Kā nopirkt VeChain (VET) vietnē Binance

Neskatoties uz to, ka kriptogrāfija 2018. gadā piedzīvo lejupslīdes periodu, blokķēde turpina virzīties uz priekšu. Attīstība notiek projektos, kuru mērķis ir likt blokķēdi darboties reālās lietošanas gadījumos. Viens no vadošajiem projektiem šajā nozarē ir VeChain (PIA). 2019. gads izskatās ļoti daudzsološs, un ir daudz jaunu interesantu projektu, ar kuriem VeChain šobrīd strādā visā pasaulē.

Šī rokasgrāmata parādīs, kā iegūt pirmos PIA marķierus, izmantojot vienu no pasaules populārākajām apmaiņām, Binance.

Kas ir VeChain?

Īsumā, VeChain ir BaaS – Blockchain kā pakalpojums. Tas ir par blokķēdes lietošanas gadījumu izcelšanu uzņēmuma līmenī, kur bieži vien ir vajadzīga nemainīga, uzticības nesaturoša informācijas virsgrāmata.

Tas sākas ar piegādes ķēdi, izmantojot digitālās produktu identitātes blokķēdē, lai izsekotu un izsekotu produktus visā piegādes un piegādes laikā. Lietošanas gadījumi paplašinās, pārbaudot daudzu biļešu ar augstu biļeti, piemēram, luksusa piederumu, vīna, dzērienu un daudz ko citu, autentiskumu, tostarp stratēģisko partnerību ar Kipru. Tas tiek darīts, izmantojot RFID mikroshēmas, kas iestrādātas produktos / uz tiem, augšupielādējot datus blokķēdē, lai cilvēkiem būtu negrozāmi pierādījumi, vai viņu pirktais produkts ir likumīgs vai nē.

Paredzams, ka izmantošanas gadījumi nākotnē vēl vairāk paplašināsies, iekļaujot izsekošanu automobiļu rūpniecībā, kā arī lietisko internetu.

VeChain neapšaubāmi ir projekts ar milzīgu potenciālu un ir izraisījis ievērojamu kriptu kopienas satraukumu kopš tās ICO 2017. gada augustā. Tātad, redzēsim, kā jūs varat iegūt PIA marķierus sev.

VeChain sadarbojas ar dažādiem uzņēmumiem visā pasaulē, ieskaitot Āziju, kas ir viena no vietām, kur privātajās un sabiedriskajās organizācijās tiek paplašināta blokķēdes tehnoloģija. 

Šajā rakstā mēs paskaidrosim, kā iegādāties PIA monētas, izmantojot Binance biržu. Šī platforma ir viena no populārākajām un atzītākajām biržām tirgū. Binance, kas tika uzsākta 2017. gadā, izveidoja lielu skaitu pakalpojumu, kas investoriem ļauj vieglāk piekļūt kriptovalūtu tirgum.

Kā nopirkt VeChain

1. darbība: reģistrējieties kontam vietnē Binance

Šajā ceļvedī galvenā uzmanība tiks pievērsta Binance apmaiņai, jo tā ir viena no drošākajām un vislielākajām apjoma biržām šodien.

Tajā pašā laikā Binance biržai ir vairākas priekšrocības, salīdzinot ar citām digitālo aktīvu apmaiņām kosmosā. Binance ir viena no lielākajām altkoīnu likviditāte kriptogrāfijas tirgū, un tā piedāvā lielu skaitu tirdzniecības pāru. Saskaņā ar CoinMarketCap sniegtajiem datiem Binance pēdējās 24 stundās apstrādāja gandrīz 900 miljonus USD.. 

PIA var apmainīt pret Tether (USDT), Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) un arī Binance Coin (BNB) – Binance atbrīvoto digitālo aktīvu.

Reģistrējieties kontam, ja vēl neesat to izdarījis. Parasti procesu var pabeigt ļoti ātri.

Lai lietotāji varētu sākt platformā tirgot digitālās valūtas, ir jāveic tikai dažas vienkāršas darbības. Tomēr, ja mērķis ir noteikt augstākas robežas, process ir jāpārbauda, ​​un tā izpilde var aizņemt vēl kādu laiku.

binance reģistrs 1

2. darbība: verificējiet savu kontu

Pirms varat sākt tirdzniecību, jums būs jāiesniedz vairāki dokumenti, lai pārbaudītu jūsu kontu. Turklāt, lai saglabātu jūsu konta drošību, iestatiet divfaktoru autentifikāciju un citus drošības pasākumus.

3. darbība: nosūtiet BTC, ETH, BNB vai USDT uz savu Binance kontu

Tā kā tā joprojām ir ļoti jauna kriptonauda, ​​maz lielu biržu piedāvā iespēju iegādāties PIA ar Fiat. Tātad jūsu labākā iespēja būs iegūt Bitcoin vai Ethereum un pēc tam tirgoties ar PIA.

Ja jums jau nepieder neviena no šīm monētām vai vēlaties vairāk ieguldīt kriptogrāfijā, varat tās iegādāties ar kredītkarti vai debetkarti tādās vietnēs kā: Coinmama vai Čanelija.

Kad esat ieguvis vienu no šīm divām monētām, jums būs jāveic iemaksa Binance makā. Atveriet izvēlni lapas augšdaļā, atlasiet “Līdzekļi”, pēc tam “Noguldījumi”.

Nolaižamajā izvēlnē atlasiet monētu, kuru vēlaties nosūtīt. Jums tiks piešķirta seifa adrese, uz kuru nosūtīt monētas. Noteikti nosūtiet tikai norādīto monētu (t.i., BTC uz BTC maku, ETH uz ETH maku). Jebkura cita monēta, kas nosūtīta uz šo adresi, var tikt pazaudēta.

Kā minēts iepriekš, PIA iegādei ir iespējams izmantot arī USDT vai BNB monētas. Neskatoties uz to, process ir tāds pats. Ja mēs vēlamies iegūt PIA, mums būs jānosūta BNB, USDT, ETH vai BTC uz Binance. 

Binance piedāvā arī iespēju iegādāties dažus digitālos aktīvus, izmantojot kredītkarti. Nākotnē lietotāji, iespējams, varēs iegādāties PIA, izmantojot šo vienkāršo metodi, nevis sūtot uz biržu digitālos aktīvus.

depozīta iemaksa

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Noguldījumi un izmaksas bieži tiek notīrīti diezgan ātri, taču atkarībā no tīkla slodzes tas var aizņemt nedaudz laika. Pagaidiet, līdz Binance sniegs apstiprinājumu, ka jūsu depozīts ir bijis veiksmīgs.

5. solis: atrodiet un atlasiet BTC vai ETH pāri

Kad depozīts ir izgājis, pārejiet uz vietnes apmaiņas sadaļu. Vietnes augšdaļā esošajā navigācijas joslā virziet kursoru virs “Exchange” un noklikšķiniet uz “Basic”..

Tagad dodieties uz lodziņu lapas labajā pusē. Atlasiet monētu, ar kuru vēlaties tirgot (BTC, ETH, BNB vai USDT), un meklējiet PIA. Atlasiet nākamo pāri (piemēram, PIA / BTC).

vet binance 1

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Binance piedāvā daudz datu, piemēram, cenu un pasūtījumu vēsturi, lai palīdzētu jums veikt darījumus īstajā laikā. Tie arī dod jums iespēju noteikt limita pasūtījumus. Tas nozīmē, ka jūs iestatāt cenu, par kuru vēlaties iegādāties (vai pārdot) PIA, un, tiklīdz tā sasniegs šo cenu, birža automātiski veiks jūsu darījumu.

Šīs uzlabotās tirdzniecības iespējas ir izveidotas tiem lietotājiem, kuriem ir vairāk zināšanu par tirgiem un kā darbojas virtuālās valūtas un biržas. Lai gan tas šķiet sarežģīti, to ir ļoti viegli izmantot tiem lietotājiem, kuriem ir zināma pieredze kriptonauda tirgū.

vet binance 23

6. solis: izvēlieties PIA daudzumu, kuru vēlaties iegādāties

Lodziņā “Pirkt” zem cenu diagrammas ievadiet, cik PIA vēlaties iegādāties, un cenu, par kuru to iegādāties. Varat arī izvēlēties “Market”, lai nopirktu par pašreizējo cenu (tas ir piemērots iesācēju tirgotājiem).

7. solis: Pērciet PIA!

Noklikšķiniet uz zaļās pogas Pirkt PIA, lai pabeigtu tirdzniecību. Kad Binance apstiprinās jūsu darījumu, jūs esat pabeidzis!

8. solis: Pārvietojiet monētas drošā VeChain makā

Ja netirgo, ieteicams pārvietot monētas no biržas un drošā seifā, kuru kontrolējat. Tādējādi jūsu līdzekļu drošība ir jūsu rokās, jūs neesat pakļauts biržas drošības pasākumu žēlastībai.

Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams maks, kas atbalsta PIA marķierus. The VeChain Thor mobilais maks ir oficiālais maks, ko izstrādājusi VeChain komanda, un tas ir pieejams iPhone un Android ierīcēm. Alternatīvas ietver Atomic darbvirsmas maks operētājsistēmām Windows un Mac vai visaugstākajam drošības līmenim – aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano S.

Kad jums ir gatavs maks, varat izņemt savus žetonus no Binance. Atveriet izvēlni lapas augšdaļā, atlasiet “Līdzekļi”, pēc tam – “Izņemšana”. Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties PIA.

Agrāk Binance ietekmēja uzlaušana, kuras rezultātā tika zaudēti aptuveni 7000 BTC. Lai gan apmaiņa spēja lietotājiem atdot zaudētos līdzekļus, vienmēr labāk kontrolēt digitālo aktīvu privātās atslēgas. 

Biržas piedāvā standarta drošību lietotājiem, lai viņi varētu rīkoties ar saviem digitālajiem aktīviem. Ja platforma piedzīvo uzbrukumu vai tiek uzlauzta, līdzekļi noteikti tiktu zaudēti. Aparatūras un saldētavas maki parasti ir labākās iespējas, kā rīkoties ar kriptovalūtām.

vet binance 4

Ievadiet adresi no sava VeChain maka kā PIA izņemšanas adresi. Vēlreiz pārbaudiet, vai adrese ir pareiza, izvēlieties, cik daudz vēlaties izņemt, un nospiediet iesniegt. Binance apstiprinās, kad jūsu darījums būs pabeigts.

Šī raksta tapšanas laikā PIA ir 31. lielākā kriptovalūta tirgū. Digitālās valūtas tirgus kapitalizācija ir 274 miljoni USD un monētas cena 0,00494 USD. 

Pēdējo mēnešu laikā VeChain ir strādājis ar daudziem dažādiem uzņēmumiem, lai uzlabotu to pakalpojumus un piedāvātu labāku informāciju klientiem. Piemēram, VeChain paziņoja, ka sadarbojas ar Walmart China, lai darbinātu Walmart China Blockchain Traceability Platform (WCBTP). Tas bija nozīmīgs pavērsiens, kuru sasniedza uzņēmums. 

Ja vēlaties uzzināt vairāk par to un par pašreizējo 25 miljonu ASV dolāru atpirkšanas plānu, ko uzņēmums uzsāka, un par Walmart darījumu, varat pārbaudīt mūsu VeChain rakstu šeit. Lai uzzinātu vairāk par šo blokķēdes platformu, varat izlasīt mūsu rakstu Kas ir VeChain. 

… un tas ir viss, kas jums jāzina, lai sāktu ieguldīt VeChain, vienā no daudzsološākajiem projektiem, kas vērsti uz reālās pasaules blokķēdes pieņemšanu.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Šeit varat apskatīt mūsu pilnu rakstu par Vechain VET cenu prognozi, kā arī tehnisko analīzi par Vechain tirdzniecības pāriem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me