Kā nopirkt Cardano (ADA) no Binance

Kopš 2017. gada decembra ADA – kas ir Cardano blokķēdes šifrēšanas marķieris – ir bijis galvenais 10 lielāko kriptovalūtu tirgus kapitalizācijā, ir gatava palaist tirgus līderus. Nākamās paaudzes blokķēdes tehnoloģija ir daudz cilvēku satraukta par tās potenciālo izaugsmi nākamajos vairākos gados. Daži pat to prognozē, lai ātrāk apsteigtu Ethereum.

Lai iekļūtu pirms nākamā buļļa skrējiena, jūs vēlaties uzzināt, kā dabūt rokā ADA žetonus. Šī rokasgrāmata parādīs, kā to izdarīt, lai jūs varētu sākt tirdzniecību populārā biržā, piemēram, Binance.

Kas ir Cardano?

Dublēta “Blockchain 3.0” daļa, Cardano ir gudra līgumu platforma, kuras mērķis ir paplašināt Ethereum iesākto. Platformu dibināja Čārlzs Hoskinsons, viens no sākotnējiem Ethereum pamatsastāviem.

Cardano izmanto pierādījumu par likmēm vienprātības mehānismu, kas ir alternatīva varas izsalkušajām Proof of Work sistēmām, kuras izmanto agrākās blokķēdes iterācijas. Tas sastāv no diviem slāņiem – Cardano Computational Layer (CCL), uz kura darbojas viedie līgumi un decentralizētās lietojumprogrammas. Un Cardano Settlement Layer (CSL), grāmatvedības slānis, kas ADA izmanto sarežģītu finanšu lietojumu nodrošināšanai.

To, ko Hoskinsons un viņa komanda mēģina darīt ar Cardano, ir tas, kāpēc tas ir izraisījis tik lielu ažiotāžu. Viņi ne tikai cenšas izveidot pašpietiekamu, decentralizētu skaitļošanas sistēmu. ADA un norēķinu slānis koncentrējas uz finanšu pakalpojumu sasniegšanu miljardiem visā pasaulē, kas dzīvo jaunajos tirgos, kur uzticamām banku sistēmām ir maz vai vispār nav piekļuves.

Saskaņā ar IOHK, uzņēmums, kas strādā aiz Cardano, paskaidro, ka projekts ir blokķēdes platforma ar uzlabotām funkcijām, kuras mērķis ir atrisināt daudzus jautājumus, ar kuriem saskaras citi blokķēdes tīkli, tostarp Ethereum (ETH)..

Apskatīsim, kā iegūt savus pirmos ADA žetonus, un sāksim tirgoties.

Cardano maki

Kriptogrāfijas turēšana biržā ir riskanta. Šī iemesla dēļ jūs vēlaties iegūt drošu maku, kas atbalsta ADA, lai turētu monētas, kamēr netirgot.

Daedalus maks ir vienīgais maks, kas oficiāli atbalsta Cardano. Daedalus ir pašu Cardano komandas izstrādāts atvērtā koda darbvirsmas maks. Nākotnes Daedalus ceļvedī ir paredzēts pievienot Android un iOS versijas un atbalstīt vairāk monētu, piemēram, Bitcoin un Ethereum. Tas galu galā kļūs par decentralizētu lietotņu veikalu, kas veidots uz Cardano blokķēdes.

Lai iegūtu Daedalus maku, dodieties uz viņu vietne un lejupielādējiet to bez maksas. Iestatiet drošu autentifikāciju un atkopšanas frāzi, un, kad maks sinhronizēsies ar Cardano blokķēdi, jūs būsiet gatavs doties.

Pieaugot Cardano tirgus daļai, iespējams, ka vairāk pievienos Cardano. The Virsgrāmata Nano S, viens no populārākajiem aparatūras makiem šodien ir paziņojis par plāniem pievienot Cardano, lai gan rakstīšanas laikā datums nav norādīts.

Tirgū ir daudz citu Cardano maku, kurus izstrādājuši daudzi uzņēmumi. Daži no tiem ietver ADA Lite maku, Infinito maku, Yoroi un Trezor maku. Vislabāk ir virtuālās valūtas vienmēr uzglabāt aparatūras makos. 

Kā nopirkt Cardano

Kaut arī ADA marķieris nav tik pieejams kā citi lielie vāciņi (īpaši Bitcoin, Ethereum un Bitcoin Cash), jūs joprojām varat to viegli iegūt. Labākā metode ir atkarīga no tā, vai vēlaties pirkt (maksājot par ADA ar Fiat, piemēram, USD vai EUR), vai jums jau ir kriptogrāfija un vēlaties tirgot esošās monētas uz Cardano.

Es jau turu kriptogrāfiju

Ja jūs jau esat ieguldījis kriptovalūtā un vēlaties tirgot vai pārvietot daļu sava portfeļa uz ADA, jums būs nepieciešama apmaiņa, kurā ir uzskaitīti ADA. Lai gan ne visām biržām ir atbalsts Cardano tirdzniecībai, noteikti ir vairākas liela apjoma biržas, kas to dara. Huobi un Bittrex ir divi piemēri, tāpat kā pasaulē lielākā šifrēšanas birža, Binance.

Binance ir lieliska vieta kripto tirdzniecībai, jo tie piedāvā tirdzniecību starp Bitcoin vai Ethereum gandrīz par katru monētu, par kuru ir vērts zināt.

Ja vēl neesat reģistrējies, jums būs jāizveido konts.

Binance ir viena no labākajām platformām digitālo valūtu iegādei, jo tā ir viena no lielākajām biržām tirgū. Ir simtiem dažādu tirdzniecības pāru, un Cardano šajā biržā ir liela likviditāte. Cardano var apmainīt ar Binance pret ADA / BNB, ADA / BTC, ADA / ETH, ADA / PAX, ADA / TUSD, ADA / USDC un ADA / USDT. 

Šī kriptovalūtas birža pēdējās 24 stundās reģistrēja tirdzniecības apjomu 698 miljonu ASV dolāru apmērā, kas saskaņā ar CoinMarketCap sniegtajiem datiem ir 9. lielākā birža tirdzniecības apjoma ziņā..

binance reģistrs

Reģistrācija ir līdzīgs procesam jebkurai kriptogrāfijas platformai. Ievadiet savu informāciju, iestatiet drošības pasākumus un autentifikāciju (visdrošībai vienmēr tiek ieteikta 2-faktoru autentifikācija) un iesniedziet vairākus KYC dokumentus.

Kad būsiet pieteicies un jūsu konts būs verificēts, jums būs jāveic iemaksa Binance. Tā kā Binance nepiedāvā kriptogrāfijas pirkumus ar Fiat, jums būs jāiemaksā kriptogrāfija platformā. Vislabākais ir Bitcoin vai Ethereum, jo ​​šīs monētas var viegli apmainīt tieši pret jūsu izvēlēto altcoin. Jūs varat arī noguldīt altkīnus, taču pirms Cardano iegādes tie būs jāpārvērš par tādu monētu kā Bitcoin vai Ethereum..

binance btc depozīts

Binance jums piešķirs adresi, lai nosūtītu jebkuru kriptogrāfiju, kuru vēlaties deponēt. Pirms nosūtīšanas pārbaudiet, vai adrese ir pareiza, un nosūtiet tikai norādīto monētu. T.i., ja jūs veicat depozītu Bitcoin, uz šo adresi nosūtiet tikai Bitcoin, neko citu.

Kad esat veicis depozītu Binance, varat sākt tirdzniecību.

Lai sāktu tirdzniecību, galvenē noklikšķiniet uz saites “Exchange”. Tas piedāvās jums divas iespējas – skatu Pamata vai Papildu. Visiem ir ieteicama apmaiņa ar Basic.

Cardano binance tirgus

Kad esat apmeklējis biržu, augšējā labajā stūrī meklējiet “ADA”. Jūs varat meklēt pārus ar Bitcoin, Ethereum, USD Tether vai Binance Coin (Binance vietējā kriptovalūta).

Kad esat šeit, jums būs vairākas padziļinātas cenu diagrammas izvēlētajam pārim. Zem diagrammām ir iespēja pirkt vai pārdot ADA.

nopirkt ada

Jūs varat izvēlēties, cik daudz vēlaties iegādāties, un darījums tiks pabeigts dažu minūšu laikā. Jums ir arī iespēja tirgot noteiktu procentu no sava Binance maka pret ADA (25%, 50%, 75% vai 100%) vai iestatīt Stop-Limit rīkojumu. Stop-Limit pasūtījums automātiski veiks pirkšanu vai pārdošanu, kad monēta sasniegs jūsu norādīto cenu.

Man nav neviena kriptogrāfijas / es nevēlos nopirkt vairāk

Šajā posmā ļoti maz biržu piedāvā tiešus ADA-Fiat pārus, kas iesācējiem var nedaudz apgrūtināt sākt tirdzniecību ar ADA.

Binance ir izlaidusi arī jaunu pakalpojumu, kas ļauj iegādāties dažas kriptovalūtas, izmantojot kredītkarti. Tas ir kaut kas līdzīgs tam, ko Coinbase šobrīd piedāvā saviem lietotājiem.

Coinmama ir glābējs investoriem, kuri vēlas iekļūt kriptogrāfijā, izmantojot ADA. Cardano ir viena no 8 monētām, kuras viņiem ir iespējams iegādāties ar kredītkarti vai debetkarti. Pēc reģistrēšanās un KYC procesa pabeigšanas Coinmama lietotāji gandrīz 200 valstīs var uzreiz iegādāties kriptogrāfiju ar USD vai EUR.

coinmama ada

Alternatīva ir tādas monētas iegāde kā Bitcoin vai Ethereum apmaiņā ar Fiat pāriem – piemēram Krakena vai Šķidrums. Kad jums ir vai nu BTC, vai ETH, jūs varat iemaksāt Binance un sākt tirdzniecību ar ADA.

Pēc digitālo valūtu iegādes lietotājiem ir ļoti svarīgi izņemt līdzekļus no biržas. Tas nozīmē, ka, tiklīdz lietotājam būs ADA žetoni, vislabāk ir izņemt līdzekļus personīgajā makā. Vislabāk ir vienmēr izmantot aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano S un Trezor.

Kopsavilkumā

Šī raksta tapšanas laikā Cardano ir 13. lielākā digitālā valūta tirgū, un tā tirgus kapitalizācija ir 1,34 miljardi USD. Papildus tam katru ADA var iegādāties par 0,0516 USD.

Tā kā vairāk apmaiņu pievieno ADA pārus, un Cardano platforma nāk klajā ar vairāk attīstības iniciatīvām, cena ļoti labi atkal var sasniegt 2018. gada janvāra augstumus… vai pat vairāk. Tagad ir lielisks laiks ieguldījumiem Blockchain 3.0.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me