0x marķieris (ZRX) – viss, kas jums jāzina par 0x

[Šis raksts tika atjaunināts 2018. gada 18. oktobrī, it īpaši, lai atspoguļotu 0x Coinbase sarakstu]

0x ir atvērts protokols, kas ļauj tirgot jebkuru ERC20 marķieri Ethereum blokķēdē, kas tiks izmantots decentralizētas apmaiņas izveidošanai. 0x mērķis ir padarīt efektīvāku tirdzniecību ar ārpusķēdes darījumiem, noslēdzot viedus līgumus Ethereum blokķēde.

Uzņēmums 0x tika dibināts 2016. gada oktobrī, lai ikviens varētu brīvi tirgoties ar jebkura veida aktīviem un ļaut jebkuram lietotājam vadīt decentralizētu biržu..

tech

Tehnoloģijas aiz 0x

0x decentralizētajā tirdzniecībā tiek izmantots pasūtīšanas relejs ārpus ķēdes, kas pazemina gāzes cenas un samazina satiksmes sastrēgumus.

Vairākās decentralizētās apmaiņās tiek izmantoti viedie līgumi, kas darbojas Ethereum blokķēdē. Tas nozīmē, ka pasūtījumi un tirdzniecība notiek šajos viedajos līgumos, un lietotāji vienmēr var piekļūt saviem līdzekļiem, nevis uzticēt tos trešai pusei.

Tas arī nozīmē, ka katru reizi, kad tirgotāji vēlas piekļūt saviem līdzekļiem, viņiem ir jāveic darījumi ar blokķēdi neatkarīgi no tā, vai tas paredzēts naudas noguldīšanai biržas viedajā līgumā vai pasūtījuma veikšanai. Tas maksā gāzi, iekšējo maksu, ko pieprasa Ethereum ekosistēma, lai pārliecinātos, ka šos darījumus blokķēdē pārvalda tās kalnrači.

Piemēram, ja jūs izmantojat Ether Delta, jūs maksājat gāzes maksu katru reizi, kad vēlaties iemaksāt līdzekļus biržas viedajā līgumā, lai veiktu pasūtījumu, un jūs samaksātu vēl vienu gāzes maksu, lai veiktu šo darījumu pēc jūsu pasūtījuma. ir aizpildīts.

Decentralizētai apmaiņai ir lielas drošības priekšrocības, taču tām ir augstas ekspluatācijas izmaksas un piekļuves trūkums. 0x protokola mērķis ir uzlabot decentralizētu apmaiņu, apvienojot ārpus ķēdes pasūtījumus ar ķēdes maksājumiem. Tas ļauj lietotājiem pārsūtīt pasūtījumu ārpus ķēdes, lai tos aizpildītu cits lietotājs.

Tikai vērtības pārskaitījumi notiek ķēdē, savukārt citas tirdzniecības komandas tiek apstrādātas ārpus ķēdes. Tāpēc tīkls veic darījumus tikai tad, kad tiek veikta tirdzniecība, ļaujot lietotājiem tirdzniecības laikā baudīt pazeminātas gāzes maksas.

dApp

Stafetes uz 0x

Lai to panāktu, 0x izmanto “relejus”. Releji izplata pasūtījumus, izmantojot publiskas vai privātas pasūtījumu grāmatas. Viņi piesaista kapitālu tīklam, izvietojot tā pasūtījumu grāmatas, darbojoties kā birža. Tomēr relay nevar veikt tirdzniecību. Tas var iespējot tirdzniecību tikai piedāvājot veidotāja rīkojumus, kas nosūtīti tīklam. Lai darījums tiktu pilnībā pabeigts, lietotājam ir jāaizpilda pasūtījums, nosūtot savus un izgatavotāja parakstus uz decentralizētās apmaiņas viedo līgumu. Pārsūtītājs par katru darījumu pieprasa maksu 0x dzimtajā valūtā ZRX.

Relayer apstrādātie darījumi ir pazīstami kā “Broadcast Orders”. Apraides pasūtījumi ļauj ikvienam pārraidīt pasūtījumu tīklā.

0x integrē arī pasūtījumus no punkta uz punktu, kas ir pasūtījumi, kas nosūtīti konkrētam lietotājam. Šie pasūtījumi ļauj diviem lietotājiem pārskaitīt līdzekļus, izmantojot dažādus tiešsaistes līdzekļus, tostarp e-pastus, kurjerus un daudz ko citu. Kad izgatavotājs nosūta pasūtījumu šādā veidā, to var izpildīt tikai izraudzītā saņēmēja adrese, tādējādi nodrošinot līdzekļus no potenciāli ļaunprātīgām trešām pusēm.

Pārkārtotājs

Papildus iespējas

0x viedie līgumi ir atvērta pirmkoda un sabiedrība tiem var piekļūt jebkurā laikā. Tas ļauj izstrādātājiem izveidot jaunas lietojumprogrammas, izmantojot 0x protokolu, ja viņiem ir nepieciešama apmaiņas funkcija savam marķierim vai platformai. Protokols darbojas kā spraudnis citiem Ethereum balstītiem dApps. Tā lietojumprogrammu agnosticisms un koplietojamā protokola slānis arī ļauj dApps būt savietojamiem, veidojot “kopīgu infrastruktūru dažādām [lietojumprogrammām]”.

Vairāki kriptogrāfijas uzņēmumi jau izmanto 0x: Augurs, Statuss, apgabals0x, Bloķēšanas tīkls, Pieprasīt tīklu, un daudzi citi.

Žetonu reģistra līgums tiks izmantots, lai uzglabātu vairākus ERC20 marķierus ar “katram marķierim saistītie metadati: nosaukums, simbols, līguma adrese un decimālzīmju skaits, kas nepieciešams marķiera mazākās vienības attēlošanai”. Reģistrs darbosies kā oficiāla ķēdes atsauce, kas ļaus tirgus dalībniekiem pirms tirdzniecības veikšanas neatkarīgi pārbaudīt marķieru adreses un valūtas maiņas kursus..

Neskatoties uz to, ka palīdzot lietotājiem samazināt izmaksas darījumu veikšanas laikā, uzņēmumam, kas strādāja ar 0x, ir iespēja iekasēt maksu par sniegtajiem pakalpojumiem. Izmantojot 0x un tā standarta protokolu, ir iespējams paātrināt digitālo aktīvu apmaiņas procesu un samazināt lietotāju maksātās maksas. 

Saskaņā ar 0x oficiālo vietni, vairāk nekā 30 projekti strādā ar 0x un meklē dažādus risinājumus, izmantojot šo protokolu. 

0x vēlas izveidot infrastruktūru jaunajai kriptovalūtu ekonomikai un ļaut izveidot tirgus tur, kur iepriekš tas nebija iespējams. 

Viņu oficiālā vietne skan šādi:

“Tā kā vairāk aktīvu tiek marķēti, publiskie blokķēdes dod iespēju izveidot jaunu finanšu kaudzi, kas ir efektīvāka, pārredzamāka un taisnīgāka nekā jebkura pagātnes sistēma.”

ZRX marķieris

0x pašu Ethereum marķieris (ZRX) tiek izmantots, lai samaksātu tirdzniecības nodevas Relejiem par viņu pakalpojumiem. Galvenais ZRX izmantojums ir decentralizētas 0x protokola jaunināšanas sistēmas vadības piedāvāšana, kas nozīmē, ka ZRX īpašniekiem ir tiesības (proporcionāli viņu īpašumiem) pateikt, kā protokols būtu jāattīsta laika gaitā.

0x ieinteresēto personu ir atbildīgas par protokola administrēšanu. Vajadzības gadījumā viņiem ir arī jāpievieno, jāpārveido un jānoņem dati. Žetonu īpašnieki var arī izmantot valūtu, lai balsotu par lēmumiem, kas attiecas uz blokķēdi, piemēram, par protokola papildinājumiem un jauninājumiem, netraucējot tīkla funkcionalitāti..

0x tirgus veiktspēja

Pēc tam, kad tas uzreiz sasniedza 0,50 USD pēc ICO beigām, ZRX lēnām samazinājās līdz ~ 0,20 USD, kur tas palika visu septembri. Vērtība palika nemainīga oktobrī un novembrī, periodā, kad vairums altkoīnu auga.

10. maijā 0x sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 2.01 USD. Kopš oktobra tā tirgo nedaudz zem 90 centiem, kas ir cenas pieaugums pēc Coinbase saraksta.

2019. gada 29. augustā ZRX vērtēšanas ziņā ir 60. lielākā kriptonauda tirgū. Katru ZRX monētu var iegādāties par 0,15 ASV dolāriem. Tas parāda, ka, lai arī 2019. gads Bitcoin bija labs, citas virtuālās valūtas neizturējās tā, kā bija paredzēts. Patiešām, Bitcoin dominance tirgū pēdējās 24 stundās pārsniedza 69%. Šī ir zemākā cena, kādu jebkad sasniegusi šī virtuālā valūta, kopš tā tika izlaista tirgū.  

Lai arī 0x cena turpina kristies, līdzīgu situāciju piedzīvo arī daudzi citi sākotnējie monētu piedāvājumi un projekti kriptovalūtu tirgū. Viss altcoin tirgus līmenis BTC ziņā ir samazinājies, un var paiet zināms laiks, līdz tas atgūsies no pašreizējās situācijas.

Kur nopirkt ZRX

ZRX var tirgot dažās populārākajās biržās, tostarp Monētu bāze no 018. gada oktobra. Tas ir iekļauts vairākās nozīmīgās biržās, piemēram, Binance, OKEx, un Bittrex.

Marķieri var tirgot uz Bitcoin, Ethereum un pat par USD un USDT. Lielāko daļu tirdzniecības apjoma veido Binance un OKEx.

Viena no labākajām platformām ZRX iegādei ir Binance. Pēc CoinMarketCap datiem, Binance ir trešā lielākā birža tirdzniecības apjoma ziņā pēdējo 24 stundu laikā. Platforma piedāvā 4 dažādus ZRX tirdzniecības pārus, tostarp ZRX / USDT, ZRX / ETH, ZRX / BTC un ZRX / BNB. Visi šie tirdzniecības pāri veido 0,05% no visa platformas tirdzniecības apjoma. 

Lai iegādātos ZRX vietnē Binance, lietotājiem būs jāpērk citi digitālie aktīvi, tostarp USDT, Ethereum (ETH), Bitcoin (BTC) vai Binance Coin (BNB). Lai to izdarītu, Binance ir izlaidis jaunu pakalpojumu, kas palīdz personām veikt pirkumus kredītkartēs un saņemt BTC, ETH, LTC vai BNB monētas. Kad līdzekļi ir pievienoti jūsu kontam, varat tos apmainīt pret ZRX monētām. 

Vienīgais ZRX tirdzniecības ar Binance trūkums ir tas, ka, neskatoties uz to, ka tā ir viena no biržām ar lielākajiem apjomiem altkoīnu telpā, ir arī citas platformas ar lielāku likviditāti ZRX. Piemēram, Coinbase Pro, vienai no lielākajām biržām visā pasaulē, ir trīs dažādi tirdzniecības pāri ar ZRX: ZRX / USD, ZRX / EUR, ZRX / BTC. Šie trīs tirdzniecības pāri veido 0,35% no kopējā Coinbase biržas tirdzniecības apjoma. 

Tas nozīmē, ka Coinbase veido vairāk nekā 12% no kopējā ZRX tirdzniecības apjoma, salīdzinot ar 5,82% no Binance. Coinbase lietotāji var vienkārši noguldīt līdzekļus, izmantojot dažādas metodes, un iegādāties ZRX žetonus. 

Šīs divas platformas kriptovalūtu tirgū ir atzītas par divām drošākajām un vienkāršāk lietojamām.

Kur uzglabāt ZRX

Kā minēts iepriekš, ZRX ir uz ERC20 balstīts marķieris, tāpēc jebkurš ar Ethereum saderīgs maks atbalstīs 0x.

Viens no populārākajiem makiem, kur glabāt ZRX žetonus, ir Guarda. Guarda ir vairāku valūtu, vairāku platformu un ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks, kas lietotājiem ļauj ātri un viegli turēt, nosūtīt, saņemt un apmainīties ar digitālajām valūtām.. 

Šis maks ir piemērots jaunpienācējiem, jo ​​piedāvā tīmekļa pakalpojumus, Google Chrome paplašinājumu, darbvirsmas lietojumprogrammu vai viedtālruņa lietotni. Papildus tam liels skaits valūtu atbalstīts palīdzētu ZRX īpašniekiem ātrāk un vieglāk tikt galā ar saviem portfeļiem. 

Kā minēts iepriekš, visos ar ERC-20 saderīgajos maciņos būtu iespējams ievietot ZRX žetonus. Neskatoties uz to, vienmēr ir ļoti svarīgi būt pārliecinātam, ka līdzekļi tiek nosūtīti uz pareizu adresi, jo tie var pazust. 

ZRX turēšana biržā nav labākais, ko darīt. Dažu pēdējo gadu laikā kriptovalūtu apmaiņu ir ietekmējuši dažādi uzbrukumi un uzlaušana, un šo problēmu dēļ lietotāji ir zaudējuši daļu vai visus savus digitālos līdzekļus. Vislabāk ir uzglabāt ZRX makos, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, kas nav savienoti ar internetu. 

Kriptogrāfijas valūtas tirgū ir arī citi maki, kas palīdzētu jums droši un viegli uzglabāt jūsu ZRX žetonus.

0x komanda

Šo kriptovalūtas projektu līdzdibināja Vils Vorens un Amirs Bandeali. Vorens ir arī platformas izpilddirektors, savukārt Bandeali ir CTO. Varens kungs iepriekš veica fizikas pētījumus Los Alamosas nacionālajā laboratorijā, savukārt Bandeali strādāja par fiksēta ienākuma tirgotāju DRW. Viņš ir studējis arī finanses Ilinoisas universitātē. 

Citas personas, kas strādā pie šī projekta, ir operāciju direktors Alekss Sju, dizainers Bens Bērnss, inženieris Leonīds Logvinovs un Philippe Castonguay. 

Projekts ir saņēmis finansējumu arī no Fintech Blockchain Group, Pantera, Polychain Capital, Jen Advisors un arī Blockchain Capital. 

Šī interesantā projekta pamatā ir arī daudzi citi eksperti, tostarp Toms Šmits, Džeikobs Evanss, Gregs Hīsens, Mels Oberto, Remko Blumens, Veijija Vu, Ziannija Ng, Rui Džans, Meisons Liangs un Maikls Džu. 

0x padomdevēji ir Fred Ehrsam no Paradigm, Olafs Karlsons-Vī no Polychain Capital, Džoijs Krugs no Pantera Capital un Augur, Linda Xie no Scalar Capital un David Sacks no Craft Ventures. 

Spriedums

Pateicoties viedajam protokolam, 0x apvieno gan centralizētās, gan decentralizētās apmaiņas priekšrocības, vienlaikus atbrīvojoties no viņu problēmām. Ārpus ķēdes pasūtījumu releji nodrošina zemu cenu centralizētu biržu piedāvājumu. Ķēdes norēķini ļauj lietotājiem izmantot decentralizētās tirdzniecības priekšrocības. Abi procesi notiek, izmantojot viedus līgumus, kas paaugstina drošību. Ņemot vērā priekšrocības, ko piedāvā 0x, ir ļoti iespējams, ka šis projekts pulcēs daudzus ieinteresētos investorus.

0x Kontakti un papildinformācija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me