6 labākie veidi, kā nopirkt Bitcoin Austrālijā

Bitcoin ir virtuāla valūta (kriptonauda), kas nesen sāka pievērst pasaules uzmanību. Dažādas grupas redz Bitcoin pirkšanu dažādos veidos; daži to uztver kā ieguldījumu, citi kā līdzekli maksājumu sūtīšanai un saņemšanai visā pasaulē, cits kopums to domā kā veidu, kā veikt darījumus bez izsekošanas. Neatkarīgi no iemesla, šis raksts palīdzēs jums iegādāties Bitcoin Austrālijā.

Ir dažādi veidi, kā jūs varat iegādāties Bitcoin Austrālijā, ieskaitot pirkšanu no tiem, kuriem jūs zināt, ka ir daži un kuri vēlas pārdot; tie var būt draugi, ģimenes locekļi vai biznesa partneri. Iepirkšanās, izmantojot tiešsaistes platformas, kas savieno pircējus un pārdevējus. Visbeidzot, jūs varat iegādāties Bitcoin kriptovalūtas biržās vai Bitcoin bankomātos.

Ārpus biržas nav ierobežojumu attiecībā uz iegādājamā Bitcoin daudzumu, ja vien pārdevējs ir ieguvis nepieciešamo Bitcoins vērtību. Dažas biržas ierobežo to Bitcoins skaitu, kurus varat iegādāties katru dienu, un pirkšana, pārsniedzot noteiktu summu, varētu brīdināt iestādes par jūsu darījumiem, jo ​​lielākajai daļai apmaiņu būtu nepieciešams identificēt sevi, lai veiktu darījumus, kas pārsniedz noteiktus ierobežojumus.

Neatkarīgi no tā, vai jūs pērkat pilnu bitcoin vai vairāk, vai vēlaties dažas virtuālās valūtas daļas, neatkarīgi no tā, kur jūs tos iegādājaties; no tiem, kurus jūs pazīstat, tiešsaistes platformās vai kriptovalūtu biržās, jums ir nepieciešama viena lieta, a Bitcoin maks.

Bitcoin maki ir ierīces / programmatūras lietojumprogrammas, ko izmanto, lai veiktu bitcoin darījumus. Tas ir nepieciešams, lai uzglabātu, nosūtītu vai saņemtu bitcoīnu no citiem. Iepriekš mēs esam uzrakstījuši ceļvedi labākie bitcoin maki tu vari izmantot.

1. Pērciet Bitcoin Austrālijā kriptovalūtu biržās

Ir daudz kriptovalūtu biržu, no kurām var nopirkt kā austrālietis. Ir svarīgi atzīmēt, ka kriptovalūtu biržas tieši nepērk un nepārdod lietotājiem. Biržas platformas ir paredzētas, lai automātiski apvienotu pirkšanas un pārdošanas darījumu, darījumu dalībniekiem nepazīstot viens otru. Tā kā šajās platformās ir liels pirkšanas un pārdošanas līmenis, darījumi tiek veikti uzreiz.

Kriptovalūtu biržas, kas ir tirdzniecības starpnieki, prasīs lietotājiem maksāt nodevas par platformā veiktajiem darījumiem.

Šeit ir populāras kriptogrāfijas valūtas maiņas, kas pieejamas austrāliešiem;

Binance

Binance ir vadošā kriptovalūtas apmaiņa pasaulē. Tālāk ir sniegti soļi BTC iegādei Binance.

1. darbība: izveidojiet Binance kontu

Pērciet Bitcoin Austrālijā, izmantojot Binance

Reģistrējieties, izmantojot savu e-pasta adresi un paroli.

Binance

Pareizi iebīdiet puzles gabalu attiecīgajā atverē. Pēc tam verificējiet savu kontu, ievadot sešu ciparu kodu, kas nosūtīts uz jūsu adresi.

Binance

2. darbība: verificējiet savu identitāti (pēc izvēles)

Ja plānojat iegādāties vairāk nekā 2 BTC, varat pārbaudīt savu identitāti.

Binance

Atveriet iestatījumu lapu un konta verifikācijas sadaļu. Aizpildiet tukšās vietas ar attiecīgo informāciju un augšupielādējiet apliecinošos dokumentus, tostarp pasi, autovadītāja apliecību un fotoattēlu.

3. solis: Iegādājieties BTC

Ievadiet BTC summu, kuru plānojat iegādāties. Apstipriniet ekrānā redzamo pasūtījuma informāciju un noklikšķiniet uz Pārejiet uz sadaļu Maksājums.

Jūs tiksiet novirzīts uz vietnes Simplex vietni, kur jūs pārbaudīsit savu informāciju un informāciju par savu kredītkarti.

Binance

Kad būsiet norādījis pareizu informāciju, darījums tiks pabeigts.

Monētu bāze 

Izmantojot Coinbase, lietotājiem ir viegli iegādāties BTC Austrālijā.

Tālāk ir norādītas darbības, kā iegādāties Bitcoin Austrālijā. 

1. darbība: izveidojiet Coinbase kontu

Pērciet Bitcoin Austrālijā, izmantojot Coinbase

Noklikšķiniet uz Pierakstīties cilni un ievadiet savu informāciju, ieskaitot e-pasta adresi, vārdu, valsti (Austrālija) un paroli.

2. darbība. Pārbaudiet savu identitāti

Monētu bāze

Tas ir nepieciešams, lai novērstu identitātes zādzību vai krāpšanu. Norādiet personas apliecinoša dokumenta fotoattēlu. Jums būs arī jāverificē savs bankas konts vai kredītkarte.

3. solis: Iegādājieties Bitcoin

Dodieties uz Pirkt / Pārdot galvenās Coinbase lapas augšdaļā. Norādiet BTC summu, kuru vēlaties iegādāties. No jums tiks iekasēta maksa 3,99%.

Klikšķis Apstipriniet pirkumu.

Coinmama

Coinmama ļauj lietotājiem nopirkt Bitcoin Austrālijā ar kredītkartēm vai debetkartēm, kuras izsniedz vai nu MasterCard, vai VISA. 

Tālāk ir norādītas darbības, lai iegādātos BTC vietnē Coinmama:

1. darbība: izveidojiet Coinmama kontu

Apmeklējiet Coinmama vietni un noklikšķiniet uz Pierakstīties cilni.

Coinmama

Aizpildiet nepieciešamo informāciju, ieskaitot pilnu vārdu, e-pasta adresi un dzīvesvietas valsti.

Pēc konta izveidošanas piesakieties, izmantojot savu informāciju.

2. darbība: verificējiet savu kontu

Coinmama

Jums būs jāaugšupielādē personas apliecības vai pases fotoattēls, kā arī citi dokumenti.

3. solis: Iegādājieties BTC

Kad esat pārbaudījis savu identitāti, pārejiet uz BTC cilni un noklikšķiniet uz izvēlnes joslas.

Coinmama

Bārā jums tiks piedāvāta iespēja iegādāties noteiktu BTC summu jebkurai pielāgotai summai aptuveni 5000 USD.

Norādiet savu BTC adresi, pēc tam noklikšķiniet uz Pārejiet pie norēķināšanās.

LocalBitcoins

Šī platforma ir pieejama vairāk nekā 200 pasaules valstu iedzīvotājiem. Tā ir individuāla tirdzniecības vietne. Austrālijas iedzīvotājiem LocalBitcoin platforma savieno jūs ar cilvēkiem, kurus varat apmainīt Austrālijas dolāru (AUD) pret bitkoiniem. Vietne ļauj lietotājiem ievietot sludinājumus, norādot to likmes un maksāšanas metodes bitkoīnu pirkšanai un pārdošanai.

Soļi:

  • Apmeklējiet vietniBitcoins vietne un reģistrējieties platformā.

Pērciet Bitcoin ar LocalBitcoins

  • Meklējiet pārdevējus, kuri pieņem maksājuma veidu, kuru plānojat izmantot, jo birža atbalsta vairākas fiat valūtas, bankas pārskaitījumus, altkoīnus, kredītkartes un daudz ko citu. Tomēr, tā kā platforma nepiedāvā globālu meklēšanu, ir jāpārvietojas pa dažādām valstīm.

LocalBitcoins

  • Izvēlieties pārdevēju, kura reputācija pārsniedz 98% un kurš ir veicis ievērojamu daudzumu darījumu. Pirms pirkuma veikšanas pārliecinieties, ka esat izlasījis viņu tirdzniecības noteikumus.

LocalBitcoins

  • Ievadiet Bitcoin daudzumu, kuru plānojat iegādāties, un noklikšķiniet uz Nosūtīt tirdzniecības pieprasījumu. Varat arī nosūtīt pārdevējam papildu ziņojumu, lai paziņotu viņam, ka esat uzsācis tirdzniecību.

LocalBitcoins

  • Pārliecinieties, ka izpildāt visus pārdevēja pieprasījumus.

2. Bitcoīnu pirkšana no draugiem & Ģimenes locekļi

Šī Bitcoin iegādes metode ir vienkārša. Viss, kas nepieciešams, ir tas, ka jūs piešķirat savu bitcoin maku adresi / publisko atslēgu personai, kura vēlas jums pārdot. Pēc tam viņš / viņa nosūta nepieciešamo daudzumu bitkoīnu, un jūs viņam veicat maksājumu skaidrā naudā vai ar bankas pārskaitījumu.

3. Saziņa ar sev tuvu pārdevēju

Dažas tiešsaistes platformas savieno pircējus un pārdevējus. Tādā veidā, ja jūs nezināt nevienu, kam ir bitcoin, varat sazināties ar kādu, kurš to dara. Parasti, lai sazinātos ar pārdevēju, redzēsiet informāciju. Jūs varat piezvanīt, lai satiktu viņu kaut kur tuvu, lai veiktu darījumu. Jūs varat arī izvēlēties veikt bankas pārskaitījumu uz viņa konta detaļām, kā paredzēts, bez jums tiekoties ar viņu, taču jums jābūt uzmanīgam, daži cilvēki jūs šādā veidā izkrāpj, un pēc viņiem varētu būt bezjēdzīgi iet, ja darījums nav tāds milzīgs. Tādas platformas kā LocalBitcoin un MyCelium ir labākās vietas, kur satikt cilvēkus, kuri pārdod bitkoīnus.

4. Vietējais MyCelium tirgotājs

Šis pakalpojums atrodas tieši lietotnē MyCelium Bitcoin Wallet. Andriod un IOS ierīcēm jāinstalē MyCelium Wallet šeit. Vietnē MyCelium Local Trader varat sazināties ar vietējiem bitcoin pārdevējiem. Kad jūs ar viņiem tiekaties, jūs satiekat viņus personīgi, lai veiktu darījumu. Šī pakalpojuma izmantošana neko nemaksā.

5. Bitcoin bankomāti

Šī ir ātra un vienkārša metode bitkoīnu iegādei. Tomēr šie bankomāti par darījumiem iekasē maksu no 5 līdz 10%.

Ja tomēr vēlaties iegādāties Bitcoin šādā veidā, varat pārbaudīt FindBitcoinATMVietne, kas paredzēta tikai Austrālijai.

6. Neatkarīgā rezerve

The IR platforma ir Austrālijas tirgotāju un korporāciju birža. Lietotāju kontus var finansēt ar ELP, SWIFT vai Kripto kapitālu.

Secinājums

Tagad jums ir laba ideja par dažādiem veidiem, kā jūs varat iegādāties Bitcoin Austrālijā, kā arī kriptogrāfijas valūtas maiņas, jūs varat ātri un viegli iegādāties virtuālo valūtu.

Nepieciešams uzzināt vairāk par bitcoin vai labāko veidu, kā tos ieguldīt, lai nopelnītu vairāk naudas. Varat noklikšķināt šeit, lai apskatītu dažādus ceļvežus, kurus esam rakstījuši agrāk.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me