6 labākie Bitcoin SegWit maki 2019. gadam

Segwit (Segregated Witness) tika aktivizēts Bitcoin tīklā 2017. gada 24. augustā kā mīksta dakša, kas ir saderīga ar iepriekšējiem bitcoin darījumiem. Kopš tā laika Bitcoin maka izstrādātāji un kriptovalūtu apmaiņa ir lēni ieviesuši SegWit savās platformās. Tomēr šajā rakstā mēs aplūkosim sešus no labākajiem Bitcoin SegWit makiem, kas pieejami 2019. gadā.

Tāpēc Segwit ieviešana ir izraisījusi ātrāku jaudas palielināšanu un citu bloku lieluma ierobežojuma palielināšanu, kā ierosināts. Segwit lietotājiem nodrošina tūlītēju 80% maksas samazinājumu. Arī Segwit un Core maki var nevainojami veikt darījumus savā starpā, atšķirībā no visām pārējām Bitcoin dakšiņām, kas notika.

Jūsu standarta maka standarta sēkla nedarbosies, mēģinot atgūt kriptonauda uz Segwit aktivizēta seifa. Neskatoties uz to, jūs varat pārsūtīt savus Bitcoins uz Segwit maku tāpat, kā jūs to nosūtītu uz jebkuru citu standarta maku. Viss, kas jums jādara, ir ģenerēt jaunu Segwit adresi no sava Segwit maka un nosūtīt tur savas monētas no standarta maka.

Labākie Bitcoin SegWit maki (Bitcoin Wallets, kas atbalsta SegWit)

Virsgrāmatas maks

Ledger Nano S - drošs aparatūras maks

Virsgrāmatas maks ir aparatūras seifs, kas ļauj droši saglabāt jūsu privātās atslēgas ierīcē. Mikrokontrollera aizsargātajā zonā saglabātās atslēgas no ierīces nevar nosūtīt vienkāršā tekstā. Segwit adreses virsgrāmatas ierīcēm tika aktivizētas 2017. gada 24. augustā. Lai gan tas pilnībā neaizstāja mantotās adreses, ieteicams Bitcoin līdzekļus pārvietot uz jaunizveidoto Segwit adresi. Klikšķis šeit soli pa solim, kā iestatīt Segwit adresi Ledger ierīcē.

Trezor Maka

Trezor maks ir līdzīgs virsgrāmatas seifam. Tas ir arī aparatūras maks. Tas bija otrais aparatūras maks, kas ātri ieviesa SegWit ierīcē. Tas ir pievienojis jaunu kriptonauda atbalstu un ir arī jauninājis savu programmatūru, lai nodrošinātu optimālu lietotāja pieredzi.

Ierīce ir drošs un gudrs bitcoin (atbalsta arī citas alternatīvas kriptovalūtas) seifs USB ierīcē, kas ir mazs un viegls.

Samuraju maks

Samourai maks ir vēl viens maks Bitcoin kriptovalūtu glabāšanai, kas atbalsta SegWit zemākiem un ātrākiem darījumiem. Komanda ir pievērsusies arī drošībai un privātumam, kas maku ir padarījis par vienu no lielākajām izvēlēm, apsverot makus, lai droši uzglabātu jūsu aktīvus.

Seifs tiek šifrēts mobilajā ierīcē, izmantojot AES-256 šifrēšanu. Tam ir arī droša tapu pieteikšanās, kas lietotājiem ļauj iestatīt 5-8 ciparu tapu, lai piekļūtu seifa lietojumprogrammas funkcijām. Tas arī nekad neizmanto adreses, kā arī neizplūst vērtīgi metadati par jums vai jūsu darījumiem.

Electrum maks

Electrum ir viegls Bitcoin klients, kas darbojas kopš 2011. gada novembra. SegWit aktivizētais maks tika rakstīts Python, un tam ir īss kods, kuru ir viegli pārskatīt.

Šifrētais seifs, kurā ir jūsu bitkoini, ir aizsargāts ar paroli, kas aiztur zagļus. Pirms lietojumprogrammas izmantošanas klientiem nav nepieciešams lejupielādēt visu bloku ķēdi, jo tā pieprasa šo informāciju no servera. Darījumi tiek parakstīti tieši ierīcē, un bez jūsu paziņojuma dati netiek nosūtīti. Tas padara Electrum maku par drošu un uzticamu maku laika gaitā.

GreenAddress maks

The GreenAddress maks ir atvērtā koda projekts, kas ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt, kā arī uzglabāt bitcoīnus ierīcē, kurā tie ir instalēti. SegWit aktivizētais maks tiek integrēts gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs, ieviešot lietotājam draudzīgu saskarni.

Attīstības komandas mērķis ir nodrošināt ērtību un drošību GreenAddress makā. Ierīce īsteno vairāku divu faktoru aizsardzību un autentifikāciju pret ļaunprātīgu programmatūru, kas paredzēta tās lietotājiem.

SegWit papīra maks

labākie Bitcoin SegWit maki

Visbeidzot, mēs pabeidzim savu labāko SegWit sarakstu ar SegWitAddress papīra maku. Tas sastāv no papīra izdrukas, kurā ir jūsu publiskās un privātās Bitcoin atslēgas, un QR kods, kuru varat skenēt un nosūtīt bitkīnus uz maku. Šis seifs ir paredzēts visnotaļ paranojiskam, un privāto atslēgu glabāšana nekļūst drošāka. Tomēr, tā kā ir pieejami aparatūras maki, kas kalpo tam pašam mērķim un ir efektīvāki, papīra maki var būt laikietilpīgāki..

labākie Bitcoin SegWit maki

Nobeiguma piezīmes

Tāpēc tagad ir pagātne sēdēt un kurnēt par augstām nodevām un latentumu darījumu apstiprināšanā Bitcoin tīklā. Iepriekš ir dažas iespējas, kuras varat sākt izmantot šodien. Mēs sagaidām, ka drīzumā tiks parādīts vairāk maku un pat apmaiņas atbalsts, kas aktivizēs SegWit viņu platformās.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me