BitMEX Exchange: Pilnīga rokasgrāmata

Ir viena kriptogrāfijas valūtas maiņa, kuras mērķis ir palīdzēt ieguldītājiem tieši to izdarīt, un to sauc par BitMEX. Īsumā par Bitcoin Mercantile Exchange BitMEX ir ļoti spēcīga tirdzniecības platforma / digitālās valūtas maiņas platforma, kas investoriem piedāvā piekļuvi dažādiem pasaules tirgiem, izmantojot tikai Bitcoin.

Ar ikdienas tirdzniecības apjomu, kas pārsniedz 35 000 BTC, un vairāk nekā 540 000 pieeju mēnesī, un tirdzniecības vēsture ir vairāk nekā 34 miljardu ASV dolāru vērta Bitcoin kopš tās darbības uzsākšanas, BitMEX ir viegli viena no lielākajām pašlaik darbojošajām Bitcoin tirdzniecības platformām.

Platforma ir slavena ar to, ka tā lietotājiem ļauj veikt sarežģītas finanšu operācijas, piemēram, tirdzniecību ar sviras palīdzību. Turklāt BitMEX piedāvā plašu līgumu sortimentu, piemēram, Derivāti, Nākotnes līgumi un Prognozēšanas līgumi, un tā ir vienīgā platforma, kas piedāvā tā saukto “Perpetual P2P Swap”.

Pastāvīgie mijmaiņas līgumi ir ļoti līdzīgi nākotnes līgumiem, taču nav attiecīga derīguma termiņa un nav norēķinu. Pašlaik BitMEX nāk ar atbalstu 3 Bitcoin tirgos: Bitcoin / USD (XBT), Bitcoin / CNY (XBX) un Bitcoin / JPY (XBJ).

Bitmex Exchange funkcijasBitmex Exchange iezīmes

Sviras un maržas tirdzniecība vietnē BitMEX

Tirgotājiem tiek nodrošināta iespēja palielināt savu pozīciju uz platformas. Tas nozīmē, ka tirgotāji var veikt pasūtījumus, kas faktiski pārsniedz pašreizējo atlikumu. Šī tirdzniecības metode parasti dod lielāku peļņu, un to sauc par “Margin Trading”. Ar BitMEX ir saistīti divu veidu uzcenojuma tirdzniecība: starpnozaru un izolēta.

Pirmais veids ir nedaudz riskants tirgotājiem, jo ​​tas ļauj viņiem izmantot visu naudu no viņu maka, lai saglabātu savu pozīciju. Pēdējais ir nedaudz drošāks, jo tas ļauj tirgotājiem no saviem maciņiem izvēlēties noteiktu naudas summu, kas jāizmanto, lai noturētu savu pozīciju pēc rīkojuma izdošanas..

Platforma ļauj lietotājiem iestatīt kredītplecu 1: 100 attiecībā uz Bitcoin un Bitcoin Cash. Lai to aplūkotu perspektīvā, lielākā daļa citu apmaiņu reti pārsniedz attiecību 1:20.

Kā sākt darbu ar BitMEX

Lai sāktu tirdzniecību, jums būs jāizveido konts BitMEX. Jums ir jāreģistrējas vietnē, ievadot savu e-pastu, vārdu, dzīvesvietas valsti, izvēlēto paroli, aizpildot CAPTCHA un akceptējot pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Noteikti norādiet īstu e-pasta adresi, un pirms tā izmantošanas jums būs jāpārbauda konts.

Lai arī tirdzniecības ierobežojumu nav, ir vērts norādīt, ka BitMEX neļauj tirgotājus, kas atrodas ASV. Vēl viens aspekts, kuru ir vērts izcelt, ir fakts, ka nav nepieciešams iesniegt KYC / AML dokumentus.

Konta drošība

Kad jūsu konts ir izveidots, pārliecinieties, ka aizsargājat savu kontu. Pārliecinieties, vai izmantojat komplektācijā iekļauto divu faktoru autentifikācijas motoru gan apmaiņas, gan e-pasta kontam. Lieki teikt, ka parolei jābūt spēcīgai, vismaz 20 rakstzīmēm garai, apvienojot lielos un mazos burtus, ciparus un rakstzīmes.

BitMEX tirdzniecības informācijas panelis – izskaidrots

BitMEX nodrošina saviem lietotājiem lietotājam draudzīgu informācijas paneli, kas palīdz ikvienam maksimāli izmantot tirdzniecības pieredzi. Lai jaunajiem lietotājiem būtu pēc iespējas vienkāršāk, interfeiss ir sadalīts trīs kategorijās:

  1. Tirgus informācija
  2. Konta informācija
  3. Tirdzniecības rīki

Vislielākais interfeisa segments ir Tirgus informācija sadaļā. Šī sadaļa sastāv no šādiem segmentiem: Tirgus pārskats, Tirgus izvēle, Tirgus informācija un Tirgus līguma informācija.

Tirgus pārskatu var atrast interfeisa augšdaļā, un tajā ir visu pieejamo tirgu simbolu simboli. Zemāk varat atrast tirgus atlasi, kas sniedz būtisku tirgus informāciju par jebkuru no izvēlētajiem tirgiem. Tirgus informācija ir neapšaubāmi lielākā šīs saskarnes sadaļas sadaļa, un tajā varat atrast diagrammas, pasūtījumu grāmatas un jaunāko tirdzniecības vēsturi..

Visbeidzot, Sīkāka informācija par tirgus līgumu ir atrodama saskarnes apakšējā kreisajā pusē. Šeit jūs varat redzēt informāciju par līgumu vai tirgu, kas atlasīts sadaļā Tirgus izvēle.

Bitmex Exchange informācijas panelisBitmex Exchange informācijas panelis

The Konta informācija sadaļa sastāv no tādām sadaļām kā informācijas paneļa cilnes, bilances displejs un konta informācijas segmenti. Pirmie divi segmenti ir diezgan pašsaprotami, savukārt konta informācijas sadaļa ļauj pielāgot lietotāja pieredzi, kā arī piekļūt citiem konta / saistītajiem iestatījumiem.

The Tirdzniecības rīki sadaļa neapšaubāmi ir visa interfeisa interesantākā daļa. Tas sastāv no sadaļām Vietu pasūtījums, Pozīcijas pārskats un Pārvaldīt pasūtījumus un pozīcijas. Pirmā ir vieta, kur var veikt pasūtījumus, izvēloties nepieciešamos parametrus (daudzums, cena utt.). Otrā sadaļa ļauj apskatīt plašu informācijas klāstu, piemēram, līgumus, sākuma cenu, kapitāla atdevi (ROE), likvidācijas cenu un izmantoto sviru. Aktīvie rīkojumi un atvērtās pozīcijas parādīsies pēdējā segmentā, kas atrodas zem sadaļas Tirgus informācija.

Kad darījumi ir reģistrēti, tos var apskatīt tirdzniecības sadaļā. BitMEX izmanto tehnoloģiju, ko sauc par automātisko samazināšanu. Īsāk sakot, to izmanto, lai nodrošinātu, ka likvidētās pozīcijas var slēgt pat nestabilos tirgos.

BitMEX atbalsta šādus rīkojumu veidus: Limit Order, Market Order, Stop Limit Order, Stop Market Order, Trailing Stop Order, Take Profit Limit Order un Take Profit Market Order.

Bonuss: kā aprēķināt BitMEX peļņu

Protams, platforma nodrošina iespēju pārvaldīt pasūtījumus un to pozīcijas. Veicot pasūtījumu, tas tiks parādīts tirdzniecības paneļa vidējā apakšējā sadaļā. Tā ir arī vieta, kur varat apskatīt pasūtījumu vēsturi, aizpildījumus un citas pozīcijas.

BitMEX maksas

Platforma saviem tirgotājiem nodrošina visaptverošu maksas grafiku. Kā jau tika apspriests iepriekš, BitMEX piedāvā līdz pat 100% sviras. Protams, šis procents katram produktam ir atšķirīgs. Lai iegūtu papildinformāciju, varat apmeklēt vietni veltīta sadaļa platformas vietnē.

Bitmex maksasBitmex maksas

Lai iegūtu vairāk informācijas par platformu, nekautrējieties piekļūt platformai tirdzniecība, nākotnes līgumi, mijmaiņas darījumi rokasgrāmatas, kas aptver iespaidīgu jautājumu loku. Jūs varat lasīt par drošības funkcijām šeit, un par platformas API šeit.

Vai vienkārši dodieties uz mūsu papildu lasījumu: Kas ir Bitmex: viss, kas jums jāzina

Mēs ceram, ka šis raksts sniedz jums derīgu ieskatu par to, kā izmantot BitMEX tirdzniecības birža apkalpošana.

Veiksmi tirdzniecībā!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me