Ceļvedis: Kā nopirkt Binance indikatoru

[Atjaunināts 2018. gada oktobrī] – Lielākās kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, XRP, Bitcoin Cash un Litecoin, saņem vislielāko uzmanību, kad runa ir par ieguldījumiem kriptogrāfijā, taču ir daudz mazāku monētu, par kurām vērts runāt. CoinMarketCap pašlaik ir uzskaitītas vairāk nekā 2000 kriptovalūtas, un patiešām daudziem maza apjoma marķieriem ir ievērojams potenciāls, kā arī praktiska lietderība šobrīd. Cindicator ir viena no šīm mazkapitāla monētām, kurai šobrīd ir zemas izmaksas un reāls izaugsmes potenciāls. Izlasiet šo ceļvedi, lai uzzinātu, kā tirgoties ar Cindicator Binance.

Kas ir Cindicator?

Kā aprakstīja Cindicator komanda, viņi izstrādā investīciju platformu “Hybrid Intelligence”. Viņu platforma apvieno lietotāju ieguldījumu ar mašīnmācīšanās tehnoloģiju, lai ieguldītājiem sniegtu rīkus, lai pieņemtu gudrus tirdzniecības lēmumus.

Cindicator ir lietotne, kas nodrošina kripto cenu prognozes ar vairākiem lietotājiem, un lietotāji var nopelnīt kriptogrāfiju par savu ieguldījumu. Cilvēki var piedalīties bez maksas, piedāvājot prognozes un atbildot uz jautājumiem. Jo precīzākas ir atbildes, jo vairāk punktu jūs saņemat, kas nozīmē kriptogrāfijas atlīdzību.

Uz sniegtajām atbildēm atbild mašīnmācīšanās rīks, lai sniegtu apkopotu un saprātīgu informāciju, kurai lietotāji var maksāt par piekļuvi. Sākot ar 2018. gada augustu, lietotnes prognozes vidēji bija nedaudz virs 60%.

Cindicator marķieris joprojām ir ļoti jauns, un ICO tas bija tikai 2017. gada otrajā pusē. Tādējādi nav daudz biržu, kas to pārvadā, un ļoti maz veidu, kā nopirkt Cindicator ar Fiat valūtām. Šī rokasgrāmata jums parādīs, kā Bitcoin vai Ethereum apmainīt pret Cindicator vienā no pasaules lielākajām biržām, Binance.

1. darbība: reģistrējieties Binance

Binance ir viena no lielākajām kriptovalūtu biržām tirgū, un tā ļauj lietotājiem tirgoties ap 540 dažādiem tirdzniecības pāriem. Platforma kļuva slavena pēc tam, kad 2018. gadā bija ļoti pozitīvs gads un kļuva par vienu no lielākajām biržām tirgū. 

Kā ziņoja CoinMarketCap, Binance ir otra lielākā kosmosa birža ar tirdzniecības apjomu pēdējās 24 stundās 916 miljonu ASV dolāru apmērā. Cindicator ir vislielākais Binance tirdzniecības apjoms, izmantojot trīs tirdzniecības pārus CND / BTC, CND / BNB un CND / ETH. Binance veido vairāk nekā 97,4% no kopējā Cindicator tirdzniecības apjoma visā pasaulē. 

Tas ir ļoti noderīgi ieguldītājiem, kuri vēlas iegūt likviditāti un iespēju vienmēr atrast pircējus un pārdevējus.

Binance būs jāreģistrē konts, ja vēl neesat to izdarījis. Process ir diezgan viegls, un tam nevajadzētu ilgt ilgu laiku.

binance reģistrs 4

2. darbība: verificējiet savu kontu

Pirms jūs varat sākt tirdzniecību, jums būs jāiesniedz vairāki KYC (pazīstiet savu klientu) dokumenti, lai pārbaudītu jūsu identitāti. Lai aizsargātu savu kontu, iestatiet drošu divfaktoru autentifikāciju.

3. solis: Nosūtiet BTC, ETH vai BNB uz savu Binance kontu

Tā kā Binance nepiedāvā fiat (USD, EUR utt.) Noguldījumus, jums būs jānosūta sava Binance kontā tāda monēta kā Bitcoin, Ethereum vai Binance Coin. Ja jums jau nav vienas no šīm monētām, varat iegādāties ar kredītkarti vai debetkarti tādās vietnēs kā Coinmama, Čanelija vai Monētu bāze.

Lai veiktu depozītu, atveriet izvēlni lapas augšdaļā, atlasiet “Līdzekļi”, pēc tam “Noguldījumi”.

Nākamajā ekrānā jums tiks lūgts atlasīt monētu, kuru vēlaties deponēt. Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties savu monētu (BTC, ETH vai BNB).

Binance jums piešķirs seifa adresi, uz kuru nosūtīt monētas. Noteikti nosūtiet tikai šo konkrēto monētu (t.i., BTC uz BTC maku, ETH uz ETH maku). Pretējā gadījumā jūsu monētas varētu pazust.

Lai iegādātos Binance Monētu, to varat izdarīt, izmantojot Binance biržu, izmantojot kredītkarti. Šis ir viens no jaunākajiem pakalpojumiem, ko piedāvā Binance. Turklāt jūs varat tieši iegādāties Bitcoin vai Ethereum, izmantojot kredītkarti.

Nosūtot vienu kriptovalūtu citam kriptogrāfijas maciņam, jūsu līdzekļi var tikt zaudēti uz visiem laikiem.

depozīta iemaksa 4

4. solis: gaidiet apstiprinājumu

Atkarībā no tīkla slodzes depozīta izpilde var ilgt vairākus mirkļus.

5. darbība: Atrodiet un atlasiet BTC, ETH vai BNB pāri

Kad monētas ir parādījušās jūsu makā, ir pienācis laiks pāriet uz apmaiņas sadaļu. Šeit jūs atradīsit likmes un izlemsiet par cenu, lai iegādātos Cindicator vietnē Binance.

Lapas augšdaļā atlasiet “Exchange”, pēc tam – “Basic”..

Tirdzniecības ekrānā dodieties uz meklēšanas lodziņu labajā pusē. Atlasiet monētu, kuru vēlaties tirgot (BTC, ETH, BNB vai USDT), un meklējiet “CND”. Izvēlieties monētas CND pāri (piemēram, CND / BTC).

cnd binance

Pēc izvēles: izmantojiet Binance uzlabotos rīkus, lai iegādātos īstajā laikā

Binance rīcībā ir virkne rīku un datu, kas palīdz nopirkt zemu un pārdot dārgi.

Tirdzniecības ekrānā varēsiet skatīt izvēlētā pāra cenu un pasūtījumu vēsturi. Varat arī noteikt pirkšanas vai pārdošanas ierobežojumus. Tas nozīmē, ka jūs varat iestatīt cenu, par kuru vēlaties pirkt vai pārdot, un, tiklīdz CND cena sasniegs šo punktu, Binance automātiski veiks jūsu darījumu. Tādējādi daži uzskata, ka viņi ir iegādājušies Cindicator Binance, paši aktīvi neuzraugot cenas (tāpēc rīkojieties piesardzīgi).

Binance nodrošina uzlabotus rīkus ekspertiem lietotājiem un tirgotājiem, kuri vēlas iegūt labāku pieredzi, tirgojot digitālos aktīvus. Binance ir birža, kas izveidota iesācējiem un arī profesionāliem tirgotājiem, kuriem tirdzniecības laikā nepieciešami daudzi citi rīki, lai labāk pieņemtu lēmumus. Izmantojot šos pakalpojumus, cilvēkiem kopumā būs labāka pieredze.

cnd binance 2

6. solis: izvēlieties CND daudzumu, kuru vēlaties iegādāties

Atlasiet cenu, par kuru vēlaties iegādāties CND, vai izvēlieties “Market”, lai iegādātos par pašreizējo tirgus cenu.

Tagad atlasiet, cik daudz CND nopirkt. Binance makā varat izvēlēties noteiktu summu CND vai 25%, 50%, 75% vai 100% no BTC / ETH / BNB monētām..

7. solis: Pērciet Cindicator!

Noklikšķiniet uz “Pirkt CND”, un esat pabeidzis! Kad Binance apstiprinās jūsu pasūtījumu, jūsu CND žetoniem vajadzētu parādīties jūsu Binance makā. Jūs esat veiksmīgi ieslēdzis Cindicator Binance

8. darbība: pārvietojiet monētas drošā Cindicator seifā

Kriptogrāfijas labākā prakse ir turēt monētas prom no apmaiņas, kontrolējamā makā. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešams kriptogrāfijas maks, kas atbalsta Cindicator.

Aparatūras maki, piemēram, Ledger Nano S vai Trezor, ir dārgāki, taču piedāvā visaugstāko drošības līmeni un atbalsta plašu žetonu klāstu. Pretējā gadījumā MyEtherWallet ir bezmaksas tīmekļa opcija ERC-20 žetoniem, piemēram, Cindicator.

Lai izņemtu CND žetonus savā makā, atlasiet “Funds” un pēc tam “Izņemšana”. Nolaižamajā izvēlnē izvēlieties CND.

Kriptogrāfijas valūtas maiņu pēdējos gados ir ietekmējuši dažādi uzlaušanas gadījumi. Piemēram, Binance pirms dažiem mēnešiem pēc uzbrukuma zaudēja lietotāju 7000 BTC. Lai gan apmaiņa kompensēja lietotājus, ja uzbrukums būtu milzīgs, līdzekļi tiktu zaudēti uz visiem laikiem. 

Digitālā īpašuma privāto atslēgu turēšana nozīmē būt jūsu līdzekļu īpašniekam. Lai arī apmaiņa mēdz solīt masveida drošības procedūras, lielāko daļu no tām jau ir skārušas uzlaušanas un uzbrukumi. 

Aparatūras maki ir labākā iespēja lietotājiem glabāt savus digitālos aktīvus un būt drošiem, ka viņi varēs būt drošībā pret hakeriem un uzbrukumiem kriptogrāfijas biržām. 

cnd binance 3

Jums tiks piedāvāts ievadīt seifa adresi. Šī ir jūsu privātā Cindicator maka adrese.

cnd binance 4

Pārliecinieties, ka ievadītā adrese ir pareiza, un noklikšķiniet uz Iesniegt. Kad darījums būs apstiprināts (tas var aizņemt vairākus mirkļus, atkarībā no tīkla aktivitātes apjoma), jūsu monētas tiks nosūtītas uz jūsu maku..

Šajā ceļvedī jūs uzzinājāt, kā iegādāties Cindicator vietnē Binance. Šīs platformas izmantošanai ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citām, ieskaitot iespēju iegādāties BNB, ETH vai BTC, izmantojot kredītkarti, un apmainīt to pret CND, un lielo likviditāti, ko birža nodrošina lietotājiem. 

Tātad viss! Tagad jūs zināt, kā iegādāties Cindicator žetonus Binance. Cindicator mobilo lietotni varat arī lejupielādēt no iTunes vai Google Play lietotņu veikala vai piekļūt tai tiešsaistē vietnē https://app.cindicator.com/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me