Kā lietot MyEtherWallet Iesācēja ceļvedis

Kas ir MyEtherWallet?

Kopš darbības uzsākšanas 2015. gadā, MyEtherWallet, vai īss MEW maks, ir ieguvis lielu popularitāti Ethereum sfēra kļūst par vienu no visplašāk pazīstamajiem Ethereum makiem un par vienu no labākajiem kriptovalūtas makiem kopumā. MyEtherWallet ir tīmekļa pakalpojums, kas ļauj jums kontrolēt savus līdzekļus. To izmanto, lai droši uzglabātu, nosūtītu un saņemtu Ether un ERC-20 žetonus, kā arī mijiedarbībai ar viedajiem līgumiem..

Pakalpojums saviem lietotājiem nodrošina adresi (publisko adresi), kurā viņi var saņemt monētas un žetonus no jebkura cita. Tas arī nodrošina lietotājiem ātru monētu nosūtīšanas veidu, izmantojot privāto atslēgu (slepeno paroli).

Priekšrocības un trūkumi

Salīdzinot ar citiem tiešsaistes makiem, MyEtherWallet piedāvā uzlabotu drošību un lielāku kontroli pār savu maku un privātajām atslēgām. Izmantojot MyEtherWallet, jūs neizmantojat tipisku pieteikšanās informāciju, piemēram, vietnes kontu vai paroli, un vietnē neglabājat informāciju. Vēl viena MyEtherWallet priekšrocība ir fakts, ka tas nāk ar atbalstu ERC-20 marķierim. Visbeidzot, to ir viegli lietot pat pirmo reizi lietotājiem, pateicoties tā neiespaidīgajam, tomēr ļoti praktiskajam GUI.

Runājot par trūkumiem, MyEtherWallet nav nodrošināts ar plašu ierīču klāstu, jo tas ir pieejams tikai kā tīmekļa lietotne un kā a Chrome paplašinājums. Turklāt seifs nodrošina piekļuvi tikai Ethereum blokķēdei. Tāpēc to nevar izmantot kopā ar citiem altkoīniem.

Kā lietot MyEtherWallet

Kā izveidot MEW maku – soli pa solim

1. SOLIS

Lai sāktu izmantot MyEtherWallet, dodieties uz https://www.myetherwallet.com/, un ģenerēt a jauns maks. Ir svarīgi zināt par iespējamām pikšķerēšanas krāpšanām, jo ​​ir bijuši daudzi gadījumi, kad hakeri ir nozaguši privātās atslēgas, izveidojot līdzīga izskata vietnes. Pārliecinieties, vai vietnē ir adreses joslā norādītās “MYETHERWALLET LLC (ASV)” vai “Zaļās” zīmes..

2. SOLIS

Kad vietnes galvenā lapa ir ielādēta, sadaļā Jauns maks redzēsit iespēju izveidot jaunu maku. Ievadiet paroli vai frāzi tam paredzētajā laukā un vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Izveidot jaunu maku”. Lūdzu, ņemiet vērā, ka parole tiks izmantota jūsu privātās atslēgas šifrēšanai un ka jums būs nepieciešama gan parole, gan privātā atslēga, lai tālāk atbloķētu maku.

MyEtherWallet terminālis

3. SOLIS

Pēc tam MyEtherWallet.com ģenerēs ar paroli aizsargātu privāto atslēgu, kas aprakstīta kā “Keystore File”. Failu var lejupielādēt vai nu UTC, vai JSON formātā. Šo failu var izmantot, lai piekļūtu jūsu makam, un gandrīz pats par sevi saprotams, ka tā drošība ir ārkārtīgi svarīga. Lai virzītos uz priekšu, noklikšķiniet uz “Es saprotu. Turpināt.” pogu

MyEtherWallet pamatakmens

4. SOLIS

Nākamajā ekrānā jums tiek parādīta privātā atslēga vai jaunais MyEtherWallet. Šī privātā atslēga ir jāglabā ļoti droši, jo, ja tā nonāk nepareizās rokās, to var izmantot, lai atbloķētu jūsu maku. Privāto atslēgu ieteicams izdrukāt uz papīra. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Saglabāt savu adresi, lai pārbaudītu maka publisko adresi.

MyEtherWallet privātā atslēga

5. SOLIS

Publiskā seifa adresi var apskatīt tikai pēc tam, kad esat noklikšķinājis uz pogas “Saglabāt savu adresi”. Pakalpojums nodrošina vairākus piekļuves veidus jūsu makam. Tam var piekļūt vai nu, izmantojot Keystore JSON failu, vai arī izmantojot privāto atslēgu, vai izmantojot citus makus, piemēram, MetaMask, Mist, Ledger Wallet, TREZOR un Digital Bitbox. Pēc atbloķēšanas jūsu maka informācija tiks parādīta lapā. Jūs varat apskatīt savu publisko adresi, konta atlikumu, darījumu vēsturi, marķieru atlikumus un QR kodus.

Atbloķējiet

Lai iegūtu sīkāku informāciju, noteikti apmeklējiet ierēdni sadaļu, kas atrodas dienesta oficiālajā GitHub lapā.

Adrese

Citas funkcijas

Saņemšana un nosūtīšana

MyEtherWallet ļauj nosūtīt arī valūtas aktīvus. Lai to izdarītu, atlasietNosūtīt Eteru & Žetoni”Opciju. Tālāk jums būs jāatslēdz seifs. Ievadiet mērķa maka adresi un summu, kuru vēlaties nosūtīt. Noklikšķiniet uz pelēkās pogas ETH, lai nolaižamajā sarakstā atlasītu citus aktīvus, kas nav ERC-20. Lai pabeigtu pārsūtīšanas nosūtīšanu, noklikšķiniet uz “Ģenerēt darījumu”, “Sūtīt darījumu” un pēc tam uz “Jā, es esmu pārliecināts!” apstiprinājums.

nosūtīt

Kā apmainīt aktīvus

Tas lietotājiem nodrošina piekļuvi apmaiņas vietnei Ethereum (ETH) nomaiņai pret citām kriptogrāfijas monētām, piemēram, Bitcoin (BTC) un Augur (REP), kā arī Bitcoin (BTC) apmaiņai pret Ethereum (ETH) vai Augur (REP).

Lai to izdarītu, vienkārši atlasiet “Apmaini”, Izvēlieties aktīvu, kuru vēlaties apmainīt, un ievadiet summu, kas jānosūta vai jāsaņem. Sekojiet līdzi, ievadot adresi un atlasot “Sākt mijmaiņu”. Ir vērts atzīmēt, ka naudas nosūtīšanai jums ir tikai 10 minūtes.

Apmaini

Viedie līgumi

Viena no labākajām MyEtherWallet īpašībām ir tā, ka tā ļauj lietotājiem mijiedarboties ar Ethereum viedajiem līgumiem. Tas nozīmē, ka MyEtherWallet ir īpaši noderīgs lietotājiem, kurus interesē ICO un dApps. Jūs varat pārvaldīt esošos viedos līgumus un pat izvietot savus. Lai iegūtu vairāk informācijas par viedajiem līgumiem, kā arī citiem jautājumiem, lietotāji var pārbaudīt zināšanu pamats sadaļā.

Līgums

Sūtīšana bezsaistē

MyEtherWallet ir aprīkots ar vēl vienu ievērības cienīgu funkciju, kas vairāk paredzēta lietotājiem, kas orientēti uz drošību. Īsāk sakot, pakalpojumam ir bezsaistes sūtīšanas iespēja, ka viss ir saistīts ar jūsu privātās atslēgas drošību.

Lai to izmantotu, vienkārši atlasiet “Sūtīt bezsaistē”, Ievadiet seifa adresi, no kuras tiks nosūtīti līdzekļi, un noklikšķiniet uz pogas“ Ģenerēt informāciju ”. Dodieties bezsaistē un aizpildiet darījuma datus 2. darbībā (bezsaistes dators). Pirms seifa atbloķēšanas pārliecinieties, vai jūsu dators patiešām ir bezsaistē. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Ģenerēt darījumu”.

Bezsaistē

Pēdējās domas

Ņemot vērā visu, nav pārsteigums, ka MyEtherWallet ir kļuvis par vienu no populārākajiem pakalpojumiem Ethereum faniem un lietotājiem. Tas nodrošina noderīgu un viegli pieejamu funkciju kopumu mijiedarbībai ar Ethereum tīklu, vienlaikus piedāvājot pietiekami daudz drošības funkciju, lai pārliecinātu pat visskeptiskākos lietotājus..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me