Ceļvedis: Kā nopirkt NEM (XEM) vietnē Binance

Blockchain un izplatītajām virsgrāmatu platformām ir ievērojams potenciāls, kas lielākoties vēl nav atklāts. Ethereum, EOS, Cardano un citi ir guvuši ievērojamus tehnoloģiskos sasniegumus, taču neviens no tiem vēl nav spējis sasniegt plašu komerciālu atzinību.

Laikmetā, kad gandrīz katra platforma ir cita dakša, NEM vai Jaunās ekonomikas kustība ir projekts ar pilnīgi svaigu kodu bāzi un mērķi ienest blokķēdi reālajā pasaulē. Turklāt tīkla kriptovalūtai XEM ir ievērojamas iespējas augt, piedāvājot interesantu iespēju potenciālajiem investoriem.

Šī rokasgrāmata palīdzēs jums veikt soli pa solim pirmo XEM žetonu iegādi pasaules augstākajā biržā., Binance.

Kas ir NEM?

NEM platforma ir līdzīga iepriekš minētajām platformām, piemēram, Ethereum un EOS, jo tā vēlas nodrošināt pamatu izstrādātājiem, lai veidotu funkcionālas lietotnes un programmas, kuras darbina blokķēdes tehnoloģija. Bet daudzas no šīm platformām ir izslēgtas, piedāvājot ierobežotas iespējas mijiedarboties ar citiem tīkliem vai mantotajām sistēmām.

Ja NEM atšķiras, ir tā elastība. Tā vietā, lai būtu nepieciešamas NEM tīklam pielāgotas programmas un lietotnes, tīkls savienojas ar esošajām lietotnēm, serveriem, datu bāzēm un daudz ko citu, izmantojot API vārtejas. Tas ievieš daudz interesantāku, reālā lietojuma gadījumu potenciālu nekā citas platformas.

NEM ievieš arī citu vienprātības mehānismu, kas pazīstams kā “Svarīguma pierādījums”. Tas darbojas kā sava veida likmju sistēma, kurā iesaistītie žetoni ir “jāpiešķir” (jāpatur noteiktu laiku), lai varētu izveidot tīkla mezglu. Turpmāk mezgli nopelna simboliskas atlīdzības, kuras tiek pastiprinātas ar mezgla “svarīguma” punktu. Nozīmē, ka lielāka lietotāju aktivitāte NEM tīklā, jo efektīvāk viņi var nopelnīt, darbinot mezglu.

Lai iegūtu papildinformāciju par NEM platformu un visām to piedāvātajām funkcijām, redzēt viņu oficiālo vietni.

Apskatīsim, kā iegūt pirmos XEM marķierus.

1. solis: reģistrējieties vietnē Binance

Binance būs jāreģistrē konts, ja vēl neesat to izdarījis. Process ir ātrs un vienkāršs, un tas ir atvērts lietotājiem gandrīz jebkurā pasaules malā.

binance reģistrs 5

2. darbība: verificējiet savu kontu

Lai sāktu tirdzniecību, Binance pieprasīs iesniegt vairākus oficiālus dokumentus, lai verificētu kontu. Lai aizsargātu savu kontu, iestatiet arī divfaktoru autentifikāciju.

Parasti šis process neaizņems ilgu laiku, bet dažos gadījumos tas var ilgt līdz 24 stundām.

3. darbība: nosūtiet BTC vai ETH uz savu Binance kontu

Pagaidām nav daudz lielu biržu, kas piedāvā tiešos XEM pirkumus ar Fiat valūtām (piemēram, USD, EUR). Tātad, lai jūsu rokās būtu XEM žetoni, labākā metode ir iegādāties Bitcoin vai Ethereum un tirgoties ar XEM ar tādu kontu kā Binance. Ja jums nav nevienas no šīm monētām, varat iegādāties ar kredītkarti Coinmama vai Čanelija.

Kad būsiet gatavs BTC vai ETH, jums tas būs jānosūta uz savu maku vietnē Binance. Lai to izdarītu, dodieties uz izvēlni lapas augšdaļā un atlasiet “Līdzekļi”, pēc tam “Noguldījumi”.

Pēc tam nolaižamajā izvēlnē atlasiet monētu, kuru vēlaties deponēt. Kad tas būs izdarīts, jums būs seifa adrese, uz kuru nosūtīt monētas. Noteikti nosūtiet tikai norādīto monētas veidu (piem., BTC uz BTC maku). Jebkura cita veida nosūtītās monētas var pazust.

depozīta iemaksa 5

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Darījumi parasti tiek nokārtoti ļoti ātri, taču atkarībā no darbības apjoma tīklā tas var aizņemt vairākas stundas.

Pirms turpināt, pārliecinieties, ka darījums ir veiksmīgi pabeigts.

5. solis: atrodiet un atlasiet BTC vai ETH pāri

Kad depozīts ir pabeigts, ir pienācis laiks doties uz Binance apmaiņas sadaļu.

Augšējā izvēlnē atlasiet “Exchange”, pēc tam “Basic”.

Apmaiņas ekrānā dodieties uz meklēšanas lodziņu labajā pusē. Atlasiet BTC vai ETH (monēta, kuru noguldījāt agrāk) un meklēšanas lodziņā ierakstiet “XEM”. Atlasiet nākamo XEM pāri (XEM / BTC vai XEM / ETH).

xem binance 1

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Binance piedāvā daudz datu, piemēram, reāllaika diagrammas un pasūtījumu vēsturi, lai palīdzētu jums izsekot monētas veiktspējai un pirkt vislabākajā laikā.

xem binance 2

Turklāt jūs varat iestatīt pirkšanas vai pārdošanas ierobežojumus. Tas nozīmē, ka jūs varat ievietot cenu (BTC vai ETH), par kuru vēlaties iegādāties XEM. Kad cena sasniegs šo punktu, birža automātiski veiks jūsu darījumu.

6. solis: izvēlieties XEM daudzumu, kuru vēlaties iegādāties

Atlasiet cenu, par kuru vēlaties iegādāties XEM, vai izvēlieties “Market”, lai iegādātos par pašreizējo tirgus cenu. Tirgus cena parasti ir labākais risinājums iesācējiem.

xem binance 3

Tagad atlasiet, cik daudz XEM nopirkt. Binance makā varat izvēlēties noteiktu summu XEM vai 25%, 50%, 75% vai 100% no BTC / ETH monētām..

7. solis: Pērciet XEM!

Noklikšķiniet uz pogas “Pirkt XEM”, un jūsu darījums tiks veikts! Atkārtoti, tā apstiprināšana var aizņemt nedaudz laika, atkarībā no tīkla aktivitātes.

8. solis: Pārvietojiet monētas drošā NEM seifā

Kriptogrāfijas paraugprakse ir vienmēr turēt monētas drošā makā, ārpus biržas, kad netirgo. Tas ir tāpēc, lai jūs pilnībā kontrolētu savus līdzekļus un to drošību. Jūs neatstājat to maiņas rokās, lai jūsu monētas būtu drošībā.

Jums būs nepieciešams tīmekļa, darbvirsmas, mobilais vai aparatūras maks, kas atbalsta XEM un NEM blokķēdi. NEM oficiālais maks ir labākais risinājums, kas ļauj pilnībā izmantot NEM blokķēdes funkcijas. Ir pieejamas mobilo un darbvirsmas lejupielādes šeit. Lietotājiem, kuri vēlas maksāt nedaudz vairāk par vislabāko drošības līmeni, Trezor Hardware Wallet piedāvā arī pilnīgu atbalstu NEM un XEM marķierim.

Lai izņemtu savus žetonus no Binance, vēlreiz dodieties uz opciju “Līdzekļi” un pēc tam atlasiet “Izņemšana”..

Nolaižamajā izvēlnē atlasiet XEM. Pēc tam pievienojiet seifa adresi no sava NEM seifa. Vēlreiz pārbaudiet, vai adrese ir pareiza, un nospiediet “Iesniegt”.

xem binance 4

… un tas viss ir! Tagad jūs zināt, kā iegādāties XEM žetonus, un sāciet piedalīties aizraujošajā NEM blokķēdes platformā.

Endrjū ir rakstnieks un digitālais mārketings no Jaunzēlandes, kas tagad atrodas ārpus Dienvidaustrumāzijas. Kopā ar savu darbu daudzās e-komercijas telpas jomās Endrjū ir liela interese par kriptonauda, ​​it īpaši altkoīni un projekti, kas vērsti uz galveno kriptogrāfijas pieņemšanu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me