Kā aprēķināt BitMEX peļņu

Ja jūs pašlaik veicat savus pirmos soļus kā kriptogrāfu ieguldītājs vai tirgotājs, tad pastāv lielas izredzes, ka jūs, iespējams, jau aplūkojat BitMEX, vienu no populārākajām Bitcoin tirdzniecības platformām. Tās ikdienas tirdzniecības apjoms pārsniedz 35 000 BTC, un tam ir vairāk nekā 540 000 piekļuves mēnesī. Bez šaubām, BitMEX ir iespaidīga platforma, kas lepojas ar pārpilnību noderīgu tirdzniecības rīku.

Pastāvīgie līgumi, augšupejošās peļņas un negatīvās peļņas līgumi, finansēšanas maksas, tirdzniecības maksas, nerealizētie un realizētie PNL (peļņa un zaudējumi), visi šie nosacījumi sākotnēji jums var būt apgrūtinoši. Pirms efektīvi tirgoties ar BitMEX, ir svarīgi saprast, ko tie nozīmē, jo tikai tos saprotot, jūs varēsit iemācīties aprēķināt savu peļņu minētajā platformā..

Bitmex ir iebūvēts peļņas / zaudējumu kalkulators, kuru var izmantot salīdzinoši viegli, ja jums ir mazliet pacietības uzzināt, kas tas viss ir. Mēs esam izveidojuši ātru BitMEX kalkulatora pārskatu, lai palīdzētu jums mazliet labāk iepazīt savu ceļu.

Bitmex peļņas kalkulators

Bitmex peļņas / zaudējumu kalkulators

BitMEX peļņas kalkulatoram var piekļūt no BitMEX saskarnes augšējās kreisās daļas sadaļā Vietas pasūtījums. Lai tai piekļūtu, izvēlnes augšējā labajā stūrī blakus pogai Iestatījumi noklikšķiniet uz kalkulatora formas pogas.

Kalkulatoram ir divas galvenās “malas”, garās un īsās, un trīs cilnes: Peļņa / Zaudējums, Mērķa cena un Likvidācijas cena. Zemāk varat atrast norādītos laukus, lai ievadītu daudzumu, sākuma cenu, izejas cenu un sviru. Rezultāti tiek automātiski parādīti kalkulatora kompakta lietotāja interfeisa labajā pusē tādās sadaļās kā Marža, Ieejas vērtība, Izejas vērtība, Peļņa / Zaudējums, Peļņa / Zaudējums% un ROE%.

Pirkšana un pārdošana skaidrota

Lai sīkāk paskaidrotu, kā BitMEX Peļņas / zaudējumu kalkulators darbojas, mēs izmantosim faktiskos pastāvīgo līgumu, augšupejošo peļņas līgumu un negatīvās peļņas līgumu piemērus.

Mūžīgie līgumi

Iedomāsimies, ka jūs ilgojaties pēc 1000 XBTUSD līgumiem ar vidējo ieejas cenu 1000 USD. Ja XBTUSD atzīmes cena pašlaik ir 1250 USD, tad nerealizētā PNL (peļņa un zaudējumi) pamatā ir starpība starp vidējo sākuma cenu un zīmes cenu.

Nerealizētā peļņa tiek aprēķināta šādi: (1 USD / 1 000 USD – 1 USD / 1 250 USD) * 1 000 = 0,20 XBT

Realizētā PNL pamatā ir starpība starp vidējo sākuma cenu un cenu, par kuru pārdodat XTBUSD. Realizētais PNL tiek aprēķināts atkarībā no tā, kur jūs varat pirkt vai pārdot savu pozīciju. Lielākoties tā nav zīmola cena.

To aprēķina, izmantojot šādu formulu: ($ 1 / 1,000 – $ 1 / $ 1500) * 500 = 0,17 XBT, kur 1500 ir pēdējā XBTUSD cena un 500 ir pārdoto līgumu skaits.

Augšpusē peļņas līgums

Jūs vēlaties iegādāties 100 XBT7D_U110 līgumus ar vidējo ieejas cenu 0,03 XBT. Pēdējā pašlaik zināmā XTB7D_U110 cena ir 0,05 XBT.

Šajā gadījumā nerealizēto PNL attēlo atšķirība starp pēdējo cenu un vidējo ienākšanas cenu. To aprēķina šādi: (0,05 XBT – 0,03 XBT) * 100 = 2 XBT.

Realizēto PNL attēlo atšķirība starp cenu, par kuru jūs nolemjat pārdot XBT7D_U110, un vidējo cenu. Piemēram, ja jūs nolemjat pārdot 50 XBT7D_U110 līgumus ar 0.05 XBR, formula būs (0.05 XBT – 0.03 XBT) * 50 = 1 XBT

Negatīvais peļņas līgums

Šī piemēra labā iedomājieties, ka vēlaties iegādāties 50 XBT7D_D90 līgumus ar vidējo cenu 0.02 XBT, vienlaikus paturot prātā, ka pēdējā XBT7D_D90 cena šobrīd ir 0.04 XBT.

Nerealizēto PNL attēlo starpība starp pēdējo cenu un vidējo ieejas cenu, un to aprēķina šādi: (0,04 XBT – 0,02 XBT) * 50 = 1 XBT

Realizēto PNL attēlo starpība starp vidējo sākuma cenu un cenu, par kādu jūs pārdodat XBT7D_D90. Ja jums jāpārdod 25 XBT7D_D90 ar 0,04 XBT, tad realizētā peļņa būs (0,04 XBT – 0,02 XBT) * 25 = 0,5 XBT

Finansēšanas maksa

BitMEX nāk ar atbalstu tā sauktajiem pastāvīgajiem līgumiem. Ja jūs pērkat vai pārdodat pastāvīgu līgumu, tirdzniecības laikā jūs dažreiz maksājat vai saņemat finansējuma maksu.

Pastāvīgais līgums ir diezgan līdzīgs nākotnes līgumam. Tomēr tā atšķiras no iepriekš minētā līguma ar šādām īpatnībām: nav saistīta ar termiņa beigām vai norēķiniem, tā var tirgoties ļoti cieši ar indeksa cenu, jo tā var atdarināt uz rezervi balstītu tūlītējo tirgu. Plašāka informācija par Mūžīgie līgumi un Nākotnes līgumi var atrast BitMEX oficiālajā vietnē

Pieņemsim, ka jūs tirgojat XBTUSD un ka ik pēc 8 stundām tiek iekasēta finansējuma maksa, kuras vērtība šobrīd ir 1%. Finansējuma maksu no pircējiem maksā pārdevējiem. Piemēram, iedomāsimies, ka pašlaik jūs ilgojaties par 100 XBT vērtībā XBTUSD. Ja pozīcijai nav realizēta PNL un tas ir finansēšanas laiks, jums jāmaksā 1 XBT. Kad finansējuma maksa ir samaksāta, jūsu realizētais PNL tagad ir -1 XBT.

Tirdzniecības maksas

Realizēto PNL izmanto, lai aprēķinātu visas nepieciešamās tirdzniecības maksas. Piemēram, ja jūs pirktu XBTUSD un tirgus paliks nemainīgs, tad jūsu nerealizētais PNL ir 0 un realizētais PNL ir negatīvs, jo, iegādājoties XBTUSD, samaksājāt maksu.

Realizēta PNL grāmatvedība

Ja jūs samazināt esošās pozīcijas lielumu vai vispār to aizverat, realizētais PNL tiks automātiski parādīts BitMEX tirdzniecības panelī.

Piemēram, atvērtai pozīcijai ar realizēto peļņu 10 XBT cilnē Atvērtās pozīcijas tiks parādīta šī summa. Tas ir tieši pretēji, ja aizverat to pašu pozīciju un iegūstat peļņu 10 XBT. Tad 10 XBT tiks parādīti cilnē Slēgtās pozīcijas.

Ja attiecīgajā līgumā izveidojat jaunu pozīciju, realizētais PNL būs 0 XBT, un tas tiks parādīts cilnē Atvērtās pozīcijas. Un otrādi, ja aizverat pozīciju, jebkurš realizētais PNL tiks pievienots cilnei Slēgtā pozīcija.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata nedaudz izskaidro to, kas varētu šķist diezgan apgrūtinošs kalkulators, un ka jūsu aprēķināšana BitMEX peļņa no šī brīža būs brīze.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me