Kā nopirkt Bitcoin Cash

Bitcoin pirkšana kļūst arvien izplatītāka un pieejamāka ar katru dienu. Tagad, kad esat šeit, esat nolēmis iegādāties Bitcoin Cash. Šajā ceļvedī mēs jūs iepazīstināsim ar nepieciešamajām darbībām, lai iegūtu BCH maku, un kā nopirkt Bitcoin Cash. Jums ir pieejamas vairākas iespējas, taču vispirms jums būs nepieciešams maks, kas atbalsta BCH. 

Dažādi Bitcoin Cash veidi Maki

Aparatūras maki 

Šie maki nodrošina bezsaistes krātuves risinājumu, kas padara vienu no drošākajām pieejamajām krātuves iespējām. Aparatūras maki ļauj lietotājiem kontrolēt savas privātās atslēgas un nodrošina divfaktoru autentifikācijas atbalstu, un darījumu pārbaude tiek veikta displeja ekrānos.

Aparatūras maki, kas atbalsta Bitcoin Cash, ietver Ledger Nano S, KeepKay un Trezor.

Electron Cash

Šī ir Electrum maka dakšu versija. Electron Cash ir pieejams gan mobilajā, gan darbvirsmas versijā Linux, OX X un Windows sistēmām. 

Electron Cash ir ļoti ērti lietojams, un tas ļauj lietotājiem kontrolēt taustiņus un dublēt seifu ar atmiņas frāzi.

BTC.com

Šis ir viens no populārākajiem mobilajiem un tīmekļa maki ko atbalsta Bitmain Technologies. Seifs ir drošs un ērti lietojams.

BTC.com ir hierarhisks deterministisks maks, kas ļauj lietotājiem izmantot galveno “sēkliņu”, lai dublētu savas saimniecības. Seifs atbalsta vairākus parakstu darījumus un divfaktoru autentifikāciju.

Coinomi

Tas ir populārs maks kas atbalsta vairākas digitālās valūtas. Seifs ir lietotājam draudzīgs, un tajā ir ērta lietotāja saskarne, kas padara to par labāko BCH maku.

CashAddress

Tas ir papīra maks tas ir pieejams ikvienam, kurš uzskata šo risinājumu par labāko iespēju glabāt Bitcoin Cash. Tas ir novērtēts starp labākajiem Bitcoin Cash makiem, lai to glabātu ilgu laiku. Tomēr, ja aizmirsīsit, kur esat paslēpis atslēgas, jūs zaudēsiet privāto atslēgu.

CoinPayments

Tas ir digitālā tīmekļa bāze virtuālās valūtas seifs, kuram nepieciešama nulles darījuma maksa, bet par darījumiem tiek iekasēta neliela maksa. Viena no labākajām šī maka īpašībām ir tā, ka tā atbalsta vairākas digitālās valūtas un tās redzamību.

Seifs nesen tika integrēts BitGo, kas padarīja to par vienu no drošākajiem seifiem. Lai aizsargātu kriptovalūtas no hakeriem, tika pievienota glabāšanas funkcija.

Kā nopirkt Bitcoin Cash (BCH)

Pirmkārt, iegūstiet BCH maku. BCH iegādes metodes būs atšķirīgas atkarībā no izmantotā maka veida.

Piemēram, ja jums ir pilns mezglu maks (seifs, kas lietotājiem prasa visu blokķēdes lejupielādi), dublējiet maku, lai izveidotu failu wallet.dat, kuru varat importēt pilna mezgla BCH seifā, kur būs marķieri. izmantoja tevi.

Tomēr, ja izmantojat vienkāršotas maksājuma verifikācijas maku, kuram nav nepieciešams lejupielādēt visu blokķēdi, jūs joprojām varat pieprasīt savus BCH marķierus.

Kad būsiet ieguvis BCH maku, jums būs nepieciešama BCH adrese. Tā kā daži lietotāji var sajaukt un sākt sūtīt BTC uz BCH makiem, un otrādi, BCH tika izgudrots jauns formāts. Jaunajā formātā ir 42 rakstzīmes, un tas sākas ar “p” vai “q”.

Piezīme. Skaidras naudas adreses ir tikai oriģinālo žetonu attēlojums. Kā vienu un to pašu adresi var attēlot divos dažādos veidos.

Otrkārt, lai arī BCH ir viena no lielākajām digitālajām valūtām, to neatbalsta katra lielākā apmaiņa.

Lai gan vairāk biržās turpina uzskaitīt vairāk monētu, tikai dažās biržās ir uzskaitīti Bitcoin Cash. Tie ir eToro, Coinmama, CEX.io un Coinbase.

eToro ļauj jums iegādāties Bitcoin Cash no visas pasaules ar dažādiem maksājuma veidiem. Apmaiņa nedod jums faktisku piekļuvi jūsu monētām, tāpēc jūs nevarat nosūtīt BCH no biržas citiem lietotājiem. Vienīgais, ko šī apmaiņa ļauj jums darīt, ir tirgot BCH ar valūtu Fiat. 

Ja izmantojat eToro, jums nav nepieciešams maks, jo jūs nevarēsiet piekļūt savām monētām.

Coinmama ir viena no vecākajām biržām. Apmaiņa ļauj iegādāties Bitcoin Cash ar debetkarti un kredītkarti. Birža pieņem lietotājus no gandrīz visām valstīm. 

Arī CEX.IO ir vēl viena veca birža, kā tas ir bijis kopš 2013. gada. Birža ir brokeru pakalpojums, tādējādi lietotājam draudzīgs, bet dārgāks. Birža pieņem pārskaitījumu, kredītkartes un debetkartes.

Coinbase ir viena no lielākajām biržām šobrīd un nodrošina atbalstu BCH tirdzniecībai. Apmaiņa ļauj iegūt konkurētspējīgas likmes, ja dzīvojat valstī, kurā tā darbojas.

Ir arī citas biržas, piemēram, Bitfoliex, kurām jaunie lietotāji daudz neprasa, lai iegādātos Bitcoin Cash. Platforma cenšas saglabāt savu klientu privātumu, un jaunajiem lietotājiem ir nepieciešama tikai e-pasta adrese, lai sāktu pirkt un pārdot kriptogrāfijas biržas.

Tomēr, ja esat iesācējs, jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot starpniecības pakalpojumu, kas ir nedaudz dārgāks un vienkāršāks. Tomēr, ja esat pieredzējis lietotājs, varat izmantot Coinbase Pro, lai nopirktu zemākas maksas par Bitcoin cashat. 

Paturiet prātā, ka lielākajā daļā biržu jums būs jāpārbauda sava identitāte, pirms tās ļauj jums sākt tirdzniecību. Turklāt jums būs jāsaista savs valūtas konts ar bankas kontu. Šīs darbības parasti ilgst vairākas darba dienas.

Turklāt darījumu laiki mainās arī atkarībā no apmaiņas. Tomēr lielākā daļa Bitcoin Cash operāciju ir gandrīz acumirklīgas.

Pērciet Bitcoin Cash On Binance

Ir divi veidi, kā iegādāties BCH vietnē Binance; izmantojot kriptogrāfiju vai fiat. (Bitcoin Cash ir BCHABC meistars biržā)

Fiat opcija tika ieviesta nesen pēc kredītkaršu pirkumu pievienošanas platformā. Runājot par fiat, platforma ļauj BCH pirkt USD un EUR ar minimālo / maksimālo pirkumu USD 50 un USD 20 000.

Šodien iegādājieties BCHABC vietnē Binance!

BCH iegādes soļi, izmantojot kredītkarti Binance

1. Izveidojiet kontu vietnē Binance, ja jums tāda nav, apmeklējot oficiālo vietni (binance.com). Noklikšķiniet uz Reģistrēties un aizpildiet nepieciešamo informāciju. Ja jums jau ir konts, noklikšķiniet uz Pieteikties.

nopirkt Bitcoin Cash par Binance

2. Dodieties uz sadaļu Fondi lapas augšpusē un izvēlieties opciju “Pērciet ar kredītkarti”.

Binance Bitcoin Cash pirkšana

3. Atlasiet BCH un ievadiet pasūtījuma summu. Otrajā joslā redzēsiet kopējo summu, kas jums tiks iekasēta, ieskaitot maksu, kas parasti ir 3,5%.

Pērciet Bitcoin Cash ar kredītkarti Binance

4. Apstipriniet savu pasūtījumu, pārbaudot sadaļu “Esmu izlasījis un piekritis atrunai”, kas jums jāizlasa, lai labāk izprastu pirkšanas procesu. Pēc tam noklikšķiniet uz pārejas uz maksājumu.

Bitcoin Cash par Binance

5. Pirkums tiek apstrādāts, izmantojot Simplex, un, ja pasūtījums tiks izpildīts, jums būs jānorāda savi personas dati. Kad esat pabeidzis detalizētas informācijas aizpildīšanu, atzīmējiet izvēles rūtiņu “Noteikumi un nosacījumi” un noklikšķiniet uz “Turpināt”.

Tagad Simplex lūgs verificēt savu tālruņa numuru, izmantojot četrciparu kodu un e-pasta adresi, izmantojot verifikācijas saiti, kas nosūtīta uz jūsu e-pastu.

Binance konta norēķinu informācija

6. Pabeidzot verifikāciju, jums tiks lūgts sniegt informāciju par Visa vai Mastercard datiem, lai pabeigtu pirkumu.

Binance maksājums

Parasti kriptogrāfijas monētu parādīšanās Binance kontā prasa no 10 līdz 30 minūtēm.

Bitcoin naudas iegādes no Binance soļi, izmantojot kriptogrāfiju

Šodien iegādājieties BCHABC vietnē Binance!

1. Izveidojiet kontu un, ja jums ir viens, turpiniet pieteikties.

2. Iemaksājiet kriptogrāfiju savā kontā. Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH) ir divi no ērtākajiem kriptogrāfiskajiem noguldījumiem, jo ​​abiem ir daudz tirdzniecības pāru ar lielāko vairākumu citu kriptovalūtu, kas ir iekļautas Binance sarakstā. Lai veiktu depozītu, dodieties uz sadaļu Fondi un noklikšķiniet uz Noguldījumi.

3. Atlasot deponējamo monētu, meklējot parādītajā meklēšanas joslā. Platforma sniegs depozīta adresi jūsu izvēlētajai kriptogrāfijas monētai. Kopējiet adresi un ielīmējiet to savā makā. Pēc tam nosūtiet summu, kuru vēlaties iemaksāt, uz tikko nokopēto adresi. Līdzekļi var ilgt līdz 30 minūtēm, pirms tie parādās jūsu Binance kontā. Ethereum noguldījumi notiek ātrāk. Tāpat ieteicams sākt ar nelielām summām pirmajā depozītā. Mēģinājumus veikt iemaksu no vienas valūtas maiņas var ierobežot ar ierobežojumiem, un ieteicams tos iemaksāt tieši no jūsu maka.

Pērciet Bitcoin Cash

4. Atveriet navigācijas joslu un pārbaudiet bilanci.

5. Navigācijas joslā dodieties uz sadaļu Exchange un atlasiet Basic. Augšējā labajā stūrī atlasiet BTC un meklējiet BCH, kur parādīsies BCH / BTC tirdzniecības pāris.

Binance

Cenu diagramma parādīsies, noklikšķinot uz tirdzniecības pāra. Lai iegādātos BCH par noteiktu cenu, izmantojiet Limit pasūtījumu. Ievadiet vēlamo cenu BTC un BCH daudzumu, kuru vēlaties iegādāties, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pirkt BCH.

BHCABC / BTC Pērciet Bitcoin Cash BCHABC

6. Lai iegādātos BCH par tā pašreizējo cenu, noklikšķiniet uz cilnes Tirgus un ievadiet BCH daudzumu, kuru plānojat iegādāties. Pasūtījums tiks izpildīts nekavējoties, un BCH parādīsies jūsu bilancē.

Šodien iegādājieties BCHABC vietnē Binance!

Peer-to-Peer tirdzniecība

Alternatīvi, jūs varat izmantot šo iespēju, lai iegādātos Bitcoin Cash. Viens vienādranga tirdzniecības platformas piemērs ir LocalBitcoinCash. Šī platforma ļauj lietotājiem tieši tirgot BCH par fiat valūtu. 

Lietotāji var ievietot piedāvājumu un gaidīt, kamēr ieinteresētais tirgotājs atbildēs, un tas nodrošina darījuma pakalpojumu. Tomēr daudzi cilvēki ir pauduši bažas par to, vai šai platformai var uzticēties.

Lai būtu drošībā, ņemiet vērā, ka jums būs darīšana ar privātpersonām, atšķirībā no apmaiņas, kur jūs darāt darījumus ar cienījamiem uzņēmumiem. Tas automātiski palielina krāpnieciskas rīcības risku.

Turklāt, veicot vienādranga tirdzniecību, vienmēr pārliecinieties, ka esat apstiprinājis summas, pašreizējo valūtas maiņas kursu un savu adresi, kā arī saņēmēja adresi. Visbeidzot, nekad nedodiet savu privāto atslēgu nevienam.

Varat arī ieplānot klātienes tikšanās un tirdzniecību ar personu. Tomēr šī iespēja ir ļoti riskanta, jo indivīds var būt zaglis un laupīt jūs no jūsu BCH vai pat kaitēt jums. Pirms piekrītat tikties ar viņu apmaiņas nolūkos, apstipriniet personas identitāti. Lai saglabātu savu drošību, jūs varat paņemt draugu un satikties sabiedriskā vietā.

Secinājums

Kriptogrāfijas kopiena nav pilnībā pieņēmusi BCH, salīdzinot ar vecāko brāli BTC.

Tomēr monētu ir pieņēmušas vairākas lielas biržas, un tā ir diezgan pieejama parastam lietotājam.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me