6 ārštata platformas un darbavietas, kas maksā Bitcoin!

Pasaule pamazām attālinās no 9-5, uzvalku un kaklasaiti un mēneša algu koncepcijas. Visā pasaulē cilvēki tiek mudināti būt pašpaļāvīgiem un pašpietiekamiem, strādājot no savas mājas.

Tas kļūst arvien labāk, tādu virtuālo valūtu kā Bitcoin, Ethereum un tamlīdzīgo izgudrošana pārkāpa šķēršļus tam, kā ārštata darbiniekiem maksā pēc tam, kad viņi sniedz savus pakalpojumus klientiem pasaules otrā galā. Parastā metode bija tādu cilvēku atrašana, kuri varētu samaksāt jūsu termiņā – ko jūs viegli varat izņemt no naudas – un zināmās metodes bija bankas pārskaitījums, Western Union un PayPal, kurām visām bija savi izaicinājumi.

Tagad ārštata darbinieki var izmantot kriptovalūtu piedāvātās priekšrocības bez robežām, tādējādi atvieglojot samaksu par saviem pakalpojumiem neatkarīgi no pasaules atrašanās vietas. Tā kā kriptovalūtām ir liels pieprasījums, kļūst ļoti viegli atrast, ar ko apmainīt vai tirgot kriptovalūtas biržās vietējās valūtas..

Katru dienu parādās arvien vairāk platformu, kurās ārštata darbinieki var strādāt un saņemt atalgojumu Bitcoins un cita veida kriptovalūtās pēc izvēles. Tālāk ir uzskaitītas dažas vietas, kurās jūs varat atrast darba devējus, meklējot virtuālos darbiniekus vai ievietojot piedāvājumus par to, ko jūs varat sniegt apmaiņā pret kriptonauda.

6 darba vietas, kas maksā Bitcoin

# 1. CryptoGrind

Viena no labākajām vietām ārštata darbiniekiem, lai saņemtu algu Bitcoin, ir Kriptogrinds. Šajā platformā lietotājiem tiek dota iespēja pārlūkot dažādas pieejamo darbu sadaļas, izmantojot pamata vārdus vai atslēgvārdu tagus. Ārštata darbinieks spēj izveidot profilu, kas ietver viņa CV, pamatinformāciju un sniegto pakalpojumu veidu. Viena no platformas unikālajām īpašībām ir ārštata darbinieku spēja diktēt savu pakalpojumu cenu.

Platforma kalpo arī kā darījuma depozīts starp darba meklētāju (ārštata darbiniekiem) un darba devēju, turot līdz norunātajai summai, līdz pakalpojums ir pilnībā sniegts un darba devējs ir atdzist ar darbu, norādot ar pogas klikšķi..

Atšķirībā no citām ārštata platformām, CryptoGrind par to platformas izmantošanu maksā salīdzinoši mazāk. Turklāt jūs varat nopelnīt papildu 2% komisijas maksu no lietotājiem, kurus iepazīstināt ar platformu, neatkarīgi no tā, ko viņi platformā nopelna.

Tātad, ja jūs meklējat papildu ienākumus vai jums katru dienu ir dažas stundas, kāpēc gan nepiedāvāt savu pakalpojumu šajā platformā kādam, kam tas nepieciešams, un bez maksas saņemt samaksu.

# 2. XBTFreelancer

Atšķirībā no pirmā, XBT ārštata darbinieks ir darba dēlis, kurā darba devēji var brīvi izlikt piedāvājumus un ikvienu, kurš var veikt pakalpojumu piedāvājumus. Darba piedāvājumi platformā ir neskaitāmas kategorijas, sākot no rakstīšanas, tulkošanas, tīmekļa dizaina un izstrādes, moderācijas sociālajos tīklos un daudzām citām.

Platforma mudina lietotājus izmantot tās darījuma pakalpojuma funkciju, lai pasargātu tos, kas sniedz savus pakalpojumus, no krāpšanās.

Platforma ir bijusi diezgan ilgu laiku, un ir saņēmusi lielu uzmanību no kriptogrāfijas kopienas. Šajā platformā ir diezgan viegli atrast vēlamo darbu atkarībā no tā, ko jūs varat piedāvāt.

# 3. Kolonitāte

Šī neapšaubāmi ir viena no populārākajām kriptovalūtu darba dēļu platformām mūsdienās internetā. Popularitāte jāpateicas tam, ka šajā platformā ir diezgan daudz darba devēju, kuri nemaz nemitīgi meklē dažādas pakāpes ārštata darbiniekus. Programmētāji, tīmekļa dizaineri, satura rakstītāji un visi ir regulāri pieprasīti platformā.

Atšķirībā no XBT Freelancer, darba devēji sniedz pilnīgu informāciju par to, kā pieteikties uz šīm darbavietām, ko ievietojuši darba devēji. Lai gan dažos gadījumos tas var būt riskanti, taču arī šajā platformā cilvēki ir varējuši tikties ar uzticamiem darba devējiem.

Darba sludinātājs / darba devējs parasti norāda norēķinu metodi, kas parasti notiek kriptovalūtās, taču dažreiz, lai būtu drošība, darba devēji labprātāk strādātu ar cilvēkiem, kuri reģistrējušies citās ārštata platformās, piemēram, Fiverr un Upwork, tikai lai pārliecinātos, ka viņi to nedara tikties ar cilvēkiem, kuri iekasētu avansa samaksu par piegādāto darbu un aizbēgtu.

Tomēr, Kolonitāte var teikt, ka tā ir viena no labākajām vietām, kur tiekas darba meklētāji un darba devēji, un lielākoties šajā platformā ievietotās darba vietas ir ilgtermiņa.

# 4. r / Jobs4Bitcoins

Atšķirībā no citiem, šī ir sociālo mediju platformas grupa ar nosaukumu Reddit, kas gadu gaitā ir kļuvusi populāra, piedāvājot darba piedāvājumus un kā maksāšanas veidu piedāvājot kriptovalūtas, it īpaši bitkoīnus tiem, kas var izpildīt uzdevumu.

Ja esat iepazinies ar Facebook grupām, jums vajadzētu diezgan labi saprast, kā darbojas subreddits.

The r / Jobs4Bitcoins Pašlaik sub-reddit biedru bāzē ir aptuveni 19 000 lietotāju no visas pasaules. Lai gan šī nav sava platforma, tā ir kļuvusi populārāka nekā dažas platformas, jo kaut ko darīt nav tik tālu, un pieteikšanās vēlamajam darbam ir tikpat vienkārša kā tērzēšanas sarunas nosūtīšana..

Rakstīšanas laikā jaunākajā Reddit lietotnes atjauninājumā ir iekļauta paziņojumu funkcija, tāpat kā YouTube, Reddit lietotājiem. Tas ir noderīgi tiem, kuriem nav laika vienmēr regulāri pārbaudīt platformu darbos, uz kuriem viņi pretendē. Lietotne vienkārši informē cilvēkus par nesen publicēto, un ārštata darbinieki var viegli filtrēt to, kas viņu interesē, no tā, kas nav.

Lai gan ir iespējams atrast cilvēkus, kuri vēlas maksāt ar citām metodēm ārpus kriptovalūtām, bet maksājumi par pakalpojumiem šeit tiek piedāvāti Bitcoin, Ethereum un citās kriptovalūtas formās, par kurām abas puses sākotnēji vienojas.

# 5. Kripto darbi

Vēl viena populāra kriptovalūtu pasaules darba padome. Tāpat kā citi darba dēļi, darba devēji izmanto Kripto darbi platformu, lai atrastu kvalificētus kandidātus dažādiem uzdevumiem, kas viņiem jāveic, uz pilnu vai nepilnu slodzi.

Platforma lepojas ar aptuveni 5000 dalībniekiem, kas padara to par labu vietu vēlamo darbu atrašanai. Iesūtītie darbi aptver ļoti daudz kategoriju. Tiem, kuriem ir diezgan laba ideja par to, kā izstrādāt decentralizētas lietojumprogrammas un novērst citus ar blokķēdi saistītus uzdevumus, iespējams, ir vislabākā vieta, kur izmantot.

Rakstnieki netiek atstāti malā, jo arvien pieaug pieprasījums pēc pieredzējušiem rakstniekiem. Divām no 10 platformā ievietotajām darbavietām jābūt pozīcijai tiem, kuriem ir rakstīšanas noskaņa, un tādējādi gūt ievērojamus ienākumus, padarot rakstīšanas prasmes internetā.

# 6. Vietneegrafs

Vietneegrafs ir galvenokārt pazīstams ar to, ka izlaida jaunākos ziņu rakstus par notikumiem blokķēdē un kriptovalūtu pasaulē. Nesen platforma ir iegājusi, savienojot viņu lasītāju bāzi ar darba piedāvājumiem.

Atšķirībā no citām platformām, jūs varat būt pārliecināti, ka Cointelegraph ievietotie darbi ir no oriģinālajiem avotiem, jo ​​tie ir pareizi pārbaudīti pirms to izlaišanas platformā.

Vietnes darba sadaļa atrodas apakšdomēnā, jobs.cointelegraph.com. Vienkārši lietojama platforma ne tikai savieno cilvēkus ar vēlamajiem / attālinātajiem darbiem, bet arī palīdz lietotājiem / darba meklētājiem iepazīties ar paraugpraksi, meklējot darbu tiešsaistē.

Tā ir viena no uzticamākajām platformām, ko labi pazīst, ievēro un ielenc darba devēji, kuri meklē kvalificētus cilvēkus.

Ko tev vajag

Strādājot mājās, jums ir nepieciešams labs interneta savienojums, personālais dators, stabila elektrība un jo īpaši kriptovalūtas maks, kas nepieciešams, lai saņemtu maksājumus tiešsaistē.

Nepieciešamā kriptovalūtas maka veids ir atkarīgs no tā, kādu monētu / žetonu jūs pieņemat. Lai tālrunī neinstalētu vairākas kriptonauda seifa lietotnes, varat viegli instalēt trešās puses maku, kurā var ievietot vairākas monētas, piemēram, Izceļošana, Coinomi, un vēl daudz.

Visbeidzot

Tiek uzskatīts, ka iepriekš sastādītais saraksts ir izturējis laika pārbaudi. Ir ieradušās un slēgtas daudzas citas ārštata platformas, un vēl dažas nav īsti guvušas nepieciešamo uzmanību.

Ja izmantojat kādu no iepriekš uzskaitītajām platformām, varat būt pārliecināts, ka esat viens solis tuvāk iztikas pelnīšanai tiešsaistē atkarībā no tā, kādu pakalpojumu jūs varat piedāvāt, vai jūsu pieejamību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me