10 valstis ar visvairāk Bitcoin Hodlers

Ir daudz spekulāciju par to, kurš tur visvairāk kriptogrāfisko monētu un kuri ir lielākie Bitcoin hodlers. Daži uzskata, ka lielākā daļa no tām pieder lielām biržām, fondiem vai kalnrūpniecības firmām, kuras izmanto savu stāvokli, lai ietekmētu tirgu sev par labu. Parasti Bitcoin fakts ir tāds, ka tos bieži dēvē par “vaļiem” – lieliem naudas ieguldītājiem kriptogrāfijā, kas parasti ir tādas iestādes kā riska ieguldījumu fondi un ieguldījumu fondi, kas bieži rada “viļņus” tirgū mazajiem ieguldītājiem..

Pievienojieties kriptovalūtas nākotnei un tirgojiet savas iecienītās monētas Binance!

Bet tomēr ir arī daudzi lietotāji, kuri, veicot kolektīvos ieguldījumus Bitcoin, noteiktas valstis ir ievietojušas kriptogrāfijas kartē, lai iegūtu ievērojamu daudzumu digitālās monētas. Dažādi statistikas pētījumi un analīze, ieskaitot Statista, norāda, ka viss nav tik drūms, un patiesībā ir daudz kriptogrāfijas investoru, kuriem pieder HODL BTC.

Pat ja vēl ir daudz darāmā, lai panāktu vispārēju pieņemšanu, interese pieaug, un sāk parādīties arvien vairāk reālās dzīves lietojumu un lietojumu..

Lielākie Bitcoin Hodlers

Mēs esam izveidojuši sarakstu ar valstīm, kurās ir visvairāk Bitcoin HODLers.

Bitcoin Hodlers visā pasaulē

Savienotās valstis

Uz brīdi Amerikas Savienotajās Valstīs ir mājvieta lielākajai daļai kriptogrāfijas centienu un aktivitāšu, un tajā ir daudz biržu, tirdzniecības platformu, fondu, kriptogrāfijas ieguves iekārtu un uz blokķēdi orientētu projektu. Tāpēc lielākā daļa uzskatīs par normālu, ka šai valstij ir vislielākais Bitcoin hodlers skaits no visām valstīm.

david everett strickler 371717 unsplash

Avots: https://unsplash.com

Pietiekami pārsteidzoši, šķiet, ka Amerikas Savienoto Valstu pilsoņi ne tik daudz nodarbojas ar kriptonauda, ​​kā varētu sagaidīt. Bet, ņemot vērā to, ka tajā ir vislielākais iedzīvotāju skaits salīdzinājumā ar pārējiem, tā 8% Bitcoin īpašnieku joprojām ir liels skaits.

Rumānija

Rumānija, iespējams, ir visvairāk pazīstama ar to, ka tajā dzīvo daudzi starptautiski uzņēmumi un uzņēmumi, kas darbojas IT nozarē, kā arī liels skaits ārštata programmētāju un izstrādātāju.

Ņemot vērā valsts ciešās attiecības ar tehnoloģiju nozari, nav pārsteigums, ka tai ir attīstīta patērētāju bāze, kas ir saistīta ar kriptovalūtām..

Tāpēc Rumānija ir viena no valstīm, kas augstu novērtē kriptos izmantoto. Redzot milzīgo starptautisko uzņēmumu daudzumu, kas šeit dzīvo, ir loģiski, ka kriptovalūtas maksājumi tiek piemēroti zemo darījumu ar ārzemēm darījumu dēļ. Ir konstatēts, ka 12% no viņu patērētāju grupas pieder vismaz viena veida kriptogrāfija, no kurām vispopulārākais ir Bitcoin.

Čehijas Republika

Bez uzlaušanas mēģinājumiem lielākā daļa Austrumeiropas valstu neveido virsrakstus par kriptogrāfijas īpašniekiem. Bet Čehija, šķiet, ir izņēmums, jo šķiet, ka viņu kriptovalūtu kopiena tagad ir pilnā plaukumā, jo 9% no visiem tās patērētājiem ir ieguldījuši kriptovalūtā. Nav precīzi zināms, cik populāri Bitcoin vai altkoīni ir indivīdiem, bet tomēr šie skaitļi liecina par dažiem solījumiem.

Ķīna

Kaut arī Ķīna ir guvusi virsrakstus par daudzajiem kriptogrāfijas operācijām, tai joprojām ir rekordi par izcilību digitālajā tirdzniecībā. Valsts vadošajās biržās ir viens no lielākajiem Bitcoin apjomiem, kas tiek tirgoti katru dienu. Ir bijuši daudzi ziņojumi, kas liecina, ka Ķīnas pilsoņi ir tuvojušies elektrostacijām, lai gūtu labumu no viņu piedāvātās lētās elektroenerģijas un izmantotu tos bitkoīnu ieguvei. Tomēr, redzot tās pašreizējās regulatīvās darbības attiecībā uz kriptogrāfiju, hodleru skaits nākotnē varētu samazināties.

chuttersnap 710335 unsplash

Avots: https://unsplash.com

Spānija

Spānijā ir izvietots diezgan liels skaits parasto banku bankomātu, kas atbalsta Bitcoin apmaiņu pret fiat valūtu. Lai arī cik pozitīva šī tendence ir adopcijas kustībai, šķiet, ka valstī tiek atbalstīta tikai šī tirgus niša, neskatoties uz to, ka 10% patērētāju ir iegādājušies un kuriem pieder daži digitālie aktīvi. Interesants notikumu pavērsiens, lai gan strauji nepieciešama lielāka izaugsme.

Kā minēts iepriekš, valstī ir uzstādīti daudzi bankomāti, kas ļauj privātpersonām pirkt un pārdot digitālos aktīvus. Saskaņā ar CoinATMRadar sniegtajiem datiem Spānijā ir 96 bankomāti, lai apstrādātu Bitcoin. Šis padara Spānijas piektā lielākā valsts ar lielāko uzstādīto bankomātu skaitu.

Polija

Polijas kriptovalūtu industrija pagaidām lielākoties nav apzināta teritorija, jo nav daudz zināms, izņemot pozitīvo attieksmi pret Bitcoin un citiem kriptotipiem. 11% patērētāju kapitāla portfelī ir neliels daudzums kriptogrāfijas, jo vairāk cilvēku sāk interesēties par kustību.

Lai gan valstī kriptovalūtu tirgū darbojas vairākas personas un uzņēmumi, daži jautājumi ir ietekmējuši telpu. 2019. gada jūlijā kriptovalūtas birža BitMarket, kas ir viena no lielākajām Polijā pēc tirdzniecības apjoma, piedzīvoja likviditātes problēmas un pārtrauca darbību. Vairāku miljonu dolāru vērts Bitcoin ir zaudēts. Arī līdzdibinātājs ir atrasts miris, kas situāciju pasliktina vēl vairāk.

Valstij ir jākoncentrējas uz tiesiskā regulējuma uzlabošanu, ja tā vēlas saglabāt konkurētspēju. 2018. gada sākumā daudzus cilvēkus skāra normatīvās vides skaidrības trūkuma dēļ Polijā.

Papildus tam valstī ir daudz uzņēmumu, kas šobrīd strādā kriptovalūtu tirgū. Tādējādi tas liecina, ka Polijā ir liela interese par digitālajiem aktīviem un iespējamo izaugsmi nākotnē.

Turcija

Turcija ir valsts, kas ir pārņemta ar politisku spriedzi un neskaidriem noteikumiem, taču šī vide ir tā, kas veicināja Bitcoin un altcoins saasināšanos vilces un intereses ziņā. Kaut arī joprojām trūkst pienācīgu procedūru ar kriptogrāfiju un blokķēdi saistītām lietām, lietas izskatās diezgan daudzsološas. Ir atklāts, ka katrs piektais turks tur Bitcoin vai citas digitālās valūtas, kas pārstāv nedaudz lielāku skaitu. Tomēr šī statistika veido tikai procentu no visiem tās iedzīvotājiem, un tā ir jāinterpretē, ņemot to vērā.

Ir vērts norādīt, ka nesenās krīzes laikā, kuru piedzīvoja Turcijas lira, daudzas personas sāka pirkt Bitcoin un citas virtuālās valūtas. Šajā laikā digitālais aktīvs darbojās kā vērtības krājums. Lai gan Bitcoin bija lāču tendencēs, cerības uz tā turpmāko izaugsmi piesaistīja daudzus investorus valstī.

Japāna

Japāna sabiedrībā ir pazīstama kā ļoti kripto atbalstoša, uzskatot, ka tā ir viena no nedaudzajām valstīm, kas kriptonauda ir atzīta par likumīgu maksāšanas līdzekli. Tāpēc valstī un ārpus tās tiek darīts liels skaits BTC, un daudzi izvēlas tos turēt, lai iegūtu augstu ienesīgumu ieguldījumu potenciālu. Saskaņā ar datiem no CoinMarketCap, valsts kriptogrāfijas biržās ir liela darījumu plūsma.

ryo yoshitake 732825 unsplash

Avots: https://unsplash.com

Valstī ir arī viena no visefektīvākajām normatīvajām vidēm pasaulē, kas saistīta ar blokķēdes tehnoloģiju un virtuālajām valūtām. Biržām, kuras vēlas sākt darboties valstī, jābūt ar nepieciešamo licenci, ko izsniegusi Finanšu pakalpojumu aģentūra (FSA), kas ir valsts pārvaldes iestāde.

Šie jaunie noteikumi tika ieviesti pēc buļļu tirgus 2017. gadā un sakarā ar to, ka vairākas kriptogrāfijas biržas ietekmēja uzlaušana un neregulāras problēmas. Piemēram, CoinCheck, kas ir viena no vissvarīgākajām kriptogrāfijas platformām digitālo aktīvu tirdzniecībai valstī, tika uzlauzta, 2018. gada sākumā zaudējot NEM (XEM) žetonus 500 miljonu ASV dolāru vērtībā..

Tagad ir daudz uzņēmumu, kas vēlas reģistrēties valstī un gaida FSA apstiprinājumu. Japāna ir arī valsts ar otro lielāko tirdzniecības apjomu pret Bitcoin visā pasaulē pēc ASV dolāra.

Šveice

Šveice galvenokārt ir pazīstama ar savām modernajām bankām un finanšu institūcijām, taču tagad šī tauta ir ļoti skaidri izteikusi nodomus kļūt par kriptonauda un blokķēdes centru. Bankas ir sākušas atvērt kriptovalūtas maksājumus, kas ir pamudinājis daudzus tās iedzīvotājus ķerties pie kriptogrāfijas, galvenokārt tāpēc, ka viņiem tagad ir sava veida drošība.

Šveice ir arī ieguvusi nozīmīgu vietu kriptovalūtas telpā ar noteikumiem, kas tika ieviesti tās teritorijā. Cūgas pilsēta ir piedzīvojusi eksponenciālu to uzņēmumu skaita pieaugumu, kas saistīti ar kriptogrāfijas tirgu.

Tajā pašā laikā regulatoriem ir ļoti atvērta attieksme pret digitālajiem aktīviem un to izmantošanu, tāpēc Šveices SIX birža nolēma uzskaitīt dažādus biržā tirgojamus produktus (ETP), kas saistīti ar Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) un arī XRP.

Dienvidkoreja

Dienvidkoreja ir vēl viena Āzijas valsts, kas ietekmē Bitcoin ainu. Ņemot vērā Ķīnas valdības ne tik pozitīvo attieksmi pret kriptogrāfijas tirdzniecību, daudzi ir pārorientējuši savas tirdzniecības operācijas kaimiņos esošajā Dienvidkorejā. Ar tieksmi un iemaņām tehnoloģiju jomā valstī tagad notiek daudz biržu un kriptogrāfijas uzņēmumu, kas rūpējas par iedzīvotājiem, kuriem ir arvien lielāka interese par kriptovalūtu tirdzniecību un izmantošanu. Bitcoin ir viens no populārākajiem kriptotipiem, kas šeit arī tiek tirgoti un pieder.

Lai gan Dienvidkorejas valdība neveica skaidrus pasākumus attiecībā uz kriptovalūtu tirgu, ir daudz uzņēmumu, kas vēlas augt un piedāvāt jaunus pakalpojumus kriptonauda nozarei. Viens no tiem ir Kakao, populārākā ziņojumapmaiņas programma valstī. Kakao nākotnē varētu integrēt dažādus ar kriptogrāfiju saistītus pakalpojumus savā ziņojumapmaiņas lietojumprogrammā.

Turklāt Dienvidkoreja kontiem par gandrīz 10% no visiem BTC tirgotajiem visā pasaulē pēc ASV dolāra un Japānas jenas, ziņo CoinHills.

21222

Ir daudzas citas valstis visā pasaulē, kurās ir daudz kriptogrāfijas lietotāju. Tomēr kaut kā grūti izveidot uzticamus novērtējumus par to. Patiešām, pašreizējie dati mums ir, izmantojot aptaujas, kuras veic dažādi uzņēmumi, nevis objektīva informācija.

Viens veids, kā saprast, kā valstis rīkojas tirgū, ir pārbaudīt to aktīvo mezglu skaitu. Kā Bitnodes atskaites, Amerikas Savienotajām Valstīm pieder 24,88% no kopējā mezglu skaita visā pasaulē, tai seko Vācija ar 20,27% un Francija ar 6,04%. Ķīna ieņem piekto pozīciju ar 4,18% no kopējā mezglu skaita visā pasaulē, un Japāna ir 11. pozīcijā.

Kols ir ārštata rakstnieks, kas koncentrējas uz kriptovalūtu un jaunajām tehnoloģijām. Iepriekšējie raksti par Masternodes tika parādīti vadošajās kriptogrāfijas vietnēs un citēti Whitepapers.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me