SEC nodrošina brīdinājumu par sākotnējiem apmaiņas piedāvājumiem (IEO)

Fair Warning

Kapitāla ģenerēšanas notikumi var būt dažādi. Tiem, kas iesaistīti blokķēdes pasaulē, termini ICO, STO un DSO, visticamāk, ir kļuvuši par izplatītu terminoloģiju. Vēl viens šāda veida notikumu variants ir pazīstams kā IEO vai ‘Initial Exchange Offering’.

Kopš ieguldītāju uzmanības pirmās piesaistīšanas 2019. gada sākumā, IEO ir lielā mērā aizstājuši SIO, jo tos parasti uzskata par drošākiem prakses līdzekļiem. Šī drošības sajūta bieži ir saistīta ar pārliecību, ka projekti ir likumīgi, jo tie tiek organizēti biržā un ka tie piedāvā labākas ieguldījumu iespējas.

Tomēr tie nav atbrīvoti no briesmām. Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) nesen ir izlaidusi paziņojumu / brīdinājumu tiem, kas ir piedalījušies vai plāno piedalīties IEO.

Paziņojumā SEC nepārprotami atkārto, ka “nav tādas lietas kā SEC apstiprināts IEO”. Pat ja tas neizvirza šo prasību, SEC brīdina, ka daudzi IEO var pārdot vērtspapīrus, kas maskēti ar lietderības marķieriem (tīši vai nē).

Kāda atšķirība?

Kad IEO popularitāte pirmo reizi pieauga, mums bija paveicies, ka viesu līdzstrādniece Liza Aizupiete (Fintelum rīkotājdirektore) dalījās savās domās. Savā ieguldījumā Aizupiete skar atšķirības starp to, kas ir ICO, salīdzinot ar IEO.

STO pret kolektīvo finansējumu, SIO & IEO

Vai tie ir jūsu laika vērti?

Arī mūsu pašu Antoine Tardif, Securities.io izpilddirektors, veltīja laiku, lai apdomātu savas domas par neseno IEO sniegumu. Viņa atklājumi ļāva viņam secināt, ka “tas, kas šobrīd ir svarīgāks par faktisko projektu, ir tas, kur projekts ir uzskaitīts. Mēs paredzam, ka, tiklīdz regulēto drošības marķieru popularitāte pieaugs, IEO var būt vilinoša iespēja uzskaitīt šos drošības marķierus regulētā biržā. Tas būtu līdzīgi tam, kā patlaban darbojas biržas. ”

Binance IEO pārspēj konkurējošos IEO projektus

Komentārs

Kaut arī SEC savā paziņojumā pievērš uzmanību dažādiem punktiem, jo ​​īpaši ir divi apgalvojumi, kas izgaismo viņu nostāju. Tālāk ir minēti viņu paziņojuma fragmenti, kas to demonstrē.

  1. Vai IEO ir vērtspapīru piedāvājums?

“Ir svarīgi jautājumi, kas ieguldītājiem būtu jāzina pirms ieguldīšanas IEO. Tāpat kā SIO gadījumā, atkarībā no piedāvājuma faktiem un apstākļiem, piedāvājums var ietvert vērtspapīru piedāvājumu un pārdošanu. Tas nozīmē, ka uz IEO var attiekties reģistrācija prasības, kas attiecas uz piedāvājumiem saskaņā ar federālajiem vērtspapīru likumiem. Cita starpā reģistrācija nozīmē, ka uzņēmumam, kas piedāvā digitālo aktīvu, investoriem jāsniedz svarīga informācija par sevi, savu biznesu, piedāvāto digitālo aktīvu un piedāvājuma noteikumiem. ” 

  1. Vai platforma ir vērtspapīru birža?

“Turklāt, ja IEO ietver vērtspapīrus, tiešsaistes tirdzniecības platforma kurā IEO tiek piedāvāts, iespējams, būs jāreģistrējas SEC atsevišķi kā valsts vērtspapīru birža vai jādarbojas saskaņā ar atbrīvojumu, piemēram, alternatīvo tirdzniecības sistēmu (ATS). Lai likumīgi darbotos Amerikas Savienotajās Valstīs, ATS jābūt reģistrētam brokerim-dīlerim un jāatbilst piemērojamām prasībām.

Federālie likumi un noteikumi, kas reglamentē reģistrētas valsts vērtspapīru biržas un ATS, ir paredzēti, lai aizsargātu investorus un novērstu krāpniecisku un manipulatīvu tirdzniecības praksi. Daudzas tiešsaistes tirdzniecības platformas var radīt nepareizu priekšstatu ieguldītājiem, ka viņi ir reģistrēti vai atbilst valsts vērtspapīru biržas vai ATS normatīvajām prasībām, un tāpēc tiem var pietrūkt ieguldītāju aizsardzības, ko nacionālā vērtspapīru birža vai ATS nodrošina investoriem. ”

SEC

Vērtspapīru un biržu komisija ir ASV regulatīva iestāde, kuras uzdevums ir izveidot un ieviest likumus, kas attiecas uz aktīviem, kas uzskatāmi par vērtspapīriem. Tā mērķis ir veicināt taisnīga un pārredzama tirgus izaugsmi visiem dalībniekiem.

Priekšsēdētājs Džejs Kleitons pašlaik pārrauga operācijas SEC.

Citu ziņu sadaļā

SEC vienkārši ir atkārtojis savu nostāju attiecībā uz drošību un sekojošos brīdinājumus par iespējami noteikumu pārkāpumiem, SEC ir strādājis smagi. Viens no viņu citu centienu piemēriem ir nesen izteikts priekšlikums, kurā būtu redzami dažādi grozījumi “akreditēta ieguldītāja” definīcijā..

SEC ierosina grozīt kritērijus, kas ieskauj “akreditētos investorus”

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me