Iesācēju ceļvedis ontoloģijā (ONT)

Ontoloģija ir blokķēdes platforma, kas izveidota, lai pielāgotos citām blokķēdēm gan privātajā, gan publiskajā sektorā, lai uzņēmumi varētu izmantot tās tehnoloģiskos jauninājumus. Šī ontoloģijas rokasgrāmata iepazīstinās ar veidiem, kā projekts plāno to paveikt.

Ar ONT blokķēdes mērķauditorijas atlasi uzņēmumiem tas dod uzņēmumiem iespēju datus glabāt privāti vai publiski. Platformu līdzdibināja Da HongFei un Ēriks Džans, kas ir arī NEO blokķēde.

Kāpēc tieši ontoloģija?

Ontoloģija tika izveidota, lai nodrošinātu savietojamību starp blokķēdēm. Tā kā bizness nevēlas visu savu informāciju aizpildīt publiskā blokķēdē, izmantojot Ontoloģijas bloku ķēdi, viņi izvēlas, ko paturēt privātu un ko atvērt konkurentiem.

Piemēram, klients var vēlēties atvērt kontu kādā konkrētā uzņēmumā; viņi var izmantot publisku blokķēdi, kas pēc tam saskarsies ar Ontoloģijas blokķēdi, lai privāti uzglabātu personisko informāciju.

Īsa ontoloģijas vēsture

Ontoloģija ir dzimis 2017. gadā OnChain; ķīniešu firma, kuras līdzdibinātāji ir Ēriks Džans un Da HongFei. Pārsteidzoši, ka projekts neizsniedza sākotnējo monētu piedāvājumu, bet šī gada sākumā savā saimniekplatformā, NEO blockchain, airdropped Ontology žetonus.

Lidojuma laikā Ontoloģijas komanda saviem biļetenu abonentiem izsniedza 1000 ONT žetonus, savukārt tie, kuriem bija NEO žetoni, tika apbalvoti ar 0,01 ONT žetoniem par katru NEO žetonu. Turklāt tie, kas apmeklēja NEO DevCon pasākums koplietoja 500 ONT žetonus.

Šī gada jūnijā Ontoloģija pārcēlās uz savu mainnet, kam sekoja virkne gaisa pilienu. Pēc migrācijas Ontoloģijas platforma ieviesa divu monētu sistēmu, kā tas ir ar NEO blokķēdi.

Ontoloģijas platforma ieviesa unikālu vienprātības algoritmu ar nosaukumu Pārbaudāma bizantiešu defektu tolerance (VBFT). Algoritms apvieno citu vienprātības algoritmu funkcionalitāti. i., tas apvieno likmes pierādīšanas algoritmu (PoS) ar Verificējama skaitļa funkcijas algoritmu (VRF), kā arī Bizantijas defektu tolerances algoritma (BFT) iezīmes..

Šī kombinācija nodrošina Ontology Consensus Engine (OCE) darbību, kuras uzdevums ir garantēt “Vienprātības iedzīvotāju paaudzes nejaušība un taisnīgums un nodrošina, ka valsts galīgumu var ātri sasniegt.”

Divu monētu sistēma

Ontoloģijas platformā ir divi vietējie marķieri, t.i., ONT un ONG marķieri. Abu marķieru funkcionalitāte ir atšķirīga.

ONT marķieris dod tā īpašniekiem balsi, pieņemot lēmumus par jautājumiem, kas ietekmē ontoloģijas tīklu. Tās turētāji saņem arī sistēmas ģenerētus Ontology Gas (ONG) marķierus. ONG tiks izmantots viedo līgumu izpildei, tīkla krātuvei un citām platformas utilītprogrammām.

ONG paaudze notiks 22 gadus ar dažādiem paaudzes procentiem gadā. Visi platformā izmantotie ONG žetoni tiks izplatīti tiem, kuriem ir ONT žetoni.

Ģenēzes bloka izveidošanas laikā platformā tika ieviests miljards ONT žetonu. Turklāt pēc 22 gadiem tiks izveidots viens miljards ONG žetonu.

Divu monētu sistēma darbojas līdzīgi NEO izveidotajai. NEO monēta ir galvenā NEO ekosistēmas kriptonauda, ​​savukārt GAS marķieris tiek izmantots, lai apmaksātu tīkla maksu. NEO monētas vienmēr ir vērtīgākas par GAS, un abus digitālos aktīvus var iegādāties vai pārdot dažādās biržās. 

Ir pāragri domāt, vai divu monētu sistēma ir efektīvs veids, kā vadīt blokķēdes tīklu. NEO pēdējo divu gadu laikā ir darbojusies vāji, izņemot buļļu tirgu 2017. gadā. Gan ontoloģijai, gan NEO būs jāpierāda, ka viņi spēj paplašināt savu piedāvājumu un savus pakalpojumus, ņemot vērā, ka daudzi citi projekti virzās uz priekšu un atbrīvojas jaunas funkcijas. 

Piemēram, Travala nesen paziņoja, ka no NEO tīkla pāriet uz Binance ķēdi. Tās digitālā valūta AVA, kas tagad ir NEP5 valūta, tuvākajā nākotnē kļūs par BEP5 digitālo aktīvu. Mērķis ir meklēt uzlabotus risinājumus un palielināt AVA digitālā īpašuma lietojamību un veiktspēju, ko nevar sasniegt, izmantojot NEO – šajā konkrētajā gadījumā -, bet izmantojot citas platformas.

Ontoloģijas pašreizējā un nākotnes attīstība

Nepabeigtie darbi ietver pakalpojumu partnerības, ekosistēmu lietojumus, ekosistēmu sadarbību un kopienas paplašināšanu.

Pirms šī gada beigām Ontology komanda cenšas paplašināt savu uzmanību, vienkārši optimizējot nesen uzsākto galveno ķēdi, lai koncentrētos arī uz ONT ID balstītu uzticības lietojumprogrammu sistēmu. Sistēmas mērķis ir palīdzēt indivīdiem un uzņēmumiem izveidot digitālo identitāti ONT blokķēdē.

Visbeidzot, ONT marķieri var iegādāties populārās kriptovalūtas biržās, piemēram, Binance, Huobi, OKEx, Bibox un citi. Tomēr ONT marķieri nevar iegādāties ar fiat, un pirms tā apmaiņas ar ONT jums jāpārvērš fiat par zināmu kriptogrāfijas monētu.

Arī Ontoloģijas projektā ir daži lieliski reālas izmantošanas gadījumi, kas var redzēt uzņēmumus, kuri savā ikdienas darbībā izmanto blokķēdes tehnoloģiju.

Ir bijusi arī ontoloģija strādā ar NEO, lai izveidotu atvērtu vairāku ķēžu platformu nākamās paaudzes internetam. Kopš 2018. gada jūlija viņi strādā pie šī projekta, kas ļautu viņiem ieviest efektīvu un iekļaujošu savietojamības protokolu, kura pamatā ir abu pušu vadošās pozīcijas tirgū. 

Dažas šīs partnerības galvenās iezīmes ietver videi draudzīgas pieejas izveidi dalībnieku ķēdēm, zemu iekļūšanas barjeru, darījumu atomu un dalībniekiem uzlabotu drošību. 

NEO dibinātājs un Onchain izpilddirektors un dibinātājs komentēja:

“Šī partnerība ir nākamais solis ne tikai NEO un ontoloģijai, bet arī blokķēdes nozares nākotnei, jo mēs esam pionieri sadarbības pieejai grūtu problēmu risināšanā. Veidojot pamatu globālai starpķēžu platformai, mēs ceram piegādāt reālus risinājumus un blokķēdes lietojumus, kopīgi pārvarot izaicinājumus un jautājumus. ”

Li Juns, ontoloģijas dibinātājs, paskaidroja, ka, izveidojot atvērtu un globālu starpķēžu sistēmu, gan NEO, gan Ontology veicinās vērtību apmaiņu starp ķēdēm. Tas acīmredzami palīdzēs izveidot pamatu infrastruktūru nākamās paaudzes internetam visā pasaulē. 

Kur es varu nopirkt ONT?

Ir dažādas kriptovalūtas apmaiņas, kas ļautu iegādāties ONT monētas. Tomēr viena no populārākajām biržām šīs digitālās valūtas iegādei ir Bibox. Šajā platformā ir trīs dažādi tirdzniecības pāri, tostarp ONT / USDT, ONT / BTC un ONT / ETH, kas veido vairāk nekā 25% no kopējā ONT tirdzniecības apjoma visā pasaulē.. 

Tas nozīmē, ka Bibox ir nepieciešamā likviditāte, lai lietotājiem piedāvātu vislabāko tirdzniecības pieredzi ONT iegādes laikā. Lai tiktu galā ar šo platformu, lietotājiem būs jānosūta USDT, BTC vai ETH uz saviem kontiem un jāmaina tie pret ONT. 

Vēl viena atzīta kriptovalūtas maiņa, kas lietotājiem šobrīd ļauj iegādāties ONT monētas, ir Binance. Binance ir viena no lielākajām biržām tirgū, un tā veido 2,76% no kopējā ONT tirdzniecības apjoma. Binance piedāvā sešus dažādus tirdzniecības pārus, tostarp ONT / USDT, ONT / BTC, ONT / ETH, ONT / BNB, ONT / PAX un ONT / USDC. 

Galvenā priekšrocība, ka Binance ir tirdzniecības platforma, ir fakts, ka birža tiek atzīta par vienu no līderiem altkoīnos. Ir vairākas virtuālās valūtas, kurām Binance ir vislielākā likviditāte. Lai gan tradicionālais veids, kā digitālos aktīvus iegādāties Binance, prasa, lai jūs pārsūtītu līdzekļus (USDT, BTC, ETH, BNB, PAX vai USDC) uz biržu, ir jauna sistēma, kas palīdzētu jums padarīt šo procesu daudz vienkāršāku. 

Ieinteresētie lietotāji var vienkārši veikt pirkumu ar kredītkarti un iegādāties BTC, ETH vai BNB monētas. Pēc tam tirgū ir iespējams tos apmainīt pret ONT, tiklīdz līdzekļi ir noguldīti. Tas ir viens no ātrākajiem veidiem, kā iegūt ONT, izmantojot kriptovalūtas apmaiņu. 

Pēc ONT iegādes vislabākais, kas jādara, ir izņemt līdzekļus kriptovalūtas makā, no kura jums ir privātās atslēgas. 

Kur es varu uzglabāt ONT?

Kriptogrāfijas valūtas maiņa nav labākā vieta līdzekļu glabāšanai. Šīs platformas var uzlauzt vai ietekmēt dažādi jautājumi, tostarp uzbrukumi. Tas varētu negatīvi ietekmēt līdzekļus, ko lietotāji glabāja šajās biržās. Piemēram, Binance zaudēja 7000 BTC agrāk 2019. gadā, un Coincheck 2018. gada sākumā tika uzlauzts par 500 miljoniem dolāru. Lai gan Binance varēja atmaksāt lietotājiem, Coincheck nācās slēgt savu darbību. 

Zelta likums kriptonauda tirgū ir “ne jūsu atslēgas, ne jūsu monētas”. Tas atsaucas uz privātajām atslēgām, kas ir saistītas ar kriptovalūtām, kas pieder lietotājam. Labākais veids, kā uzglabāt digitālos aktīvus, ir izmantot aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano S vai Trezor. Tomēr šīs divas aparatūras maki neatbalsta visas virtuālās valūtas. 

Kā ziņo The Ontology Team, ir vairāki maki, kas ļautu jums uzglabāt ONT un ONG, tostarp Anypay, AToken, Atomic Wallet, Banko Wallet, BitKeep, Buntoy, Clay, Cobo, Cloudwallet, Cyano, Exodus Wallet, Guarda Wallet, Huobi Maks, infinito, Matemātika, Sīpols, OWalets un daudzi citi. 

Daudzi no šiem seifiem tika izstrādāti darbam kā darbvirsmas maki vai mobilajās ierīcēs, kas lietotājiem var būt vieglāk rīkoties ar saviem līdzekļiem, bet nav ideāli drošības ziņā, neskatoties uz to, ka tie ir drošāki nekā tradicionālās apmaiņas.. 

Ledger Nano S ļauj lietotājiem šajā ierīcē saglabāt savus ONT un ONG marķierus, izmantojot Ontology kopienas izstrādāto lietojumprogrammu OWallet. Tas ir labākais risinājums lietotājiem, kuri vēlas savus digitālos aktīvus uzglabāt ilgtermiņā un zina, ka tie vienmēr būs aizsargāti un gatavi lietošanai. Ja vēlaties uzzināt vairāk par Ledger Nano S un kā uzglabāt ONT un ONG monētas, varat apmeklēt Ledger’s oficiālā vietne

ONT cena

ONT ir līdzīgs cenu modelis kā daudzām citām kriptovalūtām tirgū. Virtuālā valūta 2018. gada maijā pārsniedza USD 10,5. Kopš šī brīža digitālā valūta ienāca lāču tirgū, kas saglabājas līdz šim. Piemēram, 2018. gada decembra beigās virtuālā valūta samazinājās līdz 0,45 USD par monētu, reģistrējot cenu samazinājumu par 95%. 

Mūsdienās virtuālā valūta tiek tirgota ap $ 0,724 ar tirgus kapitalizāciju USD 386 miljoni. Tas parāda, ka virtuālā valūta pēdējos mēnešos pieauga par vairāk nekā 60% atbilstoši daudziem citiem altkoīniem, taču tālu no 200%, ko reģistrēja Bitcoin (BTC). 

Runājot par Bitcoin, ONT augstāko cenu sasniedza 2018. gada jūnijā, kad tā tika tirgota ap 0.00115634 BTC. Visbeidzot, ONT pirms dažām stundām samazinājās līdz 0.00006769, kas ir visu laiku zemākais punkts. Tas parāda, ka Bitcoin joprojām ir spēcīgs un ka ONT seko tai pašai tendencei kā citi tirgus altkoīni. Pašlaik ontoloģija ir 26. lielākais digitālais aktīvs tirgū.

Ceļvedis uz ontoloģijas papildu lasījumiem

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Pārbaudiet Ontoloģijas cenu prognozi un tehnisko analīzi, lai uzzinātu, kā ONT monēta varētu darboties 2019. gadā. Tiem, kas meklē ziņas par pieņemšanu, pēc tam izlasiet ceļvedi par ontoloģijas decentralizētajām lietojumprogrammām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me