Kā izveidot Bitcoin papīra maku

Kas ir Bitcoin?

Termins bitcoin tiek lietots diviem dažādiem komponentiem Bitcoin protokols un bitcoin kriptonauda. Bet tas, kas visvairāk ienāk prātā, pieminot vārdu bitkoīns, ir kriptonauda.

Bitcoin kriptonauda ievērojami atvieglo finanšu darījumus starp vairākiem lietotājiem, tos neapstrādājot centrālajai iestādei, piemēram, finanšu iestādēm (bankām) vai trešo pušu maksājumu vārtejām. Lai gan to sauc par valūtu, tā netiek drukāta uz papīra piezīmēm, piemēram, fiat nauda. Tas tiek izveidots elektroniski, izmantojot kalnrūpniecības procesu, un tiek turēts īpašā programmatūrā, ko sauc par seifiem.

Bitcoin tiek izmantots, lai samaksātu par precēm un pakalpojumiem, ja abas puses ir gatavas to pieņemt. Tas vairāk līdzinās tradicionālajām fiat valūtām, bet bitcoin darījumi tiek veikti digitāli.

Kas ir papīra maki?

Bitcoin papīra maki, kaut arī tie tiek ģenerēti tiešsaistē, bieži tiek saukti par bezsaistes / aukstuma krātuvēm. Kā norāda nosaukums, papīra maki tiek drukāti uz papīra vai cietajiem vākiem materiāliem, kas palielina tā izturību.

Pēc tam, kad ir izveidota papīra maka adrese un tās privātā atslēga. Atslēgu ģenerēšanas process tiek veikts, izmantojot klientu tīmekļa pārlūkprogrammu, un tas netiek pārsūtīts pa internetu. Lai būtu drošībā, pēc drukāšanas ieteicams notīrīt pārlūkprogrammas sīkfailus.

Papīra maki tiek nodrošināti, jo tie ir ģenerēti klienta pusē un maka adreses ir pilnībā bezsaistē. Viena laba lieta ir tā, ka tas nav hakeriem sasniedzams. Lai gan jūs neveidojat savas adreses pikšķerēšanas vai krāpniecības vietnē, jūs varat būt drošs, ka ģenerētās atslēgas nav zināmas trešās puses vietnei, no kuras jūs tās ģenerējāt, un tādējādi padarāt savus aktīvus drošus. Lai gan papīra maka drukāšana kiberuzbrucējiem nav piemērota, jums joprojām ir daudz jādara, lai seifu pasargātu no apkārtējiem cilvēkiem..

Kā izveidot savu papīra maku.

Tādas tīmekļa vietnes kā WalletGenerator.Net un BitAddress.Org padara drošu bitcoin adrešu ģenerēšanu vienkāršu un vienkāršu.

Tālāk sniegtajos norādījumos varat uzzināt, kā ģenerēt savu Bitcoin papīra maka adresi, izmantojot platformu WalletGenerator.Net.

Pirmais solis:

Jums jāizvēlas vēlamā kriptonauda, ​​lai izdrukāšanai ģenerētu nejaušu Bitcoin maka adresi. Pēc noklusējuma izveidotais maks ir bitcoin.

Otrais solis:

Noklikšķiniet uz papīra seifa cilnes un noklikšķiniet uz pogas Drukāt lapā. Ieteicams nesaglabāt izveidoto adresi kā PDF, jo tas ir viegli uzlauzams, nekā tad, kad detaļas izdrukājat uz papīra.

Trešais solis:

Izpildiet drukātās lapas rindas, lai pareizi salocītu maku.

Ceturtais solis:

Tagad esat gatavs sākt kriptovalūtu vākšanu no draugiem un klientiem. Jūsu publiskā uzruna ir tā, ko jūs koplietojat; jūs varat dalīties ar to tik daudz, cik vēlaties, to citi izmantos, lai nosūtītu jums kriptonauda.

Piektais solis:

Jūsu privātās atslēgas ir piekļuve jūsu kriptovalūtām; ja tas tiek nozagts, jums ir risks pazaudēt visas savas monētas.

Piezīme: Pirms sūtīšanas lielos apjomos vispirms jāpārbauda jaunizveidotais maks ar nelielām summām.

Kā iztērēt bitcoinus uz papīra makiem.

Lai atgūtu savus līdzekļus tiešsaistē, varat izmantot Blockchain.Info vai citu līdzīgu tiešsaistes maku. Izmantojamais bezsaistes maks būtu Electrum maks. Šajā ceļvedī mēs izmantosim Electrum maks.

Izmantojot Electrum klientu, varat importēt papīra seifa privātās atslēgas, lai piekļūtu saviem līdzekļiem uz saistītās maka adreses. Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Electrum lietojumprogrammu savai operētājsistēmai.

1. darbība:

Pēc veiksmīgas Electrum maku instalēšanas noklikšķiniet uz Seifs > Atlasiet opciju Privātās atslēgas > un izvēlieties opciju Importēt.

2. darbība:

Tiek parādīts dialoglodziņš Privāto atslēgu importēšana. Ievadiet savu privāto atslēgu, kā parādīts drukātā papīra makā.

3. solis:

Noklikšķiniet uz pogas Importēt, lai pabeigtu importēšanas procesu. Tiek parādīts dialogs, lai apstiprinātu veiksmīgu importēšanu.

Jūsu bitkoini tagad ir pieejami tērēšanai.

Labākie veidi, kā uzglabāt papīra makus.

  • Laminējiet savus papīra makus, lai tos pasargātu no šķidru vielu iznīcināšanas.
  • To var glabāt arī droši, uzglabājot papīra maisiņā.
  • Turiet savus papīra maciņus prom no bērniem, mazliet nepareizā papīra galā var maksāt tūkstošiem dzīvības ietaupījumu.
  • Izmantojiet seifu, lai aizsargātu maku pret zādzībām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me