5G krājumi, kas jāpērk 2020. gadā

5G bezvadu tīkli šogad ir gatavi galvenajam laikam. Saskaņā ar prognozēm 5G bezvadu infrastruktūras izdevumi 2020. gadā palielināsies līdz aptuveni 4,2 miljardiem USD salīdzinājumā ar 2,2 miljardiem USD pagājušajā gadā, jo vairāk valstu pieņem šo jauno tehnoloģiju. 

Turklāt šis jaunākais telekomunikāciju jaunievedums ir nozīmīgas pārmaiņas nozarē. Galvenie spēlētāji un valdības ir iestājušās par 5G integrāciju. Šī tehnoloģija ļauj uzplaukt citām tehnoloģijām. Citiem vārdiem sakot, tas ir spēka reizinātājs, tāds, kas notiek tikai reizi vairākos gados. Telekomunikāciju tirgus un visas administrācijas, visticamāk, izmantos šo jauno tehnoloģiju, un uzņēmumi, kas izmanto priekšrocības, piedzīvos milzīgu izaugsmi. 

Tādējādi zemāk ir divi lieliski 5G krājumi, no kuriem jāuzmanās 2020. gadā. 

Resonant Inc. (NASDAQ: RESN)

Resonant Inc. atrodas Goleta, Kalifornijā, un galvenokārt nodarbojas ar viedtālruņos izmantoto radiofrekvenču elektronikas filtru projektēšanu. Ar 80 miljonu ASV dolāru lielu tirgus ierobežojumu uzņēmums vēl nav rentabls un kā brīva naudas plūsma. Tomēr, tā kā uzņēmums pāriet uz 5G vajadzību apmierināšanu RF filtru tirgū, kas līdz 2025. gadam varētu pieaugt līdz USD 28 miljardiem gadā, tas varētu būt gandrīz divu bagāžu. 

Pieaugošais pieprasījums pēc “straumēšanas video un palielinātas joslas platuma prasības” šajā gadījumā veicinās lielāku izaugsmi, jo 5G vajadzībām ir vajadzīgas labākas tehnoloģijas, lai tās pašas apkalpotu. Turklāt 5 dažādiem analītiķiem, kuri piedāvāja 12 mēnešu cenu prognozi šim krājumam, vidējais mērķis ir 4,50, ar augstu novērtējumu 7,00 un zemu 3,50. Šis aprēķins ir + 63,64% pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējo cenu. 

Turklāt 5G krājums īstermiņā atrodas plašas pieauguma tendences vidū, un tāpēc nākamajās 12 nedēļās ir sagaidāms 15.17% pieaugums un ar 90% varbūtību. Stockinvest.us norāda, ka Resonant Inc. ir vairāki pozitīvi signāli, un tas jāuzskata par treknu un uzkrājošu kandidātu. 

Neskatoties uz to, ieguldītājiem vēl nevajadzētu aizmirst 4G, jo tas arī turpmāk būs nozīmīgs spēlētājs šajā nozarē. Galvenais iemesls ir tas, ka 5G nebūs visur, un pat patiesie ātrumi netiks pieredzēti nekavējoties, un investoriem vajadzētu sagaidīt, ka 4G nodrošinās 5G pārklājuma atveru aizmuguri. 

Kopumā Resonant Inc. ir iespēja kļūt par nozīmīgu spēlētāju šajā nozarē, jo tā izmanto revolūciju, lai padarītu RESN par vienu no labākajām akcijām, ko iegādāties 2020. gadā.

CCI – 5G tehniskais krājums

Drīzumā parādoties 5G, bezvadu sakaru nozarē noskaņojums ir tāds, ka telekomunikāciju krājumi ir augšupvērsti. 

Torņu, mikroshēmu un citu aprīkojuma uzņēmumiem, kas izveido infrastruktūru, kas darbosies kā šī modernā ātrgaitas tīkla pamats, ir paredzētas drudžainas dienas, kad viņi vēlas ieviest sarkano tehnoloģiju. 

Paturot to prātā, nav labāka laika, lai piesaistītu dažus telekomunikāciju krājumus par salīdzinoši zemām cenām un skatītos, kā tie aug, lai jūs kļūtu bagāts.

Šajā rakstā mēs aplūkosim vienu karsto tehnoloģiju krājumu, kas būtu jāpieder visiem, kas interesējas par šo nozari; KRN krājumu. 

Īsumā mēs aplūkosim uzņēmuma akciju vēsturi un dažus iemeslus, kāpēc mēs uzskatām, ka šie krājumi ir ceļā uz augšu.

Īsa Crown Castle International Corp vēsture. 

Crown Castle International ir lielākais koplietojamo sakaru infrastruktūras nodrošinātājs Amerikā ar vairāk nekā 40 000 šūnu torņiem. 

Kopš pagājušā gada marta uzņēmumam bija arī vairāk nekā 70 000 jūdžu jūdžu šķiedras, kas atbalstīja mazas šūnas un šķiedru risinājumus visos lielākajos ASV tirgos.. 

Kronas pils tika dibināta 1994. gadā Teksasā. Uzņēmumam ir vairāk nekā 100 biroju ASV, un tajā strādā vairāk nekā 5000 darbinieku. 

Tas ir arī S&P 500 uzņēmums, kas ir iekļauts NYSE sarakstā ar CCI tinker un kura uzņēmuma vērtība pārsniedz 70 miljardus USD.

Iemesli, kāpēc jums vajadzētu piederēt dažiem CCI krājumiem

Kronas pils akcijas pēdējā laikā darbojas labi. Pēdējo septiņu mēnešu laikā KKI krājumi ir pieauguši par vairāk nekā 9%, izdevies pārspēt bezvadu nozares izaugsmi par 4,7%.

Paredzams, ka rallijs turpināsies īstermiņā vairāku labvēlīgu faktoru dēļ. 

Pēdējā laikā uzņēmums ir strādājis, lai paplašinātu savu šķiedru nospiedumu, kas ir vērsts uz mazo šūnu iespēju, iegādājoties vairākus mazo šūnu izvietošanas uzņēmumus un šķiedru operatorus. 

Tādējādi Kronas pils atrodas stratēģiskā stāvoklī, lai apmierinātu gan pašreizējās 4G, gan gaidāmās 5G izvietošanas vajadzības, kā arī uzņēmuma pieprasījumu pēc šķiedrām.

Arī uzņēmuma trešā ceturkšņa finanšu rezultāti ir bijuši iespaidīgi. Telekomunikāciju uzņēmums ziņoja par koriģētiem operāciju līdzekļiem (AFFO) par vienu akciju USD 1,55 – šis skaitlis pārsniedza lēstos 1,48 USD, liecina Zacks Consensus Estimate.

Neto ieņēmumi bija 1,51 miljards USD, kas liecina par 10,1% pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu. Tas atspoguļo uzņēmuma lielo pieprasījumu pēc infrastruktūras, plašo torņu portfeli un veselīgu līzinga aktivitāti. 

Tiem, kuriem CCI krājumi vēl nepieder, mēs uzskatām, ka ir pienācis laiks izmantot šo izaugsmi, jo ir gatavs palielināt vērtību.

Faktori, kas veicina KKI akciju izaugsmi

Starp faktoriem, kas veicina KKI krājumu pieaugumu, ietilpst: augsta kapitāla atdeve (ROE). 

Uzņēmuma ROE ir 8%, kas ir ievērojami augstāks nekā nozares vidējais rādītājs 4,54%. 

Skaidra norāde uz pašu kapitāla optimālu izmantošanu. Tas ir galvenais faktors, kas, iespējams, palielina ieguldītāju uzticību telekomunikāciju akcijām.

Stabila FFO izaugsme – tiek lēsts, ka nākamā gada laikā uzņēmuma FFO uz vienu akciju pieaugs par vairāk nekā 8,9%. Neticami, ka nākamo piecu gadu laikā tiek prognozēts, ka FFO uz akciju palielināsies par vairāk nekā 15%. 

Pamatojoties uz lielo pieprasījumu pēc torņu un šķiedru aktīviem, Kronas pils prognozē, ka FFO būs robežās no 2 539–2 584 miljoniem.

Visbeidzot, palielinās pieprasījums pēc uzņēmuma mazo mobilo sakaru aktīviem un bezvadu pārvadātāju torņiem, kad tie cenšas tikt galā ar pieaugošo datu apjomu, ko pārvadā bezvadu un vadu tīkli. 

Paredzams, ka 5G tiks izlaists nākamajā gadā, un, tā kā tehnoloģijai ir ļoti ierobežots diapazons, lai to pārraidītu plašos apgabalos, būs vajadzīgas daudzas mazas šūnas. 

Tā kā Kronas pils ir mazo šūnu apgabala karalis, viena lieta, ko mēs varam sagaidīt, ir tas, ka KKI krājumi darbojas vēl labāk nekā pašlaik. Mūsu viedoklis ir tāds, ka CCI noteikti ir nopērkams krājums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me