11 Blockchain riska kapitāla uzņēmumu saraksts

Ir vairāk nekā 120 kapitāla riska firmas, kas ir ieguldījušas blokķēdes projektos. Mūsu sarakstā ir daži no vadošajiem bloka ķēdes riska kapitāla uzņēmumiem nozarē.

Blockchain riska kapitāla firmas

Pēdējā desmitgadē riska kapitāla firmas ir ieguldījušas bloku ķēdē un uzņēmumos, izmantojot tehnoloģiju. Bet viņu finansiālais ieguldījums nozarē kļuva pamanāmāks pēdējos gados, kad sāka augt kriptogrāfijas tirgus.

Šeit ir mūsu saraksts ar 11 Blockchain riska kapitāla firmām:

1. Digitālās valūtas grupa

Dibināta 2015. gadā, Digitālās valūtas grupa ir viens no ietekmīgākajiem riska kapitāla ieguldītājiem bloku ķēdes telpā. Ņujorkas uzņēmums atbalsta blokķēdes uzņēmumus, konsultējoties, veidojot tīklus un piekļūstot kapitālam. Tas ir ieguldījis resursus vairāk nekā jebkurš cits ieguldītājs šajā nozarē. Digitālās valūtas grupa ne tikai bija starp pirmajiem blokķēdes investoriem, bet arī ir viens no aktīvākajiem investoriem digitālajā nozarē.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: pamats, virsgrāmata, aplis, Blockchain Inc., Abra, Bitpay, Blockstack, Blockstream, Bloq, Circle, Coinbase, Ripple, Veem, Wyre, Zcash.

digtial

Avots: twitter.com

2. Pantera Capital

Pantera ir Kalifornijā bāzēts ieguldījums, kas tika izveidots 2003. gadā un ir paredzēts uzņēmumu finansēšanai no digitālās valūtas telpas. Pantera nav tīrs riska kapitāla fonds, bet gan hibrīds starp riska ieguldījumu fondu un riska fondu, kas veic sēklas ieguldījumus blokķēdes uzņēmumos, kā arī žetonus un kriptovalūtas.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: pamats, aplis, osta, DMarket, 0X, Bitcoin, BITPesa, Ethereum, Kyber tīkls, Ripple, Stream, VEEM, Zcash, Abra.

3. Blockchain Capital

Blockchain Capital ir riska fonds, kas koncentrējas tikai uz blokķēdes sektoru. Viņu pirmais ieguldījums blokķēdē tika veikts 2013. gada beigās – tajā pašā gadā, kad viņi tika dibināti – ar A sērijas ieguldījumu BTCC, kas ir līdz šim vecākā Bitcoin tirdzniecības platforma. Tikai šogad viņi ir ieguldījuši vairāk nekā deviņos jaunuzņēmumos. Blockchain Capital galvenā mītne atrodas Sanfrancisko, Kalifornijā.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: aplis, Coinbase, Blockstream, Ripple, Bitaccess, BitGo, BitPesa, Kraken, Ripple, Abra, Circle, Coinbase, Ripple, SOFX.

Blockchain Capital

Avots: blockchain.capital

4. Andreessens Horovics

Andreessens Horovics ir viena no lielākajām Blockchain riska kapitāla firmām, kas atrodas Silīcija ielejā un kas nav koncentrēta tikai uz blokķēdes un digitālo aktīvu ieguldījumiem. Pašlaik kriptogrāfijas uzņēmumi veido tikai daļu no viņu aktīviem 4 miljardu ASV dolāru apmērā.

Andreessen sāka ieguldīt blokķēdē 2013. gadā, ar eņģeļu ieguldījumu Ripple, kas vēlāk tika veiksmīgi īstenots Coinbase agrīnā riska finansējumā. Kopš tā laika viņi ir veikuši gandrīz duci citu blokķēdes ieguldījumu tādos uzņēmumos kā Basis, Harbour un Chia Networks. Firma nesen paziņoja, ka viņiem tiks piešķirti 300 miljoni ASV dolāru uz kriptogrāfiju orientētam fondam.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: pamats, monētu bāze, DFINITY, osta, Blockspring, Dwolla, Facebook, Foursquare, Polychain Capital, Robinhood, desmitkārtīgs, Tradeblock.

5. Mezglu kapitāls

Pekinā bāzēta firma, Mezgls Kapitāls galvenokārt iegulda, izmantojot sākotnējos monētu piedāvājumus (ICO), atšķirībā no citiem mūsu saraksta VC. Node Capital lielāko daļu savu ieguldījumu koncentrēja Āzijā, finansējot gandrīz divus desmitus blokķēdes investīciju Ķīnas jaunizveidotajos uzņēmumos, tostarp Fengwo un ChinaUp.com. Viņi ir aktīvi kopš 2017. gada, un viņu jaunākais ieguldījums ir bloku ķēdes startēšana ar nosaukumu PalletOne. Node līdzdibinātājs ir Jun Du, Cointime izpilddirektors.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: Trip.io, Huobi, Delphy Foundation, Fengwo.

6. Palieliniet VC

Palieliniet VC ir augstākais paātrinātājs tādām tehnoloģijām kā mākslīgais intelekts, blokķēde un kriptogrāfija, kuras galvenā mītne atrodas San Mateo, Kalifornijā. Boost veica vairāk nekā 30 ieguldījumus kriptogrāfijā un blokķēdē, padarot to par vienu no pasaules dinamiskākajām Blockchain riska kapitāla firmām.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: BlockCypher, Tezos, virsgrāmata, Coinbase, Abra, District0x, Filecoin, Hijro, Svari, Polychain Capital, Ripio, Veem.

7. Draper Associates

Draper Associates ir pasaulē pazīstama vairāk nekā 30 gadus veca riska kapitāla firma, kuru dibināja leģendārais riska investors Tims Drapers. Draper ieguldīja dažādos tehnoloģiju, ražošanas un veselības aprūpes uzņēmumos, kā arī blokķēdes uzņēmumos un jaunizveidotajos uzņēmumos. Viņu pirmais ieguldījums blokķēdē tika veikts 2014. gadā, veicot sākotnējo ieguldījumu Augmate, IoT un valkājamo uzņēmumu uzņēmumā.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: Coinbase, Ledger, Factom, CryptoMove, Bancor, Bitpesa, Factom, Kash, Robinhood, Tezos.

Draper Associates

Avots: http://www.draper.vc/

8. Ceyuan Ventures

Ceyuan Ventures ir agrīnās stadijas riska kapitāls, kas atrodas Pekinā, Ķīnā un kas galvenokārt iegulda jaunuzņēmumos no Āzijas tirgus. Viņi galvenokārt iegulda uzņēmumos, kas koncentrējas uz tehnoloģijām un kuriem ir vairāk nekā pusducis nozīmīgu blokķēdes ieguldījumu tādos uzņēmumos kā Basis, Mars Finance un Trip.io. 2014. gadā viņi veica savus pirmos blokķēdes ieguldījumus un, pēc stagnācijas 2016. un 2017. gadā, 2018. gada pirmajā pusē viņi paātrināja tempu, veicot četrus ieguldījumus.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: pamats, Mars Finance, Trip.io, OkCoin.

9. Lightspeed Venture partneri

Atrodas Menlo parkā, Gaismas ātrums ir globāla riska kapitāla firma Blockchain, kurai ir seši papildu biroji, tostarp Izraēlā, Ķīnā un Indijā. Viņi galvenokārt iegulda patērētāju un uzņēmumu nozarēs, galveno uzmanību pievēršot jaunu tehnoloģiju un inovāciju paātrināšanai. Viņi arī ir pirmie ieguldītāji BTC China caur savu Ķīnas filiāli.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: Basis, Blockchain Inc., Saga Foundation, BTCC, Ripple.

10. IDG Capital

IDG Capital ir vairāku miljardu dolāru privātā kapitāla un riska kapitāla fonds, kura galvenā mītne atrodas Ņujorkā. Viņi iegulda dažādos uzņēmumos, ne tikai blokķēdes un kriptogrāfijas aktīvos. IDG veica pirmos ieguldījumus blokķēdē ar A sērijas ieguldījumu Ripple 2013. gadā, lai gan viņi parasti veic vēlāka posma riska ieguldījumus. IDG Capital 2018. gada augustā vien veica 13 ieguldījumus, veicot A, B C, D sērijas un Venture Round. IDG ir arī satelītu birojs, kas atrodas Bangalorā, Indijā.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: Ripple, Circle, Mars Finance, imToken.

11. Fenbuši galvaspilsēta

Dibināta 2015. gadā, Fenbuši galvaspilsēta ir riska kapitāla firma no Šanhajas, kas iegulda tikai blokķēdes iespējotos uzņēmumos. Fenbushi debitēja blockchain investīciju skatē ar BTC Media 2015. gada beigās, un kopš tā laika tas veica vēl 20, galvenokārt sēklas, ieguldījumus blockchain jaunizveidotajos uzņēmumos. Fenbushi ir starp top 50 blockchain / crypto VC, kas atrodas Ķīnā.

Ievērojami Blockchain ieguldījumi: Symbiont, Gem, Stream Token, Ripio, Abra, BITPages, Circle, Factom, Hijro, Svari, Paritāte, Streami, TenX.

Fenbuši galvaspilsēta

Avots: http://fenbushi.vc

Ar to mēs noslēdzam savu sarakstu ar dažām no ievērojamākajām riska kapitāla firmām, kas iegulda blokķēdes projektos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me