SEC Roundup – Kleitons pabeidz īpašumtiesības, brokera un dīlera piedāvājums, iekasēta maksa par fonda pārvaldnieku

Ziņas par SEC iekasēšanas Ripple un tās galvenajiem vadītājiem ar nereģistrētu vērtspapīru izplatīšanu ir piesaistījušas ikviena uzmanību. Neskatoties uz šīs tiesas apjomu, SEC joprojām ir strādājis smagi, šonedēļ sniedzot vairākus atjauninājumus attiecībā uz tās darbību.

Finiša līnija

Džejs Kleitons tagad ir oficiāli bijušais SEC priekšsēdētājs. Nesen izdotajā paziņojums, apgalvojums, Kleitons uzrunāja savu aiziešanu, norādot, ka “… manas darba kārtības sagatavošanas procesā un es aiziešu 23. decembrī.”

Kleitons apkopoja savu laiku SEC, izklāstot izpildes darbību apjomu un regulējuma atjauninājumus.

“SEC mēs koncentrējāmies uz mūsu tiesiskā regulējuma modernizēšanu, pieņemot vairāk nekā 90 noteikumus, daudzos no tiem jomās, kuras gadu desmitiem ilgi netika nopietni apskatītas. Svarīgi, ka mūsu pārbaudes un izpildes centieni bija vērsti uz šo desmitiem miljonu amerikāņu mājsaimniecību vajadzībām. Izpildes darbībās mēs saņēmām rīkojumus par vairāk nekā 14 miljardiem dolāru naudas atlīdzināšanas jomā un atgriezām rekordlielu summu USD 3,5 miljardu apmērā nodarītajiem investoriem ”

Jauni noteikumi

Tuvākajā nākotnē ar digitālajiem vērtspapīriem nodarbināto brokeru un tirgotāju dzīve var nedaudz atviegloties. SEC ir publicēja priekšlikumu publisku komentāru sniegšanai, kurā regulatīvā iestāde piedāvātu brokeriem-dīleriem 5 gadu amnestijas periodu, kurā netiks veiktas izpildes darbības.

Šis periods tiek piedāvāts, lai varētu attīstīt nepieciešamo infrastruktūru – īpašu uzmanību pievēršot digitālo vērtspapīru glabāšanai.

“Komisija paredz, ka brokeri-tirgotāji veic pilnu brokeru-tirgotāju funkciju kopumu attiecībā uz digitālo aktīvu vērtspapīriem, ieskaitot šo aktīvu glabāšanu, tādā veidā, lai pievērstos digitālo aktīvu vērtspapīru unikālajām īpašībām un līdz minimumam samazinātu risku ieguldītājiem un citam tirgum dalībniekiem. ”

Tā turpinās,

“Komisija atzīst, ka digitālo aktīvu vērtspapīru tirgus joprojām ir jauns un strauji attīstās. Tehniskās prasības digitālo aktīvu vērtspapīru darījumiem un glabāšanai atšķiras no tām, kas attiecas uz tradicionālajiem vērtspapīriem. Tradicionālajos vērtspapīru darījumos bieži iesaistīti dažādi starpnieki, infrastruktūras nodrošinātāji un darījumu partneri, kuriem digitālo aktīvu vērtspapīru tirgū, iespējams, nav analoga. Komisija atbalsta jauninājumus digitālo aktīvu vērtspapīru tirgū, lai attīstītu tā infrastruktūru. ”

Cenšoties ieviest šo infrastruktūras attīstību, SEC ir veikusi dažādus iespējamos pasākumus, kas, pēc viņa domām, piedāvātu ieguldītājiem nepieciešamo drošības līmeni, rīkojoties ar šādiem aktīviem. Tālāk ir minēti daži to piemēri.

  1. Brokeru tirgotāji aprobežojas ar darījumiem tikai ar digitālajiem vērtspapīriem
  2. Īstenot skaidru politiku un procedūras, nodrošinot pietiekamu ziņošanas pienākumu
  3. Ieviest skaidru politiku un procedūras, kas saistītas ar katra digitālā īpašuma un tā unikālo atribūtu (mērogojamība, darījumu ātrums, elastība utt.) Analīzi.
  4. Izstrādāt un izmantot procedūras, kas atvieglo un demonstrē digitālo aktīvu glabāšanu.

Lai gan ir pievienotas dažādas virknes, šis priekšlikums ir neapšaubāmi pozitīvs solis digitālo vērtspapīru nozarē. Cerams, ka tas ļaus noturēties neierobežotai un organiskai izaugsmei, jo gan uzņēmumi, gan regulatori izveido nepieciešamo infrastruktūru drošas un efektīvas nozares vadīšanai..

Apsūdzēts par krāpšanu

Lai gan brokeriem-dīleriem var būt kaut kas pozitīvs, ko gaidīt, ir citi, kas nav Ripple, kuri ir nonākuši SEC acīs negatīvā veidā.

Tiek dibināts Virgil Capital dibinātājs Stefans Cjins SEC apsūdz krāpšanā.  Šie maksājumi izriet no dažādām darbībām, sākot no safabricētiem ierakstiem, līdz nelikumīgi piesavinātiem līdzekļiem un daudz ko citu.

“Atbildētājs Stefans Cjins ir veicis maldinošu rīcību, izmantojot materiālos nepatiesus un maldinošus paziņojumus ieguldītājiem un citiem, nodarot nopietnu kaitējumu un turpmāka kaitējuma draudus diviem viņa kontrolētajiem fondiem, Virgil Sigma Fund LP (“ Sigma Fund ” ”) Un VQR Multistrategy Fund LP (“ VQR fonds ”).”

Tiek norādīts, ka, lai arī tiek uzskatīts, ka Stefans Cjins pašlaik dzīvo Dienvidkorejā, tiek sagaidīts, ka viņš pilnībā sadarbosies ar SEC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me