2018. gada jūnija vissvarīgākās 6 cietās dakšas

Kriptovalūtas un Blockchain tehnoloģija nāca kopā ar dažiem tehniskiem noteikumiem, kas ir cietā dakša. Runājot par cietajām dakšām, tas attiecas uz sadalījumu no esoša blokķēdes protokola vai izmaiņām, kas padara iepriekšējos blokus / darījumus nederīgus. Dažreiz tam ir nepieciešams mezgls vai lietotāja jauninājums, lai atbalstītu jauno versiju.

Tas nozīmē, ka ir maz projektu, kas jūnijā ir ieplānojuši stingru dakšiņu. Šeit ir seši projekti, no kuriem jums vajadzētu uzmanīties:

Kaņepju monētas (THC) masternodes & Cietā dakša

Plānotais datums: Kādreiz pirms 2. ceturkšņa beigām (30. jūnijā vai pirms tā)

Kaņepju monēta ir kriptonauda, ​​kas savieno kaņepju audzētājus un vietējos pārdevējus. Simbols THC apzīmē kriptonauda. Lai gan rakstīšanas laikā nav noteikts konkrēts datums, projektā tiks veiktas izmaiņas tehnoloģijā. Jaunā marķieru versija būs anonīma, un komandai būs jāievieš arī galvenā mezgla funkcija.

Kopš 2014. gada pastāvošā projekta projekta komanda strādā pie platformas izcilības. Oficiālajā vietnē ir pieejams lejupielādei paredzēts HempCoin for Windows PC lietotāju oficiālais maks. Monēta tiek tirgota arī BTC kriptovalūtas maiņas platformā Bittrex.

Tā kā marihuānas nozare strauji aug, HempCoin ir nišas specifiska monēta, kuras mērķis ir atvieglot tirdzniecību šajā nozarē, izmantojot progresīvas tehnoloģijas un lietotājam draudzīgas lietotnes..

BitShares (BTS) cietā dakša

Plānotais datums: 2018. gada 7. jūnijs

BitShares jūnijā notiek galvenā izlaišana. Kā paziņoja pamatkomanda, trīs nedēļu laikā tiks parādīts jauns funkciju izlaidums, un cietās dakšas ir paredzētas divas reizes gadā, jūnija un decembra pirmajā ceturtdienā.

BitShares platforma ir atvērtā koda decentralizēta apmaiņas platforma, kas darbojas blokķēdē. Šī projekta izveides mērķis ir novērst riskus, kas saistīti ar centralizētu apmaiņu. Tādā veidā ir mazāk uzlaušanas situāciju, un nav iespēju, ka cilvēki zaudē savus līdzekļus trešo personu apmaiņai. Platformai var piekļūt vai nu caur pārlūku, vai arī tā tiek lejupielādēta lietotāja ierīcē.

BitShares (BTS) var tirgot pāris biržās, tostarp BitShares Asset Exchange, CoinEgg, Binance, Poloniex, Huobi, Livecoin, Indodax. BTS šajās platformās var viegli apmainīt pret BTC, ETH, BNB, STEEM un citām kriptovalūtām.

DigiByte (DGB) cietā dakša

Plānotais datums: 21. jūnijā vai pirms tā.

DigiByte fonds ir ieplānojis cieto dakšiņu 2018. gada vasarā. Gaidāmais cietais dakts radīs izmaiņas kalnrūpniecības algoritmos tīklā, lai saglabātu GPU draudzīgumu..

Projekts, kas sāka darboties kādreiz 2014. gadā, radās no nepieciešamības atrisināt to, kas tika uztverts kā nozīmīgs izaicinājums Bitcoin, kas ir kalnrūpniecības enerģijas centralizācija specializētu ieguves ierīču, cita starpā ASIC dēļ.

DigiByte ir līdzīgs Ethereum tādā ziņā, ka tā ir ne tikai kriptonauda, ​​par kuru tiek teikts, ka tā atbalsta starptautiskos darījumus nākamajā funkcijā, bet arī platforma, kurā decentralizētas lietotnes tiek izstrādātas un palaistas, izmantojot viedos līgumus.

DigiByte (DGB) var tirgot pret BTC, ETH, LTC un EUR dažās biržās, piemēram, Bittrex, Poloniex, Kucoin, HitBTC, Upbit, Livecoin, Cryptopia un tā tālāk. Lietotāji var viegli lejupielādēt kriptogrāfijas valūtas DigiByte maku no oficiālās vietnes jebkurai pieejamai platformai vai ierīcei.

ZenCash (ZEN) cietā dakša

Plānotais datums: 2018. gada 26. jūnijs

Cenšoties cīnīties ar jauno equihash ASIC kalnraču, kuru paredzēts sūtīt jūnija beigās, komanda pārvietojas ātri, piedāvājot cieto dakšiņu; izmaiņas tīklā, kas padarīs ASIC kalnračus par nederīgiem tīklā. Jaunais jauninājums atbalstīs tikai GPU kalnračus, kas bija sākotnējais projektu plāns.

The ZenCash tiek uzskatīts par pirmo TLS pilnībā šifrētu un anonīmu virtuālo valūtu, ziņojumapmaiņas un satura platformu, kā arī decentralizētu autonomu organizāciju. Tas tika palaists 2017. gadā; tā bija ZClassic dakša, kas ir ZCash dakša.

Jūsu ZenCash marķierus var saglabāt datoros, tīmekļa makā, Android ierīcēs un arī papīra makos..

ZenCash žetonus var iegādāties vietnēs Binance, Bittrex, Upbit, OKEx, Cryptopia, COSS Trade Satoshi un OpenLedger DEX.

Metaverse ETP (ETP) cietā dakša

Plānotais datums: 30. jūnijā vai pirms tā.

Metaverss lai drīz izvilktu pirmo cietās dakšas atkārtojumu. Kā paskaidroja komanda, sagaidāms, ka šī cietā dakša mazinās slikto dalībnieku rīcību ekosistēmā.

Atklātā pirmkoda publiskās grāmatas mērķis ir nodrošināt lietotājiem digitālos aktīvus un digitālās identitātes. Izmantojot Blockchain-as-a-Service (BaaS), komanda padara ērtu piekļuvi digitālajiem finanšu pakalpojumiem bez maksas. Lai gan projekts tika uzsākts 2016. gadā, tas sāka darboties tikai kaut kad 2017. gada februārī.

Lai gan Metaverse ETP (ETP) tiek glabāti trešo pušu makos, piemēram, BitGo un Cloud wallet, komanda ir izstrādājusi arī pilnvaras oficiālo maku mobilajām un galddatoriem..

ETP marķierus var tirgot kriptovalūtas biržās TOPBTC, Bit-Z, Bitfinex, QBTC, HitBTC, RightBTC, TDAX un CoinBene..

Bytom (BTM) Mainnet Swap, PoW atbalsts

Plānotais datums: 30. jūnijā vai pirms tā.

Kā norādīts projekta ceļvedī, tiks veikts pilnīgs MainNet mijmaiņas darījums, un POW atbalsts un optimizācija tiks integrēti.

Bytom ir finanšu un digitālo aktīvu lietojumprogrammu blokķēdes platforma. Bytom mērķis ir nodrošināt platformu, kas ļauj veikt digitālo aktīvu apmaiņu un dažādošanu.

BTM žetoni tiek glabāti oficiālajā Bytom makā, kas ir pieejams operētājsistēmās Windows, Mac un Linux.

Komanda ir paveikusi neticamu darbu, iekļaujot BTM marķieri dažās biržās, tostarp Bibox, OEX, RightBTC, Huobi, OKEx, EXX, Gate.io, CoinTiger..

Kad viss notiks, kā plānots, Bytom iepazīstinās ar jaunas paaudzes marķētu pasauli ar virtuāliem aktīviem, kas pārstāv gandrīz visu. Lai gan projekts joprojām ir tās alfa stadijā, tas izskatās daudzsološi, pamatojoties uz līdz šim īstenoto.

Secinājums

Šīs dakšas ir vērstas uz to, lai katra platforma būtu labāka visiem attiecīgajā tīklā. Iespējams arī, ka šīs dakšas tiek pārceltas uz vēlākiem datumiem, tas ir jāizlemj komandai. Lai sekotu katras kopienas aktivitātēm, jums jāpievienojas privātiem forumiem, lai atjauninātu notikumu ritēšanas laikā.

Jūs varat iegādāties ZEN no Binance apmaiņa, viena no labākajām kriptovalūtas maiņas iespējām, kas pieejama 2018. gadā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me