Crypto.com apskats | Pilnīga rokasgrāmata

Crypto.com jau vairākus gadus ir bijis tirgū. Tomēr mēs uzskatām, ka kriptogrāfijas lietotāji ir pelnījuši pienācīgu Crypto.com pārskatu. Tāpēc vietnē UseTheBitcoin mēs esam nolēmuši izveidot pilnīgu Crypto.com pārskatu ar visu nepieciešamo informāciju. 

Šajā Crypto.com pārskatā mēs iepazīsimies ar visām platformas piedāvātajām funkcijām, tās risinājumiem un to, kā uzņēmums palīdz augt visai kriptogrāfijas ekosistēmai. Turklāt mēs beigsim ar Crypto.com secinājumu, kurā būtu apkopots šajā ceļvedī pārskatītais saturs.

Ja esat investors vai tirgotājs, Crypto.com noteikti būs viena no labākajām platformām jums. Šajā rokasgrāmatā galvenā uzmanība tiks pievērsta visiem Crypto.com piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Tas palīdzētu jums saprast, kā šī firma pārveido virtuālo valūtu un blokķēdes tirgus. 

Dodamies uz mūsu Crypto.com pārskatu

Kas ir Crypto.com?

Crypto.com ir ar kriptovalūtu un blokķēdi saistīts uzņēmums, kura mērķis ir paātrināt pasaules pāreju uz virtuālajām valūtām. Uzņēmums lietotājiem piedāvā iespēju apstrādāt maksājumus, izmantot ar kriptogrāfiju darbināmu debetkarti un padarīt kriptovalūtas pieejamas visiem. 

Kā uzņēmums, kas tika dibināts 2016. gadā, tas spēja sasniegt neticami daudz lietotāju. Pēc četriem gadiem tirgū tagad vairāk nekā 3 miljoni lietotāju bauda Crypto.com piedāvātos risinājumus. 

Uzņēmuma izpilddirektors ir Kriss Marszaleks. Viņš tiek uzskatīts par pieredzējušu uzņēmuma celtnieku, un viņš ir arī bijušais Ensgo grupas izpilddirektors un BEECRAZY dibinātājs. Finanšu direktors ir finanšu eksperts Rafaels Melo ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi mobilo maksājumu jomā. 

Citi galvenie komandas locekļi ir Gerijs Ors (CTO), Bobijs Bao (korporatīvās attīstības vadītājs), Brends Diels (EVP, globālais biznesa risinājumu vadītājs) un daudzi citi. Kaut arī citiem kriptogrāfijas projektiem nav skaidras līderpozīcijas, Crypto.com vada daži no veiksmīgākajiem kriptogrāfijas nozares līderiem. 

crypto.com komandas locekļi

Tas skaidri parāda, ka komanda ir rūpīgi izveidota ar dažādu nozaru ekspertiem. Salīdzinot ar citiem kriptogrāfijas projektiem, Crypto.com komanda noteikti ir gatava un ir gatava piedāvāt izcilus risinājumus.  

Paturot to prātā, uzņēmumam ir vērtību kopa, kas ļauj koncentrēties uz savu mērķi: paātrināt pasaules pāreju uz virtuālajām valūtām.

Uzņēmuma galvenās vērtības ir šādas:

 • Padomājiet skaidri
 • Esiet atjautīgs
 • Palieciet apņēmības pilns
 • Sapnis liels & Esi izlēmīgs
 • Rīkojieties kā īpašnieki
 • Palikt pazemīgs

Crypto.com padomdevēju padomi veido arī ievērojamas personas dažādās nozarēs. Antuāns Blondo ir Konsultatīvās padomes priekšsēdētājs. Viņš ir uzņēmuma Alpha Intelligence Capital dibinātājs un vadošais partneris. Šis ir globāls riska kapitāla fonds, kas koncentrējas uz mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās tehnoloģiju uzņēmumiem. 

Citi padomdevējas padomes locekļi ir Robs Bjērs, organizācijas dizains & Mērogošana, Chien-Liang Chou, inženierzinātnes, Chris Corrado, Trading Technology un Dimitri Tsamados, Talent. Šī ekspertu komanda būs gatava strādāt blakus Crypto.com komandai un palīdzēt uzņēmumam virzīties uz priekšu ar savu mērķi. 

Šajā Crypto.com pārskatā mēs ņemsim vērā lielāko daļu šīs platformas piedāvāto pakalpojumu. Mēs uzskatām, ka Crypto.com pārskatam vajadzētu būt taisnīgam, saprotot produktus, kurus viņi šobrīd piedāvā.

CRO kriptonauda

Pašlaik Crypto.com Coin (CRO) kriptonauda ir viena no lielākajām pasaulē. CRO marķieris ir Crypto.com ekosistēmas dzimtā kriptovalūta. Visi Crypto.com piedāvātie pakalpojumi tiks atbalstīti ar šo digitālo līdzekli. Izpratne par CRO kriptovalūtu ir ļoti svarīga Crypto.com pārskata lieta. 

Šis digitālais aktīvs tika izlaists tirgū 2018. gada beigās. Mērķis bija to laist tirgū, lai paātrinātu virtuālo valūtu ieviešanu. Izmantojot CRO blokķēdi, uzņēmums nodrošina savu plašo pakalpojumu klāstu. 

Turklāt CRO marķieris darbojas kā starp aktīvu starpnieka valūtas norēķins Crypto.com ķēdei. Šobrīd ir desmitiem kriptovalūtu biržu, kas atbalsta CRO marķieri. Nākotnē citas platformas varētu pievienot šo digitālo līdzekli savām uzskaitītajām monētām. Dažas no biržām, kas pašlaik atbalsta CRO, ir Bithumb, UPbit, ZB.com un daudzas citas. 

Izmantojot CRO marķieri, lietotāji var izmantot atlaides par daudziem piedāvātajiem risinājumiem. Tajā pašā laikā viņi var sagaidīt lielāku peļņu, ja ieguldīs savas monētas Crypto.com ekosistēmā. 

Lietotāji var arī piekļūt Visa kartei un mobilajai kriptogrāfisko maksājumu lietojumprogrammai. Turklāt ir plašs finanšu pakalpojumu klāsts, kas ļautu investoriem iegūt preferenciālas likmes par Crypto Earn un Crypto Credit. 

Šī ziņojuma rakstīšanas laikā CRO digitālā aktīva cena ir 0,066059 USD. Tā tirgus novērtējums ir arī 1,41 miljards USD, padarot to par 19. lielāko virtuālo valūtu pasaulē. 

CRO cenu diagramma vietnē crypto.com

Crypto.com lietotņu produkti un pakalpojumi

Crypto.com piedāvā plašu pakalpojumu un produktu klāstu. Tie ietver kriptonauda debetkarti, kriptovalūtu pirkšanu un pārdošanu, līdzekļu izņemšanu savā makā un bankas kontos, pasīvo ienākumu gūšanu caur Crypto Earn, kreditēšanu un aizņemšanos caur Crypto Credit, likviditātes ieguvi, izmantojot Supercharger, un daudzas citas lietas.

Lielākā daļa kriptovalūtas projektu tiek analizēti atbilstoši to produktiem un pakalpojumiem. Pievienojot tos mūsu Crypto.com pārskatam, mēs varam skaidri saprast, ko uzņēmums piedāvā. 

Apskatīsim šos risinājumus un produktus pa vienam, lai tos labāk izprastu. 

Kriptovalūtas debetkarte

Crypto.com ir bijis viens no pirmajiem kriptogrāfijas uzņēmumiem, kas piedāvā kriptonauda debetkarti. Crypto.com kriptogrāfiskā debetkarte ir viens no vismodernākajiem veidiem, kā izmantot savas digitālās valūtas. Jūs varēsiet tērēt kriptogrāfiju jebkurā pasaules malā, kur tiek pieņemta Crypto.com VISA debetkarte. 

Crypto.com nodrošinātās debetkartes izmantošanai ir daudz priekšrocību. Tomēr ieguvumi tiks sadalīti dažādos līmeņos. Ko tas nozīmē? Atkarībā no CRO, kuru jūs izvēlaties, jums būs dažādas atlīdzības. 

Izmantojot bezmaksas Crypto.com VISA karti, jūs saņemsiet 1% CRO atlīdzību par katru veikto pirkumu. Tomēr atlīdzība pieaug līdz 8%, ja savā Crypto.com kontā esat ieguvis līdz pat 5 000 000 CRO. Tas ir milzīgi, ja esat liels CRO žetonu īpašnieks. Izpratne par Crypto.com VISA kartes darbību bija galvenā šī Crypto.com pārskata sastāvdaļa. 

Līmeņi ir šādi: 

 • BEZMAKSAS: nav nepieciešams likt CRO monētas. 1% CRO atlīdzība par tēriņiem kartēs. Bez maksas ATM ikmēneša izņemšana līdz 200 USD. Starpbanku valūtas kursi ar mēneša limitu 2000 USD.
 • 5000 CRO akciju: 2% CRO atlīdzība par tēriņiem kartēs. Spotify 100% bez maksas. Bez maksas ATM ikmēneša izņemšana līdz 400 USD. Starpbanku valūtas kursi ar mēneša limitu 4000 USD. 
 • 50 000 CRO akciju: 3% CRO atlīdzība par tēriņiem kartēs. Spotify 100% bez maksas. Netflix 100% bez maksas. Piekļuve lidostas atpūtas telpai. Bez maksas ATM ikmēneša izņemšanas limits 800 USD. Starpbanku valūtas kursi ar mēneša limitu 10 000 USD. 
 • 500 000 CRO akciju: 5% CRO atlīdzība par tēriņiem kartēs. Spotify 100% bez maksas. Netflix 100% bez maksas. Prime 100% bez maksas. 10% atlaide Expedia. Ekskluzīvs preču sagaidīšanas komplekts. Nopelniet bonusa procentus vietnē Crypto.com. Crypto.com privātais pakalpojums ar ārpusbiržas bloķētajiem CRO darījumiem, pētījumu ziņojumi, mantojuma pakalpojumi, piekļuve nozares notikumiem un prioritāra klientu apkalpošana. Piekļuve lidostas atpūtas telpai, tostarp viens bezmaksas viesis. Bez maksas ATM ikmēneša izņemšanas limits ir 1000 USD. Starpbanku maiņas kursu mēneša limits ir 20 000 USD. 
 • 5 000 000 CRO akciju: 8% CRO atlīdzība par tēriņiem kartēs. Spotify 100% bez maksas. Netflix 100% bez maksas. Prime 100% bez maksas. 10% atlaide Expedia. Ekskluzīvs preču sagaidīšanas komplekts. Bonusa procenti vietnē Crypto.com. Crypto.com privātais pakalpojums ar ārpusbiržas bloķētajiem CRO darījumiem, pētījumu ziņojumi, mantojuma pakalpojums, piekļuve nozares notikumiem un prioritāra klientu apkalpošana. Privāto lidmašīnu partnerība. Piekļuve lidostas atpūtas telpai, ieskaitot vienu bezmaksas viesi. Bez maksas ATM ikmēneša izņemšanas limits ir 1000 USD. Neierobežots starpbanku valūtas kurss.

CRO likmju atlīdzība

Jūs varat redzēt visu informāciju par Crypto.com kriptogrāfiskās VISA kartes priekšrocībām vietnē oficiālā vietne

Pirkt un pārdot kriptovalūtas

Jūs varat arī pirkt un pārdot kriptovalūtas ar Crypto.com lietojumprogrammu. Lietotne Crypto.com ir pieejama vietnē Aplikāciju veikals un iekšā Google Play. Šajā lietojumprogrammā jūs varēsiet iegādāties kriptovalūtas par to “patiesajām izmaksām”. 

Crypto.com oficiālajā pieteikumā tiek piedāvāti 7 fiat valūtu un vairāk nekā 80 kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas risinājumi. Tajā pašā laikā lietotne ļaus jums pārvaldīt un iztērēt līdzekļus ar VISA karti. 

Lai iegādātos kriptovalūtas ar šo lietojumprogrammu, jums būs jāpapildina savs konts. To var izdarīt, izmantojot debetkarti vai kredītkarti, bankas pārskaitījumu vai pat citas virtuālās valūtas. Kad būsiet izpildījis šo soli, būsiet gatavs iegādāties kriptovalūtas. Šajā Crypto.com pārskatā tā noteikti ir svarīga lieta. 

Pēc tam kontā esošos līdzekļus var izņemt uz ārējā maka adresi. Neskatoties uz to, jums būs jāmaksā neliela fiksēta maksa par to. Ja vēlaties nosūtīt virtuālās valūtas citam Crypto.com App lietotājam, to varēsiet izdarīt uzreiz un bez maksas. 

Izmantojot lietotni Crypto.com, varat izsekot arī lielu skaitu monētu. Tas ļautu jums iegūt vērtīgu un precīzu informāciju par kriptovalūtu tirgu. Jūs varat kontrolēt vairāk nekā 200 monētas, ieskaitot cenas, tirdzniecības apjomu, tirgus kapitalizāciju un daudz ko citu. 

Maksa par naudas noguldīšanu, apmaiņu un pārskaitīšanu lietotājiem ar Crypto.com maku ir 0,00%. Maksa par pārskaitījumiem uz ārējām adresēm mainīsies atkarībā no digitālās valūtas. Kriptogrāfijas valūtu pirkšana un pārdošana noteikti ir svarīga, lai būtu pilnīgs Crypto.com pārskats. 

Kripto nopelniet

Decentralizēto finanšu (DeFi) tirgus pēdējā gada laikā ir pieaudzis. Lai gan tradicionālās finanses ļāva cilvēkiem ietaupīt naudu un ieguldīt uzkrājumus, tagad tas kļūst mazāk noderīgs un ekskluzīvs. 

Ar DeFi tirgu kriptovalūtu lietotājiem no visas pasaules būs pieejams plašs risinājumu klāsts. Tas nozīmē, ka viņi laika gaitā varētu nopelnīt procentus par savām virtuālajām valūtām. 

Tomēr tradicionālajiem investoriem DeFi platformas parasti ir grūti izmantot. Tāpēc tādi uzņēmumi kā Crypto.com piedāvā risinājumus, lai piekļūtu pasīvajiem ienākumiem, izmantojot virtuālās valūtas. 

Lietotāji vietnē Crypto Earn platforma var nopelnīt līdz 6,5% gadā. uz viņu kriptogrāfijas un līdz 12% gadā Stablecoins. Procenti tiek maksāti katru nedēļu jūsu kriptovalūtā. Tas nozīmē, ka, noguldot BTC, jūs saņemsiet BTC monētas. 

Lietotāji, kas veido CRO virtuālo valūtu, varēs iegūt vēl labākus kursus. Šī ir viena no daudzajām CRO kriptovalūtas turēšanas priekšrocībām. Ar 25 000 vai vairāk CRO daļu lietotāji var nopelnīt šādas procentu likmes:

salīdzinot likmes un nesaistītos ieguvumus vietnē crypto.com

Šobrīd Crypto.com piedāvā lietotājiem nopelnīt atlīdzības plašā virtuālo valūtu diapazonā. Šīs monētas ietver Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Litecoin (LTC). Iekļauti arī Tezos (XTZ), MakerDAO (MKR) un Decentraland (MANA). 

Tiek atbalstīta arī lielākā daļa stablecoīnu, piemēram, USD monēta (USDC), saite (USDT), Binance USD (BUSD), Paxos Standard (PAX) vai TrueUSD (TUSD). Nākotnē Crypto.com vēlas pievienot atbalstu lielākam skaitam monētu un žetonu. Tas piesaistītu vairāk lietotāju un investoru. 

Stablecoins spēlē ļoti svarīgu lomu kriptonauda tirgū. Tie ļauj investoriem piekļūt lielam skaitam finanšu produktu. Tāpēc šajā Crypto.com pārskatā mēs ņemam vērā stablecoin pieejamību. 

Kripto kredīts

Kripto kredīts ir viens no visnoderīgākajiem risinājumiem, ko piedāvā Crypto.com. Kripto kredīts ir lielisks veids, kā saņemt tūlītēju aizdevumu. Lai to izdarītu, jums būs jāiemaksā tikai kriptonauda. Laba lieta par šo aizdevumu ir tā, ka tā ir tūlītēja. Jūs varat to izmantot, tiklīdz jūs to saņemat, un kredīta pārbaude nav nepieciešama.

Finanšu pakalpojumi tagad ir tuvāk ikvienam, izmantojot tādas platformas kā Crypto.com. Izmantojot Crypto Credit, jūs varat izmantot savas virtuālās valūtas kā nodrošinājumu un saņemt tūlītēju aizdevumu. Jūs varat saņemt TUSD, PAX, USDC vai pat USDT, ko varat iztērēt, tiklīdz to saņemat. Līdzekļi tiks nekavējoties noguldīti jūsu kriptogrāfijas makā. 

Atcerieties, ka ar CRO digitālo valūtu jums būs atlaides aizdevumiem. Jūs varat izmantot CRO, LTC, BTC, ETH, XRP, EOS un daudzas citas virtuālās valūtas, kuras atbalsta Crypto.com. Šāda veida pakalpojumus jau piedāvā vairākas kompānijas. Šajā Crypto.com pārskatā ir iekļauts Crypto Credit kā svarīga šīs firmas sastāvdaļa. 

Izmantojot Crypto Credit, jūs varat maksāt, kad vien vēlaties, un paziņojumu iesniegšanas termiņi netiks noteikti. Piemēram, jūs varat noguldīt 5000 USD BTC un saņemt 2500 USD PAX, TUSD, USDC un USDT. Kā nodrošinājumu varat izmantot arī iepriekš minētās virtuālās valūtas. Ja jums pieder vairāk nekā 25 000 CRO (šobrīd ~ 16 500 USD), jūs varat iegūt zemākas gada procentu likmes. 

depozīta un kredīta attiecība vietnē crypto.com

Kaut arī decentralizēto finanšu (DeFi) tirgu var būt grūti izmantot, Crypto.com sniedz finansiālas iespējas ikvienam. Tāpēc Crypto.com nodrošina vienādus risinājumus un piekļuvi finanšu pasaulei, taču lietotājam draudzīgā veidā. 

Kripto samaksa

Izmantojot Crypto.com Crypto Pay risinājumu, jūs varat sākt pieņemt kriptogrāfijas maksājumus jau šodien. Šajā Crypto.com pārskatā tiks iekļauti visi uzņēmuma piedāvātie produkti un pakalpojumi. Crypto Pay ir daļa no galvenajiem risinājumiem, kas nodrošina Crypto.com ekosistēmas darbību. 

Ar Kripto samaksa, jūs varat ieiet kriptogrāfijas ekonomikā un sākt pieņemt Bitcoin un citas virtuālās valūtas. Visu var izdarīt, integrējot vietni un veicot tikai dažas vienkāršas darbības. Ja jūs jau izmantojat šo risinājumu, jums būs jāmaksā zemas maksas vai vispār tās nebūs jāmaksā. 

Tas ir daudz labāk nekā citu ar kriptogrāfiju saistītu pakalpojumu sniedzēju izmantošana. Par norēķiniem kriptovalūtās varat maksāt nulles apstrādes maksu. Turklāt jūs varēsiet ietaupīt līdz pat 80% no maksas, salīdzinot ar parastajiem maksājumu apstrādātājiem. 

Turklāt jums nav jāuztraucas par kriptogrāfijas svārstībām vai konvertēšanas problēmām. Mēs jums atvieglojam šī Crypto.com pārskata izpratni. Jūs saņemsiet samaksu kriptogrāfijā un saņemsiet vēlamo fiat valūtu. Tas nozīmē, ka viss maksājumu process visiem tiešsaistes tirgotājiem būs ļoti gluds. 

Daži no uzņēmumiem, kas jau ir ieviesuši Crypto.com Crypto Pay, cita starpā ir WooCommerce, Ecwid, Opencart, Loveit un nopCommerce. 

Visbeidzot, jūs varat izmantot arī Crypto Pay, lai iztērētu savus digitālos līdzekļus. Jebkurā lapā, kuru atbalsta Crypto Pay, varēsiet izmantot savu lietojumprogrammu un maksāt tikai ar dažām darbībām. Tas ļautu jums bez piepūles iepirkties tiešsaistē un saņemt dāsnu naudas atmaksu. 

Uzaiciniet draugu un saņemiet atlīdzību

Crypto.com arī ļauj lietotājiem ieteikt pakalpojumus un saņemt atlīdzību par tiem. Jūs varat saņemt atlīdzību līdz 2000 USD CRO par katru draugu, uz kuru atsaucaties Crypto.com apmaiņā. Tajā pašā laikā jūs izbaudīsit 50% no viņu tirdzniecības maksas. 

Pašlaik nav nodošanas ierobežojumu. Tas nozīmē, ka jūs varat atsaukties tik daudz draugu, cik vēlaties. Papildus tam jūs uzreiz saņemsiet bonusus savā kontā, tiklīdz būs izpildīti visi nosacījumi. 

Jums tiešsaistē būs īpašs konts, kas ļaus jums analizēt jūsu nosūtījumu veiktspēju. Tas jums sniegs skaidru priekšstatu par saņemtajiem līdzekļiem, ieskaitot tirdzniecības komisijas maksu. Novirzīšanas bonuss būs 2000 USD tiem lietotājiem, kuri piesaistīja 5 miljonus CRO vai vairāk. 

Kā redzat zemāk, jo lielāka ir jūsu CRO likme, jo lielāka būs jūsu atlīdzība.

novirzīšanas prēmijas vietnē crypto.com

Crypto.com Exchange

The Crypto.com apmaiņa ietver vairākas funkcijas un risinājumus. Šī ir viena no vissvarīgākajām šī Crypto.com pārskata daļām. 

Pirmā lieta, kas jums jāņem vērā, ir tas, ka Crypto.com apmaiņu nodrošina CRO. Tās galvenās iezīmes ir dziļa likviditāte, zemas maksas un dažas no labākajām izpildes cenām. 

Crypto.Com birža tika uzsākta 2019. gada beigās, un tā ļauj lietotājiem izmantot dažus no viskonkurētspējīgākajiem kriptovalūtu tirdzniecības tarifiem. Atkarībā no jūsu 30 dienu tirdzniecības apjoma un CRO daļas jūs varat arī samazināt tirdzniecības maksu. 

Ir vērts pieminēt, ka Crypto.com apmaiņa darbojas ar vienotu REST un Websocket API. Tas padarītu to ļoti draudzīgu gan ekspertiem tirgotājiem, gan jaunpienācējiem tirgū. Turklāt tas ļauj lietotājiem arī tirgoties ar starpību un atvasinātajiem instrumentiem.

Šī ziņojuma rakstīšanas brīdī ir 44 dažādi tirdzniecības pāri. Tirgus veidos trīs kriptovalūtas: BTC, USDT un CRO. USDT ir digitālā valūta ar lielāko tirdzniecības pāru skaitu šajā platformā. USDT pašlaik ir virtuālā valūta ar lielāko apjomu visā pasaulē. 

Izmantojot Crypto.com apmaiņu, jums būs jāpārbauda. Lai to izdarītu, varat atlasīt vēlamo verifikāciju. Identifikācijas līmenis “Pamata” ļautu piekļūt lielākajai daļai pakalpojumu, sniedzot tikai e-pastu, tālruņa numuru un savu vārdu. Izmantojot uzlaboto verifikāciju, jums būs 100 BTC izņemšanas ierobežojums. Tomēr platformā būs jāiesniedz identitāte. 

Turpmākajās Crypto.com pārskata sadaļās jūs varēsiet saprast, kuri ir daži no citiem šī uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem.

Sindikē Crypto.com pārskatu

Crypto.com sindikāts ir risinājums, kas ļaus kriptogrāfijas projektiem savākt līdzekļus no Crypto.com lietotāju bāzes. Crypto.com biržas lietotāji, kuri vēlas piedalīties šajos marķieru pārdošanas darījumos, to varēs izdarīt. Turklāt, ja jūs spēlējat CRO, jums būs prioritāte šajos pārdevumos. 

Žetonu virzītāji daļu no saviem žetoniem piešķirs ar 50% atlaidi. Šīs monētas var iegādāties Crypto.com lietotāji. Visi savāktie līdzekļi tiks atdoti kriptogrāfijas projektiem. Lai veiktu šo Crypto.com pārskatu, mēs ļoti uzmanīgi sekojām, kā darbojas sindikāts. 

Ir vērts atzīmēt, ka šiem kriptogrāfijas projektiem būs daudz priekšrocību. Piemēram, viņi varēs integrēt savus žetonus Crypto.com VISA kartē. Viņi to var arī pievienot tūlītējo aizdevumu sadaļai un piedāvāt atbalstu Crypto.com Pay tīklā.

Līdzekļi, kurus lietotāji varētu iegādāties, izmantojot šo metodi, būs atkarīgi no viņu iesaistītās CRO. Diapazons ir no 10 000 līdz 50 miljoniem CRO žetonu. Zemākais piešķīrums būtu 1000 USD, bet maksimālais piešķīrums – 200 000 USD. 

Lai gan ne visi projekti ilgtermiņā būs rentabli, tas ir lielisks veids, kā lietotāji kriptogrāfijas tirgū var piekļūt atlaides marķieriem. Ilgtermiņā tas varētu pozitīvi ietekmēt investorus. 

Crypto.com kompresors

Šajā Crypto.com pārskatā ir vairāk lietu, kas ir saistītas ar apmaiņu. Viena no šīm platformām ir pazīstama kā Kompresors. Supercharger risinājums ir droša likviditātes ieguves platforma, kas ļauj lietotājiem deponēt žetonus un raktuves ar citām DeFi monētām. 

Pēdējos mēnešos decentralizētais finanšu tirgus lietotājiem sāka piedāvāt iespēju rakt žetonus. Tas notiek, nodrošinot tā saukto pūlu likviditāti. Šie baseini ļauj tirgotājiem viegli apmainīt monētas, neizmantojot tradicionālo valūtu. 

Izmantojot Supercharger, lietotājiem būs iespēja piedalīties DeFi tirgū. Jūs varat noguldīt un izņemt līdzekļus no Supercharger baseina jebkurā brīdī “Uzlādes perioda” laikā. Kad būs beidzies uzlādes periods, sāksies atlīdzības periods. Kopējais laiks starp ieguldījumu un atlīdzības periodu būs 60 dienas. 

Līdz šim Polkadot un Uniswap lietotājiem tika piedāvāti Crypto.com platformā. Crypto.com lietotņu lietotāji (izņemot Honkongas, Ķīnas un ASV pilsoņus) varētu piedalīties šajos pasākumos. Jebkurš pārbaudīts Crypto.com Exchange lietotājs ir tiesīgs piedalīties arī Supercharger pasākumos. 

Lietotājiem būs iespēja veikt vairākus depozītus, sākot ar 100 CRO. “Uzlādes perioda” laikā lietotāji deponēs un izņems žetonus no baseina, kā viņi vēlas. Apbalvošanas periodā lietotāji saņems atlīdzību par “Uzlādes periodā” uzkrāto likviditātes rādītāju. Atlīdzības tiks sadalītas vienmērīgi katru dienu. 

Likviditātes rādītāja aprēķins tiks veikts, izmantojot dažādus momentuzņēmumus. Katra lietotāja nodrošināto likviditāti mēra katru stundu. Crypto.com sniegtais piemērs ir šāds:

“Alise nodrošina likviditāti šādi:

 • 100 CRO no 1. līdz 10. dienai 24 stundas dienā
 • Viņa atsauc savu 100 CRO un no 11. līdz 20. dienai nodrošina 0 CRO
 • Viņa iemaksā 200 CRO par 10 stundām dienā no 21. līdz 30. dienai
 • Viņas kopējā nodrošinātā likviditāte būs (100 * 24 * 10) + (0 * 10) + (200 * 10 * 10) = 44 000 ”

Visbeidzot, tiks apkopoti visi lietotāju ieguldījumi. Likviditātes daļa uz vienu lietotāju būs vienāda ar kopējo likviditāti, kas nodrošināta vienam lietotājam, dalot ar visu lietotāju kopējo likviditāti.

Saņemtās atlīdzības tiks aprēķinātas atbilstoši to daļai no kopējās likviditātes. Tas nozīmē, ka izplatītais atlīdzības marķieris būs vienāds ar atlīdzības marķieri šajā baseinā, reizinot likviditātes daļu uz vienu lietotāju. 

Ja vēlaties pieņemt atlīdzību, tas aizņems tikai dažas sekundes. Jums jādodas uz lietotni Crypto.com un jāizvēlas Supercharger notikuma informācijas lapa. Ja pieņemat atlīdzības sadalīšanas pirmo dienu, jūs saņemsiet pilnu atlīdzību par atlikušajām atlīdzības perioda dienām. Ja jūs nepieņemat atlīdzības sadali pirms tās sākuma, jūs zaudēsiet šo atlīdzības daļu. 

Crypto.com apskats: Staking un CRO priekšrocības

CRO iegūšana, izmantojot lietotni Crypto.com, ļautu jums iegūt daudz priekšrocību. Tajā pašā laikā jūs varat ieguldīt CRO digitālajā aktīvā, ja uzskatāt, ka tā cena var pieaugt. CRO iegūšana ir viens no daudzajiem veidiem, kā saņemt atlīdzību par dalību kosmosā. 

 • Atkarībā no jūsu likmes līmeņa jūs varat iegūt augstākās kvalitātes metāla VISA karti
 • Jūs varat saņemt kriptogrāfijas maka priekšrocības, piemēram, atlaides, papildu naudas atmaksu kartē un daudzus citus
 • Labāku GPL varat iegūt sadaļā Kripto kredīts un platformā Kripto nopelnīt

Crypto.com ekosistēmā ir daudz citu risinājumu, kas sniegs jums atlīdzību. Jums vienkārši jāiziet šī Crypto.com pārskatīšana un jāpārbauda, ​​ko CRO kriptonauda ļauj jums darīt. Būtībā tas pastiprina jūsu priekšrocības, izmantojot Crypto.com platformu. 

Jo lielāka ir jūsu akciju pakete, jo lielākas priekšrocības jūs saņemsiet par Crypto.com produktiem un pakalpojumiem. 

Crypto.com Pārskats par DeFi, DeFi maku un DeFi mijmaiņu

Kā mēs jau minējām šajā Crypto.com pārskatā, DeFi tirgus piesaista lielu skaitu investoru. Tāpēc Crypto.com darbojas tā, lai lietotājiem piedāvātu ar DeFi saistītus risinājumus. 

Šajā Crypto.com pārskata sadaļā mēs veiksim divus visnoderīgākos DeFi pakalpojumus. Mēs runājam par Crypto.com DeFi maku un DeFi Swap. Aktīva dalība DeFi tirgū mums noteikti ir svarīga. Tāpēc mēs to uzskatījām par Crypto.com pārskatīšanu. 

Crypto.com Pārskats par DeFi maku 

Crypto.com DeFi maks ir decentralizēts un drošs risinājums jūsu kriptogrāfijas glabāšanai. Kaut arī lielākā daļa kriptogrāfiskās telpas platformu piedāvā brīvības atņemšanas risinājumus, Crypto.com iet vēl tālāk. Tāpēc viņi ir nolēmuši piedāvāt DeFi maku. 

Izmantojot Crypto.com DeFi maku, lietotāji pilnībā kontrolēs savu kriptogrāfiju. Tas ir īstais “Jūsu atslēgas, jūsu kriptogrāfija”. Jūs būsiet savu monētu patiesais īpašnieks. Bez starpniekiem. Jūs varat viegli pārvaldīt BTC, ETH, CRO, LTC, XRP un XLM. Jūs varat arī turēt ERC-20 žetonus savā DeFi makā. Nākotnē šim maciņam varētu pievienot jaunas monētas. Crypto.com pārskats par viņu DeFi produktiem uzlabotos, ja uzņēmums pievienotu jaunas virtuālās valūtas. 

Izmantojot Crypto.com DeFi maku, jūs iegūsit piekļuvi dažādiem kriptogrāfijas finanšu pakalpojumiem. Šos risinājumus nodrošinās Crypto.com un citas platformas. Turklāt Crypto.com par galveno prioritāti uzskata drošību. Tas nozīmē, ka jūsu privātās atslēgas tiek šifrētas jūsu ierīcē, izmantojot Secure Enclave. To aizsargā biometriskā autentifikācija un arī 2-F autentifikācija.

Aizbildnība ir galvenā atšķirība starp Crypto.com lietotni un Crypto.com DeFi maku. Crypto.com DeFi maks ir lietotāja glabāts seifs. Jūs esat galvenais savu līdzekļu glabātājs. Jūs saņemsiet pilnu piekļuvi savām kriptogrāfijas privātajām atslēgām un kontroli. Šī ir viena no vissvarīgākajām virtuālo valūtu daļām. Jūs esat savu monētu patiesais īpašnieks. Tas noteikti ir svarīgi mūsu Crypto.com pārskatam. 

Crypto.com lietotne ir kriptogrāfisko aktīvu starpniecība, kas darbojas kā glabātājs. Tas ir pilnīgi atšķirīgs no Crypto.com DeFi maka. Šis risinājums glabā kriptogrāfiju jums un jūsu vārdā. Jūs varēsiet izmantot šos līdzekļus, pārvaldīt un rīkoties ar tiem, taču jums nebūs kontroles par savām privātajām atslēgām. 

Crypto.com uzskata, ka cilvēktiesības ir kontrolēt mums piederošo naudu. Neviens cits nevar izlemt jūsu vietā. Tāpēc viņi ir nolēmuši izveidot maku, kas lietotājiem ļauj pilnībā kontrolēt viņu monētas. Ja vēlaties iesaistīties DeFi tirgū, jums vajadzētu izmantot šo maku. Ja tā vietā vēlaties tirgot digitālos aktīvus, lietotne Crypto.com būs pareizā izvēle jums. 

Crypto.com Pārskats par DeFi mijmaiņu

Kriptovalūtu maiņa pēdējos mēnešos kļuva par vienu no karstākajām tēmām digitālajos aktīvos. Lietotāji var vienkārši apmainīt savus līdzekļus un monētas pret citiem žetoniem, veicot tikai dažas vienkāršas darbības. Viss bez paļaušanās uz centralizētu apmaiņu. Tajā pašā laikā viņi var audzēt un iegūt jaunus marķierus, tikai nodrošinot likviditāti baseiniem. 

DeFi mijmaiņa to izveidoja Crypto.com, lai lietotāji varētu piekļūt decentralizētiem finanšu pakalpojumiem, tostarp lauksaimniecībai un monētu maiņai. Galvenā atšķirība starp citiem DeFi protokoliem ir veids, kā lietotāji tiek stimulēti. Šo platformu darbinās Crypto.com ekosistēma un CRO virtuālā valūta. 

Šajā protokolā likviditātes nodrošinātājus stimulēs, izmantojot jaunu risinājumu ar nosaukumu Triple Yield. Likviditātes nodrošinātājus stimulēs dalīšanās apmaiņas nodevās, CRO DeFi ienesīgums CRO dalībniekiem un LP un Bonus LP ienesīgums izvēlētajiem baseiniem. 

Kā ziņo Crypto.com, izmantojot šo protokolu, ir pieejamas 5 dažādas funkcijas. 

Pirmo no tiem sauc par Swap. Lietotāji varēs apmainīt (apmainīt) žetonus, maksājot 0,3% mijmaiņas maksu. Tas būs viens no vienkāršākajiem veidiem, kā piekļūt lielam skaitam žetonu. Mūsdienās kriptovalūtām maiņa ir ļoti svarīga. Tāpēc mēs to esam pievienojuši mūsu Crypto.com pārskatam.

Otra funkcija ir baseins. Katram no likviditātes portfeļiem ir rezerves diviem dažādiem ERC-20 marķieriem (kuru pamatā ir Ethereum platforma), un tie izsniedz ERC-20 marķieri, kas ir kopfonda daļa. 

Trešā funkcija ir pazīstama kā Boost. Likviditātes nodrošinātāji var viegli palielināt, pieprasīt un apskatīt savu CRO DeFi ienesīgumu un Bonus LP ienesīgumu. Jo lielāks stimuls tiek sniegts lietotājiem, jo ​​labāka ir pieredze.

Ceturtā funkcija ļaus lietotājiem aplēst savu CRO DeFi ienesīgumu, izmantojot APY. Viņi saņems visu detalizēto informāciju, kas viņiem ir nepieciešama, lai izprastu platformas darbības veidu.

Visbeidzot, pēdējā funkcija ir analīze. Tas ir saistīts arī ar iepriekšējo funkciju. Lietotāji var apskatīt CRO DeFi Swap protokola kopējos un marķētos datus. Tas ietver likviditāti, tirdzniecības apjomu un visus pieejamos datus. 

Ir vērts pieminēt, ka protokols darbojas papildus viedajiem līgumiem, kas darbojas Ethereum blokķēdē. Turklāt šī ir atvērtā koda programmatūra, kas ir licencēta saskaņā ar GPL. Ja jums ir kādas šaubas, jūs vienmēr varat pārbaudīt DeFi mijmaiņas papīrs

Crypto.com cenas 

Crypto.com cenas ir pareizais veids, kā sākt savu dienu. Šī lapa sniegs jums visu nepieciešamo informāciju par virtuālajām valūtām. Jūs varat redzēt pasaules lielāko kriptovalūtu cenu, to uzvedību un daudzas citas lietas. Mēs to ņēmām vērā, lai veiktu Crypto.com pārskatu. 

Crypto.com cenas

Ja esat ieguldītājs vai tirgotājs, jums ir nepieciešama vērtīga informācija par tirgu. Tomēr visu nepieciešamo datu atrašana var būt kaut kā sarežģīta. Tāpēc Crypto.com ir domājis par to un nolēmis izveidot jaunu un unikālu platformu, lai parādītu ar kriptogrāfiju saistītu informāciju.

Tiklīdz jums būs piekļuve lapai, jūs varēsit redzēt, kuri bija galvenie virzītāji. Tas atsaucas uz populārākajām valūtām ar vislielāko cenu pieaugumu pēdējās stundās. Ja kriptonauda pārvietojas par 50%, tā var tikt parādīta galvenajā Crypto.com cenu lapā. 

Izmantojot Crypto.com cenas, jums būs arī iespēja iegūt vērtīgu informāciju par katru no virtuālajām valūtām tirgū. Jūs varat, piemēram, redzēt katra īpašuma cenu, procentuālās izmaiņas pēdējās 24 stundās un daudz ko citu. Varat arī noklikšķināt uz opcijas “Tirdzniecība”, ja vēlaties pirkt vai pārdot noteiktu virtuālo valūtu.

Tāpēc mēs uzskatām, ka Crypto.com cenas ir lielisks veids, kā investoriem piekļūt savām iecienītākajām virtuālajām valūtām un sākt tirgot tās tikai ar dažiem klikšķiem. Nākotnē Crypto.com cenām var pievienot jaunu informāciju. Šī lapa nesen tika atklāta, un tiks ieviestas daudzas citas funkcijas. 

Crypto.com pārskata secinājums

Šajā Crypto.com pārskatā mēs iepazināmies ar galvenajiem platformas piedāvātajiem pakalpojumiem. Mēs esam arī dalījušies ar informāciju par produktiem, kas ir pieejami vietnē Crypto.com. Visas jaunās un aizraujošākās kriptovalūtu tendences ir atrodamas šajā Crypto.com pārskatā. 

Daži no visvairāk pieņemtajiem produktiem ietver Crypto.com VISA karti un Crypto.com Earn platformu. Tas parāda, ka lietotāji meklē jaunus veidus, kā paplašināt savas finanses un iespējas.

Mēs uzskatām, ka šai Crypto.com pārskatīšanai vajadzētu beigties ar skaidru spriedumu par Crypto.com piedāvātajiem risinājumiem. Šajā Crypto.Com pārskatā mēs uzskatām, ka uzņēmums ir līderis tirgū, un to var redzēt, kā tas paātrina pasaules pāreju uz kriptonauda. 

Lai gan sen bija grūti iedomāties kriptogrāfisko debetkarti, mūsdienās tā ir realitāte. Patiešām, citi uzņēmumi seko Crypto.com piemēram un vadībai šajā konkurētspējīgajā nozarē. 

Neatkarīgi no tā, vai esat tirgotājs vai investors. Crypto.com piedāvās jūsu meklētos pakalpojumus. Tajā pašā laikā, ja esat entuziasts par virtuālajām valūtām, Crypto.com būs gatavs jums piedāvāt arī nepieciešamos produktus. 

Tas nozīmē, ka šajā Crypto.com pārskatā tiek uzskatīts, ka uzņēmums noteikti ir priekšgalā, lai paātrinātu pasaules pāreju uz kriptonauda. Kā? Izmantojot visus risinājumus, pakalpojumus un produktus, kas tiek piedāvāti kriptogrāfijas lietotājiem no visas pasaules. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me