(BTC) Bitcoin pret Bitcoin Cash (BHC)

Kriptovalūtas telpā ir daudz strīdīgu tēmu par Bitcoin pret Bitcoin Cash. Darba pierādījums salīdzinājumā ar likmes pierādījumu, viena Bitcoin patiesā vērtība, neatkarīgi no tā, vai altkoīniem ir ilgtermiņa vērtība (BTC maksimālisms) … Bet, iespējams, vispretrunīgākā un pazīstamākā kriptovalūtas tēma kopš 2017. gada Bitcoin (BTC) un Bitcoin Cash (BCH) arguments.

Bitcoin Cash (BCH) dakša

2017. gada 1. augusts iezīmēja bēdīgi slaveno BTC / BCH debašu oficiālo sākumu, kad Bitcoin tīklā redzēja dakšiņu, kas paredzēta bloka lieluma (mērogojamības) palielināšanai. Šīs dakšas rezultātā tika izveidotas divas atsevišķas monētas (BTC un BCH), un BTC turētāji saņēma 1 BCH par katru 1 BTC, kas viņiem bija dakšas laikā..

Bitcoin Vs. Bitcoin Cash

BCH dakša ir izraisījusi ievērojamas diskusijas kriptovalūtu sabiedrībā, daļēji iekšēju konfliktu rezultātā, pat pirms BCH cietās dakšas. BCH dakša bija rezultāts šķelšanās viedokļos par Bitcoin izstrādātājiem, ar attiecībā uz augstas darījumu maksas, “ekonomikas teorijas sūdzības par vēlmi pēc pilnīgiem blokiem” un cenzūra, nosaucot tikai dažus.

Viens no galvenajiem argumentiem par BTC pār BCH attiecas uz tā izstrādātājiem. Bitcoin ir bijis paziņoja lai būtu lielāka un pieredzējušāka izstrādātāju bāze / kopiena, salīdzinot ar BCH.

Sadalītās Puses

Pēc BCH dakšas uzmanības centrā ir nokļuvušas divas ievērojamas personas, kas pozitīvi runā par BCH. Rodžers Vērs (bijušais Izpilddirektors of MemoryDealors.com) un Kreigs Raits (pretenzijas varētu būt Satoshi Nakamoto), iespējams, ir divi izteiktākie BCH aizstāvji. Viens no galvenajiem BCH nometnes argumentiem ir tas, ka BCH ir tuvāks Satoši sākotnēji paredzētā piemērs, un daži aizstāvji pat apgalvoja, ka “BCH ir BTC”.

Tomēr šķiet, ka daudzi kriptovalūtu kopienā nepiekrīt, un daudzi prominenti pārstāvji pauž savas domstarpības pret BCH. Ēriks Vorheiss (Shapeshift izpilddirektors) tviterī paziņoja, ka “Bitcoin ir ķēde, kas rodas no ģenēzes bloka, ar visaugstāko uzkrāto darba pierādījumu. Bitcoin Cash dakša nespēja iegūt vairākumu, tāpēc tā nav Bitcoin ”. Vitāliks Buterins (Ethereum radītājs) arī Kreigu Raitu sauca par “krāpšana”Deconomy 2018 konferencē aprīlī.

Bitcoin.com (vada Roger Ver / BCH) ir zināms sajaukt sabiedrība, vadot sabiedrības locekļus, lai apvienotos tiesas prāvā pret Bitcoin.com, apgalvojot, ka neskaidrību dēļ viņi tika maldināti pirkt BCH, nevis BTC.

Derīgi punkti veikti

Bitcoin Cash pusē tomēr ir daži pārdomas rosinoši argumenti. Viens no galvenajiem argumentiem rada uzskatu, ka BCH vairāk atbilst Satoshi Nakamoto patiesajai vīzijai par “vienādranga elektronisko naudas sistēmu” (kā redzams oriģinālā BTC baltā grāmata). Sākot ar 2017. gada beigām / 2018. gada sākumu, BTC tīkls bija pārslogots ar darījumiem, izraisot pārāk garus un dārgus BTC darījumus. Tas atklāja lielu problēmu Bitcoin spējā mērogot tajā laikā, tādējādi apstiprinot dažus BCH nometnes apgalvojumus.

BCH pūlis arī izvirza interesantus jautājumus par cenzūru, paziņojot, ka BTC kopiena (/ r / bitcoin it īpaši) nav reaģēt pozitīvi pret paziņojumiem, kas iebilst pret kopēju domu.

Debates par Bitcoin pret Bitcoin Cash

Nesen ievērojamais BTC maksimālists Džimijs Song piedalījās a plānotās debates pret Rodžeru Veru (BCH) kruīzā Coinsbank Blockchain. Debates atgādināja politisko debašu debates, kurās katra puse izdarīja dažus dūri otram. Tomēr abām pusēm bija vairāki pārdomu pamudinoši punkti, kas parādīja, ka, iespējams, varētu būt gadījums abām pusēm.

BTC ir garākā ķēde, aiz tās ir visvairāk cilvēku (kā redzams tās cenā) utt. Tomēr ir kaut kas sakāms par BCH un tā spēju būt darījumu valūtā (vienlaikus saglabājot maksimālo piedāvājumu 21 000 000). . Ideālā gadījumā šķiet, ka labākais risinājums ir monēta, kas ir stabila vērtības krātuve un ir arī darījumu, neatkarīgi no tā, cik tīkls kļūst aizņemts. Varbūt zibens tīkls BTC ir atbilde uz to, vai varbūt nē. Bet šķiet, ka tad, kad viss ir pateikts un izdarīts, sabiedrība / vairākums izlemj, kāda ir augstākās tirgus monētas monēta, un šobrīd tā ir BTC.

Raksta UseTheBitcoin viesu rakstnieks – Bendžamins Piruss

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me