IOTA partnerību saraksts un ceļvedis

IOTA ir izplatīta virsgrāmata, kas tika izveidota, lai atvieglotu saziņu un darījumus starp mašīnām, kas savienotas ar lietu interneta (IoT) ekosistēmu. Zemāk ir saraksts ar IOTA partnerībām, kas palīdz virzīt kriptovalūtu un šos uzņēmumus, novatoriski izmantojot Tangle tehnoloģiju.

1. Microsoft

IOTA 2017. gada novembrī paziņoja, ka tā uzsāka pasaulē pirmo publisko datu tirgu lietisko interneta (IoT) izplatītajā virsgrāmatā kopā ar Microsoft.

Ideja bija monetizēt datus, kas ir IoT ekonomikas galvenais resurss. Tas ļautu ieinteresētajām personām droši kopīgot un gūt peļņu no saviem datiem. “Jebkura veida datus var monetizēt,” sacīja IOTA līdzdibinātājs Deivids Sonstebo. “Ja jums ir meteoroloģiskā stacija, kas, piemēram, apkopo vēja, temperatūras, mitruma un barometriskos datus, varat tos pārdot organizācijai, kas veic klimatiskos pētījumus.”

Bet vēlāk 2017. gada decembrī IOTA paziņoja, ka pašlaik tai nav oficiālu partnerattiecību ar Microsoft. Debates tika aizdedzinātas, kad Microsoft bloku ķēdes speciālists Omkar Naik pa e-pastu sarakstījās ar IOTA:

“Mēs priecājamies par sadarbību ar IOTA fondu un lepojamies, ka esam saistīti ar tā jauno datu tirgus iniciatīvu. Šī nākamās paaudzes tehnoloģija paātrinās savienoto, inteliģento pasauli un pārsniegs blokķēdes robežas, kas veicinās inovācijas reālās pasaules risinājumos, lietojumprogrammās un pilotos mūsu klientiem.

Šīs ziņas izraisīja ievērojamu MIOTA kriptovalūtas cenas pieaugumu, iegūstot 500% no aptuveni 1 USD līdz vairāk nekā 5 USD par augstāko vērtību 2017. gada decembrī.

Lai arī oficiālu partnerattiecību nav, abi uzņēmumi turpina strādāt kopā ar virkni tehnoloģiju jauninājumu lietojumu ar IOTA Tangle tīklu.

Microsoft

Avots: www.microsoft.com

2. Volkswagen

Automobiļu pasaulē notiek arvien vairāk tehnoloģiju sasniegumu, un IOTA sniedz šim procesam palīdzīgu roku. Bezvadītāja tehnoloģija ir IOTA datu tirgus pielietojums, jo automašīnas saskaras ar dažādiem braukšanas apstākļiem visā pasaulē. Sensoros datus var ievadīt datu bāzē, lai uzlabotu ražotāja nākotnes produktu kvalitāti.

Johans Jungwirths, redzot, ka Volkswagen digitālais direktors (CDO) ir pievienojies IOTA fonda uzraudzības padomei, var secināt, ka abi uzņēmumi cieši sadarbojas.

VolkswagenPartnerība ar IOTA tika publiskota 2018. gada janvārī. Jungwirth ir atbildīgs par Volkswagen vadīšanu digitālās tehnoloģijas ieviešanas procesā.

Koncepcijas pierādījums, kas ietver IOTA tīkla tiešo testēšanu, jau ir uzsācis Volkswagen.

“Volkswagen kopā ar @iotatoken vietnē # cebit18 parādīs koncepcijas pierādījumu, kā uzticamu programmatūras pārsūtīšanu pa gaisu transportlīdzekļiem var droši dokumentēt, izmantojot #tangle. Lielisks piemērs tam, kā izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju var izmantot nākotnē. ”

Volkswagen grupā ietilpst 12 automobiļu zīmoli, tostarp Lamborghini, Porsche, Bentley, Audi & Bugatti.

IOTA jau sadarbojas ar Porsche 4. programmas projektā, kuru atbalstīja platforma Startup Autobahn. IOTA un Porsche kopā ar citiem jaunizveidotajiem strādās pie programmas, kurā integrēta viedā mobilitāte.

“Startup Autobahn ir galvenā inovāciju platforma, kas apvieno tehnoloģiju uzņēmumus ar Silīcija ielejas tehnoloģiju pieredzi & labākais vācu inženierzinātnēs, ”tvītā paziņoja IOTA.

3. DnB

Jūnija sākumā IOTA paziņoja, ka ir parakstījusi līgumu ar Norvēģijas lielāko finanšu grupu – DnB. Pirms iesaistīšanās šajā partnerībā DnB daudzos gadījumos pauda interesi par blokķēdē balstītu tehnoloģiju un kriptogrāfijas aktīviem.

Partnerība koncentrēsies uz jaunu uzņēmējdarbības modeļu, datu konfidencialitātes pārvaldības sistēmu un kolektīvu pārrobežu hackatonu formulēšanu.

  „Tā kā šķiet, ka lietu internets (IoT) un mašīna mašīnai (M2M) komunikācija un maksājumi par mikropakalpojumiem nākotnē pieaug, mēs domājam, ka iesaistīšanās izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijā, piemēram, IOTA, sniedz mums vērtīgu pieredzi un zinātību par nākotnes ieņēmumu plūsmām un biznesa modeļiem. Mēs ceram ienirt IOTA kosmosā ”- paziņoja Lasse Meholms, DNB DLT vadītājs.

DnB

Avots: slush.org

4. BOSCH

Bosch ir Vācijā bāzēta daudznacionāla inženierzinātņu un elektronikas kompānija, kas šobrīd ir lielākais automobiļu detaļu piegādātājs visā pasaulē. Bosch uzskata IOTA tehnoloģiju kā vienkāršu līdzekli, ar kura palīdzību viņi var apkopot mikromaksājumus un informāciju.

Pašlaik Bosch ir plaši iesaistīts IoT kosmosā, un līdz 2020. gadam aptuveni 15,6 miljardi ierīču tiks savienotas ar lietu internetu.

Vācu uzņēmums 2017. gada 17. oktobrī paziņoja par partnerību ar IOTA projektu.

“Izmantojot izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas, ir liels potenciāls padarīt katru IoT projektu drošāku, efektīvāku un nodrošināt lielāku IoT risinājumu patērētāju pārredzamību. Mūsu mērķis ir palielināt izplatīto virsgrāmatu tehnoloģiju ieviešanu visā Vidusrietumu reģionā, jo IoT risinājumi un biznesa modeļi turpina pieaugt, ”paziņoja Deniss Boekers, Bosch IT globālo inovāciju vadītājs Čikāgas savienotājā..

“Kopš 2015. gada beigām IOTA un Bosch ir bijuši dialogā par lietu interneta un IOTA izplatītās virsgrāmatu tehnoloģijas konverģenci un izveidojuši ciešas attiecības,” paziņoja IOTA dibinātājs Deivids Sēnstebo. “Mūsu oficiālā sadarbība šajā laboratorijā, lai izpētītu šo pārklāšanos, nostiprina abu vienību mērķi nodrošināt atvērtu un drošu IoT ekosistēmu.”

5. Fujitsu

Septembrī IOTA fonds noslēdza partnerattiecības ar Fujitsu, vadošais IT produktu un pakalpojumu sniedzējs. Fujitsu atklāja IOTA Technology priekšrocības lielākajā rūpniecības izstādē Hannoveres Messe, Vācijā; tiešraide notika 23. aprīlī.

Hannoverē demonstrētā Fujitsu sistēma ir uz Tangle balstīta sistēma, kas tiks ieviesta Fujitsu Augsburgas viedajā rūpnīcā. IOTA tika raksturota kā “jauns protokola standarts attiecībā uz IT produktiem un pakalpojumiem”.

Rujs Verners, Fujitsu Centrāleiropas biznesa vadītājs, sacīja, ka tā Tangle spēj pārvarēt izplatīto virsgrāmatu tehnoloģiju tradicionālos ierobežojumus.

“Jaunā tehnoloģija ir energoefektīva, tā piedāvā bezjēdzīgus darījumus un ārkārtīgi labi mērogus, padarot to labi piemērotu, lai kļūtu par automatizēto sistēmu nozares standartu un plašāku ekonomiku starp mašīnām.” – paskaidroja Verners..

Fujitsu

Avots: wikipedia.org

Audi

Lai izveidotu bez atļaujas mobilitātes ekosistēmu, IOTA fonds sāka strādāt ar Audi Think Tank Audi Denkwerkstatt. Mērķis ir izpētīt dažādos Tangle tehnoloģijas izmantošanas gadījumus, izveidot zema līmeņa prototipu un apkopot klientu atsauksmes. Informācija bija izlaists IOTA fonda Mobilitātes un automobiļu vadītājas Alisas Maasas emuāra ziņā 2018. gada jūlijā. 

Tas parāda, ka ir daudz automašīnu ražotāju, kuri ir ieinteresēti inovatīvu ideju pielietošanā savos projektos un piedāvā jaunus mobilitātes risinājumus. IOTA atvērtā koda protokols darbojas kā paātrinātājs biznesa idejām, kurām nepieciešama uzticēšanās datiem, mērogojamība, mašīnu-mašīnu komunikācija un darījumi. 

Izmantojot IOTA, Audi varētu standartizēt un izstrādāt jaunus DLT risinājumus, izmantojot IOTA Tangle. 

SinoPac

Gan SinoPac, gan IOTA fondam ir parakstīts saprašanās memorands jau 2018. gada jūnijā, kurā abi uzņēmumi pētīs jauno digitālo inovāciju ainavu, ko nodrošina IOTA Tangle risinājums. 

Saskaņā ar IOTA fonda partnerību direktora Holgera Köthera teikto, IOTA Tangle ir pirmā atvērtā koda un izplatītā virsgrāmata, kas tiek veidota tā, lai nodrošinātu lietiskā interneta nākotni. SinoPac ir viena no lielākajām finanšu kontrolakciju sabiedrībām Taivānā, kas darbojas Āzijas un Klusā okeāna reģionā. 

Izmantojot šo saprašanās memorandu (SM), abi uzņēmumi pētīs blokķēdes un izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas, izmantojot IOTA Tangle. SinoPac ir strādājis arī pie notāra risinājuma ar nosaukumu iCertificate, kas izmanto IOTA’s Tangle un tā datu nemaināmības iespējas. Šis notāra sertifikācijas pakalpojums attiecas uz dažādiem digitālajiem dokumentiem gan privātiem, gan valsts uzņēmumiem. 

Vilfrieds Pimenta de Miranda, IOTA fonda Norvēģijas biznesa attīstības vadītājs, komentēja to:

“IOTA ir saviļņota, redzot, kā SinoPac paceļ savu notāru sertifikācijas platformu uz nākamo līmeni. Tas ne tikai atklāj IOTA potenciālu izmantot Tangle plašā korporatīvo produktu un pakalpojumu klāstā, bet arī parāda izplatītās virsgrāmatu tehnoloģijas pieaugošo praktisko un reālo pielietojumu finanšu nozarē. ”

ENGIE Lab CRIGEN

ENGIE grupas korporatīvo pētījumu centrs ENGIE Lab CRIGEN parakstīja Saprašanās memorandu (SM) ar IOTA, lai sadarbotos eksperimentos ar IOTA Tangle enerģētikas un saistīto IoT jomās. Informācija bija izlaists IOTA fonda biznesa attīstības direktora Vilfrīda Pimentas emuāra ziņā 2019. gada 6. septembrī. 

ENGIE Lab CRIGEN ir izpētījusi IOTA lietošanas gadījumus un rosinājusi atklātas inovācijas iniciatīvas kopā ar citiem uzņēmumiem un pusēm, kas saistītas ar IOTA ekosistēmu. Firma ir veikusi datu tirgus koncepcijas pierādījumu un iekšēji eksperimentējusi ar IOTA Tangle. 

IOTA pētīs un testēs arī Tangle tehnoloģijas iespējamo izmantošanu un to, kā uzlabot ENGIE biznesa procesus. Filips Kalvess, ENGIE Lab CRIGEN datorzinātņu un mākslīgā intelekta laboratorijas pētījumu laboratorijas vadītājs sacīja, ka viņi turpinās auglīgo sadarbību ar IOTA, stiprinot saites ar IOTA fondu.

Kā paskaidroja Kalvesa kungs, daudzi darbi un koncepcijas pierādījumi laboratorijā jau ir realizēti, un viņi vēlētos piedalīties lielākos projektos citās valstīs, tostarp Francijā. 

ENGIE Lab CRIGEN ir grupas korporatīvais pētniecības un attīstības centrs, kas ir veltīts jauniem enerģijas avotiem, tostarp ūdeņradim, biogāzei un arī SDG. 

Jaguar Land Rover 

Jaguar Land Rover ir sadarbojies arī ar IOTA fondu, lai ļautu autovadītājiem pelnīt kriptovalūtu, atrodoties ceļā, ieviešot novatorisko “Smart Wallet”. Lietotāji varēs nopelnīt kredītus, daloties informācijā par sastrēgumiem, bedrēm un daudz ko citu. Šos līdzekļus var automātiski izmantot, lai samaksātu par ceļa nodevām, autostāvvietu un arī elektrisko uzlādi. Tā tas ir bijis ziņots autore Cara Harbour, IOTA fonda komisiju vadītāja 2019. gada 29. aprīlī. 

Galvenais mērķis ir sasniegt Jaguar Land Rover Destination Zero redzējumu, ieskaitot nulles negadījumus, nulles sastrēgumus un nulles emisijas. Lietotāji varēs nopelnīt kredītus, automātiski ziņojot par ceļa apstākļiem, tostarp satiksmes sastrēgumiem navigācijas pakalpojumu sniedzējiem un vietējām pašvaldībām. Šos kredītus var izmantot, lai samaksātu par kafiju, nodevām vai maksas par autostāvvietu par viedo elektrisko transportlīdzekļu uzlādi. 

Lai to izdarītu, viedais maks izmantos jaunāko kriptogrāfijas tehnoloģiju, ko nodrošina IOTA fonds. 

Jaguar Land Rover produktu inženierijas izpilddirektors Niks Rodžers sacīja, ka viņu programmatūras izstrādes centrs Šanonā strādā ar kriptovalūtām, lai uzlabotu cilvēku dzīvi. Autovadītāji varēs koplietot datus un veikt maksājumus, izmantojot savienotās tehnoloģijas. 

Šajā jautājumā viņš komentēja:

“Mēs cenšamies padarīt automašīnas drošākas, tīrākas un viedākas visiem.” Jaguar Land Rover izmanto autonomu, savienotu, elektrificētu un kopīgu mobilitātes tehnoloģiju. “

AKITA Blockchain risinājumi

Blokķēdes uzņēmums AKITA ir izveidojis trīs dažādus viedo mašīnu aģentus (SMA), kurus darbina sadalītās virsgrāmatu tehnoloģijas (DLT). Šajā gadījumā šīs ierīces darbina IOTA Tangle tīkls, kas tika izstrādāts, lai atbilstu lietiskā interneta (IoT) vajadzībām.. 

Izmantojot Tangle tīklu, ir iespējams automatizēt reāllaika mikrotransakcijas, kuru pamatā ir milisekundes un Bluetooth RSSI. Trīs AKITA izveidotie SMA risinājumi ietver automašīnu, tuvojošos autostāvvietu sistēmu un virtuālu valdības nodokļu struktūru. 

Tiklīdz automašīna sasniedz stāvēšanas stāvokli, uz SMA iedarbina taimeri, lai izmērītu precīzu stāvēšanas ilgumu. Kad automašīna aizbrauc, taimeris apstājas. Tad automašīna automātiski pārskaitīs līdzekļus uz stāvvietas automātu. Viņu izmantotajā piemērā automašīna tika novietota 2 stundas, 47 minūtes un 23 sekundes, nosūtot 10043 IOTA uz stāvvietu, kur 1 sekunde bija vienāda ar 1 IOTA.  

Virtuālā valdības nodokļu vienība ļauj nekavējoties veikt naudas darījumus no vienas ierīces uz otru. Šajā gadījumā iepriekšējā darījumā bija iekļauts 5% nodoklis, kas tika pārskaitīts no autostāvvietas ierīces valdībai, neizmantojot papīru. 

AKITA Blockchain Solutions izlaistais emuāra ziņojums skan šādi:

“Šis scenārijs parāda tikai gaidāmās tiešās mašīnas – mašīnas ekonomikas sākumu. Nepieciešamās tehnoloģijas jau pastāv šodien, un mūsu koncepcijas pierādījums (PoC) ar dzīviem, integrētiem aparatūras prototipiem tiešajā IOTA galvenajā tīklā parāda, ka tas ir iespējams. ”

Aliandrs

Nīderlandes enerģijas tīkla operators Alliander izveidoja koncepcijas pierādījumu, kurā viedo skaitītāju datus var iegūt, izmantojot Raspberry Pi, un tos publicēt, izmantojot IOTA maskēto autentificēto ziņojumapmaiņu. Šis koplietošanas process var palīdzēt enerģijas pārejai. Daudzās vietās, kad indivīdiem ir iespēja piekļūt enerģijas patēriņa datiem reāllaikā, tas var palīdzēt līdzsvarot tīklu. 

Tomēr nav iespējams kopīgot enerģētikas datus, tos neievērojot. Vispārīgā datu aizsardzības regula (GDPR) stājās spēkā 2018. gada 25. maijā, aizsargājot Eiropas pilsoņus un viņu datus. 

IOTA’s Tangle ir funkcija ar nosaukumu Maskēta autentificēta ziņojumapmaiņa (MAM), kas ļauj publicēt un arī ienest šifrētus ziņojumus. MAM var izmantot datu integritātes piekļuvei un kontrolei. 

Saskaņā ar programmatūras inženiera Ervina Rooijakkera emuāra ierakstu, enerģijas datus varēja izmantot visi, kuriem uzticas lietotāji. Tas varētu palīdzēt īpašniekiem kontrolēt viņu informāciju, un visi var izveidot pakalpojumus ap to. 

Izmantojot IOTA, MAM datu ziņojumu publicēšanai ir iespējams uzlabot darba pierādīšanas (PoW) ātrumu. Papildus tam ir iespējams standartizēt atslēgu apmaiņu un atslēgu pagriešanu. 

Eiverija Denisone

Eiverija Denisona un IOTA strādā kopā, lai virzītu uz priekšu piegādes ķēdes pārredzamību, izmantojot IOTA sajukuma tīklu. Izmantojot etiķeti, kuru var vienkārši skenēt ar viedtālruni, patērētāji varēs saprast, kā produkts pārvietojās kopš tā radīšanas, līdz tas sasniedza pircēju. 

Šis nodrošina patērētājiem ar iespēju iegūt informāciju par visu piegādes ķēdi, ieskaitot produkta autentiskumu un tā ilgtspējības akreditācijas datus. Turklāt zīmoliem būs pilnīga redzamība par viņu produkta ceļojumu visā piegādes ķēdē. 

Tirgū jau ir ieviesti daudzi risinājumi, un IOTA nepārprotami ir viens no tirgus līderiem.

Uzzināt vairāk

Uzziniet vairāk par IOTA projektu šajā iesācēju ceļvedī, detalizēti aprakstot projekta vēsturi un marķieru lietošanu un daudz ko citu!

Vai jūs interesē ieguldījumi IOTA? Vispirms veiciet pienācīgu rūpību. Izlasiet mūsu IOTA cenu prognozēšanas rakstu, kā arī to, kā partnerattiecības varētu palielināt MIOTA cenu.

Jūs varat iegādāties MIOTA vietnē Binance ar informāciju šajā rokasgrāmatā un uzglabāt MIOTA grāmatā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me