Bitcoin – iesācēju ceļvedis Goldcoin (GLC)

Zelta monēta (GLC) ir peer to peer kriptonauda, ​​kuru 2013. gada 15. maijā uzsāka anonīms izstrādātājs. To pilnībā uzbūvē un uztur brīvprātīgo komanda, kuriem visiem ir kopīga pārliecība par ekonomiskās brīvības veicināšanu.

Sešu gadu laikā, kad pastāv projekts, tam ir izdevies izaugt plaša sabiedrība un iekļauti vairāki izstrādātāji, kuri ir palīdzējuši platformā pievienot vairākus novatoriskus sasniegumus, tostarp; Uzlabots pārbaudes punkts ar grūtības noteikšanu (ACPD) ar lielākiem ātrākiem blokiem, Golden River grūtības algoritmu un 51% uzbrukuma aizsardzības sistēmu, tādējādi būtiski mainot kriptonauda un ekonomika darbību.

Projekts seko sākotnējam Bitcoin radītāja Satoshi Nakamoto redzējumam, un visā periodā projekts ir veltīts ķēdes mērogošanai, ievērojot principus, kas bija izklāstīti sākotnējā Bitcoin Whitepaper.

Problēma ar Bitcoin dakšām

The GoldCoin komanda ir cieši vērojis aizraujošus Bitcoin sasniegumus, kas piedāvāja veidu, kā mērogot, kas nebija galvenā blokķēdes sastāvdaļa, un, šķiet, mākslīgi nogalina Bitcoin kodola blokķēdi.

Lai apmierinātu masas, Bitcoin ir ērti jāmaina, un, ņemot vērā Bitcoin Cash un Bitcoin SV dakšas, tas ir ļoti pieprasīts. Divu dakšu problēma ir tā, ka viņi izmanto vājinātu Bitcoin zīmola formu un nespēj iekļaut jaunākās L2 funkcijas, piemēram, Lightning, kas piedāvā uzlabotu ķēdes mērogošanas risinājumu.

Lai atrisinātu šo problēmu, GoldCoin ir strādājis pie platformas, kas izmanto gan ķēdes, gan ārpus ķēdes mērogošanas metodes, lai izveidotu tīklu, kas spēj pilnībā mērogot, tādu, kas neprasa lietotājiem “izvēlēties pusi” un apvieno visus bitcoin dakšas.

Zelta monētas reversā dakša (RBH)

“Reverse Bitcoin Hard-Fork” (RBH) ietver GoldCoin blokķēdes apvienošanu ar sākotnējo Bitcoin blokķēdi. GoldCoin izmanto labākās Bitcoin un tā atvases īpašības un apvieno tos atpakaļ ar sākotnējo blokķēdi, izmantojot Reverse Bitcoin Hard-dakšu, tādējādi piedāvājot pasaulei kriptogrāfijas monētu, ar kuru viņi var ar entuziasmu aizkavēties.

Darbs pie pirmā “Reverse Bitcoin Hard-fork” sākās gada sākumā 2019. gads leģendārā blokķēdes izstrādātāja Pītera Bušnela vadībā. Viņš vada GoldCoin komandu, kad viņi strādā pie Bitcoin blokķēdes atbloķēšanas, ieviešot risinājumu, kas sola kopīgu tīkla kodola Bitcoin kodolu un tā divas galvenās dakšas – Bitcoin Cash un Bitcoin SV..

Galu galā trīs platformas apvienosies vienā GoldCoin zīmolā, kas būs pazīstams kā “Satoshi ķēde”. Paredzams, ka jaunās izmaiņas stāsies spēkā 2019. gada 3. ceturksnī.

Kas būs atšķirīgs?

  • Bloka jaudas palielināšana

Jaunā GoldCoin bloku ķēdes maksimālais bloka lielums būs 32 MB (svērts 128 MB), un tas ļaus “ekonomiskajiem spēkiem izlemt”, kurai mērogošanas metodei viņi dod priekšroku. Arī ķēdei būs 2 minūšu bloki.

  • Kalnrūpniecības algoritms

Bitcoin parasti izmanto darba kalnrūpniecības algoritmu, lai uzturētu vienprātību “plašā, visā pasaulē izplatītā bez atļauju mezglu tīklā”, tomēr, lai GoldChain blokķēde pēc dakšas paliktu atpakaļ savietojama ar kalnračiem, platforma saglabās savu Scrypt kalnrūpniecības algoritmu..

  • Vēsturisko pētnieku esamība

Tā kā GoldChain atstās savu bloku ķēdi un pārņems Bitcoin bloku ķēdi, platforma uzturēs unikālu bloku pārlūkprogrammu, kas izgūs iepriekš sagatavotus GoldCoin darījumus.

Pētnieki strādās, izmantojot GoldCoin blokķēdes momentuzņēmumu, un tos uzturēs GoldCoin komanda un kopiena. Pēc tam, kad dakša ir ieviesta, regulāri GoldCoin pētnieki sniegs visu darījumu vēsturi pēc dakšas un visus Bitcoin darījumus līdz šim.

  • Vietējā mezgla prasības

Lai samazinātu blokķēdes slogu uz lietotāju ierīcēm, GoldCoin klienti atbalstīs blokķēdes atzarošanu un SPV paņēmienus, piemēram, Electrum. Papildus Electrum seifam Core klients būs pieejams gan noklusējuma versijā, gan īpašā tukša režīma versijā, kurai būs apgriešana un kuras darbībai būs nepieciešams tikai 5 GB vietējā diska un 256 MB RAM..

  • Grūtības pielāgošanas algoritms

Goldcoin pieņems jaunu novatorisku grūtību pielāgošanas algoritmu, kuru izstrādāja platformas galvenais zinātnieks Amirs Eslampanahs. Dublēts par Golden River, algoritms pārrēķinās grūtības katrā blokā, pārbaudot jaunos blokus un nosakot vidējo un vidējo bloku laiku.

Tas padarīs to noderīgāku, aizsargājot pret lielām maiņas jaudu kopējām svārstībām.

  • Unikālais adreses formāts

Atšķirībā no iepriekšējām Bitcoin dakšām, kuras pēc dakšas izmantoja to pašu adreses formātu, GoldCoin ieviesīs unikālu adreses formātu. “Tiks izmantots iepriekšējās Goldcoin ķēdes prefikss PUBKEY_ADDRESS un SCRIPT_ADDRESS, kas ir viegli atšķirams no Bitcoin Core vai Bitcoin Cash adresēm.”

Tas palīdzēs pasargāt lietotājus no kļūdas zaudēt monētas, nosūtot tās uz nepareizu adresi.

  • Bezmaksas darījumi

Jaunā dakša ir veidota, ņemot vērā pasaules finanšu sistēmu. Lai nodrošinātu, ka tā ir ideāla skaidras naudas norēķinu sistēma, 5% no katra 32 MB bloka tiks rezervēti bezmaksas darījumiem, un tas ļaus veikt līdz pat 10 miljoniem bezmaksas darījumu dienā.

Tam būs labvēlīga ietekme, jo īpaši jaunattīstības valstīs, kur lietotājiem būs iespēja atteikties no darījumu maksu maksāšanas, savukārt citi varēs iekļaut maksu par prioritāti darījumu ātrumam.

Apmaiņas, kas atbalsta GoldCoin

Tiem, kas vēlas iegūt Goldcoins (GLC), var iegūt no šādām astoņām biržām, kas pašlaik atbalsta kriptonauda, ​​tostarp; Bittrex, Monētu slēdzis, Nova apmaiņa, Viltīgi, Vietējā monētu birža, Tradesatoshi, Monēta un TryGoldCoin.com.

Tomēr nav jāuztraucas, lai gan, tā kā pēc Reverse Bitcoin Fork ieviešanas visi sākotnējā Bitcoin īpašnieki saņems vienādu daudzumu Goldcoins proporcijā 1: 1. Tomēr projekts brīdina kriptogrāfijas īpašniekus, kuru monētas tiek glabātas biržās, ka platformas tiks ieskaitītas GLC.

Lai arī apmaiņai vajadzētu ieskaitīt jūsu kontā GLC monētas, tām nav juridiska pienākuma to darīt. Tātad, lai palīdzētu lietotājiem, kuri tur Bitcoin, noteikt, vai viņi vēlas iegūt bezmaksas GLC, platforma parādīs to biržu nosaukumus un logotipus, kas solījuši Bitcoin lietotājiem kreditēt Goldcoin.

Ja jūsu izmantotā valūtas maiņa nav redzama sarakstā, komanda iesaka lietotājiem apsvērt iespēju pārnest savus bitcoīnus uz atbalsta apmaiņas centru vai vēl labāk, viņiem vajadzētu izņemt monētas personīgajā makā, kur viņiem ir kontrole pār savām privātajām atslēgām. Uzziniet vairāk par GoldCoin ceļvedi šeit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me