Ark vs Lisk – cīņa ar kriptogrāfijas valūtām ar pierādījumiem

Ark vs Lisk – Kriptogrāfisko valūtu cīņa ar pierādījumiem

Tā kā kriptogrāfijas valūtas telpā kļūst arvien populārāks pierādījums (POS), mēs veiksim labāko variantu sadalījumu. Tas ir mūsu skatiens Ark un Lisk.

Ark

Ark nodrošina novatorisku blokķēdes tehnoloģiju lietotājiem, izstrādātājiem un jaunajiem uzņēmumiem. Tās mērķis ir izveidot blokķēde kas savienojas ar citām blokķēdēm, lai palielinātu adopciju. Ark piedāvā daudzus lietošanas gadījumus, tādējādi padarot to pielāgojamu, elastīgu un mērogojamu. Šīs galvenās iezīmes ļauj vienkāršiem cilvēkiem blokķēdes izmantošanu.

Kā redzat, Ark cenšas būt vairāk nekā kriptonauda. Tā ir droša platforma, kas paredzēta plašākai sabiedrībai un nodrošina nepieciešamos pakalpojumus, patērētājus un izstrādātājus. Tas darbojas arī kā komunikācijas tilts starp blokķēdēm.

Ark to sauc par SmartBridge tehnoloģiju. SmartBridge ir galvenais Ark pārdošanas punkts. Lai SmartBridge būtu saderīgs, Ark kodolā ir jāiegulda tikai neliela koda daļa no citas blokķēdes. Jaunais dApp šīs izmaiņas nemanāmi integrē. Pēc koda iegulšanas blokķēde var mijiedarboties ar Ark vai mijiedarboties ar jebkuru citu blokķēdi, kas ļauj

zils

Avots: https://ark.io/

Arkas iezīmes

Ātri

Ark blockchain tīkls lepojas ar 8 sekunžu bloķēšanas laiku un ir viens no ātrākajiem tīkliem nozarē.

Izplatīts

ARK izmanto modificētu DPoS (Delegated-Proof-Of-Stake) vienprātības mehānismu. DPoS vienprātības algoritms liek monētu īpašniekiem balsot par “delegātiem”, kuri pēc tam ir atbildīgi par darījumu apstiprināšanu un blokķēdes uzturēšanu. To pirmo reizi ieviesa BitShares, kuru vēlāk pieņēma Lisk, Crypti un Ark. ARK mezgla uzdevums ir palaist ARK blokķēdes tīklu un nopelnīt atlīdzības punktus, tāpat kā Bitcoin kalnračiem..

Mērogojamība

ARK galvenais mērķis ir pievērsties lielākajai daļai blokķēdes projektu galvenajam jautājumam – mērogojamībai. Tās mērķis ir uzturēt ļoti mērogojamu blokķēdi. Izmantojot pielāgoto SmartBridge funkciju, lietotāji var izkraut nebūtiskas funkcijas vairākās sānu ķēdēs. Tas ļauj mērogot, vienlaikus saglabājot galvenā ARK blokķēdes precizitāti un ātrumu.

Atvērtais avots

ARK ekosistēma ir pilnīgi atvērta koda blokshēmas projekts, kas lietotājiem palīdz izveidot savus SmartBridges un citas decentralizētas lietojumprogrammas. Viss tiek mitināts GitHub lietotāja ērtībai.

Darbvirsmas maks

Ark darbvirsmas maks ir paredzēts visām lielākajām darbvirsmas operētājsistēmām. ARK maks atbilst nozares vadošajiem drošības standartiem un ir saderīgs ar Virsgrāmata Nano S. Ark maks sinhronizējas ar citiem vienaudžiem tīklā, bez nepieciešamības lejupielādēt visus blokķēdes datus.

Izmantojot Ark maku, sinhronizācija nav nepieciešama, un ar 8 sekunžu bloķēšanas apstiprināšanas laiku lietotāji faktiski var redzēt darījumu gandrīz reālā laikā! Lietotājam tikai pēc 30 minūtēm jāpārbauda, ​​vai darījums ir apstiprināts.

Arkas savienojamība ar citām blokķēdēm dod tai lielu potenciālu. Komanda ir izrādījusi lielu apņēmību izveidot projektu ar stabilu un spēcīgu izaugsmi. Ark var būt viens no labākajiem pirkumiem šogad.

Lisk

Lisk dzimis 2016. gadā un ir Crypti dakša. Abi dibinātāji, Makss un Olivers, agrāk strādāja pie Crypti. Viņi nepiekrita Crypti nākotnes attīstības virzienam un pameta tās dibinātāju komandu, lai attīstītu Lisk

2. lisk

Avots: https://lisk.io

Lisk iezīmes

Lisk ir pirmā patiešām modulārā kriptovalūta, kuras pamatā ir sānu ķēdes. Blakus ķēdes galvenā priekšrocība ir tā, ka tās aizsargā tīklu no palēnināšanās, piemēram, scenārijā, kad surogātpasta izplatītāji veic krāpnieciskus darījumus.

Ķēde tiek izmantota, lai saglabātu “galvenās ķēdes” elastību un efektivitāti un atrisinātu tīkla pārslodzes problēmu lielā darījumu apjomā. Blakusķēdes ir pievienotas galvenajam blokķēdes tīklam. Visus liela apjoma darījumus var ievietot blakusķēdē, tādējādi neradot neērtības galvenajai blokķēdei.

Vienprātības līgums: deleģētais akciju apliecinājums (DPoS algoritms)

LISK ir vienprātības mehānisms, kura pamatā ir DPoS. Vienprātību par šo pieeju radīja Bitshares komanda. Ja nezināt, kas ir DPoS, tas ir līdzdalības sertifikāts. Vienkārši sakot, piemēram, Steemit Liecinieks Katra persona, kurai ir žetons, balso par pārstāvi un izlemj, kā izveidot jaunu marķieri. To var uzskatīt arī par supernodu, kuram ir tieši tādas pašas tiesības. Tas ir līdzīgs a parlamentārā sistēma vai kongresā. Ja jūs nevarat veikt savus pienākumus, jūs nepārvēlēs.

Visus Lisk žetonus nodod atlasītie 101 pilnvarnieki, un tikai tos var izmantot, lai saņemtu dividendes no pilnvarnieka.

Parasti Lisk ir paredzēts dApp izstrādei. Tāpēc viens no Lisk mērķiem ir kļūt par faktisko blokķēdes lietojumprogrammām un pakalpojumiem. Tās konkurenti ietver Ethereum, Tezos, EOS, un Viļņi.

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka Lisk bija pirmā uz JavaScript balstīta kriptonauda pasaulē. Lisk izstrādātāji izvēlējās šo programmēšanas valodu, lai padarītu blokķēdes tehnoloģiju viegli saprotamu – it īpaši iesācējiem.

lisk produkta lapu

Avots: https://lisk.io

Secinājums

Gan Ark, gan Lisk ir ļoti stabili pamati, kas viņiem nodrošina ilgtermiņa dzīvotspēju. Jūsu izvēle varētu būt atkarīga no dažādiem faktoriem, tostarp no lietošanas veida un izvēles. Kopumā ir vērts paturēt prātā, ka sistēmas un protokoli, kas atrodas aiz katra blokķēdes projekta, tiek pastāvīgi attīstīti. Iespējams, ka pēc dažiem mēnešiem tiks ieviesti uzlabojumi, kuriem pašlaik trūkst svarīgas funkcijas. Kopumā gan Ark, gan Lisk ir milzīgs potenciāls.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me