuma. Un līdzīgi, kad RSI līnija pārvietojas virs 55 no apakšas, man patīk pārdot dažus kauliņus zem pirmās izveidotās sveces lejasdaļas.

Iepriekš minētais garais RSI signāls ir derīgs tikai tad, ja tas notiek kopā ar ADX rādījumu virs 25 un + DI ir virs -DI. Iepriekš minētais īsais RSI signāls ir derīgs tikai tad, ja tas notiek kopā ar ADX rādījumu virs 25 un -DI ir virs + DI.

Pietura ir novietota aiz sveces, kas signalizēja par ieeju. Lai izietu no tirdzniecības, man patīk skatīties diagrammu par cenu darbības norādēm, it īpaši pretējās virzienā vērojamu tendenču izlaušanos..

RSI ADX tirdzniecības stratēģijas piemērs

Tagad, kad mums ir ieviesti mūsu RSI ADX tirdzniecības stratēģijas noteikumi, redzēsim, kā tas viss darbojas reālā cenu diagrammā.

Zemāk jūs atradīsit 240 minūšu Bitcoin cenu diagrammu.

image3 1

Paziņojums diagrammas kreisajā pusē tirgus, šķiet, virzās zemāk, un RSI indikators virzās zemāk kopā ar cenu darbību. Drīz pēc tam Bitcoin nedaudz notiek cenu konsolidācija, un RSI rādījums sāk virzīties augstāk. Galu galā RSI rādījums iekļūst 55 līmenī, kā parādīts indikatora riņķveida apgabalā. Tas ir mūsu īsais ieejas signāls.

Tālāk mums jāapstiprina, ka mūsu tendenču filtrs, ADX indikators ir virs 25 un ka -DI līnija (sarkana) ir virs + DI līnijas (zaļa). Tas faktiski ir gadījums, kas apstiprina mūsu īso ieejas signālu. Mēs varam sagatavoties ieiešanai īsā pozīcijā pēc tam, kad ir izņemta pirmās sveces apakšējā daļa. Jūs redzēsiet šo apgabalu diagrammā.

Mūsu pieturas zaudējums tiktu novietots virs šīs pirmās lejā esošās sveces, kas nekad netika pārbaudīts. Labs apgabals peļņas iegūšanai būtu bijis lejupejošās tendences augšupejošais izlauzums, kā parādīts diagrammā.

Autors: Viks Patels ir šī viesu ziņojuma autors. Viņš ir privāts tirgotājs un pedagogs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi finanšu tirgos. Viņš ir arī Forex Training Group dibinātājs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me